Мінфін - Курси валют України

Встановити

Про компанію

Компаньйон Фінанс — це велика фінансова компанія, яка спеціалізується на мікрокредитування фізичних осіб.

Свідоцтво про реєстрацію та ліцензії. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК № 1018 від 11.04.2018, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Ліцензія видана Нацкомфінпослуг, Розпорядження від 03.05.18 № 691.

Власник: Іноземна компанія «Сеглето Лімітед», Кіпр.

Директор: Чебанова Наталя Василівна.

Переваги компанії Компаньйон Фінанс:

 • широка мережа відділень по всій території України (140+ офлайн точок), крім оформлення позики онлайн;
 • перший кредит під 0,1% на термін до 21 дня;
 • різноманітні кредитні продукти;
 • мінімальні вимоги до позичальників (до 17 000 грн потрібні тільки паспорт і код);
 • видача коштів на карту 24/7 або готівкою у відділенні;
 • програма лояльності (система знижених процентних ставок для постійних клієнтів);
 • партнерська програма «Приведи друга».

Мінімальні вимоги до позичальників:

 • вік — від 18 років,
 • мати українське громадянство,
 • наявність ідентифікаційного номера та паспорта громадянина країни,
 • наявність мобільного телефону і банківської карти будь-якого банку.

Як взяти позику:

 • Вибрати термін і суму кредиту на калькуляторі на головній сторінці сайту, або відвідати відділення;
 • Зареєструватися на сайті, заповнивши просту анкету особистими даними;
 • Дочекатися рішення компанії протягом 15−20 хвилин;
 • Отримати гроші на карту.

Як погасити кредит:

Є кілька варіантів оплати позики:

 • онлайн банківською картою;
 • за реквізитами компанії в касах банків або в партнерських терміналах;
 • через сервіс онлайн-платежів Easy Pay;
 • в мережі відділень «КФ.ЮА» готівкою.

Програма лояльності:

Дозволяє отримувати знижки на процентну ставку за користування кредитами.

Головний офіс:03057, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6-А, оф. 602
Графік роботи:
social
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 96

1/5
tarta2021-12-05 15:05:55
Не рекомендую, однозначно.

Брала небольшой кредит и сняла (специально) галочки про дополнительные юридические и мед услуги. На другой вкладке сайта проверяла актуальные данные введенной карты.

После подписания договора, мне прилетает сумма с учетом дополнительных услуг!!! Сумма доп услуг тут же списалась с карты.

Звоню менеджеру. Ответ: ну. у Вас же были открыты две вкладки, на одной Вы сняли галочки. а на другой нет. Аргументы о том, что другая вкладка была открыта НЕ на странице оформления договора — ноль реакции. Конечно, никакой информации на сайте, как отказываться от навязывания доп услуг ни до оформления договора, ни после нет. На почту мне не пришло НИКАКОЙ информации о доп услугах и контактах этих организаций.

Дали два телефона горячей линии.

Одну контору нашла, заявку на отказ от услуг отправила. Срок рассмотрения 10 дней.

Идиотскую компанию по предоставлении услуг мед консультаций онлайн — ищу шестой день. Телефон не отвечает.

На моя просьбу к сотрудникам дать мне контактные данные горе мед. компании был ответ: пишите запрос нам на эл. почту, срок рассмотрения — 30 дней.

И не надо мне отвечать, что я должна читать внимательно условия договора. Я читала, галочки поснимала — я все сделала правильно.

Это 100% имеет признаки умышленного введения в заблуждения пользователя. Это программисты компании СПЕЦИАЛЬНО такие настройки ввели, и КФ не может этого не знать.

Если Минфину нужно, могу предоставить доказательства указанной информации.
1/5
Anatolii2222021-11-16 15:59:19
Компанія займається незаконною діяльністю. Не брав в них ні кредитів ні позик і взагалі не знав про їх існування до моменту поки не почали телефонувати щогодини з вимогами передати повідомлення абсолютно незнайомій людині. На мою вимогу видалити мій телефон з їх бази відповіли, що будуть телефонувати ще частіше. Звернувся в поліцію і всім теж раджу.
1/5
Oksanar35352021-11-05 10:49:55
Не убрали вовремя реквезиты для олаты приват.Закрыли счет, а теперь выставляют проценты.
7 листопада 2021, 11:00
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 08.11.2021).
Користувач надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.
1/5
rolandtd172021-10-19 22:00:38
Оформил займ в этой компании 1568гр.Сроком на 21 день.Сразу после поступления средств на карту, сняли двумя платежами 129гр и135гр.Я сразу позвонил на горячую линию им.Ответ был такой, что я подписал еще какие то два договора на оказание каких то услуг.Я сказал что я не чего не подписывал кроме как на 1568гр.Они сказали, что пришлют ссылку на заполнение анкеты на возврат этих платежей.Пришла ссылка на анкету, но заполнить ее не возможно, так как требуется подтверждение почты, а подтверждение не приходит на почту.Вообщем это полный развод.Не советую не кому обращатся в эту МФО
1/5
Vale322021-10-17 18:03:40
Взяла онлайн кредит в суме 1200 грн и тут же моментально были списаны без мого пiдтвердження з моей карты 133 i 144грн, в договорi такого прописано не було, на гарячiй лiнii сказали до оплата за iнформацiйнi послуги, аферисти, нiкому не рекомендую
1/5
Ooffoo2021-09-15 14:34:13
Постоянно звонят с кф уа, по 2 — раза в день. Какой то левый человек указал мой номер телефона. Раз десять говорил что не знаю такого, звонил на 0800 говорят отправьте на email запрос. В телефонном режиме не удаяют. Хоть с простыми словами, хоть с матом.
1/5
Valerii422021-09-05 06:20:06
Після представлених фактів вважаю за потрібне взагалі позбавити KF.UA (Компаньон Финанс) всіх дозволів та ліцензій на заняття подібною діяльністю.
04.09.2021 р. оформив позику на суму 2998 грн. уважно ознайомився з умовами кредиту й кошти були перераховані на карту Приватбанку. Після їх зарахування через 3-5 сек. почалася швидка самовільна зворотня відправка грошей з мого картрахунку двома платежами в 129 грн. та 169 грн. без мого підтвердження та згоди. Побачивши подібне відразу зайшов в Приват24 й вимкнув по карті функцію операції оплати в інтернеті. Зателефонував 3700 в Приватбанк й повідомив про подію. Там відповіли що маючи дані моєї карти KF.UA (Компаньон Финанс) й зробила відправку грошей в потрібному напрямку.
Тоді я відразу порахував суму залишку від 2998 отриманих гривень 2998-129-169=2700 грн.й відправив їх, повертаючи не через особистий кабінет KF.UA, а перерахувавши по реквізитам через Приват24.
Зателефонував в KF.UA поставив оператора перед фактом, той відповів що напевно у них випадково включилася якась автоматична функція. Ввечері інший оператор вже запропонував мені отримати SMS й самостійно її відключати.
Оцінки не ставлю, це не послуга, а кримінал — за подібні речі в інших країнах дають реальний термін. Одна зірка лише для того щоб можна було відправити повідомлення.
1/5
Ninon892021-08-13 13:36:15
Операторам если дозвониться трубки бросают, снимают комиссии страховки…
Самое ужасное что я видела…
Никому не советую, деньги не даюь, а наоборот воруют с карточки!
Ни в коем случае не берете…
1/5
Noel2021-07-17 12:04:52
Только что взяла заём в этой конторе, с карты тут же было списано 134 и 144 грн страховки.
Это на заём суммой 1760 грн. Сами считайте, какой это процент — ни разу не 0,1%, как они обещают.
Моя вина, да — нужно внимательней читать договор. Да и с отызвами других людей надо знакомиться — у них опыт есть.
Деньги небольшие, в принципе, но осталось ощущение, будто в грязи испачкалась, заимев дела с этой шарагой.
Ставлю одну звезду, потому что меньше нельзя. Была бы возможность — поставила бы «минус 50».
1/5
287828362021-06-12 22:41:12
Ситуация такая же как и у большинства — взял кредит на 1 268 грн., после зачисления с карты улетает сразу два платежа 134 грн. и 144 грн.
*** эту контору, чистейшее мошенничество, но по закону хрен докопаєшся.

Як отримати кредит в Компаньйон Фінанс

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

KF.UA: про компанію, умови кредиту і процентні ставки

KF.UA або «Компаньйон Фінанс» — це кредитний помічник для тих, хто потрапив в непросту фінансову ситуацію і має потребу у невеликій короткостроковій позиці. Тут в день звернення можна отримати суму в межах 17 тис. грн під мінімальний відсоток.

Компанія є відносно молодою і заявила про себе, як про гравця мікрофінансового ринку України, в першому півріччі 2018 року. Ліцензію від Нацкомфінпослуг компанія отримала в травні того ж року (безстрокова ліцензія на кредитну діяльність від 03.05.2018 № 691).

Зараз в 20 містах країни працює 150 відділень «Компаньйон Фінанс». У них клієнти можуть отримати кредит готівкою протягом 15 хвилин.

Розібратися в умовах і вимогах кредитора неважко навіть новачкам. Також на сайті є повний список адрес відділень компанії, щоб клієнту було легше знайти найближчий офіс при необхідності.

МФО відрізняється високим рівнем лояльності і схвалення заявок, тому на кредитну допомогу можуть розраховувати всі категорії громадян, які відповідають основним вимогам кредитора.

Компанія пропонує декілька програм кредитування:

 • стандартну;
 • оптимальну;
 • зручну;
 • пенсійну.

Таким чином, всім звертаються доступний вибір найбільш вигідного кредитного продукту. З кожної вдало закритою угодою підвищується довіра до клієнта, і він зможе отримувати більш вигідні умови по позиках: ставки знижуються, а ліміти збільшуються.

Адміністрація компанії регулярно проводить акції для своїх клієнтів, щоб підігрівати інтерес до продуктів і винагороджувати найактивніших позичальників заохочувальними призами.

Приємні подарунки кредитор дарує і за участь користувачів в розширенні клієнтської мережі: за кожного приведеного клієнта позичальника чекає сюрприз — 200 грн на особистий рахунок і по 80 грн з кожної укладеної кредитної угоди.

На яких умовах KF.UA готовий кредитувати

МФО чітко розмежовує кредитний ліміт для новачків і постійних користувачів. Новий клієнт не зможе претендувати на суму понад 4 000, мінімальна сума до видачі - 500 грн. При повторному зверненні ліміт зростає до 17 000 грн.

Період фінансування при укладенні договору не може перевищувати 1 місяця (30 календарних днів), але при необхідності кредитор готовий запропонувати послугу продовження кредитної угоди до 180 діб.

Так само, за бажання клієнта, угода може бути закрита достроково з урахуванням перерахунку процентної ставки на користь клієнта, тобто винагороду буде розраховано виходячи з фактичного терміну використання кредитних коштів.

Процентна ставка розраховується індивідуально, але для першої угоди вона фіксована — 0,01%. З другої угоди максимальна ставка на добу складе 1,8%.

У разі звернення через інтернет кредитор гарантує видачу коштів протягом 20 хвилин, за умови дотримання всіх вимог щодо заповнення заявки. При повторних зверненнях клієнт може отримувати схвалення ще оперативніше — до 5 хвилин.

Під час переказу кредита на карту банк-емітент може утримувати комісію за транзакцію. Про її наявність необхідно дізнатися заздалегідь в банку. Крім того, карта повинна підтримувати можливість інтернет-перекладу та мати позитивний баланс (від 1 грн). Чи не рекомендовано використовувати карту для соціальних виплат.

Перелік критерій при підборі клієнта

Список вимог до потенційного клієнта відносно невеликий:

 • резидент України;
 • прописаний і постійно проживає на території країни (виняток: ОРДЛО, АРК);
 • вікова категорія від 18 років до 70 років;
 • працевлаштування офіційне / неофіційне, ІП;
 • в якості клієнтів розглядаються учні ВНЗ, особи із зіпсованою КІ і досягли пенсійного вік, батьки в декретній відпустці.

У числі документів до пред’явлення:

 • паспорт;
 • ІПН;
 • посвідчення пенсіонера (якщо ви збираєтеся використовувати відповідну кредитну програму).

Переваги кредитування в КФ.юа

Вибираючи кредитора надзвичайно важливо знати про його плюси і мінуси. До числа переваг компанії КФ.юа можна віднести:

 • кілька варіантів кредитних програм на вибір і два варіанти отримання позики;
 • прийом і обробка інформації в режимі 24/7, незалежно від святкових або вихідних днів;
 • функціонування на всій території України;
 • забезпечення індивідуального підходу до кожного користувача і гнучкість умов кредитування;
 • мінімум необхідних документів, без довідок про доходи, застав і поручителів;
 • повністю прозорі умови кредитування, без «дрібного» шрифту на сторінках договору;
 • можливість участі в акційних програмах і розіграшах.

Як отримати позику в організації КФ.юа

Компанія пропонує два способи отримання кредиту: готівкою у відділенні та онлайн через сайт.

При візиті до найближчого відділення, клієнту потрібно взяти з собою паспорт та ІПН. Співробітник ознайомиться з документами, зробить ксерокопію посвідчення особи і надасть кредитну угоду для підпису.

Після проставлення підпису клієнт зможе отримати гроші в касі відділення.

При оформленні кредиту онлайн позичальникові знадобляться скани паспорта та ІПН, активний номер мобільного від українського оператора, що діє електронну пошту і карту банку.

Що треба робити:

 1. Перейти на головну сторінку сайту і поставити на калькуляторі необхідну суму позики, підтвердивши бажання оформити позику кнопкою «Взяти кредит».
 2. Для проходження реєстрації потрібно ввести свій номер телефону та електронну пошту.
 3. Після на телефон прийде смс, код якого необхідно продублювати у спецполе на сайті.
 4. Наступним кроком буде внесення особистої інформації та даних документів.
 5. Кредитор можете попросити уточнити контактний номер когось із близьких і додати скан-копію паспорта.
 6. В кінці, коли заявка буде повністю сформована і відправлена, на екрані загориться вікно і буде запропоновано дочекатися контактного дзвінка від фахівця.
 7. Спеціаліст в бесіді уточнить деталі, а відповідь по заявці буде надіслано у вигляді смс, електронного листа.

При повторних зверненнях клієнт проходить авторизацію на сайті і подає спрощений варіант заявки через особистий кабінет. Спеціаліст при повторному зверненні не робить дзвінків.

Як погасити борг

Для погашення кредитор пропонує скористатися одним із запропонованих способів оплати:

 • картою через особистий кабінет;
 • через сервіс оплат EasyPay;
 • за допомогою терміналів iBox, EasyPay, City24, 2Клік, «Система», 24НонСтоп;
 • за реквізитами через каси банків країни;
 • готівкою в касі філії кредитора.

Що буде, якщо прострочити виплату?

При появі прострочення відділ по стягненню починає активну роботу з позичальником: надходять дзвінки та смс з пропозицією погасити борг або пролонгувати угоду. З першого дня прострочення на тіло боргу нараховується штрафна ставка в розмірі 2,5% на добу.

Кредитор залишає за собою право на всі законні способи повернення заборгованості, включаючи звернення до колекторського агентства або в суд.

Відмовили в позиці: що робити далі?

Компанія KF.UA відрізняється високим рівнем схвалень і досить лояльно ставиться до своїх клієнтів, але іноді все ж відмови трапляються. Основними причинами стають:

 • невідповідність претендента обов’язковим вимогам до позичальника;
 • внесення неактуальної, неправдивої інформації в заявку;
 • наявність активного боргу в компанії;
 • наявність великої кількості активних прострочень в інших організаціях;
 • надання неправдивих платіжних реквізитів.

Якщо ви отримали відмову, то подати повторну заявку можна лише через 5 годин.

Акції та спецпропозиції

Кредитор регулярно проводить тематичні акції з цінними та грошовими призами.

Для клієнтів, що вперше звернулися, діє програма мінімальної процентної ставки — 0,01% на добу.

За одного приведеного друга можна заробити 200 грн (якщо він зареєструється на ресурсі за реферальним посиланням) і регулярно отримувати по 80 грн з кожної оформленої ним угоди.

Програма лояльності для постійних клієнтів дозволяє оформлювати позики зі знижкою до 30% (1,39% на добу від тіла позики).

Відгуки про Компаньйон Фінанс

У кожного клієнта індивідуальний досвід: пропонуємо ділитися своєю думкою про роботу кредитної компанії в коментарях на Minfin.com.ua і, тим самим, допомагати новим користувачам з вибором.