Богдан Герецький 17 липня 2023, 0:13
Створив картку АТБ, бо було цікаво. Робив через дію. Тепер розумію що це вигідно: знижка на товари 1−2 грн + 0.7% кешбек на продукти > ніж 1% кешбек на монобанк. Враховуючи що Монобанк це основний банк мій і він партнер А-Банк, мені користуватися карткою АТБ вигідно бо нема комісій.
Отже, були дві покупки в АТБ: одна 05.07 та 16.07, я переглянув списання із картки атб в додатку А-Банк і побачив що ненарахований кеш бек, опісля того я спитав оператора в 16.07 об 11:34 про це (працюєте цілодобово, які ж ви бусінки) і вони за 5 хв повернули мені кешбек на карту як компенсацію. Так усе швидко і просто, просто неймовірно. Сервіс 5/5 зірок. Рекомендую банк!
Підтримка Абанку 17 липня 2023, 8:39
Дякуємо за відгук. Раді, що змогли допомогти у вирішенні Вашого питання.😊🍏
Mihail041978 16 липня 2023, 21:32
4323 3473 7175 8688 номер картки шахрая! Бере передплату і зникае!
Підтримка Абанку 17 липня 2023, 8:25
Доброго дня! По одержувачу буде вжито заходів відповідно до внутрішніх інструкцій Банку. Наш Банк буде сприяти розслідуванню та надасть усі необхідні дані за офіційним запитом поліції. Для уточнення додаткової інформації просимо надати відповідь в особистому повідомленні.
abgovn 15 липня 2023, 14:53
здравствуйте, получил перевод за продажу криптовалюту, человек сделал мошеннический перевод, объяснил банку что да как, отправил ордеры квитанции, все документы которые запросили, сказали регламент проверки один день, жду больше недели, сказали в понедельник что до конца недели разблокируют карту, сегодня суббота, говорят что со мной свяжется специалист в течении дня, два дня жду звоночка, сотрудники относятся к клиентам как к ***, на карте заблокированной лежат деньги жду больше недели пока они разберутся.
Підтримка Абанку 15 липня 2023, 20:31
Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки, через те картка може бути тимчасово обмежена. Ми неодноразово намагались з Вами зв'язатися по результату перевірки документів.
На разі, Ваше питання вирішене. Будемо раді співпрацювати з Вами!
0954600675 15 липня 2023, 14:27
Взяла кредит «швидка готівка «платила больше минимального платежа, началась война 4 месяца в неплатила т.к.были в оккупации, не работали отделения в Харькове, банк обещал что никаких процентов начислено небудет, по факту начислили и даже не сообщили что проценты разбросаны на остаток суммы. Как только открылись отделения продолжила платить когда осталось заплатить последний платёж (причем я вложилась в первоначальный срок 36 мес. по договору), выяснилось что по мимо суммы надо заплатить начисление процентов за 4 мес.когда сидели в погребе без интернета и связи.Банк настаивает уплате % не смотря на то что заработал на моем кредите.
Підтримка Абанку 15 липня 2023, 20:14
Добрий день! Всім клієнтам були надані кредитні канікули в період з лютого по червень. У разі не сплати обов`язкового платежу його було перенесено на кінець терміну. При цьому інші умови договору залишалися незмінними, тобто нарахування відсотків відбувалося у стандартному режимі.
Ми розуміємо, що ситуація зараз непроста, саме тому не нараховуються штрафи і подвійні відсотки, за виникнення простроченої заборгованості, щоб клієнтам було простіше впоратися з грошовими зобов'язаннями.
Ми детально перевіримо інформацію стосовно Вашого звернення і повідомимо за результатом.
Svetaua 14 липня 2023, 23:51
4323357020063604 Панченко Єгор — Карта шахрая, не скидайте гроші
Підтримка Абанку 15 липня 2023, 8:24
Мирон Кушакьян 14 липня 2023, 17:52
Відділення за адресою: Хмельницький, вул. Соборна, 15
Чудовий банк з кредитною карткою якою я користуюся нема труднощів. Оператори компетентні і лаконічні у відповідях. Банк не на малює незрозумілих відсотків.
Підтримка Абанку 14 липня 2023, 18:00
Дякуємо, що обираєте наш Банк 🍏💚
Дякую консультантам А-банк за якісні послуги, чітко і доступно пояснюють та допомагають вирішити проблему, на відміну від Приват банку, А-банк мені подобається більше через свої кешбеки та платежі без комісій. Я задоволена. Дякую працівникам❤️
Підтримка Абанку 14 липня 2023, 12:08
Дякуємо за відгук і високу оцінку! Раді, що Ви з нами! 🍏😊
M0312o1204 13 липня 2023, 22:50
Відділення за адресою: Дніпро, пр-т Слобожанський, 11
Давно обслуживаюсь в этом отделении.Отличное обслуживание, сотрудники всегда вежливые и внимательные.
Підтримка Абанку 14 липня 2023, 10:26
Дякуємо за відгук! Будемо завжди раді бачити Вас знову у наших відділеннях! 🍏😊
wawan7 13 липня 2023, 19:04
А — банк, вместо пополнения зелёной кредитной карточки, по ошибке списал с нее- 550 грн. Через минуту пополнил зелёную карту на 1000 грн, но комиссию на 22 грн сняли. Уведомление о том, что будет комиссия 4 % за списания кредитных денег — не было. Время на отмену операции — нет. ПриватБанк уведомляет о комиссии при операциях. Не рекомендую банк, зарабатывают на ошибках. Без лоха и жизнь плоха.
Підтримка Абанку 13 липня 2023, 20:50
Доброго дня! При переказі коштів з карти А-Банку в рахунок кредитного ліміту через сторонні сервіси інших банків дійсно є комісія 4%: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/media/uploads/Tarif/Zelena_ua.pdf, також зазначена комісія доступна в застосунку АБанк24 в розділі «Тарифи». Дякуємо Вам за прийнятий дзвінок, раді, що змогли допомогти вирішити Ваше питання.
Aligator2131 12 липня 2023, 17:16
Я можу із впевненість 100 відсотків сказати що, А банк найкращий банк, в плані підтримки та розв’язання проблем. Мав декілька проблем всі вони були вирішені оперативно в той же день.Працівники банку завжди ввічливі та дійсно роблять все що в їх силах. Я всім рекомендую даний банк.Дякую за вашу роботу.
Підтримка Абанку 12 липня 2023, 17:51
Дякуємо за довіру 💚
Whatislove 12 липня 2023, 13:50
Став користуватись, а банком з окупації, єдині хто залишився на той момент і куди можна було перевести бабусю песіонерку, звичайно ж, хто повинен був розбиратись? Я😅 Сподобалось, що немає комісії під час переказу на інші банки, згодом і сам став клієнтом банку. Поки все влаштовує, це круто і обслуговування у відділенні і контакт центр з чатом
Всі оператори круті💪
Єдине, що сумно, це те, що нема депозиту, на який можна було б покласти гроші і в будь який час зняти. Є тільки депозити, в яких треба очікувати певний час і аж тоді знімати кошти, це не завжди є круто і зручно
А в цілому, все круто, мені подобається💚
Підтримка Абанку 12 липня 2023, 15:53
Добрий день! Ми раді Вашому обслуговуванню в нашому Банку та цінуємо Ваш вибір.
Стосовно депозиту, в нашому Банку є можливість оформлення депозиту «Стандарт» мінімальна сума оформлення 1000 грн терміном від 3-х місяців з правом дострокового розірвання в будь-який момент. Більш детально з умовами депозиту можно ознайомитись на сайті нашого Банку за посиланням https://a-bank.com.ua/deposits Будемо рабі бачити Вас серед наших вкладників!😊🍏
Fedosov 12 липня 2023, 12:42
Очень многим советовал этот банк, теперь буду говорить что бы обходили его стороной. И вообще отказались от него. Занимаються кадаловом.
Підтримка Абанку 12 липня 2023, 15:35
Добрий день! Ми бажаємо розібратися в описаній ситуації, більш детально, надайте, будь ласка, відповідь в особистому повідомленні.
Mihail041978 12 липня 2023, 11:16
Цей банк допомагає шахраям працювати! Не блокують їх картки не передають данні до своеї безпеки (банку) так і до поліції! Не реагують на скарги про шахраїв які працюють через цей банк!!! Не рекомендую взагалі звязуватись з ними!!!
Підтримка Абанку 12 липня 2023, 12:19
Доброго дня!
Банк нетерпимий до шахрайства, тому всіляко сприяє у розслідувані стосовно шахрайських дій.
Для можливості розібратися у ситуації більш детально, ми написали Вам в особисті повідомлення, надайте, будь ласка, відповідь.
Мінфін
Відповідь адміністратора
14 липня 2023, 18:45
Відгук не зарахований (на 014.07.2023).
richieberring 11 липня 2023, 13:54
Відділення за адресою: Київ, вул. Анни Ахматової, 5
Дякую за те що АБанк, допомагає в тому що наші кошти завжди у нас, а не у когось другого, з мене списали кошти я подзвонив та мені дали відповідь що гроші повернуть в день мого звернення, дякую вам за те що ви допомогли, та за те що допомогаете в тому щоб їх повернути, я дуже вам за це вдячний!

Здоров’я вашим ріднім та близким людям.
Всё буде Україна
Слава Україні — Героям Слава
Слава ЗСУ
Та щоб у вас та у ваших рідніх та близких людей, було мирне небо над головою🥹❤️‍🔥
Підтримка Абанку 11 липня 2023, 14:04
Дякуємо за відгук! Раді, що змогли бути корисними! Все буде Україна!💛💙
Игорь Паранит 11 липня 2023, 9:40
Відділення за адресою: Одеса, вул. Велика Арнаутська, 76
Пользуюсь не долго, но хотел поделить наблюдениями.
Почти в любом терминале можно пополнить без комиссии.
Когда нажимаешь на шестеренку что на карте надо секунд пять подождать пока прогрузится меню.
Сканер хз зачем если платежки по коммуналке и общественный транспорт оплачивается по QR Privat24.
Когда кладу долары на моно карту иногда просят подписать копии документов.
По адресу прописки не подтягиваются реквизиты по коммуналке, все надо вручную вводить.
Именную карту я так и не нашел как заказать через приложение.
Підтримка Абанку 11 липня 2023, 10:54
Доброго дня!
Дякуємо за відгук.
Картки в Абанк, без комісії, можливо поповнити в терміналах Citi24, EasyPay, а також у касі відділення.
Щодо завантаження меню «Налаштування», швидкість завантаження залежить від інтернет-з'єднання. Давайте поглянемо на Ваш приклад, написали в особисті повідомлення.

Якщо Вас цікавлять саме платежі, за допомогою функції сканування QR-коду, в ABank24, Ви можете авторизуватись на офіційному сайті a-bank.com.ua (меню «Послуги» — «Платежі») для сплати комунальних платежів, а також відсканувувати QR-код, який розміщено на квитанції та сформовано за правилами НБУ, а також є можливість долучитися до збору, який відкрито в Абанк.

При поповнені картки більш ніж на 5000 грн. в еквіваленті, згідно Закону України від 28.04.2020 р. № 361-IX «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення». У касі проводиться обов'язкова ідентифікація клієнтів по всіх прибуткових операціях (в національній та іноземній валюті) на суму, рівну і вище еквіваленту 5 000 грн.

Стосовно комунальних платежів, в застосунку відображаються компанії, з якими в Абанк є договір, інші комунальні компанії Ви можете додати самостійно, ввівши всі необхідні реквізити для оплати. Пропонуємо також перевірити.

Замовити іменну картку з фото, Ви можете у відділенні Абанк, вартість оформлення 150 грн.
Мінфін
Відповідь адміністратора
14 липня 2023, 16:28
Отзыв не засчитан (на 13.07.2023).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка
Sergeynaum 7 липня 2023, 14:24
Відділення за адресою: Хмельницький, вул. Кам'янецька, 122
Майже постійно нав’язують свої картки і послуги при візитах. При знятті депозиту в $, запитав, чи є нові. На що відповіли, що видають підряд, як лежать, ще і поржали всім відділенням. Насправді зверху лежали якраз нові але касир спеціально вибрала половину старих — 1996р.

Стосовно ситуації саме з доларом, відкривати депозит, щоб зняти через 3 місяці за 37.5 немає сенсу, бо в обмінниках 37.3 і можна попросити обрати свіжіщі.(користувався банком, бо була гарантія, що можу забрати всі новими купюрами за проханням).

Стосовно всього іншого — хіханєк, спам з послугами на телефон, нав’язування послуг при візитах, навіть якщо просто стоїш у касу — це непрофесійно.

Гадав, приват банк один з найгірших але ні, є й отакі «цікавіші».

Ще й якщо прийшов, як партнер з монобанку (окремі ситуації), постійно вмовляють відмовитись від їх послуг, розказуючи, що в них все краще. «Такі собі партнери» — таке ставлення буде і з клієнтом в майбутньому.

Написав за проблему в телеграмі, оператор навіть не вникнув. Поспав розказувати, які в них вигідні умови, і які в них класні картки. Жесть… Вказавши ще раз, що очікував вирішення проблеми, нічого не відповіли, лише знов почали казали, що їх картки буде класні в міжнародному плані… Хоча за це ніхто не питав. Закрив усі рахунки і жодних депозитів там більше не буде!
Підтримка Абанку 7 липня 2023, 16:15
Нам прикро, що у Вас виникли негативні емоції після відвідування нашого відділення.
Всі купюри в касі є платіжними та відповідають вимогам НБУ. Умови видачі купюр для всіх клієнтів є однаковими, тому у касира немає мети видати купюри лише старого зразку, а тим більше — вибирати такі купюри з каси.
Стосовно пропозицій банку, ми прагнемо ознайомити клієнтів з новими продуктами в Абанку та розповісти про наші переваги, але в жодному разі не бажаємо Вас відмовити від послуг Monobank, тож перепрошуємо, якщо це виглядало нав'язливо. Ми бажаємо бути корисними для Вас при будь-якому візиті до відділення.

Стосовно звернення в Службу Підтримки, ми вже перевірили діалог та опрацювали його зі співробітниками. Шкода, що Ви прийняли рішення про закриття рахунків в нашому Банку. Сподіваємось, що Ваше рішення зміниться і в нас ще буде можливість співпрацювати з Вами в майбутньому.
Oleksii Ch 4 липня 2023, 7:48
Відкрив через Дію рахунок в А-банку, замовив 4.06 картку з доставкою до Стамбулу.
Підтримка каже, що за регламентом випуск картки за кордон це 30 днів: відправка картки протягом 15 днів, доставка ще два тиждні.
В результаті відправили з запізненням — аж 22 числа, до того трекінг був мертвий, а підтримка ще й набрехала спочатку 9.06, потім 21.06, що нібито картка вже в дорозі, просто укрпошта не оновлює трекінг.
За 30 днів картка вже звісно не встигає.
Ось так з негативу починається клієнтський досвід.
Цікаво, що підтримка копіює манеру спілкуванно моно-котиків, але сервіс все ще на рівні «дзвінок з уроку то для вчителя»
Підтримка Абанку 4 липня 2023, 10:30
Добрий день! Перевірили інформацію стосовно Вашого замовлення.
Картка була відправлена від банку 10.06.2023 р. Зараз вона на шляху до Вас.
Перший статус по трекінгу УкрПошти дійсно 22.06.2023 р., це дата фактичного відправлення картки від УкрПошти.
Зі свого боку ми опрацьовуємо можливість пришвидшення доставки, однак працюємо через УкрПошту, та вплинути на їх регламенти, на жаль, не можемо. Дякуємо за розуміння і сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами.
Картка ось-ось вже буде у Ваших руках:)
Максим Овчаренко 3 липня 2023, 18:19
В субботу банк заблокировал перевод на 10 тысяч, направил все подтверждающие документы (не перезванивают, причину блокировки не называют (
с пятой попытки попал на адекватного оператора, милая девушка, смогла мне подсказать, что с направленных мною 8ми документов, к заявке прикрепленно только 3(
Почти два года пользуюсь услугами банка, такое отношение неприятно удивляет (
Підтримка Абанку 3 липня 2023, 20:27
Доброго дня! Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки, через те картка може бути тимчасово обмежена. В день встановлення обмеження наш Спеціаліст спілкувався з Вами та надав всю необхідну інформацію стосовно обмеження. Банк отримав надані Вами документи, зараз проводиться їх аналіз. Наразі, Ваше питання на контролі. Наш Співробітник зв'яжеться з Вами за результатом.
Полезный комментарий
Максим Овчаренко 4 липня 2023, 15:16
Надав банку документи про походження грошей, сьогодні картка була розблокована. Дякую співробітникам банку за допомогу!
Kopachka 1 липня 2023, 23:27
Відділення за адресою: Хмельницький, вул. Соборна, 15
Дуже незадоволена роботою банку. В касі банку відмовили в обслуговуванні /придбати валюту/ мотивуючи що я не клієнт банку. 'Тільки якщо ви в нас оформите картку ми зможемо вам продати валюту'. ЦЕ взагалі правомірно?
Підтримка Абанку 2 липня 2023, 11:19
Доброго дня! Операцію в касі можна провести будучи ідентифікованим у Банку. Наші Співробітники дійсно можуть Вам запропонувати відкриття картки в нашому Банку, адже ми завжди раді новим Клієнтам, а сама картка абсолютно безкоштовна і надасть Вам багато переваг в користуванні, серед яких також можливість проводити швидко та зручно операції та перекази з карткою в АБанк24. В питані ідентифікації Банк керується Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому в випадку здійснення фінансових операцій (в національній та іноземній валюті) дійсно необхідна ідентифікація. При цьому відкривати картку А-Банку та інші продукти не є обов'язковим для проведення операції в касі. Ми будемо раді Співпраці з Вами та нам шкода, що ви відчули в цій ситуації незручності. Просимо надати відповідь в особистому повідомлені для можливості детальніше розібратись в зазначеній ситуації.
LedyTata 1 липня 2023, 10:51
Відділення за адресою: Миколаїв, пр-т Богоявленський, 39
Картой А-банка пользуюсь около 3-х лет, за весь период никогда никаких сбоев. Мгновенное зачисление денег. Щадящая комиссия на снятие денег в банкомате. Бесплатные переводы на другие карты. Но больше всего нравиться работа персонала. И в отделении, и на горячей линии всегда очень приветливые и заботливые менеджеры. Помогают подсказывают быстро, четко, под задачи которые я хочу решить. Очень быстро перезванивает. Не грузят рекламой ненужных услуг. Зато порекомендовали завести карту АТБ, с которой я теперь делаю всё покупки в сети маркетов со скидкой. Очень приятный, дружелюбный банк. Рекомендую!
Підтримка Абанку 1 липня 2023, 13:58
Дякуємо за таку високу оцінку нашої роботи. Зробимо все можливе, щоб Ви й надалі були задоволені обслуговуванням 🍏😊

Курс валют в Абанку

USD 39.3 40