Відгуки про компанію — 34

Гість2023-02-06 12:08:16
Михайло Петрович ( ну так він представився) телефонує третім особам, хоча коли його про це запитуєш і не тільки його то вони дуже доказують що цього не роблять. Ну так заява в НБУ вже написана. Недавно цікавилась що був вже в компанії штраф буде ще, через таких співробітників!!!
2/5
ANHENSENW132023-01-05 19:37:56
Команда шахраів… Я Зозуля Павло Михайлович отримав позику у розмірі 8900 повернув за 17 днів протермінування 20700. Ситуація склалась так що фірма Танко(Киівміськбуд) не вчасно виплатили зп. З обіцяного 12-15числа заплатили 27 грудня… Команда містер кеш не попередила про протермінування Вони діяли наступним чином звони з одностороннього номера і мовчали письмове попередження небуло надіслане На 13 день мені подзвонили з мобільного я пояснив що ще немаю змоги заплатити і перекридитовуватися нехотів. Мені запропонували реструктуризацію на яку я погодився Сказали що реструктуризація доступна тіки 31 числа. 31 числа менеджер Анастасія сказала що мае вияснити по меоій справі і перетелефонувати Мені ніхто незателефонував… Я прозвонював 31,1,2 ніхто непіднімав слухавку. а проценти по кредиту зростали невитримавши я заплатив. Залишившись на свята без грошей… Для себе я зробив висновок що всі діі Містер Кеша націлені на іхне збагачення. Мене по простому протянули як лоха пригрозивши колекторами тиждень голову морочили реструктуризацію… Затягувати час коли зрозуміли що я хочу погасити позику. Після оплати я зміг до них дозвонитися і сказав що напишу на них поганий відгук на що мені відповіли що всі боржники пишуть погані відгуки. Хочу вам написати що меі 39 років я Висотнтк-монтажник Киівміськбуд користувався послугами мікрокредитів дуже багато разів такого зі мною небуло я фінансово чиста людина. Допоможіть покарати шахраів
4/5
Julan2022-07-21 11:39:36
Хочу подякувати менеджеру Калюжному Петру! За розуміння, дбайливе ставленя, за пошук найкращих пропозицій у такий важкий час! Дякую, ви найкращій! Надіюсь, шо ви отримаете якусь приемну винагороду від керівництва компанії!
trombozavr172022-03-28 19:17:14
Користувався декілька разів даним МФО і наче б то не було нарікань, але ось яка ситуація відбулася в мене з даною організацією декілька днів тому…
Кредит був на 12 000 (зі знижкою в 70%) за період користування до 24.02.22р. набігло близько 1 600грн.
25.03.22р. я отримав від їхньої компанії смс-повідомлення з текстом
«Шановний клієнте, MisterCash піклується про Вас! Тому пропонує Вам погасити свій кредит абсолютно без відсотків! Пропозиція діє до 04.04.22. Скористатися зараз: mistercash.ua »
В мене на момент даної пропозиції була сума для погашення позики без відсотків і я вніс 12 000 грн. (Тіло кредиту), як виявилося, відсотки не списалися…
Я зранку передзвонив на гарячу лінію і як вияснилося, що дане повідомлення не правильно сформоване і мені треба сплатити відсотки не залежно від того, які умови були в смс.
Також написав в підтримку на їх електронну пошту СКАРГУ, на що мені відповіли майже те ж саме що й на гарячі лінії, що « вони вибачаються що смс було з двояким смислом і що мені потрібно сплатити відсотки що вказані в особистому кабінеті »
Почекавши ще 1 добу (а весь час вирішення проблеми зайняло 2 доби, не зважаючи на те, що гаряча лінія сказала що в продовж 1ї доби все вирішиться) я сплатив ті відсотки що залишилися…
І ПІСЛЯ СПЛАТИ ВІДСОТКІВ, я сьогодні 28.03.22р. отримав на пошту повідомлення
«Ваша скарга щодо трактування суті смс-повідомлення перебувала на розгляді керівництва, проте не дочекавшись відповіді Вами було внесено оплату, в розмірі залишку нарахованих відсотків.

Після розгляду скарги було прийнято рішення щодо списання відсотків, проте на момент повідомлення цієї новини Ви вже погасити наявні відсотки.

Нам дуже прикро що склалася така ситуація, приносимо свої вибачення.»

ТОМУ ЛЮДИ, ЯКІ ХОЧУТЬ ВЗЯТИ ПОЗИКУ В ДАНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ, Я Б ВАМ НЕ РЕКОМЕНДУВАВ ЦЬОГО РОБИТИ, ОСКІЛЬКИ НЕ ВІДОМО НА ЯКІ ДІЇ І НА ЯКІ ВІДМОВКИ ВОНИ ЩЕ ЗДАТНІ!!!
Дана ситуація мене обурила, оскільки в нашій країні і так не кращі часи, йде війна проти Російських окупантів, а дана компанія МістерКеш, займається шахрайством і подібними повідомленнями виманює поскоріше повернути вашу заборгованість, в тей час НЕ ВИКОНУЮЧИ умови, які ж самі і пропонують…
Тому ще раз говорю, ПОДУМАЙТЕ 100 РАЗ ПЕРЕД ТИМ ЯК СПІВПРАЦЮВАТИ З ЦІЄЮ КОМПАНІЄЮ…
На кінець хочу сказати «Російський військовий корабель, йди на… й „
Все буде Україна 🇺🇦
Слава Україні 🇺🇦 Героям Слава 💪🇺🇦🙏
5/5
Алина2022-01-24 16:52:29
Пользую сервисом первый раз, как написано на сайте первый кредит дали под 01%. Пока довольна
27 января 2022, 15:58
Отзыв не засчитан (на 27.01.2022).

Пользователь не предоставил доказательств по запросу администрации сайта, которые подтверждают, что он является клиентом или пользовался услугами данной компании.
Виталий2021-12-20 11:22:26
Взял кредит 2000 грн, по %1190 грн, тут получилось что я не смог продлить займ вовремя, а оплатил на следующий день и откуда-то проценты стали на 1000 грн больше в итоге брал 2000 и по процентам надо отдать 2450. Обдурили на ровном месте. Мошенники.
Freeshipping562021-12-09 09:01:34
Телефонують колектори всій родині і погрожую Я і моя родина у цій канторі грошей не брала!!! ККУ ч.1ст129, ст189, ст.350 заяву в поліцію написали.є погрожуючі записи колекторів
09752137742021-12-05 16:14:48
Не кому не советую брать микро займ в мистер кеш, так как дурят людей, пишут что 1, 4, 7 кредит под 0.01%, а четвертый кредит очень большой процент.
7 декабря 2021, 9:58
Отзыв не подтвержден «Минфином» (на 07.12.2021).
5/5
filix2021-12-01 12:38:53
Користувався вже 2 рази. Прям сподобалось. Брав ще у декількох компаніях, щоб порівняти, бо від усіх чую що мфо це пипець. Але деякі компанії дійсно норм. Цей містеркеш поки що для мене на першому місці по відношенню до кліентів, знижкам, процентам. Якщо впевнені, що віддасте вчасно, то однозначно рекомендую.
3 декабря 2021, 17:24
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 03.12.2021).
Користувач не надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної компанії.
DUBOVA2021-11-09 18:00:20
Звонят с утра до ночи по кредиту, к которому я лично не имею отношения!!! Раздают номер на все спам площадки, после чего бесконечные звонки-роботы и тд. Только бороться с этой шарашкиной конторой через уполномоченного по правам человека! Прямое нарушение прав и телефонный террор.