Реєстрація картки АТБ

DarG 9 березня 2024, 18:55
Вже як годину намагаюся зареєструвати картку АТБ, вже і електронний підпис є, і через дію мене сфотографували, і всі ступені перевірки пройшла, але ж ні, банк не може прийняти мій запит. Це усього лише картка АТБ, я не відкриваю свій бізнес, і не маю ніяких відношень до 40 вищезазначених країн. А запитання при реєстрації, хіба що не запитали, в кого я закохана. І кодове слово, і місце роботи, і дохід, і адресу. Це я називаю непрофесіоналізм.
Райффайзен Банк
10 березня 2024, 9:07
Перш за все вдячні за очікування відповіді.
Нам щиро приємно, що Ви обрали Райф та нам надзвичайно сумно, що склалась така думка про нас.
Хочемо пояснити, при активації карти АТБ, яку придбали у мережі магазинів Ви проходите стандартну процедуру відкриття рахунку. Відповідно, здійснюєте передачу персональної інформації в Банк шляхом самостійного заповнення даних та одночасне відкриття карткового рахунку без візиту у відділення. Це можливо, використовуючи застосунок «MyRaif» або перейти за посиланням на сайті Банку: https://raiffeisen.ua/privatnim-osobam/rahunokk/cards-raif/kartka-atb-vid-raif
Після успішної верифікації та підтвердження особи, відкривається рахуночок до карти АТБ, для подальшого використання.
Якщо у Вас виникли складнощі з активацією, ми дуже хочемо допомогти у цьому.
Будемо вдячні, якщо Ви нам напишете у приватні повідомлення (ідентифікаційний код або контактний номер телефону) та описати помилку, яка виникає в процесі активації. Дякуємо.
З повагою та турботою,
@RaifHelp