ЖК Podil Plaza & Residence

Зв'язатися

Цена за м2

від 21 000 грн/м2 до 35 000 грн/м2

Статус

будується

Термін здачі

1 черга – 1 кв.2018, 2 черга – 4 кв.2018, 3 черга – 2 кв.2019

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Адреса

вул. Глибочицька, 73

Опис ЖК Podil Plaza & Residence

Сучасний багатофункціональний житловий комплекс «Подол Плаза & Резиденс» будується в центральній частині міста Києва на Подолі, по вулиці Глибочицька, 73-77 неподалік від станції метро «Контрактова площа».
З комплексу відкриваються мальовничі краєвиди на Поділ, його околиці і визначні пам'ятки.
«Поділ Плаза & Резиденс» - унікальний проект, що відповідає світовим стандартам в галузі будівництва, в якому реалізовані свіжі дизайнерські й архітектурні ідеї, використані нові технологічні рішення.
Багатофункціональний житловий комплекс «Подол Плаза & Резиденс» з унікальним набором житлових і комерційних площ надасть майбутнім власникам ряд незаперечних переваг і виправдає очікування навіть самого вибагливого покупця будь-якого покоління.
Територія комплексу передбачає оригінальний ландшафтний дизайн, сучасні дитячі та спортивні майданчики. Яскрава і барвиста індивідуальна підсвітка підкреслить особливу знаковість об'єкта.
Поруч з комплексом, на схилах пагорба буде облаштований сучасний і затишний парк з доріжками для прогулянок, зонами відпочинку, квітковими клумбами, бюветом і навіть власною невеличкою церквою.

 

checked Created with Sketch.

Заявка успешно отправлена

В ближайшее время застройщик свяжется с Вами