glambik1 4 червня 2024, 14:02
Відділення за адресою: Луцьк, пр-т Волі, 14
Найкращий банк яким я користувався, всім раджу. Приємне меню, та ввічливі оператори. Всім дуже раджу, підтримка чудова!
Підтримка àбанку 4 червня 2024, 14:37
Дякуємо за довіру🥰
Ml305 3 червня 2024, 16:26
Відділення за адресою: Львів, вул. Бандери С., 43
Рекомендую цей крутий банк, все на найкращому рівні оьслуговування.
В період війни залишився без роботи, мав кредит, банк з розумінням поставився до ситуації. Перевели під рекстуризацію, хороші умови дали. Не видзвонюють що дня, якщо немав змоги оплатити.
Чому, я обрав Абанк? бо це:
1.надійність
2. впевненість в роботі.
3.завжди ставляться з розумінням.
4.не тиснуть психологічно, на відмінну від інших банків, а це дууууже важливо для споживача.
5.найкращі співробітники, ввічливі, пунктуальні.
6. Оператор Анастасія-просто сонечко, яка обслужила мене на вищому рівні🤩 о 16.20. 03.06.24
7.Якщо ще сумніваєтеся який обрати-тільки Абанк.
Підтримка àбанку 3 червня 2024, 16:57
Нам дуже приємно, що Ви так високо оцінили нашу роботу, ми будем і далі підтримувати високий рівень. Ми зробимо все можливе і неможливе, щоб і надалі у Вас не було зауважень до Банку 🤗🍏
Leqsusssss 3 червня 2024, 11:04
Добрый день,
Пользоволся этим банком очень давно, но как всегда есть, но.
Спустя много лет мой друг решил вернуть мне долг (деньги) которые я ему занял после продажи машины, все свои средства я хранил на крипто кошельке и всегда выводил на карточку большие суммы и никаких вопросов не было. Но тут при возврате долга, банк решил подсуетиться и прикарманить себе денюжку. Заблокировав мои средства + требуя какие то расписки, да я понимаю что это нужно, но вы понимаете сколько лет прошло? Расписка должна быть нотариально заверена, а человек сейчас за гранницей живет. В общем я не советую вам никому этот *** банк!
В других банках все шикарно, любые суммы заходят и никаких пробелм никогда не было.
Підтримка àбанку 3 червня 2024, 14:51
Обов'язок Банку здійснювати аналіз фінансових операцій клієнтів, з метою виявлення фінансових операцій, що не відповідають фінансовому стану або змісту діяльності (ст. 7, 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів...»).

Ми бажаємо розібратись в ситуації та допомогти з вирішенням. Для уточнення деталей написали Вам в особисті повідомлення. Надайте, будь ласка, відповідь.
Poma2013 3 червня 2024, 6:40
Дякую, А Банк за пониманіє.Ви самі Найкращі
Підтримка àбанку 3 червня 2024, 11:06
Дякуємо за довіру🥰
VictorR 1 червня 2024, 12:50
З 1.04.24 до 31.05.24 я знаходився в пільговому періоді.
З 1.04 по 20.05 я витратив 26288грн. 21.05 вніс 20000грн. Залишилося 6287грн.
Думаю Ок. Внесу 5.06 з зарплати там за п’ять днів відсотків буде не багато.
І тут нежданчик 1.06 з мене списують 1147грн відсотків. Ні чого собі за один день!
Пишу в підтримку.
Перша відповідь- ви не перебували в пільговому періоді. Ні це не так в мене є скріни що перебував і це можна перевірити по моїм транзакціям бо 31.03.24 перед тим як користуватися карткою я точно не мав мінуса по картці.
Друга відповідь- треба було внести всю суму тоді б відсотків не було.
Так я був в пільговому періоді по вашому чи ні? Все взагалі мовчанка.

Перший раз стикаюся з некомпетентною підтримкою, до того все було на висоті.
Після цієї ситуації банк в моїх очах себе дискредитував.
Якщо не розбиретеся в цій ситуації то втратите клієнта. В мене за весь час користування жодної прострочки. Ліміт по картці 100000грн і по розстрочці 93000 і на кредит готівкою 150000. І я цими послугами користуюсь, якщо хочете щоб перестав то інші банки не будуть проти якщо я відкрию рахунок у них.

А від початку почав користуватися А-банком бо думав що це достойний конкурент Monobank, мабуть я помилявся бо у Монобанком таких проблем не виникало.
Підтримка àбанку 1 червня 2024, 18:12

При відкритті рахунку в Банку, в Анкеті-заяві про приєднання до Умов та Правил надання банківських послуг в А-Банку, Клієнт надає згоду на те, що ознайомлений та погоджується з Умовами та правилами Банку.

Банк завжди надає повну та актуальну інформацію в застосунку АБанк24, щодо суми необхідної для того, щоб Ви були у пільговому періоді.

У розділі «Заборгованість» завжди відображено актуальну суму для пільгового періоду, а також Банк напочатку кожного місяця відправляє повідомленням в застосунок АБанк24 суму потрібних платежів на місяць, в тому числі й для пільгового періоду.

На жаль, Ви не виконали умови та не внесли повну суму.

При виході з пільгового періоду відсотки нараховуються за відсотковою ставкою 3,4% (нараховуються за кожен день на максимальну заборгованість на день з моменту виникнення заборгованості) та списуються з першого дня користування за весь період користування.

Дана інформація зазначена в Умовах та правилах, розділ 2.1.4. Кредитний ліміт, п. 3.1, з даним пунктом Ви можете ознайомитись за посиланням: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-341/?lang=uk

Ми обов'язково перевіримо всі Ваші звернення до нашої Служби підтримки та всю інформацію по цій ситуації, зробимо все можливе для покращення нашого обслуговування.

Дякуємо за прийнятий дзвінок. Сподіваємось, що данна ситуація не в плине на нашу з Вами співпрацю.
vribacuk 31 травня 2024, 16:33
Доволі швидка реєстрація і вічливий персонал. Відгукуються швидко і так само вирішують проблеми. По ходу користування буду бачити що до чого. Подоки що задоволена
Підтримка àбанку 31 травня 2024, 16:43
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що на Вас справило таке гарне враження майстерність наших Спеціалістів 🤗🍏
Lidiiasss 31 травня 2024, 13:49
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Соборний, 91
31.05.2024 оформила кредит в абанку на суму більше 140к кошти зараховані на дебетову карту. Ці кошти мені потрібно було відправити чоловіку. 100к я без проблем відправила, коли відправляла 40к цей платіж заблокувало (я знала що так буде це нормально таким чином запобігають фінансовим махінаціям)
Я одразу по відео чату подзвонила в банк відповідала на питання — не змогла тільки відповісти точну суму переказу (там було з копійками) менеджер запропонувала мені уточнити суму переказу і набрати знову.
Я так і зробила — відповів інший менеджер, знову задавав ті самі питання і не тільки, я почала з ним сваритися але на питання відповіла! Розмова була по відео тобто менеджер бачив з ким він розмовляє!
Після опитування менеджер фінмоніторингу повідомив що карта розблокована, я можу користуватися коштами!
Коли я спробувала це зробити карта виявилася заблокована!!! Тобто він просто образився і заблокував карту.
Я набрала гарячу лінію мені озвучили що потрібно чекати 3 дні щоб карту розблокували і допомогти мені не можуть.
Хочу зауважити що кошти мені потрібні саме готівкою, єдине що вони мені запропонували розраховуватися картою в магазині

Виходить так що я оформила кредит, плачу за нього % а користуватися не можу через ображеного менеджера
Гость 31 травня 2024, 15:25

Дозвольте нам перевірити описану ситуацію та допомогти у вирішені питання. Ми написали Вам в особисті повідомлення, надайте, будь ласка, відповідь.
topitoshka1981 31 травня 2024, 5:26
Щиро дякую співробітникам, А банку, за їх працю та консультаційну допомогу.Підказки в будь який час доби.Докладний опис кредитування.
Підтримка àбанку 31 травня 2024, 8:36
Ми завжди тут, щоб допомогти💚
Rustavelli 29 травня 2024, 23:35
Этому банку обсолютно наплевать на своих клиентов и на закон Украны.
Эти мошейники заблокировали мой счет уже более чем 230дней и тупо просто отказываются снимать ограничения в чате телграм и вайбер заблокировали доступ к личному кабинету так же заблокирован посути банк попросту украл у. меня деньги и просто игнорирует. Администрация данного сайта так же не каких действий относительно данной ситуации не предпринимает всем наплевать что эти мошейники называют себя банком это настоящие воры и мошейники которые воруют деньги своих вкладчиков им напдлевать на закон украины как такая шарашкина контора может существовать в Украине и называть себя банком ??
Підтримка àбанку 30 травня 2024, 12:59

Розуміємо Ваше бажання вирішити питання якомога швидше, однак хочемо зазначити, що всі дії нашого Банку відповідають чинному законодавству України та внутрішнім правилам Банку з якими Клієнт погоджується при відкритті рахунку в Банку. У випадку надходження скарг, Банк може блокувати картку до підтвердження зарахувань на картку Клієнта або вирішення питання за скаргою.

Ми зі свого боку неодноразово зв'язувались з Вами та надавали рекомендації щодо вирішення Вашого питання. Проте від Вас було отримано відмову.

Наразі Ваше питання знаходиться в роботі. За вирішенням ми Вас проінформуємо.
Root190 29 травня 2024, 9:56
Поставив кошти на вивід 7 травня написали що вивід буде протягом 3 календарних днів чекаю уже чекаю 22 дні і кожен раз коли пишеш їм в підтримку вони кажуть що регламент роботи збільшено, а на який час самі не знають
Підтримка àбанку 29 травня 2024, 10:29

Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта, тому будь-які фінансові операції можуть вимагати підтвердження джерела походження коштів.

Щодо Вашої ситуації, наші Співробітники звязались з Вами вчора через месенджер, який Ви вказували в застосунку Абанк24 та надали детальну інформацію щодо необхідної від Вас заяви. Очікуємо на Вашу відповідь з заявою та будемо раді допомогти у вирішенні Вашої ситуації.
Андрій Сапицький 28 травня 2024, 23:28
У червні 2022 року відправив передплату за оренду житла на карту, А Банк. Людина виявилася шахраєм і передплату привласнила. Менеджер банку, А Банк прийняв мою скаргу. Сьогодні мені повернули кошти. Дякую
Підтримка àбанку 29 травня 2024, 10:32
Мінфін
Відповідь адміністратора
31 травня 2024, 8:30
Відгук не зарахований (на 31.05.2024).
PravdaDDDoo 28 травня 2024, 22:34
Абанк в прошлом месяце отказал в обслуживании. Принципиально не переводят мой остаток средств, утверждая, что у меня на карте меньше 1 гривны. Пишут, так как у вас меньше одной гривны, вы согласны с тем, что мы эти копейки заберем себе и закроем вам счет, но, на карте 20 000 гривен лежит. Как так выходит? Да, чтобы я случайно дал согласие и вместо копеек улетели все деньги банку. Не мошенники? Я им пишу, если нужны квитанции, я их дам вам, скажите какие (напоминаю, банк уже месяц не обслуживает меня — отказ висит), они говорят, мы вам позвоним в течении 3-х дней. Естественно, я смог связаться с отделом фин. мониторинга по видеозвонку, сотрудник некоторое время молчал ничего понять не мог, потом говорит, как будет нам что-то известно, мы вам сообщим. Что будет известно? Когда ваш банк станет адекватным, а не скамерским? Тут одному Богу уже известно. Дальше — позвонили они мне на след день в 10 часов утра, я в это время спал. Пишу в поддержку банка, мол я спал, перезвоните мне пожалуйста, эти аферисты говорят, мы вам перезвоним в течении снова 3-х дней. Два дня прошло, никто не звонит. Вот так, просыпайся в 8 утра, чтобы дождаться звонка. Дальше, я принципиально не хочу, чтобы вы мне говорили по телефону, какие нужны квитанции, я хочу, чтобы вы написали в чат, чтобы у меня была доказательная база, записывать ваш кол центр и хранить на флешке запись, мне не удобно. Разве не мошеннический банк? Деньги месяц не переводят. Говорят, по двум причинам не можем перевести. Первая — у вас отказ в обслуживании, второе — ждите звонка. Это с**с по телефону или вы просто не хотите, чтобы история сохранялась в чате? Вы как банк меня уже не обслуживаете, переведите остаток моих средств и закройте мой счет. Я не нуждаюсь в ваших звонках, я хочу получить свои деньги, которые вы месяц удерживаете. Переведите остаток средств мой и закройте счет — ВСЕ. По поводу колл-центра их вообще молчу, сотрудники не могут ни одной фразы без ошибок написать. Не рекомендую вам и вашим близким а-банк!

Буду дополнять отзыв каждый день, по мере решения вопроса. Убедитесь, что банк ваши деньги принципиально удерживают!
Підтримка àбанку 29 травня 2024, 10:29

Деякі платежі дійсно можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки.

Детальна інформація щодо порядку розгляду зазначена у пункті 3.3.25. з підпунктами: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-261/?lang=uk.

Ми взяли Ваше питання на контроль, очікуйте дзвінка від Спеціалістів, на зазначений Вами канал зв'язку.
Vhjjn 28 травня 2024, 20:01
Оператор дмитро лучший и порядочный специалист всегда поможет и объяснит и специалист своего дела я очень доволен его работой
Підтримка àбанку 28 травня 2024, 20:17
Kayse03 28 травня 2024, 13:08
Заблокували картку с коштами, попросили надати заяву та необхідні документи для переведення коштів на другі реквізити, всі документи я надав протягом години, після цього написали що опрацюють протягом 72 годин, а наразі пройшло уже 6 діб, а свої кошти я так і не бачу
Підтримка àбанку 28 травня 2024, 14:24

Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.

Ми завжди відповідально ставимось до питання регламентів та робимо все можливе для їх виконання. В деяких випадках, на жаль, може виникати черга та це призводить до збільшення терміну переказу залишків коштів відповідно наданим реквізитам.

Ми взяли Ваше питання на контроль та вже передали його на пришвидшення. Зробимо все можливе для скорішого вирішення. Просимо очікувати зарахування коштів відповідно до наданих Вами реквізитів. За результатом Вас проінформують.
Pulka24 28 травня 2024, 11:29
Работники банка очень некорректно относятся к своим обязанностям и клиентам из-за этого клиенты теряют большие суммы денег!

По ошибке в приложении оформлена
рассрочка (оказалось очень дорогим
кредитом). На следующий день пришла в банк отменить его (по закону в течении 14дней это можно делать). Представитель банка посмотрел на договор сказал: что если
за месяц оплачу его, то ничего не переплачу.
В итоге месяц прошел, сумма оформленной «рассрочки» 30000 выплачена, но процент 7000 никуда не делся.
Обратилась в кол-центр банка узнать почему из-за некомпетенции сотрудника я должна терять деньги??? На все обращения в они «Извиняются», за эту ситуацию, но ничего не решают
Підтримка àбанку 28 травня 2024, 13:00

Розуміємо як важливо отримувати кредит і детально з ним ознайомитися, тому на етапі оформлення договору ми надаємо детальний опис всіх умов кредитування. Це важливо, щоб уникнути непорозумінь і переконатися, що всі умови договору зрозумілі та прийнятні для Вас. На нашому сайті детально описані всі умови, а також примірник договору пропонується Вам для ознайомлення до підтвердження оформлення, а після оформлення його можна завантажити в розділі «Кредити».

Ми приносимо свої вибачення за незручності, які Ви відчули через дії нашого Співробітника. Нам дуже шкода, що Ви відчули некоректне ставлення. Ваша ситуація була передана до відповідного відділу для розгляду і запобігання подібним випадкам у майбутньому.

Що стосується питання про перерахунок відсотків наш Співробітник зв'язувався з Вами та надав детальну інформацію по даному питанню.
291972dr 27 травня 2024, 19:44
Кількість днів тому зі взламаного номера в Телеграм моєї подруги у мене попросили дати в борг гроші і я одразу перерахувала 8000 грн. Наступного дня подруга повідомила що її телеграм взламали. Я звернулась в банк на карту якого перерахувала гроші не дуже надіючись на результат, але була вражена з якою емпатією робітники віднеслися до моєї проблеми. І ввечері і в суботу вони допомогали мені і повернули гроші. Щиро дякую!
Підтримка àбанку 27 травня 2024, 20:35
Дякуємо за високу оцінку та відгук, завжди раді допомогти! 🍏😊
Сергій Ліберман 27 травня 2024, 17:06
Отправили деньги по реквизитам клиенту А-банка.
Деньги не зашли получателю и не вернулись отправителю.
А-банк как обычно кормит всех завтраками.
Не рекомендую данное финансовое учреждение.
Підтримка àбанку 27 травня 2024, 20:33

Дякуємо за відгук. Приносимо вибачення за незручності з якими Вам довелося зіштовхнутись в даній ситуації. Ми детально перевіримо цю ситуацію та прикладемо всіх зусиль для вирішення даного питання. Одразу за вирішенням ми зв'яжемось з Вами.
pdzhagov 27 травня 2024, 16:41
Розглядали Абанк як альтернативу Моно банку для виплат нашим ФОП з реквізитів SEPA (в Україні підтримують такі лише Моно, Абанк та Кредобанк, але в останнього відсутній зручний додаток). У нас група компаній на Кіпрі та в ГонгКонзі. У результаті Абанк відмовляв у зарахуванні коштів і гроші просто поверталися назад одержувачу. Підтримка відповідала, що платежі проходять перевірку згідно внутрішніх правил банку. Яких таких правил, и що їм могло не сподобатися не дуже зрозуміло. У результаті втрачали час, гроші та нерви на спілкування з підтримкою. Для порівняння, Моно банк миттєво зараховує подібні перекази. Важливо зауважити, що і Моно банку і в Абанку для зарахування переказів SEPA використовується той самий посередник — Сlear Junction. Загалом, якщо розглядаєте Абанк банк як альтернативну Моно, не раджу. Гроші не зараховують, у результаті дарма витрачені нерви і час. SEPA не працює.
Підтримка àбанку 27 травня 2024, 20:18

Дякуємо Вам за відгук. Нам шкода, що Ви зіткнулися з труднощами під час використання наших послуг для здійснення переказів SEPA. Хоча ми не можемо розголошувати конкретні деталі даних транзакцій через конфіденційність Клієнтів, хочемо підтвердити, що ми приділяємо велику увагу кожному платежу та докладаємо всіх зусиль для забезпечення його успішної обробки. Зворотній зв'язок, який Ви надали, має для нас велике значення, і ми обов'язково розглянемо Ваші зауваження, щоб вдосконалити наші послуги.
Мінфін
Відповідь адміністратора
17 червня 2024, 12:01
Даний відгук став учасником редакційного огляду: https://minfin.com.ua/ua/deposits/articles/narodnyy-reyting-bankiv-traven-24/
DmitryVladim 27 травня 2024, 13:24
Витратив власний час на залишення відгуку, адже повністю задоволений роботою А-банку у питанні компенсації наслідків від шахрайських дій.
Нажаль нещодавно мав неприємну ситуацію на майже 1500 грн. (шахраї онлайн красиво пообіцяли але не виконали).
Після звернення до онлайн служби А-банку, надав коротку інформацію щодо інциденту і о диво, отримав не лише швидку реакцію від працівників банку, А і повну компенсацію у грошах, які перевів шахраям.
Дуже приємні враження від роботи банку! Мої найкращі рекомендації та побажання успіхів в роботі команді А-банку!
+ Подобається зручний онлайн сервіс у застосунку ;)
Підтримка àбанку 27 травня 2024, 13:50
Дякуємо за високу оцінку та відгук! Нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу наших Спеціалістів! Завжди раді допомогти! 🍏😊
Владислав Кадиневи 26 травня 2024, 14:58
Пришли деньги с другого банка по реквизитам, заблокировали вывод сразу и разорвали договор по непонятным причинам, и уже месяц не отдают деньги, кормят обещаниями мол очередь. Не советую самый ужасный банк
Підтримка àбанку 26 травня 2024, 15:20

Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.

Приносимо вибачення за тривале очікування рішення Вашого питання. На жаль, наразі, існує черга в обробці подібних звернень, у зв'язку з чим регламент розгляду збільшений. Наші Спеціалісти роблять все можливе, для скорішого вирішення Вашого питання. Передали питання на пришвидшення, просимо очікувати зарахування коштів відповідно до наданих Вами реквізитів. За результатом Вас проінформують.

Курс валют в абанку

EUR 45 45.9