Минфин - Курсы валют Украины

Установить
×

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!


Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
×

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
Подписаться
Для того чтобы оставить отзыв, нужно войти или зарегистрироваться
nazaroo 11 декабря 2023, 10:48
22.11.2023 отримав повідомлення в Viber, що мої рахунки (зарплатна картка та депозит в гривні) — заблоковані в зв’язку з присвоєнням мені високого ризику. В повідомленні була пропозиція написати заяву на закриття рахунку або оскаржити рішення банку шляхом надання письмових пояснень джерел походження коштів та суті проведених операцій. На картку заходила лише зарплата, податки сплачені, про шо надав відповідну довідку. Депозит поповнював з цієї ж зарплатної картки.

23.11.2023 надав повний пакет документів та письмові пояснення до відділення банку. Мій пакет документів було направленно до центрального офісу на погодження фінмоніторингу… і з того часу вже понад два тижні мій пакет документів на розгляді.

майже щодня спілкуюсь з відділенням — реально у відділенні зробили все, що від них залежало. Затримка саме за центральним офісом.

Кілька разів телефонував на лінію підтримки, залишав скаргу на довгий розгляд пакету документів — відповіді по суті не отримав, якихось термінів розгляду — також. Відповідь одна — чекайте, або закривайте рахунок.

Я б з радістю закрив рахунок, але в мене — зарплатна картка. Тобто це зарплатний проект і це дуже незручно, коли всі співробітники підприємства в одному банку, а лише один працівник — в іншому.

Претензій до банку наступні:
1. коли мова про зарплатну картку і суми на порядок нижчі за 400 тис. грн. банк міг би запитати довідку про сплату податків і заблокувати картку лише у випадку ненадання такої довідки.
2. якщо, все-таки, вже заблокував картку і отримав пакет документів, то бажано розглядати цей пакет документів в притомний термін (максимум кілька днів). Адже фактично, блокуючи зарплатну картку на довший термін, банк відбирає в людини засоби існування.
Райффайзен Банк
Ответ банка
11 декабря 2023, 10:53
Добрий день!
Нам дуже прикро, що виникла така ситуація та викликала у Вас негативні емоції. Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів. Хочемо зауважити, що процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. Хочемо додати, що Банк не має на меті утримувати кошти Клієнтів, а навпаки, зацікавлений у вирішенні питання у максимально короткий термін.
Ми розуміємо, що блокування було неочікуваним та могло вплинути на Ваші плани. Ми готові допомогти у вирішенні питання просимо, будь ласка, написати нам в приватні повідомлення Ваш фінансовий номер телефону, або ідентифікаційний код. Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
@RaifHelp
Дава Ус 8 декабря 2023, 12:44
Очень странный терминал от райфа. Пользовался им 5 дней и после терминал заблокировали. Провел одну или две операции суммарно на 12тыс гривен за предоставления своих услуг. Я так и не понял что это было. Пока открыл терминал неделя прошла и теперь его закрыли, а выходов я не вижу. Иди теперь в другой банк и оформляй новый терминал, жди ещё дней 10. В общем фопам не дают работать, ущемляют со всех сторон. +
Райффайзен Банк
Ответ банка
8 декабря 2023, 12:50
Добрий день!
Нам дуже прикро, що трапилась така ситуація та вона могла вплинути на Ваші плани. Ми хочемо розібратися та допомогти із її вирішенням питання.
Цінуємо наших клієнтів, й у разі виникнення непорозумінь завжди готові проаналізувати ситуацію. Просимо надати нам в приватні повідомлення Ваші дані, а саме ЄДРПОУ.
Щиро очікуємо на зворотній зв'язок.
З повагою та турботою,
@RaifHelp
30.11.23р. звернулася на відділення для оформлення депозиту, але по сьогоднішній день, рахунок так і не відкрили. Звернувшись на гарячу лінію почула відповідь, що обробляти моє звернення вони можуть стільки, скільки будуть вважати за потрібне. Але прочитавши коментарі про банк я в шоці і розумію, що перевірка триватиме ще не один день.
Але питання, що можна так довго перевіряти, кредитів ніколи не було, зате були депозити в інших банках, але так ніколи ніяких проблем з перевіркою не виникало.
Райффайзен Банк
Ответ банка
8 декабря 2023, 9:39
Добрий день!

Нам дуже прикро, що склалась така ситуація та Ви отримали негативні емоції. Розуміємо, що кожен Клієнт бажає відкрити депозитний вклад на найвигідніших умовах. Ми піклуємось про надійність Ваших коштів та щоденно працюємо над тим, щоб всі Клієнти були задоволені. Хочемо зазначити, що у нашому Банку працюють компетентні та досвідчені працівники, які зацікавлені у вирішенні питання у максимально короткий термін.

Ми з радістю допоможемо Вам вирішити питання, тому просимо написати нам в приватні повідомлення Ваш фінансовий номер телефону, або ідентифікаційний код. Будемо вдячні за зворотній зв’язок!

З повагою та турботою,
@RaifHelp
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 8 декабря 2023, 10:00
Дякуємо за можливість проаналізувати ситуація. Питання передано успішно в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який надалі буде з Вами комунікувати.

З повагою та турботою,
@RaifHelp
AleeGarazh 7 декабря 2023, 13:40
Одним з основних каналів прийому звернень, є Форма зворотного зв’язку, що розміщена за посиланням:
https://raiffeisen.ua/kontaktyy/kontaktna-forma
Так ось, після звернення через цю форму, немає ніякого повідомлення на пошту щодо
питання/чи скарги що вони взяті в роботу, такі-то сроки.
Форма зроблена для замилювання очей. Хочем розглянемо, хочем і не розглянемо, якось так…
Райффайзен Банк
Ответ банка
7 декабря 2023, 13:46
Вітаємо!

Дуже шкода, що у Вас склалось таке враження про обслуговування в нашому банку. Усі запити, що надходять у контактній формі на сайті банку розглядаються відповідним відділом та на кожне з цих звернень формується відповідь.

Якщо Ви не отримали відповідь на Ваше звернення, просимо написати нам в особисті повідомлення Ваш ідентифікаційний код або номер телефону, що прив'язано до рахунку та дату Вашого звернення на контактну форму.

З повагою та турботою,
@RaifHelp
Денис Безручко 6 декабря 2023, 13:58
Полтора месяца назад заблокировали счёт якобы по причине финансового мониторинга.Я давно предоставил все необходимые пояснения и документы, что только мог.Никакой реакции и решения проблемы.
Когда интересно будет решение моего вопроса, я предоставил все необходимые данные.Вы более месяца уже блокируете доступ к использованию банковского счёта и соответственно заблокирована денежная сумма на нём, честно заработанных средств. Как понимать это издевательство и незаконные действия? Каким образом мне жить и обеспечивать жизнедеятельность себя и своей семьи, когда вы занимаетесь такими вещами? Всё что мог я от себя сделал, предоставил необходимые пояснения и документы, что нет и не имею незаконных доходов и тому подобное, нет открытых счетов в других банках.
Так сколько это всё будет продолжаться и когда перестанете унижать и ущемлять простых людей?

--
Райффайзен Банк
Ответ банка
6 декабря 2023, 14:02
Добрий день!

Нам дуже прикро, що виникла така ситуація та викликала у Вас негативні емоції. що Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів. Хочемо зауважити, що процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. Хочемо додати, що Банк не має на меті утримувати кошти Клієнтів, а навпаки, зацікавлений у вирішенні питання у максимально короткий термін.

Ми розуміємо, що блокування було неочікуваним та могло вплинути на Ваші плани. Радо допоможемо Вам вирішити питання, тому просимо написати нам в приватні повідомлення Ваш фінансовий номер телефону, або ідентифікаційний код. Будемо вдячні за зворотній зв’язок!

З повагою та турботою,
@RaifHelp
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 6 декабря 2023, 14:40
Дякуємо, повідомлення надійшло успішно та ми одразу надали зворотній зв’язок. Ваше звернення взято в роботу та передано на перевірку. Надалі питання буде на контролі менеджера з питань клієнтського сервісу, який буде комунікувати з Вами.
Дякуємо за розуміння!
Lev123 4 декабря 2023, 18:03
Заблокировали карточку 2 месяца назад.
Не могу воспользоваться своими деньгами.
Сначала предоставил доки, что-то мурыжили-мурыжили.
3 недели назад предоставил полную выписку по счетам, движение средств и другие документы.
ноль реакции, нет ответа.

Я так понимаю банк раффайзен занимается мошенничеством, прокручивая деньги клиентов.
Также банк работает на недружественных Украине территориях, фактически является спонсором терроризма.
В таком случае банкротство банка раффайзен лишь вопрос времени.

Прошу нацбанк обратить внимание на действия раффайзен банка.
Хотя и к пышнему также нет доверия (
Райффайзен Банк
Ответ банка
4 декабря 2023, 18:10
Добрий день!

Нам дуже прикро, що Ви отримали таке враження від співпраці з нашим Банком. Наша мета — задоволені Клієнти, які залишаються із гарним настроєм після вирішення питання.

Райф — великий системний європейський банк, що чітко виконує вимоги законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту ваших коштів. В свою чергу сподіваємося на Вашу підтримку та розуміння щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів за рахунок надання Вами документів.
Також ми сумлінно дотримуємось чинного законодавства, та не здійснюємо несанкційованих списань.

Додатково хочемо зазначити, що Райффайзен Банк Україна не має жодних зв’язків із російським банком. Що стосується клієнтів з росії – то ми припинили будь-які стосунки і з клієнтами, і з грошима російського чи білоруського походження. І ми, і Група дотримуємося всіх міжнародних санкцій.

Ми завжди готові вирішити питання в індивідуальному порядку та на користь Клієнта. Просимо надати в особисті Ваші дані (ідентифікаційний код, або фінансовий номер) для аналізу ситуації.

З повагою та турботою,
@RaifHelp
Проблема решена
Александр Будко 4 декабря 2023, 10:57
Пополнял карту АТБ Райфазен банк в терминале city24 взяли комиссию 8,4% от суммы, я считаю это лохотрон и мошенничество, на все претензии и жалобы просто игнорируют
Райффайзен Банк
Ответ банка
4 декабря 2023, 11:04
Добрий день!

Нам надзвичайно сумно що у Вас склалось таке враження, та хочемо зазначити, що Райф сумлінно дотримується чинного законодавства.
Наразі картки Райфу можна безкоштовно поповнювати у понад 25 000 терміналах City24. Для того, щоб виконати поповнення без комісії слід на екрані терміналу обрати кнопку, де зазначено інформацію про Райф (0%).
Ми цінуємо наших клієнтів, й у разі виникнення непорозумінь завжди готові проаналізувати ситуацію, тому просимо написати нам в приватні повідомлення ідентифікаційний код або фінансовий номер телефону.
Щиро очікуємо на зворотній зв'язок!

З повагою та турботою,
@RaifHelp
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 4 декабря 2023, 11:12
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення. Питання передано успішно в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який надалі буде з Вами комунікувати.
З повагою та турботою,
@RaifHelp
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 4 декабря 2023, 17:56
Вдячні за очікування та терпіння. Отримали зворотній зв’язок від менеджера з клієнтського сервісу, що з Вами було питання вирішено в телефонному режимі. У разі виникнення питань — звертайтесь, радо допоможемо.

З повагою та турботою,
@RaifHelp
не засчитана Модерация сайта не подтвердила отзыв
Huper Huper 30 ноября 2023, 19:44
Сьогодні 30.11.23, відразу після зарахування заробітної плати цей банк заарештував рахунок з усіма його картами. В онлайн кабінеті вказано, що саме арештований рахунок на суму в 99999999 грн. Жодного виконавчого провадження в мене не має, тобто банк на свій розсуд заарештував рахунок, тобто він поза законом :)
На лінії мені відповіли, що я не надав інформації про актуалізацію даних, а вони навіть не звертались, перевірив і спам папку і всі повідомлення, жодного звернення до мене не було.
Відповідно до Закону про фін.моніторинг, банк може заблокувати окрему транзакцію на 2 доби, якщо вона підозріла та попередити відповідні установи, а не рахунок і більш того, він не заблокований, а заарештований. Відповідно банк взяв на себе роль судді. Цікаве у нас життя зараз настало :)
Так як заробітної плата — це єдиний мій дохід, а завтра 1 грудня та маю виконати фінансові операції по кредитним рахункам, які я звичайно не зможу зробити, буду звертатися до суду з вимогою надати доступ до власних коштів та компенсувати витрати і пеню через незаконний арешт власних коштів. Сподіваюсь банк хочь звернеться до Фіскальної служби або правоохоронних органів, інакше взагалі без шансів виграти їм мій позов з блокуванню рахунків на власний розсуд, в реєстрі достатньо справ таких. Чекаю зворотній зв’язок від працівника банку, буду записувати та відправляти скаргу до НБУ. Результати повідомлю тут.
Ну, а потенційним зарплатним клієнтам в жодному разі не раджу мати з ними справу, просто діють поза законом, вважають, що інформація на їх сайті вище закону України:)) Просто цирк
Райффайзен Банк
Ответ банка
30 ноября 2023, 19:49
Добрий день!

Нам дуже прикро, що Ви отримали саме таке враження, щодо співпраці з Райфом. Ми працюємо над тим, щоб кожен наш Клієнт залишався задоволеним та отримував якісний сервіс. В нашому Банку працюють компетентні та досвідчені співробітники, які завжди готові допомогти.

Хочемо пояснити, що Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.
Ми розуміємо, що дане блокування було неочікуваним та могло вплинути на Ваші плани. Але зауважимо, що процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. Зазначимо, що Банк не має на меті утримувати кошти Клієнтів, а навпаки, зацікавлений у вирішенні питання у максимально короткий термін.

З радістю допоможемо Вам вирішити питання, тому просимо написати нам в приватні повідомлення Ваш фінансовий номер телефону, або ідентифікаційний код. Будемо вдячні за зворотній зв’язок!

З повагою та турботою,
@RaifHelp
Klient2023 30 ноября 2023, 14:52
Поповнював картку в терміналі банку Аваль, при виконанні команди «Виконати» був збій роботи терміналу, тому гроші на картку не поступили. Але ж гроші термінал всмоктав! Телефоную на «гарячу лінію», пояснюю ситуацію оператору, без зайвих сперечань заявку на спірну трансакцію прийнято. Ще двічі мені телефонували щоб зясувати обставини, бо трансакція у терміналі не зареєстрована, але через три дні гроші було повернуто на рахунок. І це не кілька гривень, а кілька тисяч! Дуже вдячний робітникам, які допомогли. Сподіваюсь, описані дії ще комусь допоможуть.Головне — знати, як діяти та не втрачати надію.
Райффайзен Банк
Ответ банка
30 ноября 2023, 14:59
Добрий день!

Надзвичайно приємно отримувати слова подяки та позитивний відгук, щодо роботи наших співробітників. Радіємо, що Ви залишилися з гарним настроєм і приємними емоціями, після спілкування з нами.
Кожного дня докладаємо максимум зусиль, щоб наші Клієнти були задоволені сервісом.
Дякуємо, що Ви з нами!

З повагою та турботою,
@RaifHelp
Moroz19 29 ноября 2023, 16:29
Відкрив рахунок ФОП, тому що рекомендували знайомі. Спочатку все працювало, як треба. Але 23 листопада рахунок було заблоковано без будь-якого попередження.
Після наполегливих вимог пояснити ситуацію, мені надали листа, типу у «непрйнятно високий рівень ризику». Такий рівень ризику присвоюють за фінансування тероризму, постачання зброї, операції з політично значущими особами, та подібне.
Для розуміння читачів — у мене невеликий роздрібний магазин продовольчих товарів. Був один термінал Райфу, та одна каса. Працюю сам на себе. Все в рамках лімітів 2 групи. Податки сплачені. Фіскальні чеки видаються.
Доходи — через термінал. Покупці розраховуються картками.
Видатки — на розрахунки з постачальниками, яких більше двох десятків. Інколи постачання разове, інколи ритмічне. Все більш ніж прозоро. Видатки переважно безготівковим розрахунком.
Ось так банк набиває статистику з виявлених «порушників», подає сфальшовану звітність в НБУ.
Щось довести нереально, бо документи у мене навіть НЕ запитували. Пояснення також не запитували.
Райффайзен Банк
Ответ банка
29 ноября 2023, 16:36
Добрий день!

Нам дуже прикро, що у Вас склалась така ситуація. Хочемо пояснити, що Ви могли отримати повідомлення про блокування рахунків у зв'язку з тим, що операції за Вашими бізнес-рахунками в зазначений в повідомленні період перевищують очікувані Вами надходження, про які Ви повідомляли під час встановлення ділових відносин/останньої ідентифікації. Вам необхідно у зазначений в повідомленні термін надати документи, що підтверджують джерела походження коштів, які надійшли на рахунок (-ки) за вказаний період.

Ми завжди готові проаналізувати ситуація та вирішити її в індивідуальному порядку. Тому просимо Вас надати в приватні повідомлення ЄДРПОУ.

З повагою та турботою,
@RaifHelp
Eduard1964 28 ноября 2023, 9:14
Отделение по адресу: Днепр, ул. Европейская, 7-А
ещё закрыто, хотя должен открыться в 9−00.Сейчас уже 9.15…28.11.2023 …
Райффайзен Банк
Ответ банка
28 ноября 2023, 9:22
Вітаємо!

Дякуємо за відгук. Цінуємо, що Ви з нами та користуєтесь послугами Банку.
Хочемо заначити, що для безпеки наших Клієнтів та співробітників Банку під час повітряної тривоги відділення не працює.
Ми хочемо проаналізувати ситуацію, а тому просимо написати нам в приватні повідомлення та вказати адресу відділення, до якого звертались.
Будемо вдячні за зворотній зв'язок.

З повагою та турботою,
@RaifHelp
thescs 27 ноября 2023, 20:12
Сьогодні виникла прикра ситуація, через яку я більше не буду користуватись послугами цього банку.
Мені зателефонував співробітник банку та повідомив, що на мою картку був зарахований помилковий платіж на суму 5400.00 гривен. Співробітник спросив дозволу на надання мого номера телефону клієнта що створив помилковий платіж з ціллю взаємовирішення ситуації по телефону, а також категорично зазанчив про те, що банк не може зі своєї сторони відмінити цей платіж.
Я отримав від клієнта номер ії картки та обіцяв найскоріше повернути ії кошти.
Але при вході до додатку Райффайзен Онлайн я побачив на свої картці суму 1353.64, хоча в виписці фігурує сума 5400.00.
Я знов звернувся до гарячої лінії, де мені консультант надав інформацію, що в наслідок помилки банку у попередньому місяці в мене була позитивно задвоєна сума на картці, яка через добу перетворилася на мінус на балансі через налаштований мною автоплатіж, який використав частину суми задвоєння.
На мій аргумент, що це не моя провина, а банка, консультант повідомила що це на моїй совісті, як я буду розраховуватись з ініціатором помилкового платежа, адже чужі кошти були зараховані в мінус по моїй картці, мінус, який виник з провини банка.

Тож обходьте стороною цю шарагу.
Райффайзен Банк
Ответ банка
28 ноября 2023, 8:58
Добрий день!

Вдячні за очікування відповіді. Нам щиро прикро, що дана ситуація призвела до негативних вражень та думок про Райф. Перш за все хочемо висловити вдячність, що Ви зв'язались з відправником помилкового платежу.

Ставимось з розумінням, що ситуації пов'язані із списанням коштів з рахунку є доволі болючими. Ми завжди готові піти на зустріч, вирішити питання у будь-яких надскладних ситуаціях та хочемо проаналізувати звернення. Будемо вдячні, якщо напишете нам у приватні повідомлення Ваші дані, а саме: ідентифікаційний код та актуальний контактний номер.
Щиро очікуємо на зворотній зв'язок.

З повагою та турботою,
@RaifHelp
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 28 ноября 2023, 10:04
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення. Питання передано успішно в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який надалі буде з Вами комунікувати.
Дякуємо.
З повагою та турботою,
@RaifHelp
Natalia Ichk 24 ноября 2023, 16:49
Відповідними нормами Закону України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні» визначено — непряма дискримінація — ситуація, за якої внаслідок реалізації чи застосування формально нейтральних правових норм, критеріїв оцінки, правил, вимог чи практики для особи та/або групи осіб за їх певними ознаками виникають менш сприятливі умови або становище порівняно з іншими особами та/або групами осіб, крім випадків, коли їх реалізація чи застосування має правомірну, об'єктивно обґрунтовану мету, способи досягнення якої є належними та необхідними.

Відповідно до пункту 6.7. наказу Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 «Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів» визначено коло осіб фізичних осіб, які не є підприємцями та здійснюють незалежну професійну діяльність, в тому числі, це: особи які займаються — адвокатською діяльністю, є судовими експертами, приватними виконавцями, арбітражними керуючими та є виконавцями окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об'єктів архітектури.

У Райффайзен Банк коло фізичних осіб, які не є підприємцями та здійснюють незалежну професійну діяльність та хочуть відкрити рахунок для забезпечення такої діяльності звужено до осіб, які є адвокати, нотаріуси та арбітражні керуючі. Інши особи (судови експерти, приватні виконавці, та виконавці окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об'єктів архітектури) можуть взагалі не звертатися до Райффайзен Банк — ім відмовляють у відкритті рахуну.
Відмова Райффайзен Банк у данному питанні, як на мою думку, є непрямою дискримінацією відповідно до підпункт 3) статті 1 Закону України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні».

Так що самозайняти особи шукайте інший банк для відкриття рахунку для забезпечення незалежної професійної діяльності, який у своєї роботі не застосовує дискримінаціний підхід до осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність.
Райффайзен Банк
Ответ банка
24 ноября 2023, 16:55
Добрий день!

Проаналізуємо ситуацію та надамо коментарі.

З повагою та турботою,
@RaifHelp
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 24 ноября 2023, 17:20
Дякуємо за очікування. Зізнаємось, що відгук для нас є дуже неочікуваний, якщо відверто нам дуже прикро, що Ви отримали саме таке враження, щодо співпраці з Райфом. Ми цінуємо кожного Клієнта та зацікавлені в тому, щоб всі наші користувачі отримували якісний сервіс та залишались задоволені після обслуговування. Хочемо пояснити, згідно ПРАВИЛ БАНКІВСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ В АТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК» (пункт 4.1) — забороняється використовувати рахунки для проведення операцій, пов’язаних зі здійсненням підприємницької діяльності. Відповідно, якщо Ви є самозайнятою особою або ведете підприємницьку діяльність пропонуємо відкрити рахунок для бізнес-клієнтів в Райфі. Для цього, достатньо звернутися у відділення Банку з документами.
Ми не хочемо залишити Ваш відгук осторонь, адже прагнемо проаналізувати ситуацію та надати пояснення в індивідуальному порядку. Будемо вдячні, якщо Ви напишете нам у приватні повідомлення із вказанням даних (контактного номера телефону або ідентифікаційного коду).

З повагою та турботою,
@RaifHelp
Лілія Савченко 24 ноября 2023, 13:07
Шановні менеджери!
Я директор ТОВ, повідомляю, що 02/11/2023 були подані в розділ Документи необхідні дані для актуалізації. Про необхідність актуалізації я дізналася випадково через менеджера вашого, який зателефонував запропонувати якість послуги банку. Зазначаю, що документи не були взяті в роботу вами 2 тижні, після чого заблокували рахунки (навіть не переглянувши надану інформацію по ТОВ)! Змін НЕ було в ТОВ з моменту заснування. Я маю оплатити контрагентам інвойси день в день! Наразі, через повільну роботу банку це не можливо! На уточнення документів надала відповідь, але реакції немає. Ваші менеджери не компетентні, судячи по тим питанням, що вони задають! ВАШ ВІРТУАЛЬНИЙ ВІДДІЛ НЕ СПРАВЛЯЄТЬСЯ! По декілька днів я чекаю щоб просто переглянули надані документи! Ніхто не зателефонував! Ваша гаряча лінія тільки передає інформацію комусь. А у відділенні, за яким закріплена компанія — не має контактного телефону! Тобто тільки приїхати у відділення та спілкуватися.
Якщо ви позиціонуєте себе європейським банком — то горе вам з вашим відношенням до клієнтів. МІСЯЦЬ ЗАБЛОКОВАНИЙ БІЗНЕС! ВИ ПРАЦЮЄТЕ НА ВОРОГА, А НЕ УКРАЇНУ!
Нікому НЕ рекомендую з вами працювати! Планую закрити рахунки!
Райффайзен Банк
Ответ банка
24 ноября 2023, 13:13
Добрий день!

Нам дуже прикро, що Ви отримали негативні емоції від співпраці з нашим Банком. Ми готові завжди піти на зустріч, допомогти з розв’язанням незакритих ситуацій, адже у нашому Банку працюють компетентні фахівці та професіонали свого діла. Клієнт Банку – найголовніша людина, яку ми готові підтримати та допомогти.
Хочемо зауважити, що процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. Хочемо додати, що Банк не має на меті утримувати кошти Клієнтів, а навпаки, зацікавлений у вирішенні питання у максимально короткий термін.

Окремо зазначимо, що Райффайзен Банк Україна не має жодних зв’язків із російським банком. Що стосується клієнтів з росії – то ми припинили будь-які стосунки і з клієнтами, і з грошима російського чи білоруського походження. І ми, і Група дотримуємося всіх міжнародних санкцій.

Ми б хотіли проаналізувати ситуація та допомогти у її вирішенні. Будемо вдячні, якщо Ви надасте Ваші дані в особисті повідомлення, а саме ЄДРПОУ. Докладемо максимум зусиль для індивідуального вирішення питання.

З повагою та турботою,
@RaifHelp
cobb123 24 ноября 2023, 12:23
02.10 усі рахунки були заблоковані(або, як зараз вже називають це співробітники райфу — призупинені). Рахунки використовувались лише для відкриття валютного депозиту раз на 3 або 4 місяці, тобто жодних сумнівних переказів, або зарахувань, лише особисте внесення готівки у відділенні банку і подальше відкриття валютного або гривневого депозиту на ці кошти. Так, я розумію, що внесення готівки також може зацікавити фінмон банку, тож нема питань — перевіряйте, по факту ініціації самої перевірки в мене нема претензій, але реалізація — це навіть не неповага до клієнта, це вже знущання.
Почалось з того, що через декілька діб після внесення готівки і відкриття депозиту банк без попереднього інформування заблокував рахунки, повідомивши про це у вайбер постфактум. З банком сконтактували, дізналися які підтвердження потрібно надіслати — підготували письмове пояснення, документи про діяльність ФОП (29+ років працював як ФОП, лише минулого року закрив), документи про пенсійне забезпечення з підвищеною пенсією як учасника бойових дій, все ок, наступного дня все це відправили.
Тижні зо два чекаю на відповідь, у відділенні кажуть «дзвоніть на гарячу лінію або пишіть, ми нічого не знаємо». Після того як на гарячій лінії залишили звернення, дочекалися нарешті на лист з проханням доповнити документи для підтвердження та «розкрити суть майбутніх операцій» — надіслали також документи, що підтверджують діяльність ФОП (чинний) моєї дружини, документи, що підтверджують родинний зв’язок, більш детальне письмове пояснення з уточненням можливих майбутніх операцій.
І знову чекаємо два тижні, знову лишаємо звернення — наступного дня (06.11) зв’язується співробітник банку Вікторія (номер 495), погоджується, що наданих документів більш ніж достатньо й обіцяє передзвонити «завтра до кінця робочого дня», тобто 07.11, звісно, що «завтра до кінця робочого дня» ніхто не подзвонив, а в кінці тижня приходить електронний лист з текстом «Розгляд Вашого звернення потребує додаткового часу. Орієнтовний термін надання відповіді до 20.11.2023 р.» Тобто, ще 10 днів потрібно чекати.
Сьогодні вже 23.11, і шо ви думаєте, зі мною хтось зв’язувався? Ні. На гарячій лінії так само ніхто нічого не може відповісти — співробітник Наталія сказала, що експерт з мого питання зателефонує мені через 15 хвилин — Звісно, що ніхто не подзвонив. Далі вже співробітник Олена, запевнивши, що може надати відповідь стосовно стану рахунків, взагалі не володіє інформацією, і не лише за моїм випадком, а взагалі навіть не знає який відділ банку займається моїм або навіть схожими питаннями. Максимум, що співробітник Олена змогла зробити — зареєструвати скаргу та спробувати переключити на «експерта Вікторію», саме спробувати, бо, як виявилося «Вікторія зараз не на місці». Це все так жахливо, що аж смішно, враження, наче не в банк дзвониш, а на ринок. Ще лишалося на фоні почути як співробітник Олена кличе експерта Вікторію. Що ж, вкотре почув обіцянку, що експерт Вікторія передзвонить, вкотре ніхто не передзвонив.

Шановний представник банку, окрім шаблонної відписки надайте, будь ласка, чітку відповідь Чому ваші співробітники не в змозі відповісти на доволі прості питання клієнта й лише обіцяють передзвонити протягом вже майже 2 МІСЯЦІВ! І ви дійсно вважаєте, що людина, яка працювала 29 років як ФОП, отримуючи зараз підвищену пенсію як учасник бойових дій та маючи діючий сімейний бізнес не може накопичити кошти на відкриття валютного депозиту? І взагалі, вам документів відправлено вже цілу купу і не лише на мене, вам що ще потрібно для підтвердження? Чи може ще вашого співробітника фінфому до себе додому запросити, хай поживе в мене і побачить, що я не ризиковий клієнт, хіба що це лишається вже.
Райффайзен Банк
Ответ банка
24 ноября 2023, 12:25
Добрий день!

Проаналізуємо ситуацію та надамо коментарі.

З повагою та турботою,
@RaifHelp
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 24 ноября 2023, 12:44
Дякуємо за очікування! Будемо за Вами відвертими, ми дуже засмучені, що Ви отримали саме таке враження, щодо співпраці з Райфом. Ми працюємо над тим, щоб кожен наш Клієнт залишався задоволеним та мав гарний настрій після вирішення питання. В нашому Банку працюють компетентні та досвідчені співробітники, які завжди готові допомогти.

Хочемо пояснити, що Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.
Ми розуміємо, що дане блокування було неочікуваним та могло вплинути на Ваші плани. Але зауважимо, що процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. Зазначимо, що Банк не має на меті утримувати кошти Клієнтів, а навпаки, зацікавлений у вирішенні питання у максимально короткий термін.

З радістю допоможемо Вам вирішити питання, тому просимо написати нам в приватні повідомлення Ваш фінансовий номер телефону, або ідентифікаційний код. Будемо вдячні за зворотній зв’язок!

З повагою та турботою,
@RaifHelp
riesling777 22 ноября 2023, 10:43
Ситуация в общем достаточно массовая. Мошенники, воспользовавшись данными карты, оказавшимися у них в результате давней разовой мелкой покупки, стянули у меня немного денег с карты. Виновая наверное я, надо менять CVV хотя бы раз в два месяца.
Но есть и большие претензии к банку:
1) банк по каждому чиху присылает СМС-запрос с паролем. В этот раз транзакция прошла вообще без моего ведома.
2) После моего звонка на горячую линию, банк вроде как должен был провести расследование. Но никто похоже не заморачивался. Я делаю такой вывод, поскольку никто не задал мне ни единого вопроса. Участвовал ли я в транзакции, как данные оказались у мошенников, ну должны ж быть хоть какие-то вопросы, если это расследование? Я так понимаю, формально проверили контрагента по какой-нтбудь базе и умыли руки.
Тем не менее подобных жалоб на этого контрагента — весь интернет пестрит. Должен же банк как-то реагировать и на будущее допустим запрашивать подтверждение о таких транзакциях хотя бы с этим контрагентом. Но банку похоже пофиг.
Вообщем, пользоваться райфом или нет — решайте сами. Но лично мне трошечки страшно доверять свои деньги банку, который никак не заботится об их сохранности
Райффайзен Банк
Ответ банка
22 ноября 2023, 10:53
Добрий день!
Дякуємо за Ваш розгорнутий відгук.
Ми цінуємо думку кожного нашого клієнта, у тому числі й критичні зауваження. У нашому банку працюють компетентні фахівці. При виникненні будь-якої проблеми ми готові її вирішити на користь клієнта.
Нам щиро прикро, що Ви зіштовхнулись з такою ситуацією.
Безпека наших клієнтів — найважливіший пріоритет Банку, запевняємо, що дані надійно захищені та кожен співробітник Банку без виключення, зобов'язаний зберігати конфіденційну інформацію.
Запевняємо, що Банк не проводить сумнівних списань, та не передає дані клієнтів третім особам.
Райф — завжди гарантує збереження коштів, проте і сам держатель карти також має дбати про безпеку: не передавати дані карти шахраям, не вносити дані карти на не захищеному сайті, перевірити чи підключено карту до послуги 3D Secure (послуга, яка формує ОТП-пароль у вигляді смс при проведенні платежу).
Якщо Ви не погоджуєтесь зі списанням, наші співробітники одразу формують заявку на спірну транзакцію при звернення.
Дуже хочемо проаналізувати звернення та будемо вдячні, якщо Ви наддасте нам у приватні повідомлення дані (ідентифікаційний код та контактний номер).
не засчитана Модерация сайта не подтвердила отзыв
Ганна Єліневська 21 ноября 2023, 18:19
Щойно дізналася, що моїй сестрі заблокували рахунки. Без пояснення причини. Можливо, це пов’язано з тим, що вона має громадянство расєї.але прожила в Україні вже більше 10 років, має/ мала посвідку на проживання, тобто мала всі права громадянина України! Банк порушив ст. 21,22,24,26,41 Конституції України. Військовий стан- не відмазка. Такі дії- хуже кацапських!
Райффайзен Банк
Ответ банка
21 ноября 2023, 18:22
Добрий день!

Ми розуміємо, що блокування рахунків було неочікуваним для Вашої сестри та вона розраховувала на кошти. Зараз досить складний час та кожна копійка на вагу золота. Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. Згідно п. 15 ПП НБУ №18 від 24.02.2022р Банк припинив ділові відносини з Клієнтами-резидентами російської федерації/республіки білорусь та зупинив здійснення видаткових операцій за рахунками.
Ми б хотіли проаналізувати ситуацію та надати пояснення Вашій сестрі. Тому просимо надати її дані в особисті (контактний номер, або ідентифікаційний код).

З повагою та турботою,
@RaifHelp
SvitlanaKelly 20 ноября 2023, 16:13
Отделение по адресу: Хмельницкий, ул. Шевченко, 11
Доброго дня. Сталась така ситуація: користувалась успішно рахунками. Відкрила депозит «Вільний» у райффайзен банку. Все було чудово. Якихось незрозумілих сум або великих доходів не надходило. Надалі було подано документи підтвердження доходів,і інформація про відкриття ФОП. Вже тиждень чекаю поки банк перекаже мої кошти з рахунків і депозиту за реквізитами у іншому банку, однак тиша. Менеджер обіцяла зарахування коштів на інший рахунок протягом 5 діб. Запит в чат онлайн подано 13.11, на емейл 15.11. надалі просто ігнорується повідомлення. Я чекаю на свої кошти!
Райффайзен Банк
Ответ банка
20 ноября 2023, 16:22
Добрий день!

Нам прикро, що Ви опинились в такій ситуації та розуміємо, що дане блокування було неочікуваним, але хочемо зауважити, що процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. Хочемо додати, що Банк не має на меті утримувати кошти Клієнтів, а навпаки, зацікавлений у вирішенні питання у максимально короткий термін.
Ми завжди готові в індивідуальному порядку проаналізувати ситуацію. Будемо вдячні, якщо продублюєте Ваші дані в особисті повідомлення для можливості швидкого та якісного вирішення запиту.
Щиро очікуємо на зворотній зв'язок.

З повагою та турботою,
@RaifHelp
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 21 ноября 2023, 15:35
Добрий день!

Вдячні за очікування та терпіння. Отримали зворотній зв’язок від менеджера з клієнтського сервісу, що з Вами було питання вирішено в телефонному режимі. Ми дякуємо за можливість проаналізувати ситуацію і нам дійсно дуже важливо, щоб Ви залишались лише з гарними враженнями від нашої роботи та обслуговування.

З повагою та турботою,
@RaifHelp
Микола Вишневський 17 ноября 2023, 6:20
Клиент банка более 10 лет. Столкнулся с фин мониторингом банка Райфайзен: 1. Без причин заблокировали счет-зарпланый, причины до сих пор не озвучено. 2. Такой сложный вопрос, а коммуникация с специалистом банка только через электронную почту. 3. Нет четкой процедуры прохождения мониторинга. 4. Подтвердить прибыль без проблем, а вот зачем подтверждать расходы не понятно. 5. Почему я должен давать комментарии про деятельность 3х лиц? И самое главное мониторинг можно и нужно проводить, но при этом не отдавать заработную плату это вообще законно???
Райффайзен Банк
Ответ банка
17 ноября 2023, 8:59
Добрий день!
Дякуємо за очікування на відповідь.
Нам прикро, що Ви отримали саме таке враження, щодо співпраці з Райфом. Ми з розумінням відносимось до Вашого відгуку та завжди готові допомогти. Запевняємо, що Клієнт – найголовніша людина Банку і зі свого боку ми докладаємо максимальних зусиль для оперативного вирішення питання.
Райф — великий системний європейський банк, який чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших клієнтів. Банк не блокує рахунки безпідставно. Якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі, може надійти запит, щодо надання підтвердних документів про ці зарахування, а саме — про походження коштів.
Якщо документи не надано своєчасно, або надано не в повному обсязі рахунок блокується.
Ми дуже хочемо розібратися у питанні. Просимо, будь ласка, написати нам у приватні повідомлення із вказанням даних ( контактного номеру чи ідентифікаційного коду).
З повагою та турботою,
@RaifHelp
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 17 ноября 2023, 9:35
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення. Питання передано успішно в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який надалі буде з Вами комунікувати. Дякуємо.
З повагою та турботою,
@RaifHelp
alexandrfors 16 ноября 2023, 20:52
Ніколи не думав, що може таке статися.
Банк попросив надіслати підтвердження надходження коштів 24.10.2023 року. В той же день направив довідку ОК-5 і ОК-7.
Відповіді від банку не було.
15.11.2023 року — ВСІ рахунки, в тому числі зарплатні, були заблоковані!!!
В той же день направив довідку ОК-5 і інформацію від ПФУ про надходження коштів!
Сьогодні надійшла відповідь, що даних не витачає!!! Потрібно уточнити про зарахування коштів, які надходили від друзів/знайомих (позика, покупка і інше).
Я вибачаюся, але надав довідку про надходження офіційних коштів, які в рази перевищують те що написано в повідомленні від бану і цього не достатньо???
Як в таких умовах, що є в країні, можна блокувати ВСІ РАХУНКИ (В тому числі зарплатні)???
Гарантую Вам, що у разі не вирішення питання 17.11.2023 року, скарга в НБУ і позовна заява про безпідставне блокування зарплатних карток і ін.
Сподіваюся банк швидко втратить клієнтів, з таким відношенням. Рекомендації НБУ для них уже ніщо… ну що ж будемо діяти ;-)
Райффайзен Банк
Ответ банка
17 ноября 2023, 9:01
Добрий день!
Дякуємо за очікування на відповідь.
Зізнаємось, ми дуже засмучені, що Ви отримали саме таке емоції і враження, щодо співпраці з Райфом. Ми з розумінням відносимось до Вашого відгуку та завжди готові допомогти. Запевняємо, що Клієнт – найголовніша людина Банку і зі свого боку ми докладаємо максимальних зусиль для оперативного вирішення питання.
Райф — великий системний європейський банк, який чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших клієнтів. Банк не блокує рахунки безпідставно. Якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі, може надійти запит, щодо надання підтвердних документів про ці зарахування, а саме — про походження коштів.
Якщо документи не надано своєчасно, або надано не в повному обсязі рахунок блокується.
Ми дуже хочемо розібратися у питанні. Просимо, будь ласка, написати нам у приватні повідомлення із вказанням даних ( контактного номеру чи ідентифікаційного коду).
З повагою та турботою,
@RaifHelp
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 17 ноября 2023, 9:49
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення. Питання передано успішно в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який надалі буде з Вами комунікувати. Дякуємо.
З повагою та турботою,
@RaifHelp
Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о Райффайзен Банке, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.