Мінфін - Курси валют України

Встановити
Валютний аукціон 2.0

Чорний ринок долара в Херсоні

Курс долара на чорному ринку в Херсоні на Валютному аукціоні

Середня купівля
26,43
+ 0,03
91
+ 18
 
заявка
Середній продаж
26,50
+ 0,01
94
+ 36
 
заявки

Оновлено 14:47

Сума

Нічого не знайдено

По заданим критеріям нічого не знайдено
Чорний ринок долара в Херсоні
Від чого залежить курс долара на чорному ринку Херсона? Від балансу між попитом і пропозицією, а також від дій НБУ. Це державна установа встановлює офіційний курс євро, долара або іншої валюти. При цьому курс долара у валютників Херсона формується виходячи з котирувань Національного банку. Ще багато залежить від політичної та економічної ситуації в Україні. На неї впливає ряд показників - інфляція, безробіття, ВВП, держборг, індекс ділової активності.
Валютний аукціон дає можливість громадянам купити долар на чорному ринку в Херсоні. Ми приділяємо багато уваги безпеці нашого сервісу, в розділах Обмінники і Банки ви можете знайти тільки оголошення від фінансових компаній з ліцензією. У розділі Приватні особи ми не можемо перевірити всі оголошення, тому враховуйте можливі ризики при купівлі валюти на чорному ринку.

Чорний ринок долара в Херсоні - переваги

При купівлі або продажу долара на чорному ринку в Херсоні відсутня комісія. Також немає обмежень по сумі обміну. Інші переваги:
  • не потрібно показувати документи, які б підтверджували особу покупця;
  • готівковий курс долара в Херсоні завжди вигідніше офіційних котирувань;
  • не потрібно вказувати персональні дані.
Купити долари на чорному ринку Херсона може кожен бажаючий. А наш сервіс допомагає продавцям і покупцям валюти знайти один одного.
Якщо хочете дізнатися актуальний курс долара в Херсоні на чорному ринку, то постійно вивчайте пропозиції продавців.