Про компанію

Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» — це кредитна установа, яка має ліцензію Держкомісії з регулювання ринків фінансових послуг України АВ №580561 від 11.01.2012 р. Кредитування здійснюється ТОВ «ФК «ЦФР» через мережу відділень і точок продажів під торговою маркою «КредитМаркет», а також — відділення банків-партнеров.

Історія компанії на ринку почалася з 2008 року, і на сьогоднішній день мережа «КредитМаркет» складається з 73 власних відділень та 90 точок продажів.

Свідоцтво про реєстрацію та ліцензії.КредитМаркет працює на підставі ліцензії виданої на підставі рішення Держфінпослуг України від 26.12.2011 №3952-КУ і переоформлену на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг України від 26.01.2017 №163 в якості безстрокової ліцензії на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту.

Директор: Катерина Мелеш

Основні принципи діяльності:

КредитМаркет надає широкий спектр фінансових продуктів, таких як:

 • позика в готівковій формі, коли безпосередньо потрібні гроші,

 • позику в онлайн режимі, який здійснюється шляхом перерахування коштів на карту,

 • кредит для придбання б/у автомобіля.

Кожен напрямок функціонує на своїх умовах і надає можливість клієнтам отримати бажаний результат з різною процентною ставкою і максимально допустимою сумою позики.

Переваги компанії:

 • широка мережа офісів, відділень, пунктів продажу;

 • мінімальний пакет документації;

 • вигідні та прозорі умови кредитування;

 • зручність сервісу на всіх етапах — від оформлення до погашення боргу, на розсуд клієнта;

 • націлені на довгострокове співробітництво програми лояльності;

 • можливість пролонгації позики на пільгових умовах.

Основні умови кредитування

Кредит готівкою можна отримати без застави і поручительства в сумі до 500 000 гривень на строк до 48 місяців. Кредит надається в розмірі від 1 000 до 500 000 грн. Мінімальний і максимальний період погашення кредиту — від 6 до 48 місяців.

Мінімальні вимоги до позичальників:

 • вік від 21 до 70 років,

 • мати українське громадянство,

 • наявність ідентифікаційного номера та паспорта громадянина країни,

 • наявність мобільного телефону і банківської карти будь-якого банку.

Як взяти позику

 • відправити заявку

 • Дізнатися рішення (по SMS або телефону)

 • Отримати гроші у відділенні або на карту.

Як погасити кредит

 • У касах і терміналах відділень

 • На розрахунковий рахунок,

 • Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг),

 • Через відділення банків-партнерів,

 • Через термінали самообслуговування.

Програма лояльності:

відсутня

Головний офіс:01033, м. Київ, вул. Сім’ї Прахових 50-б, 3-й поверх
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 146

Впарюють страховку
1/5
qwaypv2020-10-24 13:30:10
Оформляв кредит в Кредитмаркеті, все погодили, прийшов на відділення уже отримувати кошти, і тут виявляється, що грошей мені не дадуть, бо ще треба оплатити страховку. Круто! Я прийшов за кредитом, а мені ще страховку парять. Відмовиіся, невідомо, що ще можуть впарити
Реклама не соответствует действительности
1/5
alexsonich2020-10-22 12:45:06
Я ФОП, у меня были пробелмы летом, срочно пришлось занять денег. Доход у меня есть, из за проблемной кредитки в 8 тыс грн. Никакой банк не захотел дать даже 1 тыс грн. Ок. Но почему КредитМаркет пишет что мы можем перекредитовать и не хочет это делать. Ведь процент займов по микрокредитованию выше вашего.

Я подал запрос на 1 большой кредит. Сказал да уже можно в УБКИ у меня история очистилась я не должен баку 8 тыс.
Но я только зря время потратил. Зачем собирать все данные говорить да. И в тупую терять клиента.
Сейчас УБКИ пересчитает рейтинг, он очень медленные. и тот же ОТП выдаст кредит. И вы потеряли клиента. А голову морочили…
Никогда не обращайтесь в эту контору!!!
1/5
Yuliya956582020-10-20 09:21:53
Эти сволочи наживаются на чужом горе! А если уж вам пришлось обратится в это недоучреждение, то ОЧЕНЬ ВНИМАТЕЛЬНО смотрите, что вам подсовывают подписывать! Я пришла с просьбой получить кредит в10000 грн, а в результате растраховала свои ключи, паспорт, телефон и страховку взяла в кредит. Итого 23550 грн, но об этом я узнала, когда уже дома детально рассмотрела все документы, а их пачка!!! Благо, что заёмщик по закону имеет право отказаться от кредита в течение 14 дней, без указания причины. Что я и сделала, больше никогда не пойду в Кредит Маркет, да и вообще доверия таким недоорганизациям нет. Доверяйте только себе, своим глазам и подписывайте если уверенны в правильности составления договора. И не забывайте про 14 дней, если вдруг что-то пошло не так!
Кредиты - это зло!
1/5
tsazaz2020-09-22 15:47:10
Впервые связалась с МФО, пришлось… Теперь не могу дождаться, когда отдам этот долг, и больше никогда не буду брать кредиты!
Недостаточно информируют
3/5
Klient0107082020-09-15 11:19:54
Являлась до сих пор постоянным клиентом. Была довольна обслуживанием полностью. Несмотря на то, что банк не имеет своей кассы!!! Но в заключительный раз, при погашении кредита специалисты на горячей линии сообщили мне, что вносить деньги для полного погашения кредита можно через Райфайзен, Таскомбанк и Приватбанк, ПРИ ЭТОМ НЕ ПРЕДУПРЕДИЛИ, что в Привате будет КОМИССИЯ!!! В итоге, простояв два дня по очередям Приватбанка в кассе выяснилось, что комиссия 500 грн!!! НЕДОРАБОТКА СПЕЦИАЛИСТОВ. По это причине — ставлю банку оценку 3.
Много сложностей
1/5
kog482020-08-27 11:33:08
Хотел оформить здесь кредит, звонили и задавали кучу лишних вопросов, а потом еще и справку о доходах потребовали. Не понравилось, думал будет проще…
Обман
1/5
Oksana30212020-08-22 05:29:20
Хотела взять кредит ,, Легко,(на упрощённых условиях),, на сумму :30000 тис.грн., Заполнила заявку на сайте, мне перезвонили, так как я работаю неофициально, и стаж работы менее 4-х месяцев, мне предложили сумму :20000 тис, я ответила на все вопросы в телефонном режиме, и мне сказали ждать результат в смс.Через минут 20, пришло смс в котором было написано:,, ваша заявка попередньо схвалена,,і адреса відділення куди потрібно підійти (м.Буча, Київська обл.)з паспортом і кодом.Потім мені ще зателефонувала менеджер з того відділення,і сказала підійти з паспортом і кодом для оформлення кредиту.Результат: Я туди приїхала, відділення працює з 10:00, кредитного менеджера в цей час на робочому місці не було… Телефон не відповідав, я вже хотіла їхати як нарешті взяли трубку(10:30)., далі в мене взяли паспорт і код, ввели данні, потім спитали, а де довідка про доходи???? Без довідки ми зараз кредитів не даємо… Питання: Навіщо ви морочите людям голову?! Навіщо вся ця брехня зі спрощеними умовами?! Я потратила кошти на дорогу,і потратила пів дня свого часу і нерви! Коли вже такі шарашкіни контори почнуть відповідати за нанесені матеріальні та моральні збитки, та брехню!!!
Замалчивают информацию
1/5
pottterf2020-08-21 13:01:28
На сайте мало информации, это как-то настораживает. Я не рискнула сюда обратиться, отсутствие информации может вылезти большими проблемами
Некомпетентність їхнє друге им\'я
1/5
Legolasik2020-08-12 07:52:34
Дали чоловіку в кредит дві плазми по його паспортним даним та чомусь на мій індефікаційний код, перекинули цей кредит в ТАСКОМБАНК і через мій індефікаційний код самовільно без моєї згоди з моєї карточки знімають гроші на кредит який я небрав тепер ходи пиши заяви доказуй і все тому вина їхня некомпетентність та розгильдяйство тож думайте з ким маєте справу.
Мошенники, будьте осторожны
1/5
Makarof2020-08-04 10:53:22
Схема очень банальна и расчитана на пожилых либо не грамотных людей, будьте бдительны, при взятии кредита на малые сроки оформляют его в договоре на 3 года, и рассказывают сказки про возможность досрочного погашения, но при этом умалчивают что вы обязаны гасить проценты за пользование суммой за 3 года, в итоге вы отдадите в 5 раз больше заявленной суммы.
5 серпня 2020, 16:53
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 05.08.2020).
Пользователь не предоставил доказательств по запросу администрации сайта, подтверждающих, что он является клиентом или пользовался услугами данной компании.

Як отримати кредит в КредитМаркет

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

КредитМаркет: відгуки, особливості кредитування, принцип роботи

Свою діяльність в області кредитування фінансова компанія КредитМаркет початку в 2012 році. На сьогоднішній час вона вже відкрила більше 500 відділень і точок продажів в різних населених пунктах.

КредитМаркет цінує своїх клієнтів і завжди пропонує їм найбільш вигідні кредитні продукти. Метою організації є поліпшення умов кредитування, розробка вигідних програм для вирішення фінансових проблем клієнтів.

Компанія видає позики згідно з чинною ліцензією, її юридичні дані можна перевірити на сайті YouControl.

Щорічно КредитМаркет підписує велику кількість кредитних договорів та налаштований тільки на розвиток своєї торгової марки.

Напрямки і політика компанії КредитМаркет

Kreditmarket пропонує різноманітні програми кредитування, щоб задовольнити будь-які запити звернулися в компанію людей.

Мікрокредити доступні для різних категорій населення, незалежно від віку, зайнятості, доходу. Звернеться в компанію можуть як студенти, так і пенсіонери.

Кошти, які видає в займ компанія, вирішують проблеми покупки побутової техніки, оплати навчання, їх можна взяти для подорожі або ремонту квартири.

Компанія приймає заявки на мікрокредит не залежно від мети використання грошей, довіряючи клієнтам і дотримуючись політики конфіденційності.

Переваги звернення в КредитМаркет

Компанія запрошує скористатися її послугами в сфері кредитування та оцінити переваги:

 1. рішення про видачу кредиту приймається оперативно, при невеликій кількості документів;
 2. клієнтам пропонуються різні кредитні продукти для оптимального вибору;
 3. є велика кількість відділень МФО в різних містах країни;
 4. компанія дотримується принципів лояльності і довіри до клієнтів, розраховує на довгострокову співпрацю;
 5. швидкий займ на карту видається на вигідних і прозорих умовах.

Щоб при замовленні кредиту не зіткнутися з відмовою або з проблемами його виплати, потрібно врахувати кілька моментів. Для підприємців видається кредит за умови досягнення позичальником віку 23 роки.

Коли береться позика без застави, поручителя, клієнтові повинно бути не менше 25 років. Звернутися за кредитом можуть пенсіонери у віці до 70 років. За оформлення кредитної угоди для покупки б / у авто або для позики великої суми на інші цілі співробітники компанії можуть запитати додаткові документи.

На яких умовах здійснюється кредитування в Kreditmarket

КредитМаркет видає позики і в відділеннях кредитора, і через сайт, в особистому кабінеті клієнта. Які основні умови видачі грошей?

 • Для отримання необхідних коштів в кредит можна звернутися у відділення КредитМаркет, точку продажу або зробити заявку онлайн.
 • Компанія видає кредити різної суми, мінімальна – 1000 гривень, максимальна – 500 000 гривень.
 • Термін повернення позики може становити до 48 місяців, в залежності від умов договору, суми позики.
 • При затвердженні умов кредитування компанія завжди враховує індивідуальні особливості клієнта, тому процентна ставка, умови для пролонгації і термін позики у різних позичальників можуть відрізнятися.

Основні види позик від Kreditmarket

Серед кредитних продуктів, які видаються відділеннями даної торгової марки, виділяється три основних напрямки:

 1. Видача мікрокредиту готівкою на ті чи інші споживчі цілі клієнтів, серед яких можуть бути як приватні особи, підприємці.
 2. Кредит онлайн на карту. При цьому кредитний договір оформляється онлайн, що зручно при гострій потребі в грошах.
 3. Кредит для придбання б / у авто через спеціальні сайти з продажу автомобілів. Умови такого кредитування від КредитМаркет відрізняються особливою зручністю і вигодою, гроші надаються при мінімальному пакеті паперів.

Як оформлюється мікрокредит?

У ситуації, коли терміново потрібні гроші, звернення до Kreditmarket стає правильним і практичним рішенням. Для оформлення позики можна підійти до найближчого відділення або зайти на сайт.

Документи для оформлення договору:

 • Паспорт.
 • Ідентифікаційний код (ІПН).
 • Документ про доходи за півроку (для підприємців), довідка про з/п з місця працевлаштування.

Якщо потрібно оформити позику без застави та поручителів на максимальну суму – потрібно буде надати додаткові документи. Їх список є на сайті компанії, де можна ознайомитися і з іншою важливою інформацією.

Рекомендується зайти на ресурс компанії, на його сторінках перераховані різні кредитні продукти від Kreditmarket, умови отримання позики в кожному конкретному випадку.

У переліку додаткових документів:

 • пенсійне посвідчення (для пенсіонерів);
 • довідка з Пенсійного фонду про розмір пенсійних виплат;
 • техпаспорт на авто, якщо воно оформляється в якості застави, страховка на нього;
 • свідоцтво по реєстрації СПД.

У компанії індивідуальний підхід до кожного хто звернувся за мікропозикою: якщо з'ясовується, що у клієнта погана кредитна історія, рішення по видачі позики може бути все ж прийнято позитивне.

Фахівці в бесіді з таким клієнтом постараються з'ясувати, з чим пов'язана погана КІ, що завадило виконувати умови попереднього кредитного договору.

Компромісним рішенням може бути оформлення в якості поручителя людини з хорошою КІ. КредитМаркет шукає різні способи для вирішення будь-яких фінансових проблем своїх клієнтів.

Оформлення кредиту онлайн

Отримання позики через інтернет, на банківську картку, найбільш зручний для багатьох спосіб кредитування. Клієнт компанії може отримати необхідну фінансову підтримку, незалежно від того, де він знаходиться. Головне – мати доступ до інтернету.

Як проходить онлайн-кредитування:

 1. Необхідно зайти на сайт кредитора.
 2. Потім пройти просту процедуру реєстрації та відкрити особистий кабінет клієнта. При реєстрації вказуються персональні дані, потрібно також придумати для себе пароль.
 3. На сайті є пропозиції з різними кредитними продуктами, потрібно ознайомитися з усіма, підібрати для себе найбільш вигідний.
 4. На сторінці кожного продукту є форма, де можна розрахувати позику і оформити його.
 5. Для уточнення умов договору, суми кредиту потрібно скористатися гарячою лінією або системою для зворотного зв'язку. Консультанти організації завжди готові відповісти на питання.

Способи погашення мікрокредитів в Kreditmarket

У компанії кілька способів погашення кредиту:

 • через термінали Kreditmarket, встановлених у відділеннях і точках продажів. За графіком можна вносити гроші у відділеннях банків, які є партнерами кредитної компанії. Інформація про них є на ресурсі.
 • зручно також користуватися терміналами самообслуговування, яких багато у будь-якому місті. Після відкриття особистого кабінету на сайті кредитора з'явиться можливість вносити платіж банківською карткою за допомогою терміналів easypay або city24.

Будь-який вид кредиту передбачає його своєчасне і повне погашення з урахуванням обумовленого і затвердженого графіка. За прострочення внесення чергового платежу нараховується пеня в розмірі 0,3% від суми за кожен день. Але компанія дотримується принципів лояльності стосовно своїх клієнтів не тільки на словах, а й на практиці.

У форс-мажорних обставин потрібно заздалегідь підійти у відділення Kreditmarket і обговорити з фахівцем можливість переукладення позики. Пролонгація кредитного договору дозволить продовжити термін його погашення або укласти новий договір із закриттям старого.

Чи можуть відмовити в кредиті

Вся інформація про кредитні продукти, умови видачі грошей доступна на сайті, також там є можливість підрахувати суму виплат залежно від суми позики. Клієнтові потрібно реалістично оцінити свої можливості, замовити ту суму, яку він зможе виплатити з урахуванням свого доходу, в тому числі і додаткового.

Відмова в позику може надійти, якщо зробити заявку на занадто велику, за своїми доходами, суму.

Кредитна компанія співпрацює з багатьма магазинами, торговими мережами, оформляє кредит на покупку їх товарів з вигідними умовами. Якщо необхідна, наприклад, побутова техніка, можна розглянути асортимент партнерів і оформити покупку з кредитом від Kreditmarket.

Відгуки про КредитМаркет

Розкажіть про свій клієнтський досвід з МФО в коментарях на Minfin.com.ua: ваші відгуки допоможуть іншим користувачам оцінити компанію.

Компанія видає позики згідно з чинною ліцензією, її юридичні дані можна перевірити на сайті YouControl.