Украли кэшбек

Igorenya 25 березня 2023, 11:23
Відділення за адресою: Чернігів, пр-т Миру, 35
Исчез накопившийся кэшбек в размере 96, 60 грн. В поддержке сказали, что он выведен на ЗСУ, но кем? Я согласия не давал!
Абанк
Підтримка Абанку 25 березня 2023, 15:06
Доброго дня!
Кешбек можна вивести на картку при досягнені суми на рахунку 100 грн, або вивести на підтримку ЗСУ сумі від 1 грн. Вивести кошти можуть лише Клієнти в додатку АБанк24, банк не перераховує кошти самостійно.
Ми цінуємо наших клієнтів, тому зарахуємо Вам суму кешбеку на рахунок для подальшого накопичування.

25 березня 2023, 13:41
В принципе я к работе, А банка претензий не имею и не имел. Но то, что они сделали по отношению к вам — воровство чистой воды.

Я иногда кое какие операции делаю через, А банк, но уже засомневался — сегодня они залезли в кэшбек и украли его . а завтра таким же образом , с основного счета украдут .

Благо сейчас хватает банков, которые дают условия не хуже чем, А банк . Лично я счета в, А банке закрывать не собираюсь , но повременю через него производить какие либо операции
Підтримка Абанку
Підтримка Абанку
25 березня 2023, 15:09
Доброго дня!
Вивести кошти можуть лише Клієнти в додатку АБанк24, банк не перераховує кошти самостійно.
Igorenya
Igorenya
25 березня 2023, 15:25
Дякую, чекаю!
Jokets
Jokets
26 березня 2023, 5:21
Так в условиях кеш бека написано вывод на карту если сума 100 грн и больше, какие претензии если не накопилось столько?
25 березня 2023, 15:16
«Вивести кошти можуть лише Клієнти в додатку АБанк24, банк не перераховує кошти самостійно»

Пожилому зайцу расскажете, что вы не можете украсть кешбек. Тот может и поверит. Но это неточно
SergeyNina
SergeyNina
27 березня 2023, 0:40
Вероятнее всего вы случайно нажали не заметив. Или глюкнуло приложене.
VictorR
VictorR
30 березня 2023, 12:09
Жалітись на таке, майте совість! Мабуть самі наклацали виводити кешбек на ЗСУ і не знаєте про це. В мене стоїть таке налаштування наприклад. Банк не буде красти ваш кешбек. Репутація дорожче. Ні честі ні совісті в того кто пише що вивід грошей на ЗСУ- це крадіжка!

Курс валют в Абанку

USD 41 41.6