Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Райффайзен Банку: Іванівка (Одеська область), вул. Центральна, 58

Адреса:
Одеська область, Іванівка (Одеська область), вул. Центральна, 58
Телефон:
0 800 500-500
Час роботи:
Пн-Пт: 08:30-17:30, (каса: 08:30-17:00), Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зарегистрироваться . Реєстрація займає близько 30 секунд.
3
19 жовтня 2023, 0:27
28.09.2023 загинув батько, дочка жила з ним гроші зарплату він перераховув їй, та 28.09.2023−11.10.2023 люди перераховували допомогу на картку побратими, знайомі щоб висловити співчуття та надати посильну допомогу і сьогодні 18.10.2023 Аваль заблокував рахунок, до кінця дня ми спілкувалися з гарячою лінією, в інстаграм але реальної допомоги в вирішенні питання не отримали, нам порадили збирати документи від тих хто надавав допомогу, причому банківські виписки не підходять, потрібні якісь не зрозумілі довідки ,є свідоцтово про смерть 28.09.2023, в банк надавали копію, але цього недостатньо нам прислали перелік: «Шановний клієнте, вимушені повідомити про припинення ділових відносин. Для можливості подальшої співпраці просимо надати пояснення з докладним описом змісту та мети проведених прибуткових та видаткових операцій за період 20.07.2023−11.10.2023, а саме:
-документи, що підтверджують мету здійснених операції;
-документи, що підтверджують фінансовий стан у обсягах, відповідних сумам проведених прибуткових операцій по рахунку (довідка з місця роботи, декларація,
довідка з ДФС, ОК-05/ОК-07, виписки з рахунків інших банків);
-розкрити суть майбутніх прибуткових та видаткових операцій (періодичність, орієнтовна сума в міс., контрагенти);
-актуалізувати дані та оновити опитувальник, в т. ч. джерела походження коштів та фінансовий стан.
Документи можуть бути сформовані через застосунок Дія або мобільні застосунки обслуговуючих банків.
Відповіді необхідно надіслати на raif.help@raiffeisen.ua.
У разі ненадання запитуваної інформації радимо звернутися до відділення для закриття рахунків.» На пошту написали, але це ж нетерміново, почекають, мені здається що це вже повний Треш, знайшли тероріста і злодія, схаменіться
Коментарі (15)
Ответ банка
Райффайзен Банк
19 жовтня 2023, 8:59
Добрий день! Перш за все вдячні за очікування відповіді.

Нам надзвичайно шкода, що у Вас склалось таке враження про роботу Банку. При цьому, хочемо зазначити, наш Банк дотримується чинного законодавства та постанови НБУ, тому ми перевіряємо кожну операцію. У разі необхідності, буде надіслано запит, щодо надання документів для перевірки джерела походжень коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується.

За зверненням у соціальних мережах з власником рахунку було проведено комунікацію менеджером з питань клієнтського сервісу. У телефонному режимі надали пояснення, щодо ситуації у повному обсязі та дане питання знаходиться на контролі у менеджера.
Запевняємо, що ми завжди готові піти на зустріч та допомогти нашим клієнтам.
Дякуємо за розуміння.

З повагою та турботою,
@RaifHelp
Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відділення та банкомати Райффайзен Банку в Ивановке (Одесская область) 🏦 / Відділення Райффайзен Банк: вул. Центральна, 58, Іванівка (Одеська область)
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Райффайзен Банку за адресою Іванівка (Одеська область), вул. Центральна, 58. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Райффайзен Банк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Райффайзен Банку розташованому за адресою  Іванівка (Одеська область), вул. Центральна, 58- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.