Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Вернуться на сайт

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Вернуться на сайт
Для того чтобы оставить отзыв, нужно войти или зарегистрироваться
shtumi 27 мая 2022, 16:57
Отделение по адресу: Киев, бул. Перова, 32
16.03.2022 на мій рахунок в Альфа-Банку було відправлено SWIFT переказом 2744EUR з Citibank USA (Alternate Reference: 4366183240137625). 17 березня транзакція була опрацьована та гроші надійшли до Альфа-Банку (за інформацією Citibank). Однак на мій рахунок нічого не зараховано і досі. Відправник через свій банк тричі намагався зв’язатися з Альфа-Банком (через канали SWIFT зв’язку) з запитом по повернення переказу, але жодного разу не отримали відповіді від Альфа-Банку. На мої чисельні звернення до банку, не було проведено жодної перевірки та/або пошуку зниклих коштів. Схоже Альфа-Банк просто краде гроші клієнтів під час війни.
steelhammer 27 мая 2022, 15:38
Звернув увагу, що банк за моєю карткою Chameleon знизив ліміт на зняття готівки до 0 грн без можливості збільшити.
Звернувся в чат підтримки- кажуть неможливо підвищити ліміт через обмеження введені через війну щодо кредитних карток,
пропонують відкрити дебетову картку щоб мати можливість зняти кошти (а як бачу у інших відгуках там ліміт 5000грн)
На даній картці я зберігаю власні кошти і власні кошти хочу зняти, не кредитні.
Оператори постійно посилаються про зміни які описані в їх ДКБО, проте не афішувалися в публічному просторі.
На сайті є лише ось така відповідь про обмеження на зняття готівки і в ній не вказано жодних виключень про кредитні картки https://help.alfabank.ua/hc/ru/articles/4865988329234, показую їм і питаю хто її писав- кажуть це лише стаття, а ви от в ДКБО дивіться.
Банк на власний розсуд змінює умови прикриваючись військовим станом і обмежує доступ до ВЛАСНИХ коштів на картці під надуманими причинами.
І при цьому нуль публічної комунікації, бо намагаються робити вигляд що вони нічим не гірше конкурентів на папері.
27 мая 2022, 17:49
Ми розуміємо, що зменшення лімітів на карткові операції завдають певного дискомфорту, особливо в поточній ситуації. Але таке рішення було прийнято у зв'язку із воєнним станом, і воно далось нам не легко. Зміна лімітів була зроблена згідно, де вказано, що Банк має право самостійно змінювати умови використання картками, згідно пункту 4.3.3. «Банк має право вносити пропозиції на зміну умов Договору, в тому числі Тарифів та/або Правил користування Карткою, в порядку, що передбачений Розділом 11 цього Договору.»
380962143746 27 мая 2022, 14:04
Добрый день, в чате обратилась к менеджеру, зовут Никита Нехай, по поводу оплаты кредита)
Менеджер очень приятный и внимательный. Ответил на все мои вопросы по несколько раз, что мне больше всего и понравилось!)
Объяснил всё простыми и точными словами, и очень мне помог, и обрадовал, что Альфа-Банк продлил кредитные каникулы.
Спасибо Вам большое, Никита)
И Банку за таких прекрасных сотрудников!)
27 мая 2022, 14:44
Нам дуже приємно, що ви залишились задоволені спілкуванням з Нікітою та отримали відповіді на всі ваші запитання 😊
Якщо у вас виникнуть додаткові питання, то завжди чекаємо на вас в нашому чаті. Бережіть себе та близьких. Все буде Україна 💙💛
Bouchenko 27 мая 2022, 9:35
Отделение по адресу: Киев, пр-т Соборности, 1
Я, Бойченко Андрій, маю картку А-банку, зареєстрований у м. Нова Каховка Херсонської області. У квітні 2022 року банк заблокував мою картку та вхід у мобільний застосунок із поясненням на гарячій лінії «шановний клієнте у зв«язку з тим що ви знаходитесь на тимчасово окупованій території транзакції по вашій картці тимчасово заблоковані, зверніться до найближчого відділення А-банку». Виїхавши із окупованої території до м. Києва, я звернувся до відділення А-банку по вул. Соборності, 1 із заявою щодо повернення моїх грошей. Пройшло вже три тижні але доступу до власних коштів я не маю, написав скаргу — але результата немає. Наразі я не маю засобів для існування і Альфа банк — не віддіє мені мої власні кошти!
27 мая 2022, 10:03
Досить дивна ситуація, оскільки А-Банк — це не Альфа-Банк. У вас саме проблема з карткою Альфа-Банку? В будь-якому випадку готові допомогти розібратись в ситуації. Написали вам в приватні повідомлення.
СЕРГЕЙ харьков 27 мая 2022, 9:23
бегите от него …депозиты типа люди несут врут …кушать нечего голодаю 3 мес, а они наяривать звонками плати кредит!!! проценты бешенные считю когда другие банки для украинцев, а они россия и власть там и акционеры и т. д.
читайте кореспондент и мин фин и т. д.
Как писал ранее Минфин, российский Сбербанк продает казахстанскую дочь. Причина — санкции.

До этого казахстанские «дочки» Сбербанка, Альфа-Банка и ВТБ попали под санкции США из-за войны России против Украины.
27 мая 2022, 10:07
В країні війна і ми розуміємо, що зараз не до виплат кредитів. Тому ми і запровадили кредитні канікули. Ми не вимагаємо оплачувати все прямо зараз.
До речі, Альфа-Банк Україна окрема юридична особа, на котру не накладені жодні санкції. Детальніше на сайті НБУ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/mijnarodni-sanktsiyi-proti-rosiyskogo-alfa-banku-ne-stosuyutsya-ukrayinskogo-at-alfa-bank
alaana 26 мая 2022, 19:33
Зaрегестрировалась ещё 24марта, а выплаты до сих пор нет
26 мая 2022, 20:04
Як тільки держава перераховує кошти — ми зараховуємо їх вам.
Ми рекомендуємо вам звернутись в Мінекономіки за номером — 044 253 61 36.
Деяким клієнтам була надана пропозиція подати заявку помилково. Тому необхідно перевірити чи не були ви в цьому списку. Для цього напишемо вам в особисті повідомлення, щоб дізнатись ваші дані.
natulka80 26 мая 2022, 15:17
Отделение по адресу: Киев, ул. Московская, 46/2
Добрый день. Я открыла счёт осенью в этом банке, из-за политических репрессий в Беларуси. После начала войны, мой счёт заблокировали. Я имею гуманитарную визу Польши (политические причины) я против редимв Лукашенко. Как мне разблокировать мой счёт. Дозвониться до банка не могу, телефоны не отвечают или номера изменены. Что мне делать?
28 мая 2022, 14:33
Розуміємо вашу ситуацію, вона дійсно прикра. Але це не наша примха, а обмеження згідно з постанови НБУ. В даній ситуації як для індивідуального рішення рекомендуємо звернутись в СБУ для перевірки.
gennady1971 25 мая 2022, 1:11
Отделение по адресу: Киев, ул. Щербаковского, 42
Так деньги и не перечислили.
Не знаю кто виноват, но обман произошел. В Дия висит, что деньги зачислят в течение 10 дней, но их нет. Заявку подавал 23.03
25 мая 2022, 11:10
Поки ситуація без змін, ми не отримали виплату від міністерства економіки, тому ще нема виплати.
Cameronna 24 мая 2022, 11:15
Заява на допомогу була подана ще 23.03.2022, але не через 10 обіцяних днів, ні через місяць кошти так і не були зараховані. Представники банку надавали стандартні відповіді, що причина не в них і як тільки кошти перерахує держава тоді і вони відразу виплатять. Потім написали, що почались виплати тим хто подав заяви 25.03, що якось було дивно для мене, тоді коли моя заява була подана раніше, але мене оминули. І ось нарешті 23.05 6500 грн були зараховані на мою картку.
24 мая 2022, 11:55
Як і обіцяли — одразу після надання фінансування кошти зарахували :)

Дякуємо за те, що поділилися вашим досвідом
Jerrie 21 мая 2022, 0:00
10 лютого оформили кредитну картку Вигода (Альфа банк) у Епіцентрі і придбали у оплату частинами товар. Працівниця, яка оформляла/видавала картку, повідомила, що розстрочка оформлена. У додатку відобразилася сума місячного платежу. 10 березня, при спробі внесення платежу, відкрили для себе ситуацію, що були списані відсотки за безвідсотковою розстрочкою.)) При зверненні банк повідомив, що у них є 14 днів на затвердження кредиту і 24 лютого угода розстрочки була скасована і товар оформився у кредит з відсотками:)) Тобто я придбав товар і маю чекати два тижні, щоб ним користуватися, бо банк може передумати з розстрочкою. На аргумент про підтвердження працівницею (та що видавала картку) оформлення розстрочки банк порадив мені її шукати, бо вони не знають хто там у них де сидить. Одним словом, підкажіть хтось чи є смисл морочитися чи відправити цей руснявий банк за кораблем і нічого не платити
Дiнар Ганая 19 мая 2022, 22:13
Отделение по адресу: Николаев, ул. Соборная, 2-Е
И так, понеслась… Во-первых, сколько я связывался с Вашим банком, я только из-за обслуживания Вашими операторами не хотел связываться с Вами… Но до сегодняшнего дня, когда мне попалась такая великолепная девушка Яна Клешня, которая за пару минут решила вопрос, элементарный, реально который, мне предыдущие операторы такой бред несли… Я бы уволил всех, оставил только её!!! Я такого человека ещё не встречал, ни в одном банке нашей страны!!! Я в Шоке!!! Моему восхищению нет предела!!! Лично прошу повысить, до начальника над всем банком!!! Или хотя бы зарплату тысяч на 30000, такого содрудника вы больше не найдёте!!! Моему восхищению нет предела!!! Только ради неё я буду Вашим клиентом теперь постоянно!!! Если Яна будет решать мои вопросы. Спасибо огромное!!! Теперь только из-за такого сотрудника, я поменял своё мнение к Вашему банку!!! Ставлю не 5 звёзд, а 1000000000000000
20 мая 2022, 9:45
Воу-воу-воу :)

Дякуємо за ваш не просто теплий, а гарячій відгук. Сподіваємося на довготривалу і приємну співпрацю.

Передамо Яні ваші вітаннячка 🥰
На даний момент проблему вже вкотре вирішено, але вона регулярно виникає впродовж останніх 3-х років і можливо виникне в майбутньому.
Після переоформлення/пролонгації депозиту через Інтернет у відділенні прохання надати підтверджуючі документи про операцію (виписку або меморіальний ордер) його різні (!) працівники сприймають «у багнети». Доводиться культурно умовляти, іноді з походеньками до керівника. Аргументація — «якщо через Інтернет, нічого на папері/ в електронному вигляді не даємо. Є договір, яким передбачена можливість автоматичної пролонгації і досить із вас.» Але можливість і обов`язковість — не синоніми. Можливо скасував її, як у випадку спору довести продовдження депозиту? Кажуть у мобільному додатку все є. Але то лише літери на екрані, не документ. Зрештою все надають.
Виникає припущення, що це або політика банку — убезпечитися від можливих спорів, або «дубовість» нашого відділення. В жодному іншому банку таких дебатів не виникає ніколи. Хочете виписку тощо з «мокрими» печатками — будь ласка, не проблема.
27 мая 2022, 15:22
Так, дійсно в договорі є пункти по пролонгацію, усі електронні документи мають свою юридичну силу. Якщо вам цього недостатньо, то спробуємо зробити все можливе, щоб співпраця з Альфа-банком була більш комфортною. Відпишемо вам в особисті повідомлення по статусу вирішення питання.
xx9484 19 мая 2022, 13:39
Банк зробив кредитні канікули але нараховує відсотки. Потім, якщо ви не заплатили, збільшує кредитний ліміт і знімає ці відсотки! Наступного місяця нараховує відсотки вже на збільшений ліміт! Заборгованість росте майже в геометричній прогресії.
Дуже цікавий придумали спосіб заробити в цей нелегкий час, якщо не зараз, то «на перспективу»!!!
19 мая 2022, 15:44
Кредитні канікули не впливають на нарахування стандартних відсотків по картці. В період кредитних канікул відсутня прострочена заборгованість, штрафи за прострочку і пеня. Якщо у вас недостатньо кредитного ліміту, або власних коштів, що за їх рахунок списати відсотки, то виникає мінус. Ми збільшуємо кредитний ліміт, щоб не було мінусу і на нього не нараховувалися відсотки і він не включався в мінімальний платіж, тобто збільшення ліміту не впливає на загальну суму боргу.

Скасувати стандартні відсотки ми не можемо, як би цього не хотіли :(
Ми продовжуємо нараховувати і виплачувати відсотки за депозитами, обслуговувати клієнтів, проводити платежі і надавати інші послуги. Якщо скасувати відсотки то через певний час просто не зможемо цього робити. Зараз діють кредитні канікули, якщо не можете оплачувати борги, то можна зробити це пізніше. Ми докладемо максимум зусиль і постараємось придумати програми реструктуризації, щоб після перемоги України все було якомога більш м'якшим для вас
iryna567 19 мая 2022, 7:31
Несколько месяцев была активным клиентом банка. Имела несколько продуктов. Пока не столкнулась с ситуацией, что доступ к моим картам был у левых людей, которые привязали их к каким-то сайтам и пытались снять деньги. Банк в свою очередь никак не сообщил об этом, не присылал смс. Это жесть, потому что доступ был только у меня всегда. ну еще менеджер в отделении мог видеть данные карты, когда я при ней заходила в приложение.
Проблема решена
Егор Бреславский 18 мая 2022, 23:54
Меня зовут Егор, я был клиентом альфабанка, 16.05 мне заблокировали все карты, на одной из карт была сумма 108742 грн, после чего обратился в тех поддержку, сказали придите в отделение банка, в связи с военной обстановкой, я нахожусь за границей, так как проживал в мариуполе, за 4 дня до войны мне нужно было ехать в Германию, так и остался тут, сейчас нет возможности никакой прийти в отделении, сказали 18.05 обратится в чат помогут вернуть деньги, сегодня (18.05) — обратился в чат, по итогу сказали предоставить квитанции о зачислениях денег от тех людей которые мне скидывали, Чтобы я предоставил от куда эти деньги поступили тем людям, а по факту ситуация простая, мои родственники, выехали в Харьков, пришли в обменный пункт отдали деньги и мне просто зашла эта сумма, чтобы я смог жить тут, в Германии! сейчас вернуть ничего не могу, и остался без денег, попросил закрыть счета по видео звонку, отказали, хотя как узнал вчера новые счета открывают по видео звонку, вообщем не знаю как описать этот банк, в стране война, а они просто забирают деньги, и просят предоставить невозможное, как я могу предоставить документы, за что получали деньги те кто их отправляли. Читал на форумах что все банки в военное время отменили блокировку карт, но видимо альфа банк решил просто забрать деньги себе, так как ни на какие уступки не идёт!
svingovs888 18 мая 2022, 16:13
Отделение по адресу: Николаев, ул. Шевченко, 59-А
Отделение Николаевское1, адрес Николаев, ул Шевченко 59 А.Хочу выразить благодарность менеджеру Альфа банка Карине за ее профессионализм, компетентность и отношение к клиентам.Я попал на технической сбой, хотел продлить договор, а он раньше времени оказался закрыт и я потерял значительный процент.Карина занялась моим вопросом, быстро согласовала индывидуальные условия, и уже на следующей день я переоформил новый договор на выгодных условиях.Даже не смотря на то что моя ситуация случилась в субботу, в виходной день, Карина была на связи и занималась моим вопросом.Спасибо за поддержку клиентоориентированость и профессиональной подход
18 мая 2022, 16:52
Дякуємо вам за таку гарну оцінку нашого співробітника. Обов'язково передамо її вашу подяку. Бережіть себе та рідних. Слава Україні!
Проблема решена
Володимир Кричун 17 мая 2022, 16:34
До початку війни відкрив рахунок у цінних паперах в Альфа-банку і з допомогою додатку Sence придбав у них (як у брокера) деякі цінні папери. Оплатив, вони Надіслали договір, виписку по операції все пройшло як книжка пише і у людей (брокерів) прийнято. В березні місяці по відповідних цінних паперах мали прийти на рахунок дивіденди. Не прийшли. Війна холєра. Але на початку квітня (6 квітня) все ж звернувся і спитався де мої гроші. «Розуміємо. Але нічого не можемо зробити — НДУ (депозитарій) не видав розпорядження по реєстру власників.». 25 квітня повторно звертаюся «ну що там?» відповідь — «не можемо нічого зробити. від нас не залежить. очікуємо зарахування від національного депозитарію». ну значить значить треба банку допомогти. звертаюся в Національний Депозитарій «що ж ви бєздєльніки Альфабанк ображаєте, не хочете їхні папери розглядати?» і в травні НДУ відповідає «ми невинні. ми затвердили реєстри власників по Альфабанку ще 1 квітня. і гроші їм уже теж перераховані. питайтеся в них чому вони вам не платять». 9 травня Звертаюся до банку «що ж ви жуліки мене весь квітень годували байками про депозитарій, якщо депозитарій давним давно все затвердив і гроші вам уже заплатив?» — «не переживайте виплата відбудеться на цьому тижні».кінець тижня настав — виплата не пройшла. знову питаюся, «що з трапилось? чому не дотримались слова? коли почнете працювати» і відповідь «все буде добре. гроші заплатимо найближчим часом». правда коли саме цей час настане вже не говорять взагалі «інформації ще не має». тому усім хто захоче мати справу з Пльфаьанком як з ьрокером треба знати, що виплати грошів вони проводять не в той же день (як нормальні брокери типу) а через кілька місяців. (може). Бо станом на 17.05 кошти власникам брокер Альфабанк так і не зарахував. Жуліки і брехуни, а не брокери.
18 мая 2022, 12:33
Ситуацію перевірили, ми передали інформацію до НДУ вчасно і зараз очікуємо на перерахунок коштів для подальшої виплати. НДУ також на своєму сайті розмістив інформацію, що є затримка з виплатами.
СЕРГЕЙ харьков 17 мая 2022, 12:29
Суд арестовал активы российского олигарха Фридмана в Альфа-банке на 12,4 миллиарда (дополнена)
17 мая 2022, 12:46
Арешт рахунків ніяк не впливає на функціонування Альфа-Банку Україна та не має жодних наслідків для клієнтів.

Детальніше прокоментували це на сайті: https://alfabank.ua/news/do-vidoma-zmi
Akiraigo5 17 мая 2022, 11:24
Открыл депозит мобильный на 14 дней, перед закритем депозита в приложении я отключил продление, а банк снова их включил так еще заявили что-то согласно договору, но в договоре такого пункта нет и меня не уведомили что есть ограничения на закрытие продление депозита и в договоре такого вообще не
17 мая 2022, 12:22
Банк може продовжити дію депозиту лише в разі того, якщо у вас була ввімкнена пролонгація, і більше ніяк. Крайній термін, коли її можна відмінити — це останній день перед його закінченням. Якщо в цей день цього не зробити, то термін дії депозиту автоматично буде продовжено. На жаль, якщо ви хочете його частоково зняти чи розірвати достроково, то згідно умов договору зробити це не можливо
ALLMARK 16 мая 2022, 22:29
Имел пакет с картой MASTERCARD BLACK EDITION у которой снятие налички по всему миру в пределах лимита бесплатно. Для *** тарифы и правила есть даже в приложении. В процессе использования стала необходимость снять деньги через кассу другого банка… Оказалось, что в правилах таких условий в принципе нет и банк решает такие вопросы естественно в свою пользу, приравнивая операцию как снятие через пост терминал и берет комиссию независимо от пакетов и лимитов. Сделал себе скрин правил обслуживания на всякий случай, но то ли я ***, то ли банк *** — комиссию в почти 800 грн естественно никто не вернёт. Остаток средств выведен, заявка на закрытие счётов подана. Текущим клиентам советую получать письменное подтверждение по любой операции у банка и их комиссий ибо даже если Вы внимательно прочитали правила о тарифах — Вас может ждать неприятный бонус…
17 мая 2022, 10:21
Так, за умовами даного пакету зняття готівки безкоштовне в банкоматах по всьому світу в межах ліміту, а також в касі нашого банку 2 рази на місяць без обмеження по сумі. Що стосується зняття в касах інших банків чи у разі перевищення ліміту, то за такі операції комісія буде складати 2% min 25 грн від суми згідно тарифу картки.
Судячи з вашого кометаря до цього відгуку, ви вже знайшли цей пункт в умовах картки та розібрались чому саме була стягнута дана комісія. Будемо дуже вдячні, якщо ви ще раз переглянете вашу оцінку нашому банку 😊
Бережіть себе та близьких. Все буде Україна 💙💛

EUR 36.400 37.500
RUB 0.3300 0.3750
Все курсы банка
Главная / Банки Украины 🏦 / Альфа-Банк 💰 / Отзывы о Альфа-Банке 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о Альфа-Банке, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.