ЖК Рів'єра-2

Зв'язатися

Цена за м2

від 19 000,00 до 21 000,00 грн/кв.м

Статус

будується

Термін здачі

2 квартал 2018 р.

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Славутич

Інша інфраструктура

Cупермаркет Novus, спортивний клуб SportLife

Адреса

вул. Центральна, 19, 21, 21-А

Опис ЖК Рів'єра-2

Комплекс «Рів'єра-2» є органічним продовженням житлового комплексу «Рів'єра», який був введений в експлуатацію влітку 2017 року. Комплекс розташований біля затоки Дніпра. Зелена зона прибудинкової території ЖК «Рів'єра-2» має власну набережну для відпочинку та прогулянок у озера, а також дитячий майданчик. І все це гармонійно поєднується зі зручною транспортною доступністю, так як станція метро «Славутич» знаходиться всього e 200 метрах від комплексу.

Житловий комплекс «Рів'єра-2» складається з трьох послідовно пов'язаних між собою 10-поверхових секцій, що утворюють затишний двір. Монолітно-каркасна технологія будівництва дає можливість втілення різних архітектурних рішень квартир - від ергономічних квартир-студій і затишних однокімнатних до просторих трикімнатних квартир. Наявність в комплексі магазинів, медичного центру та об'єктів соціальної інфраструктури забезпечують високий рівень комфорту для мешканців.

Архітектура ЖК «Рів'єра-2» витримана в сучасних європейських тенденціях, а настрій справжньої Рив'єри задають панорамні вікна, з яких відкриваються чудові краєвиди. Набережна органічно вписується в ландшафт комплексу і вдало підкреслює його архітектуру.

checked Created with Sketch.

Заявка успешно отправлена

В ближайшее время застройщик свяжется с Вами