Про компанію

Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» — це кредитна установа, яка має ліцензію Держкомісії з регулювання ринків фінансових послуг України АВ №580561 від 11.01.2012 р. Кредитування здійснюється ТОВ «ФК «ЦФР» через мережу відділень і точок продажів під торговою маркою «КредитМаркет», а також — відділення банків-партнеров.

Історія компанії на ринку почалася з 2008 року, і на сьогоднішній день мережа «КредитМаркет» складається з 73 власних відділень та 90 точок продажів.

Свідоцтво про реєстрацію та ліцензії.КредитМаркет працює на підставі ліцензії виданої на підставі рішення Держфінпослуг України від 26.12.2011 №3952-КУ і переоформлену на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг України від 26.01.2017 №163 в якості безстрокової ліцензії на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту.

Директор: Катерина Мелеш

Основні принципи діяльності:

КредитМаркет надає широкий спектр фінансових продуктів, таких як:

 • позика в готівковій формі, коли безпосередньо потрібні гроші,

 • позику в онлайн режимі, який здійснюється шляхом перерахування коштів на карту,

 • кредит для придбання б/у автомобіля.

Кожен напрямок функціонує на своїх умовах і надає можливість клієнтам отримати бажаний результат з різною процентною ставкою і максимально допустимою сумою позики.

Переваги компанії:

 • широка мережа офісів, відділень, пунктів продажу;

 • мінімальний пакет документації;

 • вигідні та прозорі умови кредитування;

 • зручність сервісу на всіх етапах — від оформлення до погашення боргу, на розсуд клієнта;

 • націлені на довгострокове співробітництво програми лояльності;

 • можливість пролонгації позики на пільгових умовах.

Основні умови кредитування

Кредит готівкою можна отримати без застави і поручительства в сумі до 500 000 гривень на строк до 48 місяців. Кредит надається в розмірі від 1 000 до 500 000 грн. Мінімальний і максимальний період погашення кредиту — від 6 до 48 місяців.

Мінімальні вимоги до позичальників:

 • вік від 21 до 70 років,

 • мати українське громадянство,

 • наявність ідентифікаційного номера та паспорта громадянина країни,

 • наявність мобільного телефону і банківської карти будь-якого банку.

Як взяти позику

 • відправити заявку

 • Дізнатися рішення (по SMS або телефону)

 • Отримати гроші у відділенні або на карту.

Як погасити кредит

 • У касах і терміналах відділень

 • На розрахунковий рахунок,

 • Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг),

 • Через відділення банків-партнерів,

 • Через термінали самообслуговування.

Програма лояльності:

відсутня

Головний офіс:м.Київ, вул. Велика Васильківська, 72, 9 пов., оф.4
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 137

Мошенники, будьте осторожны
1/5
Makarof2020-08-04 10:53:22
Схема очень банальна и расчитана на пожилых либо не грамотных людей, будьте бдительны, при взятии кредита на малые сроки оформляют его в договоре на 3 года, и рассказывают сказки про возможность досрочного погашения, но при этом умалчивают что вы обязаны гасить проценты за пользование суммой за 3 года, в итоге вы отдадите в 5 раз больше заявленной суммы.
5 серпня 2020, 16:53
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 05.08.2020).
Пользователь не предоставил доказательств по запросу администрации сайта, подтверждающих, что он является клиентом или пользовался услугами данной компании.
попадалово
3/5
Irinavork2020-07-30 19:03:03
я постоянный клиент 5 год пользовалась займом а в этом году в связи с карантином пошло все не так… предложили рекструк-ю я согласилась и пошли затяжки… то приехала никого нет тоне та заява на этот договор а на попередний… и пошла просрочка… в и т о г е ...- я в черном списке!!! работать с клиентом и отправлять якобы автоматически говорят, в боржники
Правда
1/5
767416712020-07-23 10:23:22
Если кред,. рейтинг ниже хорошего, можете даже не заходить туда, никто у вас не спрашивает почему и как и никто в положение там не входит
мошенники
1/5
remus04042020-07-17 13:53:34
Несколько лет пользовался услугами кредит маркета в г. Первомайский, Харьковской области, в основном брал кредиты наличными, все устраивало, кредиты оформлялись быстро, наличка тоже выдавалась в течении дня. В общем кредитов 5 погасил там точно, считался супер лояльным клиентом. В августе 2019 года, в очередной раз взял кредит наличкой в сумме 27000 грн., и в декабре 2019 года взял еще 10000 грн. наличкой. Все исправно оплачивал, как положено по договору, даже больший кредит на несколько тысяч грн. переплатил. В июле 2020 года решил зайти, и узнать остаток долга по кредитам, чтобы их досрочно погасить, когда узнал был сильно удивлен, где брал 27000 грн., оказался должен еще почти 26000 грн., где брал 10000 грн., оказался должен почти 10300 грн. Оказалось подсунули мне бланк с какой то страховкой, ну как и предполагал, ответ был стандартный, вы подписали, к нам какие вопросы.
Шахраї
1/5
ijavihhb2020-07-16 15:25:32
Один раз скористався послугами цієї компанії. Повернув все вчасно. А тижна через два мені приходять повідомлення, що я повинен погасити кредит. Коли зайшов в кабінет, дійсно побачив другий оформлений кредит, звернувся в компанію, кажу, що я нічого не оформлював, як доказ надав виписку з банку. Тільки кого це хвилює, вони зарахували кошти на чужу картку а мені зараз кажуть, що я все одно маю погасити!
Отделение в Киеве на Тимошенко, 21
5/5
vladimirkiev892020-06-25 08:46:02
Считаю, что должен оставить этот отзыв, иначе совесть моя будет не чистой))

Вчера получал кредит на Тимошенко,21, в Киеве — это возле метро Минская. По телефону с «центральным штабом» консультировали уныло и как-то слишком обречённо. А потом переключили на мой районный отдел Кредитмаркет по адресу Тимошенко, 21 (который в большом доме на минской).

Сразу всё ускорили, вопросы только по сути, быстро, классно. В течение короткого времени проверили мои данные и выдали кредит и сказали подойти на отделение, подписать бумажки и получить карту.

И вот тут я допускаю ошибку. Вместо того, чтобы как все нормальные люди, работающие на двух работах, подъехать завтра, я решил в зазор 10 минут успеть заскочить за картой и кредитом)) В итоге спешу, бегу, подгоняю девушек в отделении. Они со скоростью звука печатают договора и сканят документы.

Хочу сказать огромное спасибо за невиданную оперативность. Девушки отнеслись к моей спешке, как к своей собственной проблеме, хотя с моей стороны это было просто некрасиво — под конец рабочего дня загонять людей. Я прощу прощения и очень Вас благодарю.

Более того, им пришлось не легко, так как веб-камера работает не очень хорошо, там отходит провод или что-то такое. Я просто разбираюсь в этой технике и скажу, что веб-камера Logitech не должна «моргать». Руководство, у вас такой замечательный и понимающий персонал на Тимошенко, 21. Девушки стараются по-настоящему! Замените вы им камеру! Ну неужели работать нужно вопреки проблемам?

Ещё раз спасибо большое работникам отделения на Тимошенко за оперативность и понимание, и извините меня за спешку. Виноват)
Все прозрачно
5/5
gnwwkokg2020-06-24 15:42:59
Уже 2 кредита оформляла в этой компании. Мне очень удобно — в договоре все прописано, сумма по процентам не меняется в отличие от дргих МФО. Нет никаких подводных камней. Плачу все во время, поэтому проблем не возникает
Дали нужную суму
5/5
xboeshifwpyf2020-06-17 14:05:43
В кредит маркете выгодно брать большие суммы и на большой срок. Не очень выгодно для мелких кредитов. Ставки демократичные, выдали столько, сколько и надо было!
Жадібні
2/5
wnvvxdwg2020-05-13 12:19:59
Взяв кредит на покупку пральної машини. Коли мені вже треба було виплачувати останні платежі — в них жадібність прокинулась -за 172 гривні боргу, які з\'явились неясно яким чином — стали дзвонити на роботу!!! Вони хочуть поставити клієнта в незручне становище, навіть без попереджень — а може я вже загасив той борг?.. До речі я швидко виплатив ті гроші, але мене доставали дзвінками ще дуже довгий час
Нормальная компания!
5/5
169308362020-05-04 17:43:56
Как бы начну с того, что я не сотрудник банка и не проплаченный комментатор! я простой гражданин которому нужны были средства и очень срочно, обращаюсь в компанию второй раз! все реально и замечательно, проценты по кредиту не выше чем в других банках.кто оставляет негативные отзывы это либо должники либо не плательщики которых компания теребит, по своему опыту если вы исправно платите, то вас никто трогать не будет, и если у вас случился форс мажор то придите в отделение переговорите с менеджером у каждой компании банка есть выходы из положения, обсудите вашу проблему, в 90% х, банки компании идут на уступки, реструктуризации перекредитование И так далее, можно найти выход из любых ситуаций даже в условиях данного положения, не бойтесь прийти и озвучить вашу проблему или форс мадер! всем добра, здоровья и хорошего настроения!

Як отримати кредит в КредитМаркет

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

КредитМаркет: відгуки, особливості кредитування, принцип роботи

Свою діяльність в області кредитування фінансова компанія КредитМаркет початку в 2012 році. На сьогоднішній час вона вже відкрила більше 500 відділень і точок продажів в різних населених пунктах.

КредитМаркет цінує своїх клієнтів і завжди пропонує їм найбільш вигідні кредитні продукти. Метою організації є поліпшення умов кредитування, розробка вигідних програм для вирішення фінансових проблем клієнтів.

Компанія видає позики згідно з чинною ліцензією, її юридичні дані можна перевірити на сайті YouControl.

Щорічно КредитМаркет підписує велику кількість кредитних договорів та налаштований тільки на розвиток своєї торгової марки.

Напрямки і політика компанії КредитМаркет

Kreditmarket пропонує різноманітні програми кредитування, щоб задовольнити будь-які запити звернулися в компанію людей.

Мікрокредити доступні для різних категорій населення, незалежно від віку, зайнятості, доходу. Звернеться в компанію можуть як студенти, так і пенсіонери.

Кошти, які видає в займ компанія, вирішують проблеми покупки побутової техніки, оплати навчання, їх можна взяти для подорожі або ремонту квартири.

Компанія приймає заявки на мікрокредит не залежно від мети використання грошей, довіряючи клієнтам і дотримуючись політики конфіденційності.

Переваги звернення в КредитМаркет

Компанія запрошує скористатися її послугами в сфері кредитування та оцінити переваги:

 1. рішення про видачу кредиту приймається оперативно, при невеликій кількості документів;
 2. клієнтам пропонуються різні кредитні продукти для оптимального вибору;
 3. є велика кількість відділень МФО в різних містах країни;
 4. компанія дотримується принципів лояльності і довіри до клієнтів, розраховує на довгострокову співпрацю;
 5. швидкий займ на карту видається на вигідних і прозорих умовах.

Щоб при замовленні кредиту не зіткнутися з відмовою або з проблемами його виплати, потрібно врахувати кілька моментів. Для підприємців видається кредит за умови досягнення позичальником віку 23 роки.

Коли береться позика без застави, поручителя, клієнтові повинно бути не менше 25 років. Звернутися за кредитом можуть пенсіонери у віці до 70 років. За оформлення кредитної угоди для покупки б / у авто або для позики великої суми на інші цілі співробітники компанії можуть запитати додаткові документи.

На яких умовах здійснюється кредитування в Kreditmarket

КредитМаркет видає позики і в відділеннях кредитора, і через сайт, в особистому кабінеті клієнта. Які основні умови видачі грошей?

 • Для отримання необхідних коштів в кредит можна звернутися у відділення КредитМаркет, точку продажу або зробити заявку онлайн.
 • Компанія видає кредити різної суми, мінімальна – 1000 гривень, максимальна – 500 000 гривень.
 • Термін повернення позики може становити до 48 місяців, в залежності від умов договору, суми позики.
 • При затвердженні умов кредитування компанія завжди враховує індивідуальні особливості клієнта, тому процентна ставка, умови для пролонгації і термін позики у різних позичальників можуть відрізнятися.

Основні види позик від Kreditmarket

Серед кредитних продуктів, які видаються відділеннями даної торгової марки, виділяється три основних напрямки:

 1. Видача мікрокредиту готівкою на ті чи інші споживчі цілі клієнтів, серед яких можуть бути як приватні особи, підприємці.
 2. Кредит онлайн на карту. При цьому кредитний договір оформляється онлайн, що зручно при гострій потребі в грошах.
 3. Кредит для придбання б / у авто через спеціальні сайти з продажу автомобілів. Умови такого кредитування від КредитМаркет відрізняються особливою зручністю і вигодою, гроші надаються при мінімальному пакеті паперів.

Як оформлюється мікрокредит?

У ситуації, коли терміново потрібні гроші, звернення до Kreditmarket стає правильним і практичним рішенням. Для оформлення позики можна підійти до найближчого відділення або зайти на сайт.

Документи для оформлення договору:

 • Паспорт.
 • Ідентифікаційний код (ІПН).
 • Документ про доходи за півроку (для підприємців), довідка про з/п з місця працевлаштування.

Якщо потрібно оформити позику без застави та поручителів на максимальну суму – потрібно буде надати додаткові документи. Їх список є на сайті компанії, де можна ознайомитися і з іншою важливою інформацією.

Рекомендується зайти на ресурс компанії, на його сторінках перераховані різні кредитні продукти від Kreditmarket, умови отримання позики в кожному конкретному випадку.

У переліку додаткових документів:

 • пенсійне посвідчення (для пенсіонерів);
 • довідка з Пенсійного фонду про розмір пенсійних виплат;
 • техпаспорт на авто, якщо воно оформляється в якості застави, страховка на нього;
 • свідоцтво по реєстрації СПД.

У компанії індивідуальний підхід до кожного хто звернувся за мікропозикою: якщо з'ясовується, що у клієнта погана кредитна історія, рішення по видачі позики може бути все ж прийнято позитивне.

Фахівці в бесіді з таким клієнтом постараються з'ясувати, з чим пов'язана погана КІ, що завадило виконувати умови попереднього кредитного договору.

Компромісним рішенням може бути оформлення в якості поручителя людини з хорошою КІ. КредитМаркет шукає різні способи для вирішення будь-яких фінансових проблем своїх клієнтів.

Оформлення кредиту онлайн

Отримання позики через інтернет, на банківську картку, найбільш зручний для багатьох спосіб кредитування. Клієнт компанії може отримати необхідну фінансову підтримку, незалежно від того, де він знаходиться. Головне – мати доступ до інтернету.

Як проходить онлайн-кредитування:

 1. Необхідно зайти на сайт кредитора.
 2. Потім пройти просту процедуру реєстрації та відкрити особистий кабінет клієнта. При реєстрації вказуються персональні дані, потрібно також придумати для себе пароль.
 3. На сайті є пропозиції з різними кредитними продуктами, потрібно ознайомитися з усіма, підібрати для себе найбільш вигідний.
 4. На сторінці кожного продукту є форма, де можна розрахувати позику і оформити його.
 5. Для уточнення умов договору, суми кредиту потрібно скористатися гарячою лінією або системою для зворотного зв'язку. Консультанти організації завжди готові відповісти на питання.

Способи погашення мікрокредитів в Kreditmarket

У компанії кілька способів погашення кредиту:

 • через термінали Kreditmarket, встановлених у відділеннях і точках продажів. За графіком можна вносити гроші у відділеннях банків, які є партнерами кредитної компанії. Інформація про них є на ресурсі.
 • зручно також користуватися терміналами самообслуговування, яких багато у будь-якому місті. Після відкриття особистого кабінету на сайті кредитора з'явиться можливість вносити платіж банківською карткою за допомогою терміналів easypay або city24.

Будь-який вид кредиту передбачає його своєчасне і повне погашення з урахуванням обумовленого і затвердженого графіка. За прострочення внесення чергового платежу нараховується пеня в розмірі 0,3% від суми за кожен день. Але компанія дотримується принципів лояльності стосовно своїх клієнтів не тільки на словах, а й на практиці.

У форс-мажорних обставин потрібно заздалегідь підійти у відділення Kreditmarket і обговорити з фахівцем можливість переукладення позики. Пролонгація кредитного договору дозволить продовжити термін його погашення або укласти новий договір із закриттям старого.

Чи можуть відмовити в кредиті

Вся інформація про кредитні продукти, умови видачі грошей доступна на сайті, також там є можливість підрахувати суму виплат залежно від суми позики. Клієнтові потрібно реалістично оцінити свої можливості, замовити ту суму, яку він зможе виплатити з урахуванням свого доходу, в тому числі і додаткового.

Відмова в позику може надійти, якщо зробити заявку на занадто велику, за своїми доходами, суму.

Кредитна компанія співпрацює з багатьма магазинами, торговими мережами, оформляє кредит на покупку їх товарів з вигідними умовами. Якщо необхідна, наприклад, побутова техніка, можна розглянути асортимент партнерів і оформити покупку з кредитом від Kreditmarket.

Відгуки про КредитМаркет

Розкажіть про свій клієнтський досвід з МФО в коментарях на Minfin.com.ua: ваші відгуки допоможуть іншим користувачам оцінити компанію.

Компанія видає позики згідно з чинною ліцензією, її юридичні дані можна перевірити на сайті YouControl.