Несподівано гарний банчок, проблеми вирішуються оперативно

evolaccio 8 листопада 2023, 22:09
Відділення за адресою: Київ, вул. Антоновича, 122
Загалом обслуговуванням в банку досить несподівано задоволений, особливо після «Мого» банку. Картку відкрив випадково, «повівшись» на симпатичну дівчинку-менеджера, коли зайшов поповнити картку іншого банку у відділення, проте наразі вона в мене 2-га за кількістю операцій.

Плюси:
— підтримка в чаті «жива» і «оперативна», вас не зустрічає АІ 1995 року на ім'я Софія, спілкування онлайн без «інформація завантажується» … протягом 25 хв.
— не підключалась карта в Мастеркард Бонус, через заявку в ТГ вирішили за 2 дні, приємно.
— курси конвертації приємні, зняття преавторизацій проходить за хвилини.
— верифікація через відеодзвінок, без «приходьте з паспортом у те відділення де відкривали картку».
— безкоштовні перекази як по IBAN так і на картки інших банків. Цікаво, надовго така щедрість.

Мінуси:
— списання по Мастеркарду транзакцій в дол. США чомусь проходить через подвійну конвертацію і євро. Останній раз таке пам’ятаю в ліквідованих банках ще у 2015. По Візі нормально, мабуть налаштування процесингу і валюти розрахунків.
Абанк
Підтримка Абанку 9 листопада 2023, 9:45
Доброго дня!
Ми дякуємо, що Ви обрали наш Банк для обслуговування та будемо раді співпрацювати з Вами в подальшому.
Щодо конвертації, для розрахунку у валюті долар, ми рекомендуємо Вам, використовувати картку платіжної системи Visa, оскільки Mastercard працює в євро.

9 листопада 2023, 5:15
Все плюсы, А банка, если даже они и есть, зачеркиваются одним , но веским минусом — А банк , единственный крупный банк Украины, который присвоил себе функции суда и конфисковывает у своих клиентов 30% их личных средств.
Сперва он блокирует счета своих клиентов , потом разрывает их обслуживание и отбирает эти 30% их личных средств .

Так, что очень опасно открывать какие либо депозиты в, А банке, получать там зарплаты и пенсии , держать личные средства- в любой момент, А банк может присвоить ваши деньги.

Вывод — в, А банке безопасно пользоваться ТОЛЬКО кредитными средствами из лимита самого банка
Підтримка Абанку
Підтримка Абанку
9 листопада 2023, 9:47
Згідно з Умовами та правилами, пункт 3.3.20 застосовується у разі надходження скарги на рахунок клієнта, тобто у разі повернення коштів за скаргою та припинення ділових відносин з ініціативи Банку, передбачена комісія за перерахування коштів у розмірі 30% від доступного залишку на балансі. Якщо Клієнт використовує картку згідно Умов та правил та не порушуючи законодавство, даний пункт застосовано не буде, тобто даний пункт застосовується, якщо клієнт здійснює шахрайські дії.
9 листопада 2023, 17:22
«Згідно з Умовами та правилами, пункт 3.3.20 застосовується у разі надходження скарги на рахунок клієнта,»

Жалобу на клиента можно и искусственно организовать через подставного человека.

А вот КТО ВАМ ДАЛ ПРАВО присваивать функции суда и конфисковывать средства людей ?

И почему , если клиент действительно нарушил законодательство , вы ПРИСВАЕВАТЕ ДЕНЬГИ СЕБЕ, А НЕ ОТДАЕТЕ ГОСУДАРСТВУ, которое сейчас в крайне тяжелом состоянии войны ?

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43
USD 39.4 40

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43
USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Несподівано гарний банчок, проблеми вирішуються оперативно