Мінфін - Курси валют України

Встановити

Про компанію

Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» — це кредитна установа, яка має ліцензію Держкомісії з регулювання ринків фінансових послуг України АВ № 580561 від 11.01.2012 р. Кредитування здійснюється ТОВ «ФК «ЦФР» через мережу відділень і точок продажів під торговою маркою «КредитМаркет», а також — відділення банків-партнеров. Компанія почала свою діяльність в Україні з лютого 2008 року.

Юридична назва: ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» (код ЄДРПОУ 35725063)

Свідоцтво про реєстрацію: ІК № 55 від 19.03.2009 р.

Засновник: ТОВ «Центр Фінансових Рішень» — 100%

Бенефіціар: Тігіпко Сергій Леонідович

Директор: Моложава Оксана Михайлівна

КредитМаркет — переможець FinAwards 2022 у номінації «Краща МФО офлайн» і бронзовий призер в номінації «Стійка МФО».

Головний офіс:01033, м. Київ, вул. Сім’ї Прахових 50-Б, 3-й поверх
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 177

1/5
Kseniia942022-12-21 14:59:16
Мала жахливий досвід користування послугами даної компанії. При оплаті на їхньому сайті кошти для погашення зараховуються протягом 2-х робочих днів. За цей час нараховуються відсотки, які компанія відмовляється списувати. Тобто закрити кредит на цьому сайті неможливо!
Більше того, у формі для оплати на сайті написано, що мінімальний платіж має бути 10 грн, але така сума не проходить! Як сказали у підтримці, можна оплатити мінімум 30 грн. Я мала 1 копійку залишку кредиту, тобто мусила б переплатити 30 грн + комісію платіжної системи! Як оплатити потрібну суму — не пояснили, віповіли дослівно «уточнюйте самостійно».
Друга чудова порада служби підтримки була здійснити оплату в відділенні банку або терміналі. Дуже своєчасно, враховуючи, що половина міста без світла.
Спитала, чи є в компанії відкриті соцмережі, сказали, що немає. Знайшла самостійно їхню сторінку на Фейсбуці, хотіла залишити там цей відгук, та його заблокували:( Отже, я просто змушена писати сюда та до НБУ.
Враховуючи, що я не просрочила жодного платежу і закрила кредит досроково, та беручи до уваги загальновідому проблему з електропостачанням, могли б вже просто списати ту нещасну копійку.
Жодної клієнторієнтованості, нікому не радитиму цю компанію.
1/5
Marylin19912022-12-14 16:40:50
У 21 році оформили кредит на товар, продавець не дав альтернативи кредитувальника, тож вимушені були оформити в КМ. Зробили десь 5-6 платежів і тут отримали повідомлення що кредит продано Таксомбанку! Без нашої згоди!!! Ми продовжили платити Таксомбанку та виплатили весь кредит і тут почалося найцікавіше. Звернулися по довідку про закритя кредиту і спілкуватися з нами вже як з собаками((( Сказали що передадуть інфо і нам перезвонять. Ніхто не передзвонив, потім звернулися ще раз, сказали що доки вже передали назад в КМ.
Зараз для оформлення угоди в мене терміново вимагають цю довідку бо в УБКІ світиться кредит ПРОДАНО (а це для подальших кредитів не ОК) Але ж в КМ нічого зручно та терміново отримати не можливо( Прийдіть та напишіть заяву, а потім розглядати її будуть до 30 днів. Я вмовляла зробити це скоріше але їм ваші проблеми до сраки. Навіть не погодилися сфоткати заяву яку я подавала щоб у мене були підстави відсрочити угоду у іншому банку.
Більше за все тут напрягає саме спілкування, і те що дають зрозуміти що з високої колокольні їм на проблеми клієнтів.
1/5
3809308707882022-10-28 16:30:42
Подала заявку на кредит. Співробітники не компетентні, надають різну інформацію стосовно статусу заявки.
Довго опрацьовують інформацію. Вже 3 доби чекаю відповіді, говорять що у низ від початку до кінця робочого дня немає світла, тому вони 3 дні по заявці нічого не зробили.
1/5
06773992782022-10-21 08:28:41
Дуже добре працюють оператори, змушують останню копійку заплатити за кредит. Не цікавить нічого, що не залишилось грошей на ліки. А в чому ми винні, що стали інвалідом війни? В операторів і робітників банку мабуть ніхто не був на війні. А заробітна плата мабуть і не зменшувалась? Всі підприємства закриті, а банк працює. Питання для кого? На прохання заплатити через декілька днів- відповідь: для чого брали? А ми не знали, що буде війна. Ьумеранг ніхто не відміняв. Слава Україні.
1/5
3809888798922022-05-25 14:02:25
Я заплатив свій кредит у повному опсязі на компанію кредітмаркет, а оказується мій кредит уже в таскомбанку,і кредіт маркет вже 3тиждень не переводить мої кошти в таскомбанк, хоть і в електронному листі повідомили що перерахують у найблищій час.ізза них знову ростуть відсоткі.
1/5
artru922022-01-28 13:27:25
Уже неделю кошмарят меня и людей которых я знаю за кредит которого нет! Обещают выяснить ситуацию, но ничего не делают, каждый день поступают угрозы и спам от ботов.
1/5
Oksana27032022-01-13 09:33:47
Сергей Тигипко для людей придумал долговую яму из которой людям выбратся очень сложно! Он рекламирует в Кредит Маркет выгодное перекредитование, на томесть заганяет людей в двойные долги и в двойные проценты.
Как эта схема работает…
У Тигипко есть фирмы Кредитмаркет, Таскомбанк, Страховая компания Тас и коллекторская фирма ICredit.
Оформляют они кредит в КредитМаркет с бешенной страховкой в 10 тыс. грн. в Тас страховой компании Тигипка и сразу же перепродают в Таскомбанк компания тоже Тигипка. А потом коллекторы компании Тигибко добивают. Зачем такие сложные схемы? Загнать человека в яму и чтоб он не смог от туда выбраться. Спросить не с кого Кредитмаркет говорит мы перепродали кредит в Таскомбанк, а Таскомбанк говорит мы не оформляли этот кредит с бешенными процентами, платежами непонятными и заоблочной страховкой, обращайтесь в Кредитмаркет. И ловушка захлопнулась. Пусть у Тигипко все было хорошо!
1/5
Sasha1517772022-01-06 23:03:00
Оформил кредит 18000 гр. К нему добавили ещё 16000 гр. (13000 страховки + первый платеж и ещё какую-то хрень). И того получилось 34000 кредита. Хотя получил свои 18000 остальные они перечислили на страховки. А теперь надо платить выходя из 34000 за три года отдаеш ещё 34000 и в месте 68000 гр.
Вот и считайте 68000- 18000= 50000 переплаты! Если Вас устраивает то берите.
9 января 2022, 10:13
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 09.01.2022).
Пользователь предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающих, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
1/5
Iuliia832022-01-04 14:44:47
Будьте готовы, что у вас нарисуется дополнительный платёж, как это было у меня! Крайне не рекомендую! Позвонила, сказали какую сумму до2265 грн
7 января 2022, 12:40
Отзыв не подтвержден «Минфином» (на 07.01.2022).
Пользователь не предоставил доказательств по запросу администрации сайта, которые подтверждают, что он является клиентом или пользовался услугами данной компании.
1/5
SofaRid2021-12-13 15:58:41
Обращалась к ним пару раз, перекредитовать займы, каждый раз сначала типо все одобрено, приходишь на отделении и отказ, зачем писать перекредитуем если отказывают. Для меня это вообще не понятно. Легче действительно обращаться тогда в микрозаймы, они хоть одобряют, чем в такие конторы

Як отримати кредит в КредитМаркет

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

КредитМаркет: відгуки, особливості кредитування, принцип роботи

Свою діяльність в області кредитування фінансова компанія КредитМаркет початку в 2012 році. На сьогоднішній час вона вже відкрила більше 500 відділень і точок продажів в різних населених пунктах.

КредитМаркет цінує своїх клієнтів і завжди пропонує їм найбільш вигідні кредитні продукти. Метою організації є поліпшення умов кредитування, розробка вигідних програм для вирішення фінансових проблем клієнтів.

Компанія видає позики згідно з чинною ліцензією, її юридичні дані можна перевірити на сайті YouControl.

Щорічно КредитМаркет підписує велику кількість кредитних договорів та налаштований тільки на розвиток своєї торгової марки.

Напрямки і політика компанії КредитМаркет

КредитМаркет пропонує різноманітні програми кредитування.

Мікрокредити доступні для різних категорій населення, незалежно від віку, зайнятості, доходу. Звернеться в компанію можуть як студенти, так і пенсіонери.

Кошти, які видає в займ компанія, вирішують проблеми покупки побутової техніки, оплати навчання, їх можна взяти для подорожі або ремонту квартири.

Компанія приймає заявки на мікрокредит не залежно від мети використання грошей, довіряючи клієнтам і дотримуючись політики конфіденційності.

✅ Переваги КредитМаркет

 1. компанія дотримується принципів лояльності і довіри до клієнтів, розраховує на довгострокову співпрацю;
 2. швидкий займ видається на вигідних і прозорих умовах.

🛑 Недоліки КредитМаркет

 1. Мало інформації на офіційному сайті, необхідно уточнювати у відділеннях чи гарячій лінії;
 2. Довгий період очікування рішення щодо заявки.

Щоб при замовленні кредиту не зіткнутися з відмовою або з проблемами його виплати, потрібно врахувати кілька моментів. Для підприємців видається кредит за умови досягнення позичальником віку 21 роки.

Коли береться позика без застави, поручителя, клієнтові повинно бути не менше 21 років. Звернутися за кредитом можуть пенсіонери у віці до 70 років. За оформлення кредитної угоди для покупки б / у авто або для позики великої суми на інші цілі співробітники компанії можуть запитати додаткові документи.

На яких умовах здійснюється кредитування в КредитМаркет

КредитМаркет видає позики і в відділеннях кредитора, і через сайт, в особистому кабінеті клієнта. Які основні умови видачі грошей?

 • Для отримання необхідних коштів в кредит можна звернутися у відділення КредитМаркет, точку продажу або зробити заявку онлайн.
 • При затвердженні умов кредитування компанія завжди враховує індивідуальні особливості клієнта, тому процентна ставка, умови для пролонгації і термін позики у різних позичальників можуть відрізнятися.

Як оформлюється мікрокредит?

У ситуації, коли терміново потрібні гроші, звернення до КредитМаркет стає правильним і практичним рішенням. Для оформлення позики можна підійти до найближчого відділення або зайти на сайт.

Документи для оформлення договору:

 • Паспорт.
 • Ідентифікаційний код (ІПН).
 • Документ про доходи за півроку (для підприємців), довідка про з/п з місця працевлаштування.

Якщо потрібно оформити позику без застави та поручителів на максимальну суму — потрібно буде надати додаткові документи. Їх список є на сайті компанії, де можна ознайомитися і з іншою важливою інформацією.

Рекомендується зайти на ресурс компанії, на його сторінках перераховані різні кредитні продукти від КредитМаркет, умови отримання позики в кожному конкретному випадку.

У переліку додаткових документів:

 • пенсійне посвідчення (для пенсіонерів);
 • довідка з Пенсійного фонду про розмір пенсійних виплат;
 • техпаспорт на авто, якщо воно оформляється в якості застави, страховка на нього;
 • свідоцтво по реєстрації ФОП.

У компанії індивідуальний підхід до кожного хто звернувся за мікропозикою: якщо з’ясовується, що у клієнта погана кредитна історія, рішення по видачі позики може бути все ж прийнято позитивне.

Фахівці в бесіді з таким клієнтом постараються з’ясувати, з чим пов’язана погана КІ, що завадило виконувати умови попереднього кредитного договору.

Компромісним рішенням може бути оформлення в якості поручителя людини з хорошою КІ. КредитМаркет шукає різні способи для вирішення будь-яких фінансових проблем своїх клієнтів.

Як проходить онлайн-кредитування:

 1. Необхідно зайти на сайт кредитора.
 2. Потім пройти просту процедуру реєстрації та відкрити особистий кабінет клієнта. При реєстрації вказуються персональні дані, потрібно також придумати для себе пароль.
 3. На сайті є пропозиції з різними кредитними продуктами, потрібно ознайомитися з усіма, підібрати для себе найбільш вигідний.
 4. На сторінці кожного продукту є форма, де можна розрахувати позику і оформити його.
 5. Для уточнення умов договору, суми кредиту потрібно скористатися гарячою лінією або системою для зворотного зв’язку. Консультанти організації завжди готові відповісти на питання.

Способи погашення мікрокредитів в КредитМаркет

У компанії кілька способів погашення кредиту:

 • через термінали КредитМаркет, встановлених у відділеннях і точках продажів. За графіком можна вносити гроші у відділеннях банків, які є партнерами кредитної компанії. Інформація про них є на ресурсі.
 • зручно також користуватися терміналами самообслуговування, яких багато у будь-якому місті. Після відкриття особистого кабінету на сайті кредитора з’явиться можливість вносити платіж банківською карткою за допомогою терміналів easypay або city24.

Будь-який вид кредиту передбачає його своєчасне і повне погашення з урахуванням обумовленого і затвердженого графіка. За прострочення внесення чергового платежу нараховується пеня за кожен день. Але компанія дотримується принципів лояльності стосовно своїх клієнтів не тільки на словах, а й на практиці.

У форс-мажорних обставин потрібно заздалегідь підійти у відділення КредитМаркет і обговорити з фахівцем можливість переукладення позики. Пролонгація кредитного договору дозволить продовжити термін його погашення або укласти новий договір із закриттям старого.

Чи можуть відмовити в кредиті

Вся інформація про кредитні продукти, умови видачі грошей доступна на сайті, також там є можливість підрахувати суму виплат залежно від суми позики. Клієнтові потрібно реалістично оцінити свої можливості, замовити ту суму, яку він зможе виплатити з урахуванням свого доходу, в тому числі і додаткового.

Відмова в позику може надійти, якщо зробити заявку на занадто велику, за своїми доходами, суму.

Кредитна компанія співпрацює з багатьма магазинами, торговими мережами, оформляє кредит на покупку їх товарів з вигідними умовами. Якщо необхідна, наприклад, побутова техніка, можна розглянути асортимент партнерів і оформити покупку з кредитом від КредитМаркет.

Відгуки про КредитМаркет

Розкажіть про свій клієнтський досвід з МФО в коментарях на Minfin.com.ua: ваші відгуки допоможуть іншим користувачам оцінити компанію.