Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відгуки про компанію — 208

AngelicaBilous2024-04-19 13:38:26
Зверталась до Money4You для отримання кредиту і була приємно вражена якістю обслуговування. Всі умови кредитування зрозумілі, немає прихованих комісій або неочевидних умов. Менеджери оперативно відповідають на запитання і допомагають з усіма аспектами процесу. Рекомендую сервіс як надійного партнера у фінансових питаннях.
DenDenis2024-04-14 18:03:56
Потрібні були гроші на ремонт автомобіля, звернувся до Money4You, не пожалкував. Процес оформлення кредиту був дуже простим і зручним. Я вказав необхідну суму та термін погашення і вже через декілька годин гроші були на моєму рахунку. Дуже задоволений швидкістю та зручністю цього сервісу.
09lolik2024-04-09 23:20:07
Мені сподобалася приваблива ставка відсотку у Money4YOU, лише 2,9%. Завдяки цьому взяв займ на суму 5000 гривень із задоволенням. Швидко, зручно і без неприємних сюрпризів. Окрім того, для постійних клієнтів доступні промо-коди на додаткові знижки.
Baumshtell2024-04-08 10:45:47
Зручний сервіс, завжди тут беру невеликі займи, коли терміново потрібні гроші. Подобається, що все можна оформити онлайн, та вже через якісь 20 хвилин отримати гроші.
Vladislav11112024-03-27 14:22:51
Money4You — надійна кредитна компанія з доступними умовами та зручними відсотками. Їхні послуги допомагають швидко розв'язати фінансові проблеми. Онлайн-платформа зручна у використанні, а відповідальність компанії вражає.
yuriygar2024-03-27 09:12:00
Я був задоволений досвідом з Money4You. Вони мають зручні умови кредитування та розумні відсотки. Процес отримання кредиту був швидким і простим, а обслуговування клієнтів — доброзичливим і професійним. Я рекомендую Money4You тим, хто шукає швидкий і надійний кредит.
aristarh9992024-03-25 21:31:45
Маю досвід співпраці з Money4You був позитивним. Вони запропонували конкурентні відсотки та зручні умови погашення кредиту. Оформлення було швидким і безпроблемним, а обслуговування клієнтів на високому рівні. Рекомендую їх для тих, хто шукає надійну фінансову підтримку.
simonadanilova2024-03-22 16:16:20
Якщо ви шукаєте хороший МФО, Money4You можу радити. Знайшла його випадково в інтернеті і тепер користуюся. Мені подобається, що оформляється та схвалюється заявка швидко. Якщо закрити кредит раніше за термін, то відсотки нараховуються взагалі мізерні.
viktoriyavika2024-03-18 21:25:31
Для мене Money4You став надійним партнером у фінансових питаннях. Швидка заявка, гнучкі умови погашення і ввічливий персонал. З задоволенням рекомендую цю компанію для отримання кредиту онлайн.
1/5
Floj73Ik782024-03-17 13:10:58
Довелося взяти, таке буває… Суму погодили, на відсоток згідний, все наче ок… Але коли справа дійшла до оплати, то вилізла,
незрозуміло звідки, комісія за оплату кредиту) До того ж вона була вищою за відсотки нараховані за користування!
Маніфою
26 марта 2024, 16:39
Добрий день. Дякуємо за ваш відгук і за те, що ви звернули увагу на питання комісії.

Ми не беремо комісію за наданий кредит, як це роблять деякі МФО. Це вказано в умовах видачі позики на нашому сайті і при розрахунку виплати позики. В Money4You діє лише відсоткова ставка за користання кредитом. Єдина комісія, яка може виникати — це комісія вашого банку за переказ грошей.

Що стосується питання невідповідності суми кредиту та оплат, то з цим вам допоможе розібратися наш Сервіс підтримки клієнтів. Ви можете звернутися до менеджера в чат на сайті або за телефоном 0 800 330 024 (дзвінки по Україні безкоштовні).