dnepryanik 22 марта 2024, 21:17
Заблокували рахунки за декілька поповнень. Як і всі посилаються на пункт тероризму. Але доказів ніяких немає, не відкривайте тут рахунки
23 марта 2024, 8:53
Вітаємо.

Перш за все, дякуємо за очікування відповіді. Нам щиро шкода, що у Вас склалось таке враження про обслуговування в нашому банку.

Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. Якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується. Процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством.

Ми б не хотіли залишатися осторонь та маємо бажання допомогти із вирішення ситуації, а тому Ваше звернення передали в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами для оперативного вирішення питання.

RaiffaizenAlex 24 марта 2024, 15:44
Добрий день! Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.
На поточний момент маємо інформацію, що з Вами успішно зв’язався наш спеціаліст та питання було вирішено.

Alenka05 22 марта 2024, 13:08
Отделение по адресу: Киев, ул. Драйзера, 6
В мене заблокували картку, щоб не пояснювати усi операцii по картцi, так як iх було дiйсно забагато, вирiшила просто забрати кошти та закрити картку. У вiддiленнi менi пояснили, що впродовж 10 банкiвських днiв моi кошти надiйдуть на той рахунок, який я залишу в заявi. Через пару днiв прийшло повiдомлення про закриття рахунку та почалось довге очiкування своiх же власних коштiв. Пiсля того, як вказаний спiвробiтниками срок пройшов, а грошей ятак i не отримала, знов пiшла у вiддiлення. Менi почали розповiдати якийсь бред, що таких заяв багато, що треба чекати, гроши будуть, коли менi вiдповiсти не змогли, просто будуть колись! Ви що, люди!!! Ви позицiонуете себе як серьйозну фiнансову установу, що це за вiдповiдь: будуть!!! Чому менi не повертають моi власнi кошти!!! Я разраховувала на них. Сумлiнно чекала клятi 10 днiв, яки пообiцяли спiвробiтники банку!!! В мене двое маленьких дiтей! Я, маючи кошти, не можу придбати iжу, тому що Ваш банк менi не повертае мое ж!!!
22 марта 2024, 13:13
Вітаємо.

Закриття рахунку зазвичай відбувається протягом 10 робочих днів, проте у випадку, якщо рахунок заблоковано — це може зайняти більше часу, оскільки в процесі задіяні кілька підрозділів банку.

Ми б не хотіли залишатися осторонь та маємо бажання допомогти із вирішення ситуації, а тому просимо надати нам в приватні повідомлення Ваші дані (контактний номер телефону або ідентифікаційний код). Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

RaiffaizenAlex 22 марта 2024, 14:04
Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами для оперативного вирішення питання.

RaiffaizenAlex 22 марта 2024, 17:47
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.
На поточний момент маємо інформацію, що з Вами успішно зв’язався наш спеціаліст та питання було вирішено.

alfadok2 21 марта 2024, 18:41
Якщо в вас е бажання потрапити на допит і приниження де вас заставлять відкривати картки фіз. осіб для відкриття рахунку юр. особи то вам сюди.

Це не про працівників відділення, а про систему само банку.

Вас будуть питати про все: скільки буде дохід на місяць, де коли буде діяльність, а нащо вам рахунки, скільки працівників, скільки буде в них заробітна платня, яку діяльність будете вести не згідно З КВЕД, де в вас реклама, і так далі.
І якщо у вас дія і НАВІТЬ дяі з підписом, то всеодно вас не знайдуть у «своїй системі» і треба відкривати картку фіз. особи.
АААА провів 4 ГОДИНИ в відділені!!!
через відкриття рахунку на 1 Юр. особу.
БОЖЕ ЛІСОМ ЙДІТЬ! Максимально довбана система в банку відкриття рахунків.
Максимально Н Е рекомендую банк.
21 марта 2024, 18:52

Будемо за Вами відвертими, ми дуже засмучені, що Ви отримали саме таке враження, щодо співпраці з Райфом. Ми працюємо над тим, щоб кожен наш Клієнт залишався задоволеним та мав гарний настрій після вирішення питання.
Ми ні в якому разі не нав’язуємо продукти нашим клієнтам. Менеджер у відділенні може розповісти про наявні послуги, про їх переваги, але остаточне рішення приймає Клієнт.
Хочемо пояснити, що запитування Ваших даних, в тому числі дохід, вид діяльності, передбачений Правилами банківського обслуговування.

Ми завжди готові розглянути ситуацію в індивідуальному порядку та спробувати допомогти. Ваше звернення передано до менеджера з клієнтського сервісу, який візьме ситуацію під свій контроль. Очікуйте на комунікацію. Дякуємо.

Reif1 19 марта 2024, 21:16
Зник доступ (злетів пароль) з програми Райф, відновити пароль було неможливо, оскільки треба заново вводити номер картки для реєстрації, у мене її не було поряд, тож я на певний час втратив контроль над рахунками. Відклав це питання на потім, сьогодні нарешті зайнявся питанням відновлення доступу і мене очікував сюрприз, Райф тишком нишком почав списувати комісію за обслуговування неактивного грн рахунку у розмірі 30 грн в місяць і обнулив рахунок. У мене там було небагато, тож банк поживився тим, що було (якраз трохи більше 30 грн)))). Ніяких попереджень, ні на пошту, ні смс чи вайбер. При відкритті спеціально уточняв, чи є така комісія, однак мене не попередили.
Як клієнт багатьох банків, розумію свою неуважність, що не вивчив тарифи Райфу, однак неприємно.
Цей відгук пишу у якості поради не тримати взагалі ніяких коштів у райфі на рахунках (у тому числі АТБ-картки, які всі масово відкривають), якщо регулярно не користуєтесь усіма картками, тому що 180 днів проходить непомітно (особливо клієнту багатьох банків, за усіма картками на слідкую), а банк ні про що не попереджає, зато рекламні повідомлення аж бігом.
Ганьба
20 марта 2024, 9:00

Перш за все вдячні за очікування відповіді. Нам шкода, що досвід обслуговування в Райфі залишив негативні враження. Для відновлення пароля потрібно ввести дані карти, у разі її відсутності Ви можете відкрити нову фізичну у відділенні Райфу. Якщо немає можливості завітати до відділення, є можливість скористуватися додатком MyRaif та за новим номером відкрити рахунок, щоб отримати дані карти й відновити доступ у Райффайзен Онлайн.

Також хочемо пояснити, що списання комісії передбачено за неактивний рахунок згідно з тарифами. Неактивним вважається картковий рахунок, по якому протягом 6 та більше місяців не проводились наступні операції: зарахування коштів, зняття готівки, безготівкова оплата товарів та послуг, безготівкове перерахування коштів.
Згідно з умовами та правилами обслуговування (стаття 2 Відкриття та закриття Рахунків. Пункт 2.3.1) Банк має право закрити рахунок, на якому відсутній залишок та рух коштів протягом останніх 6-х місяців.

RaiffaizenAlex 21 марта 2024, 9:43
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.

Pavlo Kulagin 18 марта 2024, 19:14
Данный чудо-банк, барыжит своими картами в АТБ, условием для их активации является наличие ДИИ. Купил такую карту, регистрируюсь через ДИЮ, выдает ошибку «ми не можемо відкрити рахунок віддалено» обратитесь в отделении. Звоню в этот чудо банк, оператор 198 давай меня разводить, мол наши данные в банке не совпадают с данными из ДИИ, я спрашиваю, с какого перепугу у вас вообще мои данные, банк их может хранить не более трех лет, с момента закрытия клиентом счетов, а я, никогда не был их клиентом. В ответ слышу бэканье мэканье. По сути ответа нет. Объясняю этому деревянному оператору, что у них не подтягивается ДИЯ пидпис и скорее всего проблема техническая, но мне пофиг — верните деньги за карту, раз не можете ее зарегистрировать. Оператор, хитро хочет слиться, мол пишите заявление на почту техподдержки, но нет, предлагаю ему зарегистрировать обращение, этот чудик, 5 минут думает, включил мне музыку и начинает мои персональные данные требовать ФИО ИНН и тд, я говорю мол, ты друг дорогой совсем об дерево ударился? Короче дал им один день, для возврата денег или решения вопроса с регистрацией карты, в противном случае будет жалоба в НБУ и Держпроспоживслужбу с заявлением о проверке лицензионных условий. Никогда, не покупайте в АТБ их разводные карты, если не хотите геморроя!!!
18 марта 2024, 19:19
Вітаємо.

Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження про наш банк.

Дійсно, у випадку, якщо Ви були раніше клієнтом нашого банку або отримували послуги, які передбачають отримання та збереження паспортних даних, і з того моменту у Вас змінились персональні дані — може виникати помилка при спробі реєстрації.

RaiffaizenAlex 19 марта 2024, 9:05
Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами.
Дякуємо за розуміння.

RaiffaizenAlex 19 марта 2024, 11:56
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.

Вікторія Гончаренко 18 марта 2024, 16:43
Заблокували рахунок не давши рішення проблеми
Погодилась закрити рахунок, пішла відділення написала заявлене про закриття рахунку, мені сказали что повернуть кошти протягом 10−14 днів, пройшли ці дні навіть більше, а коштів немає. пішла знов відділення сказали что менеджер помилився та вказав не вірні моі дані, подала знов заявлене про закриття рахунку і знов мені кажуть очікуйте 10−14 днів.
Получается закриття рахунку виходить більш місяця, як мені розраховуватися?
18 марта 2024, 16:48
Вітаємо.

Ми б не хотіли залишатися осторонь та маємо бажання допомогти із вирішення ситуації, а тому просимо надати нам в приватні повідомлення Ваші дані (контактний номер телефону або ідентифікаційний код), а також адресу відділення, до якого Ви звертались для закриття рахунку. Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

RaiffaizenAlex 18 марта 2024, 17:19

RaiffaizenAlex 22 марта 2024, 16:11
Вітаємо. Дякуємо Вам за можливість проаналізувати звернення.
На поточний момент маємо інформацію, що, на жаль, з Вами не зміг зв’язатись наш спеціаліст, проте питання щодо прискорення закриття рахунку було вирішено.

Богдан Романчук 16 марта 2024, 20:55
Взагалі дивно, прийшла смс про заблокування карти, ніхто нічого туди не заводив і не виводив, користувався для покупок і мережі магазинів АТБ! Жахливий банк😡 не рекомендую, думав нормальне щось, а тут …
17 марта 2024, 8:54

Дякуємо за очікування на відповідь.
Щиро приємно, що Ви обрали Райф в якості обслуговуючого Банку та надзвичайно сумно, що склалась така думка про нас.
Хочемо детальніше з цим розібратися. Просимо, будь ласка, написати нам в особисті повідомлення із вказанням Ваших даних (контактний номер телефону або ідентифікаційний код).
Очікуємо на зворотній зв’язок.

RaiffaizenAlex 17 марта 2024, 15:43

Hannahannap 16 марта 2024, 12:31
Це просто жах, шкода викинутих хоч і 50 грн, карта не реєструюється, зроблено все правильно, а йти до відділення не маю ні часу ні навіть тепер вже бажання, занадто багато треба зробити дій, щоб всього відкрити картку для покупок в АТБ, бісить, НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
16 марта 2024, 12:37

Нам дуже прикро, що у Вас склалось таке враження про наш Банк. Активувати картку АТБ можливо за інструкцією в конверті за наявності додатку Дія із біометричними документами (ID-картка або закордонний паспорт). Також активація доступна в нашому додатку MyRaif також за наявності біометричних документів. Якщо ж Ви маєте паспорт-книжечку, активувати картку можливо лише у відділенні Банку, на жаль. Після активації буде зараховано 50 грн, тобто вартість картки.

yara83 15 марта 2024, 7:57
Банк на другий день заблокував рахунок при поповненні приблизно на 20 000 грн чотирма надходженнями. Це були всі операції поповнення карти за весь період існування цього рахунку!
Запросили документи для перевірки. Окрім пояснення, що це були прямі надходження від різних фіз.осіб за продані б/в речі, я більше нічого надати не можу, нажаль. Є довідки про доходи та сплачені податки, але це все не підходить банку. Що робити в такому випадку?
15 марта 2024, 8:53

Перш за все вдячні за очікування відповіді.

Нам щиро приємно, що Ви обрали Райф в якості обслуговуючого Банку та нам надзвичайно сумно, що склалась така думка про нас.

Райф — великий системний європейський банк, що чітко виконує вимоги законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту ваших коштів. Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується.

Також зазначимо, що Банк не має на меті утримувати кошти Клієнтів, а навпаки, зацікавлений у вирішенні питання.

ZtRUSLAN 14 марта 2024, 14:18
Вчора спілкувався з представником. Нажаль ні до яких змін це не призвело.
Райффайзенбанк просить надати виписку, яка має розкривати інформацію щодо: «Відправника», «Отримувача» та «Призначення платежу».
Пішов я по банкам де маю рахунки — виписки сформували, але не один з банків не зміг надати виписку з інформаціїю яку просить Райффайзенбанк.
ПРОШУ Райффайзенбанк — сформуйте виписку по моєму рахунку яка розкриє інформацію щодо: «Відправника», «Отримувача» та «Призначення платежу». ВІДПОВІДЬ — НЕ МОЖЕМО, НЕ МАЄ ТЕХНІЧНОЇ МОЖЛИВОСТІ — АЛЕ ВИ НАДАЙТЕ. КРАПКА.
14 марта 2024, 14:25
Вітаємо.

Нам щиро шкода, що у Вас виникли складнощі в наданні документів. Ваше звернення наразі знаходиться в роботі у менеджера з питань клієнтського сервісу, який зв'яжеться з Вами для надання додаткових роз'яснень.

sv65 14 марта 2024, 9:55
Здравствуйте! После того, как НБУ разрешил покупать онлайн валюту на 50 тыс в месяц я решила как-то обезопасить свои небольшие сбережения и зарегистрировалась в вашем банке и еще в трех банках, имеющихся в нашем городе. насколько мне известно, по законодательству, до 50 тыс в месяц я ни кому не должна объяснять свои транзакции и не один банк этого не требует, кроме Райфа. Я, имея всего пару тыс долларов, имею полное право продать их по выгодному курсу, а затем купить онлайн на 50 тыс в месяц и заработать на этом 300−500 грн. Для меня это за год до пенсии тоже деньги. А теперь меня заблокировали и требуют объяснения происхождения 250000 грн, хотя у меня крутятся одни и те же 50 тыс. Я предоставила справку о дохода за последние 20 лет, но и этого оказывается мало. Почему ни в одном банке так не издеваются над людьми, на каком основании требуют выписки по транзакциям в других банках, объяснение переводов в 15000 и 30000 грн от моей лучшей подруги. Хотя в новом приложении Myraif постоянно предлагали производить переводы с карты на карту друг другу, обещали какие-то плюшки за это, а теперь требуют объяснения и блокируют. Насколько я понимаю законодательство в стране одно, в других банках не блокируют за регулярную покупку валюты на 50 тыс, разрешенную НБУ. У Вас и так репутация спонсора войны и на многих предприятиях, в том числе и на нашем, настоятельно рекомендуют закрывать зарплатные счета в Вашем банке, а Вы еще и новых клиентов отталкиваете. Мы с подругой хотели у Вас оформить получение пенсии, мне осталось чуть-чуть, а она уже на пенсии, а теперь я понимаю нужно обходить Ваш банк десятой дорогой.
14 марта 2024, 9:59

Нам шкода, що досвід обслуговування в Райфі залишив негативні враження. Хочемо пояснити, що Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.
Ми розуміємо, що дане блокування було неочікуваним та могло вплинути на Ваші плани. Але зауважимо, що процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. Зазначимо, що Банк не має на меті утримувати кошти Клієнтів, а навпаки, зацікавлений у вирішенні питання у максимально короткий термін.

Окремо зазначимо, що Райффайзен Банк Україна не має жодних зв’язків із російським банком. Що стосується клієнтів з росії – то ми припинили будь-які стосунки і з клієнтами, і з грошима російського чи білоруського походження. І ми, і Група дотримуємося всіх міжнародних санкцій.

З радістю допоможемо Вам вирішити питання, тому просимо написати нам в приватні повідомлення Ваш фінансовий номер телефону, або ідентифікаційний код. Будемо вдячні за зворотній зв’язок!

RaiffaizenAlex 14 марта 2024, 13:58
Ми вдячні Вам за можливість проаналізувати ситуацію. Наразі маємо інформацію від менеджера з клієнтського сервісу, що з Вами було проведено комунікацію та надані пояснення.
Якщо в майбутньому будуть виникати питання — звертайтесь, завжди раді допомогти.

SERJIO011 13 марта 2024, 10:33
купив картку Віза в магазині АТБ від Райф банк за 50 гривень. Зареєстрував о 8 годині ранку. Все добре. Кошти 50 гривень на карті відсутні. Хоча банк Райф гарантує, що при реєстраціїї кошти будуть протягом години. Пройшло 3 години. Дзвонив на гарячу лінію, писав чат онлайн. Так кошти і не прийшли.
13 марта 2024, 10:40

Дякуємо, що цікавитесь нашими продуктами та що доєднались до Райфу! Для нас це надзвичайно цінно. Якщо Ви здійснили активацію картки АТБ в період з 07:20 до 22:00 – заохочення буде зараховано протягом години.
Ми б хотіли більш детально проаналізувати питання та допомогти із вирішенням. Тому просимо написати в приватні повідомлення Ваші дані (ідентифікаційний код, або контактний номер телефону). Чекаємо на зворотній зв’язок.

RaiffaizenAlex 13 марта 2024, 11:07

RaiffaizenAlex 13 марта 2024, 14:36
Дякуємо за очікування та можливість проаналізувати ситуацію! Отримали інформацію від менеджера з клієнтського сервісу, що питання було вирішено. Якщо в майбутньому знадобиться допомога звертайтесь, завжди раді допомогти.

ukrx 12 марта 2024, 10:32
Всі кому заблокували картки, пишем скарги сюди https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/citizens-appeals і залишаємо рейтинг 1 із 5 додатку в App Store або Google Play.

1. Була картка. Давно. По картці були в районі 10 штук платежів за 3 місяці від «Нової пошти».
2. Картку заблокували.

Банк вамагав:
1. Кожний скрін по кожній операції з доказами який не можливо зробити. Наприклад, банк вимагав щоб на кажному скріні дані і про номер накладної і ПІБ.
2. Банк вимагав довідки про доходи за весь періоди життя.
3. Банк вимагав довідки з кожного іншого банку, куди я переводив колись кошти що це мої картки.
На все це я витратив купу часу і бензину.
Навіщо? Щоб довести щоб співробітники дані мають розумові відхилення, а не погодитись з блоком.

Банк отримав все дані по платежам, платежі подтведжені.
Суть питання була закрити.

Але банк картку не розблокував і запросив наступне.

1. Фото і опис того, що я відпавляв по кожній транзакції.
2. Опис того, чому я використовував карту Райф. Так, це дебільно звучить але так і є.
3. Увага, докази того, звідки кошти на які я купляв облігації в іншому банку.

Тобто.
Райф ВИМАГАЄ ОБОВ’ЯЗКОВО дані про операції в іншому банку, які до нього не мають зовсім жодного відношення ніяк взашалі.
12 марта 2024, 10:39
Запевняємо, у нашому банку працюють компетентні фахівці. При виникненні будь-якої проблеми ми готові докласти максимальних зусиль, для вирішення питання у найкоротші терміни.
Маємо на меті проаналізувати ситуацію та детальніше з цим розібратися. Неодноразово було прохання написати нам в особисті повідомлення із вказанням Ваших даних (контактний номер телефону або ідентифікаційний код).

RaiffaizenAlex 12 марта 2024, 13:51
Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами, для оперативного вирішення питання. З повагою та турботою, @RaifHelp
RaiffaizenAlex 3 апреля 2024, 14:34
Ми вдячні Вам за можливість проаналізувати ситуацію. Наразі маємо інформацію від менеджера з клієнтського сервісу, що з Вами було проведено комунікацію та надані пояснення.
Якщо в майбутньому будуть виникати питання — звертайтесь, завжди раді допомогти.

@RaifHelp
Моё знакомство с этим банком началось всего пару дней назад, когда я приобрел карту в магазине «АТБ». Подумал, почему бы и нет, давайте попробуем. После активации карты меня сразу не порадовало то, что пришлось устанавливать два приложения на телефон: одно для активации карты через Дію, а второе — для её использования. Ну ладно, думаю, справимся. На счет прилетело обещанных 50 гривен кэшбэка.

Я ФОП, у меня есть счета, депозиты, и ничего противозаконного у меня нет. Налоги уплачены. Подумал, что не мешало бы ознакомиться с услугами этого банка, и перевел с карты «Монобанка» несколько тысяч гривен — оплатил услуги знакомым, а также получил оплату от знакомых. Общий оборот за два дня составил около 15 тысяч гривен при 6−7 транзакциях.

И вдруг — блокировка! Поддержка онлайн мариновала меня долгое время, требуя пояснений о происхождении р2р переводов. Ну, ладно, написал им объяснения, а они требуют еще больше документов! Поехал в отделение, написал пояснение, прикрепил документы ФОП и предъявил все декларации по ЕСВ, оборот за 2023 год. Сотрудники, которые понимали суть проблемы, сказали ждать, все будет в порядке. Но вечером прилетает сообщение от этого «чудо» банка, что прекращает деловые отношения со мной… Что за абсурд?! И еще в нагрузку требуют пояснения! Короче, банк — полное дно!!! Никому не советую связываться! Сколько раз м нужно давать одни и теже поясния??? И еще они прислали акцию — купи валюту по акционной цене… Ага… Хорошо, что не повелся, а то потом бы еще и валюту из них вытрясывал.

p. s. представитель банка сейчас начнет комментить своими шаблонными ответами от которых уже просто тошнит
12 марта 2024, 8:54

Перш за все вдячні за очікування відповіді.

Маємо на меті проаналізувати ситуацію та детальніше з цим розібратися. Просимо, будь ласка, написати нам в особисті повідомлення із вказанням Ваших даних (контактний номер телефону або ідентифікаційний код).

maryalex96 11 марта 2024, 14:36
Сталася дуже жахлива ситуація з цим банком!
У лютому місяці заблокували через те що я відправляла кошти родичам та вони мені назад відправляли, при цьому це мої кошти які я отримала раніше, та користуюсь виключно ними.
При чому суми перерахунків були не такі і великі, тим паче що НБУ казали 400 000 грн на місяць можна використовувати, а якщо це і кошти що були раніше то немає бути з цим проблем, та все ж вони виникли саме з цим банком!

Оновлення данних які вони надіслали вибачте але від 2020 року, ви там що зовсім з глузду з'їхали, коли в нас вже 2024 рік!

Тому хочу щоб НБУ звернув увагу на роботу цього банку, а саме шахрайські махінації рахунків, бо наразі банк використовує наші кошти у власних потребах!
А це порушення Закону України.
11 марта 2024, 14:40

Нам щиро прикро, що у Вас склалась така думка, ми з розумінням та повагою відносимось до ситуації та готові розглянути індивідуально звернення.

ZtRUSLAN 11 марта 2024, 12:01
Доброго дня. Будучі клієнтом банку з 2008 року, висловлюю своє невдоволення діями працівників АТ «Райффайзен Банк», які призвели до блокування коштів, без пояснення причин. Кошти та рахунки були заблоковані 22 лютого 2024р (повторюю — без пояснення причин) а повідомлення про причини надійшло 23.02.2024р., Прохання на оновлення документів надійшло тільки 26.02.2024р., Не надали можливість надати пояснення до моменту блокування.
Ну думаю, добре, фінмоніторинг працює, буду готувати документи, пояснення. Все підготував, описав, під кожною операцією надав пояснення — відправив чекаю. На п’ятий день — приходить відповідь і я прозріваю. Банк просить надати: «Письмове пояснення з докладним описом змісту та мети проведених видаткових операцій, а саме: кому і з якою метою направлені кошти, який зв’язок із отримувачами коштів».
От сиджу і думаю — як мені ПОВТОРНО (бо описав суть операцій після першого запиту) пояснити банку мету направлення коштів на купівлю продуктів харчування і який у мене зв’язок з магазинами; як мені пояснити банку мету направлення коштів на сплату комунальних послуг, і який у мене зв’язок; як мені пояснити банку мету направлення коштів на депозит «Універсальний», і який у мене зв’язок з банком; як мені пояснити банку мету купівлі валюти, по курсу нижче ринкового, що пропонує банк, і який у мене зв’язок з банком і т.д. та т.п.
По деяких операціях (по яких не пам’ятав суть), спеціалісти (дзвонив на гарячу лінію) не змогли надати відповідь, що це за операції, от сиджу і думаю як надати пояснення.
Думаю, добре буду намагатись, позбирав додаткові документи, поставив питання, відправив — знову відповідь чекаю тиждень. І о диво, відповідь: «Надайте письмове пояснення з докладним описом змісту та мети проведених видаткових операцій за, а саме: кому і з якою метою направлені кошти, який зв’язок із отримувачами коштів.» ШАБЛОН.
Читаю відгуки від інших клієнтів — і думаю чи варто продовжувати переписку, це може затягнутись не на один місяць. Таке відчуття, що я більше зацікавлений бути клієнтом банку, ніж банк.
11 марта 2024, 12:04

RaiffaizenAlex 12 марта 2024, 13:52

URO1978 10 марта 2024, 12:20
19 лютого 2024 року звернувся в відділення банку в м.Львів вул. Стрийська 45.
Причиною звернення була відсутність можливості здійснення бюджетного платежу через додаток райффайзен.
Працівники даного відділення банку, напевно в банківській справі знають ще менше за мене.
Спочатку пройшли ті кроки в додатку які раніше проходив я. Потім коли зрозуміли, що через додаток це не зробиться, розпочали переписку з чат-ботом.
Нічого доброго з того не вийшло. І працівниця банку зі словами «не знаю, не буду, боюся» скерувала мене в касу запевнивши, що відсоток який візьме каса або буде дуже малий або взагалі не буде. В касі виявляється не знали про мою проблему і пробували платіж провести через зняття готівки. Але сума була більша за 100000 і це виявилось не можливим.Тоді до мене підійшла ще одна працівниця і керуючись якимось наказом, не пам’ятаю кого (нацбанк, верховна рада) сказала що такий платіж зробити неможливо (моя сума до 400000 грн). Коли ж я сказав що завчасно близько 2−3 тижнів тому дзвонив на гарячу лінію і консультувався стосовно максимальної суми переводу, вона тихенько «щезла» Далі взагалі-шах і мат. Коли працівники банку взнали що я маю картку-монобанк, вони запропонували кошти з моєї картки райфайзен перевести на монобанк, а звідти здійснити бюджетний платіж. Це мені не вдалося (виявляється сума платежу була вищою за ліміт).
А потім почалась тривога. Ви б бачили їхні щасливі обличчя-спекались мене. Вибачте, але в даному відділення якісь «неуки» і ще й пробували обдурити, щоб спекатись мене (стосовно про заборону суми переводу).
Хочу дуже подякувати дівчатам з гарячої лінії завдяки яким вдалось здійснити платіж (виявляється це треба робити через сайт).
10 марта 2024, 12:31

Зізнаємось, Ваш відгук для нас є неочікуваним та нам прикро, що це вплинуло на Вашу думку в цілому. Ми працюємо над тим, щоб кожен при зверненні у відділення залишався задоволеним та мав гарний настрій після вирішення питання.

Для здійснення платежу у системі Райффайзен Онлайн необхідно перейти в розділ Платежі ⇒ Платежі по категоріям ⇒ Платежі до бюджету та обрати відповідний платіж/податки/збір.
Якщо немає потрібної категорії в системі то, можливо здійснити сплату іншим шляхом: платіж на сайті Райфу через сервіс ОПЛАТА ПОСЛУГ онлайн, використовуючи категорію «Податки, платежі до бюджету» обираючи необхідну категорію, яка потрібна (комісія відсутня) або використовуючи категорію «Оплата за реквізитами»комісія відсутня); сплатити в касі Райфу на рахунки Державної казначейської служби України без сплати комісії за платіж.

Щиро очікуємо на зворотній зв’язок

RaiffaizenAlex 10 марта 2024, 13:37
Ми вдячні Вам за можливість проаналізувати ситуацію. Наразі маємо інформацію від менеджера з клієнтського сервісу, що з Вами було проведено комунікацію та надані повні пояснення.
Повторно приносимо вибачення за незручності.
Якщо в майбутньому будуть виникати питання звертайтесь, завжди раді допомогти.

Тетяна Скороход 10 марта 2024, 9:25
Отделение по адресу: Черновцы, ул. Главная, 143
Сразу скажу, с таким неадеватным отвратительным обслуживанием я столкнулась впервые. Я являюсь клиентом нескольких банков и мне есть с чем сравнивать. 21.12.2023 я пришла в отделение райфайзенбанка в г. Черновцы, ул. Главная, 143. Менеджер, которая ослуживала меня, была предельно вежливой и приятной, что я даже не удержалась и сделала ей комплимент в этом. НО!!! она ПОЛНОСТЬЮ!!! игнорировала все мои просьбы все полтора часа, которые проходила наша встреча!

Я обьяснила, что хочу открыть в банке валютную карту и в дальнейшем планирую открыть депозит на крупную сумму, и, что если необходимо будет, то могу и гривневую карту открыть, но она мне не обязательна. И я ей с самого начала нашего разговора и потом еще несколько!!! раз сказала, что для меня ВАЖНО получить в этот же день, т. е. 21.12.2023 пластиковую валютную карту, что именно она и есть основная цель моего визита в банк. Менеджер мне предложила открыть онлайн валютную карту и сказала, что пластиковую карту я могу открыть только при наличии открытой гривневой карты с платным обслуживанием. Мне такая гривневая карта не очень была удобна из-за платного обслуживания, но я согласилась на ее открытие ради открытия пластиковой валютной карты. Уточню один момент, который также сыграл большую роль в этой ситуации — у меня некоторые веские проблемы со здоровьем с позвоночником и со зрением, и для меня было ОЧЕНЬ сложно доехать до банка и еще сложнее высидеть полтора часа в отделении. На момент подписания всех документов договора по открытию счета и карт, у меня сильно болела спина и мне было сложно прочитать текст договора и всех документов из-за проблем со зрением. Я об этом также сказала менеджеру и пыталась выяснить устно у нее что я подписываю. В итоге, выяснилось, что она мне открыла валютную онлайн-карту, против которой я была категорически против и об говорила ей МНОГО раз с момента начала нашей встречи. А пластиковую валютную карту так и не открыла. Когда я возмутилась, она мне сказала: «Не волнуйтесь, в течении часа она будет». Как я ранее писала, у меня очень болела спина, но для меня было ОЧЕНЬ!!! важно получить или хотя бы активировать пластиковую валютную карту и согласилась ждать ее в отделении банка. Через пол часа менеджер отдала оставшиеся документы по договору, БЕЗ пластиковой валютной карты и снова сказала, чтобы я не волновалась, что через час карта уже обязательно будет активирована. Отделение банка через 30 минут должно было закрываться и я поехала домой. Уже дома, ожидая в приложении банка, когда пластковая валютная карта станет дееспособной, я снова стала изучать все документы по договору. И обнаружила, что!!! НИ на одном документе НЕТ печати банка и подписи менеджера банка, если не считать на одном из листов что-то вроде галочки. Когдая позвонила на гарячую линию райфайзен банка около 20.00. спросить почему??? моя пластиковая карта до сих пор не активирована и почему нет печатей и подписей на документах договора??? мне сказали, что до 21.00. карта обязательно станет активной. Для меня МЕГА ВАЖНО!!! была активация карты до 9 утра 22.12.2023., потому что мне нужно было передать номер карты другому человеку, который в этот день подписавал договор по доверенности от меня.

!!! Пластиковую карту мне так и не активировали ни 21, ни 22, чем меня сильно подставили. Эту карту мне предложили забрать с отделения райфайзенбанка ЧЕРЕЗ 2 недели и самостоятельно активировать.
22.12.2024., связавшись с райфайзенбанком по гарячей линии, я оставила заявку и потребовала закрыть мне счет, который они открыли на меня и ВСЕ карты привязанные к этому счету.

Есть еще очень много информации о просто чудовищном НЕАДЕКВАТНОМ обслуживании этого банка, где сотрудники банка — менеджер банка, операторы КОЛЛ центра банка бесконечно обманывают и противоречат своим же словам. И у меня есть документальные подтверждения всех моих слов, я их сохранила. Чтобы описать суть всех звонков по этому делу, сделанных «ДО»
21.12.2023., я перед тем как принять решение открыть счет в этом банке, все изучала через сайт и у оператора гарячей линии банка, звонков «В» этот день и «ПОСЛЕ», а их было очень много, получится целая книга. Если райфайзенбанку будет интересно, то они могут сами поднять эту инфу и изучить все подробности.

Мой вывод:

Вежливость менеджеров, обслуживающих клиентов — единственный плюс райфайзенбанка. А в остальном я КАТЕГОРИЧЕСКИ не могу доверять такому банку и НЕ рекомендую его никому!!!
10 марта 2024, 9:27
Ознайомимось з відгуком та згодом надамо свої коментарі.
RaiffaizenAlex 10 марта 2024, 9:40
Щиро вдячні за очікування на відповідь та можливість проаналізувати Ваше звернення.
Відверто зізнаємось, ми дуже засмучені, що Ви отримали саме таке враження, щодо співпраці з Райфом та відгук для нас є дуже неочікуваний.
Ми працюємо над тим, щоб кожен наш Клієнт залишався задоволеним та мав гарний настрій після вирішення питання. Запевняємо, у нашому банку працюють компетентні фахівці. При виникненні будь-якої проблеми ми готові її вирішити на користь клієнта.
Нам дуже приємно, що Ви зацікавились одразу Райфом при виборі Банку та щиро хочемо і надалі продовжувати свою співпрацю.
Відкриття валютного рахунку можливе, дійсно, лише за зверненням у відділення Банку та для зручності Клієнтів є можливість записатися на певний час у відділення в Чаті підтримки додатку Райффайзен Онлайн. Наші колеги призначать зустріч, щоб не було потреби очікувати в черзі. Для зв’язку з Чатом зайдіть в додатку Райффайзен Онлайн на Головну сторінку — в правому верхньому кутку буде значок «повідомлення». Графік роботи Чату щодня з 7:00 до 00:00. Якщо Ви новий користувач достатньо здійснити дзвіночок Інформаційний центр (0800 500 500).
RaiffaizenAlex 10 марта 2024, 9:40
Також, хочемо зазначити, що за візитом у відділення Вам можуть бути запропоновано додаткові послуги, а скористатися ними чи ні рішення залишається за самим клієнтом.
Маємо на меті проаналізувати ситуацію та детальніше з цим розібратися. Просимо, будь ласка, написати нам в особисті повідомлення із вказанням Ваших даних (фінансовий номер телефону або ідентифікаційний код).
Очікуємо на зворотній зв’язок.

SIV Tal 9 марта 2024, 20:32
Картковий курс Євро просто шалений! 8 березня, наприклад, курс був більшим на 1,7% від інших банків (порівняння з А-Банк, Монобанк, УкрСіб). Щоб дізнатися реальний курс списання з картки потрібно чекати декілька днів. Банк обирає за ці дні найбільший курс, щоб списати більше? Перекинути долари з доларової карти на ЄВРО карту неможливо: для цього потрібно спочатку продати долари банку, а потім купити Євро. Незручно. У іншіх банків (А-Банк, Моно) це просто. Пора робити висновки
10 марта 2024, 9:24

Перш за все вдячні за очікування відповіді.
Нам відверто прикро, що у Вас склалась така думка при використанні послуг Банку. Ми постійно працюємо над удосконаленням нових сервісів та послуг та цінуємо кожного клієнта Банку та намагаємось створити комфортні умови обслуговування.

Хочемо пояснити, Банк здійснює свою діяльність в рамках нормативних документів і процедур, які передбачені і діють в Банку, з обов’язковим урахуванням та дотриманням вимог чинного законодавства України, у тому числі постанов і інструкцій Національного банку України, а також правил міжнародних платіжних систем Visa International та MasterCard Worldwide.

При здійсненні операцій з рахунку за допомогою картки, списання коштів відбувається наступним чином: в момент здійснення операції блокується необхідна сума коштів на рахунку. В заблокованому стані кошти перебувають до моменту надходження від банка, що обслуговує торгову точку/банкомат (банк-еквайр), запиту на фактичне списання коштів по операції, за якою власником картки раніше було отримано товар (послугу)/кошти з банкомату. Коли операція вже здійснена (заблоковано відповідну суму коштів на рахунку), банком-емітентом списується сума трансакції з рахунку клієнта та надсилається до банка-еквайра.

При цьому, максимальний строк блокування коштів за здійсненою операцією встановлюється безпосередньо МПС і, відповідно до Правил МПС, становить до 8 календарних днів, після чого заблокована сума списується або автоматично розблоковується та стає доступною на рахунку.
У разі проведення операцій відмінної від валюти рахунку, перерахунок проходить на момент остаточного списання і відображення у виписці. Контролювати рух коштів можливо використовуючи виписку у застосунку «Райффайзен Онлайн».

Також, звертаємо увагу, що крос-обмін (з рахунку в Євро на доларовий та навпаки) не передбачений у Райффайзен Онлайн. При цьому, Ви можете купити валюту з лімітом 50 тис. грн. в місяць з розміщенням на поточний/картковий рахунок в USD або EUR. Райф на постійній основі запроваджує акційний курсопад для можливості купити валюту за дуже вигідним курсом, інформація, щодо акцій завжди публікується завчасно на сайті Банку та у соціальних мережах на офіційній сторіночці.

Ми дякуємо, що залишились небайдужі та написали відгук. При цьому, якщо у Вас є незакриті питання, радо допоможемо розібратися, достатньо залишити свої дані у приватних повідомленнях з детальним описом звернення.

DarG 9 марта 2024, 18:55
Вже як годину намагаюся зареєструвати картку АТБ, вже і електронний підпис є, і через дію мене сфотографували, і всі ступені перевірки пройшла, але ж ні, банк не може прийняти мій запит. Це усього лише картка АТБ, я не відкриваю свій бізнес, і не маю ніяких відношень до 40 вищезазначених країн. А запитання при реєстрації, хіба що не запитали, в кого я закохана. І кодове слово, і місце роботи, і дохід, і адресу. Це я називаю непрофесіоналізм.
10 марта 2024, 9:07
Перш за все вдячні за очікування відповіді.
Нам щиро приємно, що Ви обрали Райф та нам надзвичайно сумно, що склалась така думка про нас.
Хочемо пояснити, при активації карти АТБ, яку придбали у мережі магазинів Ви проходите стандартну процедуру відкриття рахунку. Відповідно, здійснюєте передачу персональної інформації в Банк шляхом самостійного заповнення даних та одночасне відкриття карткового рахунку без візиту у відділення. Це можливо, використовуючи застосунок «MyRaif» або перейти за посиланням на сайті Банку: https://raiffeisen.ua/privatnim-osobam/rahunokk/cards-raif/kartka-atb-vid-raif
Після успішної верифікації та підтвердження особи, відкривається рахуночок до карти АТБ, для подальшого використання.
Якщо у Вас виникли складнощі з активацією, ми дуже хочемо допомогти у цьому.
Будемо вдячні, якщо Ви нам напишете у приватні повідомлення (ідентифікаційний код або контактний номер телефону) та описати помилку, яка виникає в процесі активації. Дякуємо.
Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝