Мінфін - Курси валют України

Встановити

Чорний ринок долара в Україні

Курс долара в банках, обмінниках і на чорному ринку

Середня купівля
38,60
114 
заявок
Середній продаж
38,70
70
-4
 
заявок

Оновлено 17:00

Сума

Обмінюйте валюту з мобільним додатком від Мінфін

Увага: адміністрація не несе відповідальності за зміст оголошень на валютному аукціоні.
Чорний ринок долара в Україні
Часто курс долара на чорному ринку більш вигідний, ніж в обмінних пунктах або банках. Тож не дивно, що під час обміну, українець шукає вигідні пропозиції саме на ньому. Купити долар на чорному ринку можна дуже вигідно, головне знайти оптимальну пропозицію. Щоб це зробити, необхідно використовувати Валютний аукціон від Minfin.com.ua, де зібрані всі найвигідніші пропозиції.

Як користуватися Валютним аукціоном

Щоб здійснити обмін, необхідно переглянути те, який курс долара пропонує чорний ринок і вибрати оптимальний варіант. Перевірити готівковий курс долара на чорному ринку можна за допомогою сервісу. Валютний аукціон дає можливість усім приватним особам створити свою пропозицію з обміну. Завдяки такій системі ринковий курс для покупця або продавця стає більш вигідним, конкуренція створює для цього оптимальні умови. Ви можете подивитися на курс долара у валютників сьогодні і прийняти рішення про обмін.
Переваги послуг валютників:
  1. Продати долар на чорному ринку можна за вигідним курсом.
  2. Можна обмінювати відразу великі суми.
  3. Валюта завжди є в наявності.
  4. Зручність обміну.
Переглянувши всі варіанти Валютного аукціону, можна буде купити долар на чорному ринку максимально вигідно. Сортування дозволяє вивести вперед найвигідніші курси і скористатися цими пропозиціями.