Містер Кеш

2/5
ANHENSENW132023-01-05 19:37:56
Команда шахраів… Я Зозуля Павло Михайлович отримав позику у розмірі 8900 повернув за 17 днів протермінування 20700. Ситуація склалась так що фірма Танко(Киівміськбуд) не вчасно виплатили зп. З обіцяного 12-15числа заплатили 27 грудня… Команда містер кеш не попередила про протермінування Вони діяли наступним чином звони з одностороннього номера і мовчали письмове попередження небуло надіслане На 13 день мені подзвонили з мобільного я пояснив що ще немаю змоги заплатити і перекридитовуватися нехотів. Мені запропонували реструктуризацію на яку я погодився Сказали що реструктуризація доступна тіки 31 числа. 31 числа менеджер Анастасія сказала що мае вияснити по меоій справі і перетелефонувати Мені ніхто незателефонував… Я прозвонював 31,1,2 ніхто непіднімав слухавку. а проценти по кредиту зростали невитримавши я заплатив. Залишившись на свята без грошей… Для себе я зробив висновок що всі діі Містер Кеша націлені на іхне збагачення. Мене по простому протянули як лоха пригрозивши колекторами тиждень голову морочили реструктуризацію… Затягувати час коли зрозуміли що я хочу погасити позику. Після оплати я зміг до них дозвонитися і сказав що напишу на них поганий відгук на що мені відповіли що всі боржники пишуть погані відгуки. Хочу вам написати що меі 39 років я Висотнтк-монтажник Киівміськбуд користувався послугами мікрокредитів дуже багато разів такого зі мною небуло я фінансово чиста людина. Допоможіть покарати шахраів

Коментарі до відгуку - 0

Відгук успішно відредаговано