Наче все добре.

Igorovich 2 березня 2024, 0:00
Відкрив карту АТБ, де кожного місяця скидую по 40000 грн. (Зі своєї карти іншого банку) і одразу знімаю готівкою. З цього місяця почав кидати по 80000 грн. Наче рахунки не блокують і все ок. Читаючи відгуки інших людей, хз в чому проблема блокування рахунків. Іншими послугами банка не користуюсь.
Райффайзен Банк
2 березня 2024, 8:58

Перш за все вдячні за очікування відповіді та за зворотній зв'зок. Кожного дня команда Райфу докладає максимум зусиль, щоб надавати лише якісний сервіс.
Зі сторони Банку блокування не відбувається безпідставно. Хочемо зауважити, що процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством.
У разі виникнення питань по рахунку, Ви завжди можете звернутись до чату Райффайзен Онлайн ( чи MyRaif) або зателефонувати до Інформаційного центру Банку за номером: 0800500500. Оператори допоможуть та підкажуть всю необхідну інформацію.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

shevchouk
shevchouk
2 березня 2024, 1:52
Ситуація була практично з вами один в один. Але одного дня прийшов лист (добре що кілька місяців підряд був 0 на рахунку) щоб я ризиковий клієнт для банку і вони в односторонньому порядку розривають співпрацю. Будьте обережні.
AI1
AI1
2 березня 2024, 12:16
Кидай з наступного місяця по 200 000 не будь жмотом :). Billionaires :)
natashaGra
natashaGra
3 березня 2024, 18:06
Опасно так использовать счёт в банке — рано или поздно заинтересуются откуда деньги
Вячеслав Ол
Вячеслав Ол
3 березня 2024, 22:37
Ха, , рано или поздно, будет блок
Sergii Potii
Sergii Potii
5 березня 2024, 18:08
Коли відкрив? Скільки місяців користується карткою? Схоже на писульку від самого банку. Я кидав кожен день зі свого рахунку в інщому банку три місяці. Блоконули. Ніякі пояснення про походження коштів та перекидання між своїми рахунками не подіяли. Козленко І. вимагала інформацію та виписки по всім моїм рахунках у всіх банках, рахунках в ЦП, та операціях з активами. Після місяця переписки — закрив рахунки. Гарної всім співпарці з банком. Бажано з іншим.