Малюють неіснуючі кредити в кредитній історії

Олексій Герасименко 18 травня 2023, 15:15
Відділення за адресою: Київ, провул. Музейний, 2
Цікавий банк, реєструєшся відкриєш карту лімітів не надають, а закриваєш то беруть відсилають в УБКІ що був кредит, ви там при сувоєму розумі?🤔 Відкривав два раза не давали ліміт, то я і закривав бо у мене є і пенсійна і зарплатна картки, а вони мені кредити малюють і кредитний рейтинг псують, ви напишіть зразу у нас дебетові картки і не компасуйте людям мізки, ні в одному банку такого не бачив, щоб так людям гадив👎
Не рекомендую, не хочуть вирішувати це питання, хоча в УБКІ мені сказали що це банк такі дані подає…
Абанк
Підтримка Абанку 18 травня 2023, 16:33
Доброго дня!
Дякуємо за прийнятий дзвінок.
Рішення щодо надання кредитного ліміту приймається індивідуально для кожного Клієнта, виходячи з багатьох факторів — це кредитне навантаження, кредитна історія, рівень доходу, наявність депозитних рахунків тощо. Ліміт постійно переглядається та може бути збільшений з часом, про що Вас буде повідомлено додатково.
Якщо у Вас відкрито кредитну картку, Банк передає інформацію, в УБКІ, про її наявність, навіть за відсутності кредитного ліміту.
Дякуємо за розуміння та сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами.

18 травня 2023, 17:42
Зрозуміло я просто не знав що ви особливий банк і передаєте про відкриття пустих карт інформацію інші банки таких дурниць не роблять чомусь, теж відкривав і так само закривав, побачимо звісно, але без ліміта мені не сильно цікава ваша картка тому і закривав, потім хтось написав коментарі що взагалі тоді ліміти, А банк не надавав, а це з 25 числа почав видавати, я знову відкрив картку у вас, а в фіналі дуля, ну звісно я закрив для чого воно мені а це дивлюсь кредитну історію і такий прикол бачу, А банк прикрліст ліміти не надає а кредити ставить закриті в УБКІ, то нафіга кому треба такий банк, я не дарма звертався бо ніхто з банків такого не робив але впринципі більшість ліміти надавали, тому ваша пісенька мені мало цікава ви не даєте то дасть хтось інший але не треба гадити і знижувати мені кредитний рейтинг, щоб знав наперед не відкривав би взагалі у вас нічого, для всього іншого мені і пенсійної та зарплатної картки вистачає, я поставив проблема вирішена але вона ніфіга не вирішена
Підтримка Абанку
Підтримка Абанку
18 травня 2023, 18:11
На жаль, відсутня можливість прокоментувати роботу інших банків. Як вже раніше зазначав наш Співробітник, ліміт може бути встановлено згодом.
Рекомендуємо користуватися карткою, як особистою оскільки картка має безліч переваг, наприклад кешбек до 20%, безкоштовне поповнення картки в терміналах EasyPay та в касі А-Банк, перекази, поповнення мобільного та сплата комунальних платежів, за рахунок особистих коштів — без комісії, та ще багато іншого.
SergeyNina
SergeyNina
19 травня 2023, 20:38
У меня карта зелёная. Кредитный лимит изначально был ноль. И так около полугода Сейчас установили огромный кредитный лимит и огромную оплату частями, банку конечно спасибо, но я его убрал. Но инфа передавалась в убки с момента оформленмя
5 червня 2023, 17:05
Ну я про цю ситуацію і кажу, лімітів не надають, а кредит числиться в кредитній історії прийшлося втрете закрити рахунки , тобто три кредита в мене приплюсувалося, яких на справді не було то кому потрібен такий банк , відкрив в іншому банку кредитку по чесному якщо повинні попереджати якщо у вас навіть хороша кредитна історія ми лімітів не надаємо, я б і не відкривав тоді а то щось там хімічать на свій лад для того і придумали кредитну історію щоб у банка зайвих питань не було, якщо вона довга в людини та не було прострочок ніколи то які проблеми …

Курс валют в Абанку

USD 39.3 40

Курс валют в Абанку

USD 39.3 40
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Малюють неіснуючі кредити в кредитній історії