Відгуки про компанію — 326

OlegSimonenk02024-07-05 20:01:53
Добрий день. Хочу лишити відгук про компанію, послугами якої я скористався.Нещодавно потрібно було терміново зробити страховку на моє авто. Товариш скинув сайт https://universalna.com/ і я вирішив туди звернутись. Зробив все через інтернет, дуже зручно і швидко). Я навіть не знав що так можна. Всім раджу загалом)
8 июля 2024, 8:36
Sovin2024-07-04 15:49:02
Я є клієнтом цієї страхової поки недовго, але дуже задоволений. Простий та зрозумілий інтерфейс на сайті. Зміни до полісу цивілки (додавання водія) внесені швидко і без тяганини. Оператор ввічливий. Користуватимуся і далі! Рекомендуватиму.
5 июля 2024, 16:12
lapites6242024-06-30 22:24:30
Багато років вся наша сім'я обслуговується у цій компанії. Ні нарікань, ні мінусів ми не побачили. Ввічливе обслуговування, швидке надання допомоги, моментальне надходження ліків на аптеку. Ми будемо користуватися послугами і надалі що і вам раджу.
1 июля 2024, 9:46
Ailonchik2024-06-24 14:41:32
Хочу висловити величезну подяку страховій
Ще торік застрахувала маму від травмування. Нічого не віщувало біди аж до цьогорічної весни. У травні мама підвернула ногу, і так не вдало, що там виявився перелом.
Звичайно, відразу ж подали на страховий випадок по полісу. Страхова все схвалила буквально за кілька днів.
Завдяки виплаченій сумі, всі витрати на лікування були повністю покриті. Для нас це було дуже доречно. Сума хоч і не дуже велика була, але будь-які гроші зараз не зайві.
26 июня 2024, 8:16
Melaniar2024-06-19 12:14:38
Я є клієнткою Універсальної з 2009 року.
Нещодавно у мене виник страховий випадок: від сильного вітру було пошкоджено огорожу території та дах будинку.
Відповідно до договору одразу звернулася до страхової. Протягом доби мені передзвонили та дали вичерпні інструкції: куди та які документи направити.
Протягом трьох днів за погодженим зі мною часом був направлений фахівець із незалежної оцінки збитку. Ще через 4 дні мені було направлено на рахунок суму збитку в повному обсязі.
Дуже приємно працювати із цією компанією. Фахівці кваліфіковані, умови договору страхування виконуються чітко та сумлінно. Я дуже задоволена їхньою роботою.
20 июня 2024, 9:03
Дякуємо за відгук про нашу роботу! З повагою, UNIVERSALNA.
NewBelov2024-06-14 12:41:31
Сьогодні придбав ОСАЦВ. Купував онлайн вперше, тому хочу поділитися своїм позитивним досвідом.
На подив оформлення пройшло швидко та зручно. Жодних проблем не виникло. Все просто та зрозуміло.
Отримав електронний поліс на email, перевірив усі дані та переконався, що все гаразд.
Страхуюся тут давно. Компанією задоволений. Усім, хто шукає надійного страховика – рекомендую!
14 июня 2024, 18:22
1/5
Denislikhashov2024-06-08 13:47:35
Отказали в страховой выплате, ссылаясь на несвоевременную подачу заявления.
Отдельно хочу отметить менеджера Соломко Диану, редкостная ***.
10 июня 2024, 8:17
Дякуємо за Ваш відгук. Думка наших клієнтів дуже важлива для нас, так як ми працюємо над поліпшенням якості обслуговування клієнтів і сервісу. Для того, щоб ми могли ознайомитися з обставинами випадку і надати відповідь на Ваш відгук, прохання вказати номер договору страхування або номер справи. З повагою, UNIVERSALNA
2/5
Олександр2024-06-05 10:43:43
Цього року змінив страхову для ДМС і дуже пошкодував про це за 4 місяці поки маю поліс мав два звернення, в жодному з них не отримав допомоги, перше звернення — защемило шию, неприємна ситуація голову повернути не можу, все болить — страхова запропонувала прийом через тиждень. Дуже дякую але навіть в державній лікарні був прийом через три дні, хоча в них ніби є контракт. Друге звернення — застуда, температура 38, звертаюсь в страхову отримую повідомлення з вами зв'яжуться на протязі двох годин це було 17-20, зв'язались наступного дня о 10-30, я до того часу сходив до лікаря (так як потрібен лікарняний то чекати так собі варіант я взагалі думав на мене забили) і купив ліки, скоріше всього на наступний рік буду міняти страхову, тому що це не нормальна ситуація коли хвора людина надіється на страхову а отримує тільки додаткові проблеми
Timonenko2024-06-04 12:33:27
Я вже давно думала, щоб оформити поліс, яким можна отримати підтримку лікарів, але ДМС дороге задоволення. Але після того, як трохи похоила по держ.поліклініках, зрозуміла, що моє психічне здоров'я — дорожче.
Одразу, того ж вечора, оформила ДМС в універсальній і хочу вам сказати, що це було найкраще моє рішення за останні, мабуть, 10 років! Сервіс обслуговування, перелік клінік, підхід до мене як до клієнта – це просто кайф!
Не можу не рекомендувати цю послугу. Якщо є фінансова можливість – воно того варте на всі 100%!
4 июня 2024, 16:39
Дякуємо за Ваш відгук! З повагою, UNIVERSALNA.