Про компанію

Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» — це кредитна установа, яка має ліцензію Держкомісії з регулювання ринків фінансових послуг України АВ №580561 від 11.01.2012 р. Кредитування здійснюється ТОВ «ФК «ЦФР» через мережу відділень і точок продажів під торговою маркою «КредитМаркет», а також — відділення банків-партнеров.

Історія компанії на ринку почалася з 2008 року, і на сьогоднішній день мережа «КредитМаркет» складається з 73 власних відділень та 90 точок продажів.

Свідоцтво про реєстрацію та ліцензії.КредитМаркет працює на підставі ліцензії виданої на підставі рішення Держфінпослуг України від 26.12.2011 №3952-КУ і переоформлену на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг України від 26.01.2017 №163 в якості безстрокової ліцензії на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту.

Директор: Катерина Мелеш

Основні принципи діяльності:

КредитМаркет надає широкий спектр фінансових продуктів, таких як:

 • позика в готівковій формі, коли безпосередньо потрібні гроші,

 • позику в онлайн режимі, який здійснюється шляхом перерахування коштів на карту,

 • кредит для придбання б/у автомобіля.

Кожен напрямок функціонує на своїх умовах і надає можливість клієнтам отримати бажаний результат з різною процентною ставкою і максимально допустимою сумою позики.

Переваги компанії:

 • широка мережа офісів, відділень, пунктів продажу;

 • мінімальний пакет документації;

 • вигідні та прозорі умови кредитування;

 • зручність сервісу на всіх етапах — від оформлення до погашення боргу, на розсуд клієнта;

 • націлені на довгострокове співробітництво програми лояльності;

 • можливість пролонгації позики на пільгових умовах.

Основні умови кредитування

Кредит готівкою можна отримати без застави і поручительства в сумі до 500 000 гривень на строк до 48 місяців. Кредит надається в розмірі від 1 000 до 500 000 грн. Мінімальний і максимальний період погашення кредиту — від 6 до 48 місяців.

Мінімальні вимоги до позичальників:

 • вік від 21 до 70 років,

 • мати українське громадянство,

 • наявність ідентифікаційного номера та паспорта громадянина країни,

 • наявність мобільного телефону і банківської карти будь-якого банку.

Як взяти позику

 • відправити заявку

 • Дізнатися рішення (по SMS або телефону)

 • Отримати гроші у відділенні або на карту.

Як погасити кредит

 • У касах і терміналах відділень

 • На розрахунковий рахунок,

 • Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг),

 • Через відділення банків-партнерів,

 • Через термінали самообслуговування.

Програма лояльності:

відсутня

Головний офіс:01033, м. Київ, вул. Сім’ї Прахових 50-б, 3-й поверх
Графік роботи:
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 157

Бесполезная организация! Собирает данные и не выдаёт кредиты
1/5
alika3332021-05-05 11:52:16
Пришлось обратится в КМ так как очень нужны деньги, кредитной истории нет и очень сложно где — либо получить кредит.
По предварительной заявке сказали, что одобрено!
Далее пришла в сам центр, там просидела целый час, отфотографировали с паспортом со всем и в конечном итоге отказ!
Читая предыдущие комментарии страшно за свои документы и данные.
Не обращайтесь в данную организацию!
По расчёту кредита на 10000 грн на 12 месяцев, рассчитали переплату в более чем 300%
Обдираловка!!!
Шахрайство
1/5
AKravtsova2021-04-21 11:43:03
На днях отримала смс у вайбер, наступного характеру:
«Шановна (моє повне ім\'я), вам необхідно терміново внести проплату по кредиту в сумі 3179 грн.»
Нібито нічого дивного, звичайне попередження. Але ж, я ніколи не мала справ з цією установою — ніколи не відкривала тут ні кредитів, ні депозитів. Навіть не цікавилась цим. А тим більше ніколи не передавала цій організації свої персональні дані.
В мене виникло декілька логічних питаннь:
1) яким чином до них потрапили мої дані, якщо я їх не передавала — певно, що не законним шляхом
2) чому організация, яка офіційно оформлена у відповідних державних органах, так нахабно займається вимаганням грошей, та дурить людей, надіючись на необізнаніть отримувача такого повідомлення.
В суд по такому питанню не дуже й звернешся, бо мені лише прислали смс. Але хотілося б, щоб якнайбільше людей дізналось про нечесність компанії «Кредит Маркет», та вбереглися від них. І надіюся, що відповідні органи звернуть на них увагу, та на той факт, що ця компанія намагається займатися шахрайством.
Не рекомендую
1/5
552410952021-04-04 23:52:43
Гіршого банку для кредиту я незнаю. Переплата в два рази. Якщо ти це читаєш, не вір їм, це найгірший банк в який ви звернетеся.
7 квітня 2021, 14:33
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 07.04.2021).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної МФО.
Мошенники!!!
1/5
VikaVika862021-03-09 16:21:32
В магазине «Эпицентр» брали товар в БЕСПРОЦЕНТНЫЙ кредит. Подошли к консультанту ОТП банка за инфой, но сотрудник Кредит маркета упорно уговаривала перейти к ней и убеждала, что более выгодных условий мы не найдём. И мы повелись( Обещала больше срок кредитования, беспроцентное досрочное погашение и предупредила о единоразовой комиссии 500 грн. На радостях и в спешке, так как дело было после работы в 20:00 и подписав нужные бумаги мы с товаром на 14000 грн покунули магазин. С полной уверенностью, что отдадим 14500 как и обещала «специалист ». Через месяц, когда пришло время вносить оплату, обнаружился листик с расписаной страховкой на 2600грн, ни слова сотрудник Кредитмаркета не сказала об этом, от руки на графике оплаты написано 7 месяцев по 2000грн, а льготный период оказывается не 7, а 5 месяцев и сумма кредита 17100 грн и если в 5 месяцев мы не укладываемся+450 каждый последующий месяц!!! Я понимаю, что моя вина в данной ситуации присутствует(внимательно читать надо), но не порядочность сотрудника поражает, она просто нас кинула, улыбаясь при этом в лицо и пользуясь спешкой. ОТП давал абсолютно беспроцентный кредит на 4 месяца без никаких страховок!!!
кредит маркет шарашкина кантора
1/5
lawha662021-02-13 11:48:37
береш адин кредит как к примеру я взял 6000гривен взял на 18 месецов на карту а по договору говорят будит больше вішло аж 10800гривен не чево не обьясняют не говорят пехают договор и все даеш документі на відачу кредита даже не звонят не проверяют если такой или нет работает накавото или нет в договоре полная *** терерь баюсь чтоб штрафі не начеслили за какието о услуги ато сказали платить 835 протягом 18 месецов а патом війдет еше за что то не пришлось платить дополнительно сказали платить по 835 каждій месяц протягом 18 месяцов до 12 чесла кожного месяца и кредит будет погащен если что то не так подам в суд на єту кантору я щетаю что єти канторі по відачи микрозаймов нужно леквидирівать и писать об єтом призеденту украині и песать петиціи о леквидаціи всех установ по відачи микрокредитніх займов как кредит маркет
Не признают Крым украинским
1/5
AHimik2020-12-28 21:57:50
После получения кредита узнал от сотрудников об их штрафе руководством за то, что приняли в работу мой ИНН, выданный в Крыму в 1999 году. В реестре налоговой он действующий. Кредитмаркет требует от меня переформления ИНН на материковой части Украины. Принципиально отказываюсь. Крым — Украина, КМ это отрицает
Отвратительная контора
1/5
pnicds2020-12-23 14:12:31
Четыре раза не приняли платеж по кредиту, в результате чего организовали просрочку, сняли с карты последние деньги, звонят и угрожают. Просто катастрофа…
Шахраї!
1/5
sjwec2020-12-19 13:54:44
Закидали дзвінками та смс з погрозами та вимогами оплатити чужий кредит!
Де знайти правду?
1/5
heffir2020-11-21 12:19:45
Брала кредит тут, вчасно платила, а тут раптом приходить повідомлення, що мій борг переданий колекторській конторі і т.д. і т.п., при цьому залишок по кредиту менше тисячі гривень. Звертаюсь у компанію – кажуть нічого нікому не передавали. Ну і де шукати правду?
Халатное/непрофессиональное отношение сотрудников, которое причиняет жизненные неудобства и проблемы!
1/5
osobod682020-10-28 20:30:57
18.08.2020 г. мне стало известно, что в данной организации в 2019г. был оформлен кредит неизвестным мне человеком, но указан при оформлении мой ИНН.
Прошло 1.5 месяца с момента подачи письменной заявки в их отделение с моей стороны. Обещали разобраться с этой ситуацией в течении месяца. На данный момент ответ не предоставлен, также нет объяснений по какой причине мой ИНН оказался привязанным во время оформления кредита. Решений нет, а мой ИНН теперь числится в должниках в Бюро кредитных историй, но привязан он к чужим паспортным данным.  И все это благодаря Кредит Маркету. Халатное/непрофессиональное отношение сотрудников, которое причиняет жизненные неудобства и проблемы!

Як отримати кредит в КредитМаркет

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

КредитМаркет: відгуки, особливості кредитування, принцип роботи

Свою діяльність в області кредитування фінансова компанія КредитМаркет початку в 2012 році. На сьогоднішній час вона вже відкрила більше 500 відділень і точок продажів в різних населених пунктах.

КредитМаркет цінує своїх клієнтів і завжди пропонує їм найбільш вигідні кредитні продукти. Метою організації є поліпшення умов кредитування, розробка вигідних програм для вирішення фінансових проблем клієнтів.

Компанія видає позики згідно з чинною ліцензією, її юридичні дані можна перевірити на сайті YouControl.

Щорічно КредитМаркет підписує велику кількість кредитних договорів та налаштований тільки на розвиток своєї торгової марки.

Напрямки і політика компанії КредитМаркет

Kreditmarket пропонує різноманітні програми кредитування, щоб задовольнити будь-які запити звернулися в компанію людей.

Мікрокредити доступні для різних категорій населення, незалежно від віку, зайнятості, доходу. Звернеться в компанію можуть як студенти, так і пенсіонери.

Кошти, які видає в займ компанія, вирішують проблеми покупки побутової техніки, оплати навчання, їх можна взяти для подорожі або ремонту квартири.

Компанія приймає заявки на мікрокредит не залежно від мети використання грошей, довіряючи клієнтам і дотримуючись політики конфіденційності.

Переваги звернення в КредитМаркет

Компанія запрошує скористатися її послугами в сфері кредитування та оцінити переваги:

 1. рішення про видачу кредиту приймається оперативно, при невеликій кількості документів;
 2. клієнтам пропонуються різні кредитні продукти для оптимального вибору;
 3. є велика кількість відділень МФО в різних містах країни;
 4. компанія дотримується принципів лояльності і довіри до клієнтів, розраховує на довгострокову співпрацю;
 5. швидкий займ на карту видається на вигідних і прозорих умовах.

Щоб при замовленні кредиту не зіткнутися з відмовою або з проблемами його виплати, потрібно врахувати кілька моментів. Для підприємців видається кредит за умови досягнення позичальником віку 23 роки.

Коли береться позика без застави, поручителя, клієнтові повинно бути не менше 25 років. Звернутися за кредитом можуть пенсіонери у віці до 70 років. За оформлення кредитної угоди для покупки б / у авто або для позики великої суми на інші цілі співробітники компанії можуть запитати додаткові документи.

На яких умовах здійснюється кредитування в Kreditmarket

КредитМаркет видає позики і в відділеннях кредитора, і через сайт, в особистому кабінеті клієнта. Які основні умови видачі грошей?

 • Для отримання необхідних коштів в кредит можна звернутися у відділення КредитМаркет, точку продажу або зробити заявку онлайн.
 • Компанія видає кредити різної суми, мінімальна – 1000 гривень, максимальна – 500 000 гривень.
 • Термін повернення позики може становити до 48 місяців, в залежності від умов договору, суми позики.
 • При затвердженні умов кредитування компанія завжди враховує індивідуальні особливості клієнта, тому процентна ставка, умови для пролонгації і термін позики у різних позичальників можуть відрізнятися.

Основні види позик від Kreditmarket

Серед кредитних продуктів, які видаються відділеннями даної торгової марки, виділяється три основних напрямки:

 1. Видача мікрокредиту готівкою на ті чи інші споживчі цілі клієнтів, серед яких можуть бути як приватні особи, підприємці.
 2. Кредит онлайн на карту. При цьому кредитний договір оформляється онлайн, що зручно при гострій потребі в грошах.
 3. Кредит для придбання б / у авто через спеціальні сайти з продажу автомобілів. Умови такого кредитування від КредитМаркет відрізняються особливою зручністю і вигодою, гроші надаються при мінімальному пакеті паперів.

Як оформлюється мікрокредит?

У ситуації, коли терміново потрібні гроші, звернення до Kreditmarket стає правильним і практичним рішенням. Для оформлення позики можна підійти до найближчого відділення або зайти на сайт.

Документи для оформлення договору:

 • Паспорт.
 • Ідентифікаційний код (ІПН).
 • Документ про доходи за півроку (для підприємців), довідка про з/п з місця працевлаштування.

Якщо потрібно оформити позику без застави та поручителів на максимальну суму – потрібно буде надати додаткові документи. Їх список є на сайті компанії, де можна ознайомитися і з іншою важливою інформацією.

Рекомендується зайти на ресурс компанії, на його сторінках перераховані різні кредитні продукти від Kreditmarket, умови отримання позики в кожному конкретному випадку.

У переліку додаткових документів:

 • пенсійне посвідчення (для пенсіонерів);
 • довідка з Пенсійного фонду про розмір пенсійних виплат;
 • техпаспорт на авто, якщо воно оформляється в якості застави, страховка на нього;
 • свідоцтво по реєстрації СПД.

У компанії індивідуальний підхід до кожного хто звернувся за мікропозикою: якщо з'ясовується, що у клієнта погана кредитна історія, рішення по видачі позики може бути все ж прийнято позитивне.

Фахівці в бесіді з таким клієнтом постараються з'ясувати, з чим пов'язана погана КІ, що завадило виконувати умови попереднього кредитного договору.

Компромісним рішенням може бути оформлення в якості поручителя людини з хорошою КІ. КредитМаркет шукає різні способи для вирішення будь-яких фінансових проблем своїх клієнтів.

Оформлення кредиту онлайн

Отримання позики через інтернет, на банківську картку, найбільш зручний для багатьох спосіб кредитування. Клієнт компанії може отримати необхідну фінансову підтримку, незалежно від того, де він знаходиться. Головне – мати доступ до інтернету.

Як проходить онлайн-кредитування:

 1. Необхідно зайти на сайт кредитора.
 2. Потім пройти просту процедуру реєстрації та відкрити особистий кабінет клієнта. При реєстрації вказуються персональні дані, потрібно також придумати для себе пароль.
 3. На сайті є пропозиції з різними кредитними продуктами, потрібно ознайомитися з усіма, підібрати для себе найбільш вигідний.
 4. На сторінці кожного продукту є форма, де можна розрахувати позику і оформити його.
 5. Для уточнення умов договору, суми кредиту потрібно скористатися гарячою лінією або системою для зворотного зв'язку. Консультанти організації завжди готові відповісти на питання.

Способи погашення мікрокредитів в Kreditmarket

У компанії кілька способів погашення кредиту:

 • через термінали Kreditmarket, встановлених у відділеннях і точках продажів. За графіком можна вносити гроші у відділеннях банків, які є партнерами кредитної компанії. Інформація про них є на ресурсі.
 • зручно також користуватися терміналами самообслуговування, яких багато у будь-якому місті. Після відкриття особистого кабінету на сайті кредитора з'явиться можливість вносити платіж банківською карткою за допомогою терміналів easypay або city24.

Будь-який вид кредиту передбачає його своєчасне і повне погашення з урахуванням обумовленого і затвердженого графіка. За прострочення внесення чергового платежу нараховується пеня в розмірі 0,3% від суми за кожен день. Але компанія дотримується принципів лояльності стосовно своїх клієнтів не тільки на словах, а й на практиці.

У форс-мажорних обставин потрібно заздалегідь підійти у відділення Kreditmarket і обговорити з фахівцем можливість переукладення позики. Пролонгація кредитного договору дозволить продовжити термін його погашення або укласти новий договір із закриттям старого.

Чи можуть відмовити в кредиті

Вся інформація про кредитні продукти, умови видачі грошей доступна на сайті, також там є можливість підрахувати суму виплат залежно від суми позики. Клієнтові потрібно реалістично оцінити свої можливості, замовити ту суму, яку він зможе виплатити з урахуванням свого доходу, в тому числі і додаткового.

Відмова в позику може надійти, якщо зробити заявку на занадто велику, за своїми доходами, суму.

Кредитна компанія співпрацює з багатьма магазинами, торговими мережами, оформляє кредит на покупку їх товарів з вигідними умовами. Якщо необхідна, наприклад, побутова техніка, можна розглянути асортимент партнерів і оформити покупку з кредитом від Kreditmarket.

Відгуки про КредитМаркет

Розкажіть про свій клієнтський досвід з МФО в коментарях на Minfin.com.ua: ваші відгуки допоможуть іншим користувачам оцінити компанію.

Компанія видає позики згідно з чинною ліцензією, її юридичні дані можна перевірити на сайті YouControl.