Кредит в Компаньйон Фінанс

Про компанію

Компаньйон Фінанс — це велика фінансова компанія, яка спеціалізується на мікрокредитування фізичних осіб.

Свідоцтво про реєстрацію та ліцензії. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК № 1018 від 11.04.2018, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Ліцензія видана Нацкомфінпослуг, Розпорядження від 03.05.18 №691.

Власник: Іноземна компанія «Сеглето Лімітед», Кіпр.

Директор: Чебанова Наталя Василівна.

Переваги компанії Компаньйон Фінанс:

 • широка мережа відділень по всій території України (140+ офлайн точок), крім оформлення позики онлайн;
 • перший кредит під 0,01% на термін до 21 дня;
 • різноманітні кредитні продукти;
 • мінімальні вимоги до позичальників (до 15 000 грн потрібні тільки паспорт і код);
 • видача коштів на карту 24/7 або готівкою у відділенні;
 • програма лояльності (система знижених процентних ставок для постійних клієнтів);
 • партнерська програма «Приведи друга».

Основні умови кредитування:

Новим клієнтам можна отримати мікрокредит до 4 000 грн під 0,01% на перші 21 день, при повторних зверненнях і при відсутності порушень кредитних зобов'язань сума позики буде збільшена до 15 000 грн, а ставка складе 1,99% в день. Для постійних клієнтів доступна програма лояльності з системою знижених процентних ставок.

Термін кредиту: до 21 дня.

Мінімальні вимоги до позичальників:

 • вік — від 18 років,
 • мати українське громадянство,
 • наявність ідентифікаційного номера та паспорта громадянина країни,
 • наявність мобільного телефону і банківської карти будь-якого банку.

Як взяти позику:

 • Вибрати термін і суму кредиту на калькуляторі на головній сторінці сайту, або відвідати відділення;
 • Зареєструватися на сайті, заповнивши просту анкету особистими даними;
 • Дочекатися рішення компанії протягом 15-20 хвилин;
 • Отримати гроші на карту.

Як погасити кредит:

Є кілька варіантів оплати позики:

 • онлайн банківською картою;
 • за реквізитами компанії в касах банків або в партнерських терміналах;
 • через сервіс онлайн-платежів Easy Pay;
 • в мережі відділень «КФ.ЮА» готівкою.

Програма лояльності:

Дозволяє отримувати знижки на процентну ставку за користування кредитами.

Головний офіс:03057, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6-А, оф. 602
Графік роботи:
social
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 85

не являюсь клієнтом, але постійні дзвінки з вимогою віддати кредит невідомої мені особи
1/5
ofjgmmjcJw2021-04-27 02:28:22
Дзвонять по 3-4 рази на добу. В будні. В вихідні відпочивають. На мої зауваження що я не та людина яку вони шукають і не знайомий з особою яка дала їм мій телефон, що я не давав їм дозволу на обробку моїх персональних даних — не реагують і продовжують дзвонити. Дзвонив їм в центральний офіс і писав листи з проханнями припинити переслідування — нуль реакції.
Не брав у них кредит, не являюсь клієнтом, з тою особою яку вони шукають не знайомий. Їм все одно. Переслідують по телефону кожен день уже три місяці.
Компания, практикующая мошеннические действия!
1/5
oljafiluk2021-04-21 11:57:48
Недавно оформила* кредит. Спустя несколько секунд после ввода суммы, поступил звонок и спустя 39 секунд разговора, какой-то договор мною уже был подписан, хотя ни в ручную, ни каким-либо иным способом я ничего не подписывала. Вместо меня подписали самостоятельно договоры (да, во множественном числе), включая какое-то страхование сроком на 25 лет и непонятное разрешение какой-то страховой компании на использование персональных данных. Повторяю — Я даже не успела прочесть и ознакомиться с договором (ни с одним из них), а пароль, что пришел в СМС оказался *введенным* ими самими. Думаю, при ихнем оправдании и подробном разбирательстве, было бы интересно увидеть, что данная подпись была введена совершенно не с моего устройства. Мошенники.
P.S. По состоянию на сегодня кредит я закрыла, но документ про полное погашение кредита и отсутствии какой либо задолженности они не предоставляют и получить его не возможно. Будьте внимательны и старайтесь обходить эту компанию стороною!
KF. UA ШАХРАЇ
1/5
Tali1902021-04-03 23:23:24
KF. UA справжні ШАХРАЇ та БРЕХУНИ. Не звязуйтеся з цією шарашкиною канторою. В них є такий консультант «Владислав» *** та брехун. Не вірте жодному слову цьому «аля консультанту»
Мошенники
1/5
Vika16922021-03-30 13:15:47
Мошенники!!! Взял один раз кредит, все оплатил, а потом через пол года, они сами без ведома оформили кредит на непонятную карту, которую сами добавляют а потом сами же и удаляют, либо передают Ваши данные мошенникам-сотрудникам и требуют потом вернуть кредит, который не получал! Ну в этом уже разберутся правоохранительные органы, куда непосредственно написано заявление.Ни в коем случае не связывайтесь с этими мошенниками.
Обман
1/5
Neozebest2021-03-27 16:18:15
Не берите тут кредит. В тихую вбивают 2 страховки по 140 гривен. Которые списуют моменталь.
Юридически они все честно. По факту обман.
Ужасная компания
1/5
katy19882021-03-14 17:46:33
НЕ акцентируют момент, что кроме процентов идет страховка и юридические услуги, не берите тут кредит!!!
16 березня 2021, 18:14
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 16.03.2021).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающих, что он является клиентом или пользовался услугами данной компании.
Не развод, но все направлено на то, что бы содрать с вами 10 шкур
1/5
Muskatel2021-03-08 11:22:33
Никогда не берите здесь кредит!!! Самый отвратительный сервис. На рынке полно аналогов. Да, они кивают что в договоре написаны все условия. Но кто ж знал что они в нагрузку дают страховку и никому не нужну консультация на добрую пару сотен гривен. Плюс все заточено на то, что бы вы забыли о своем кредите и не оплатили вовремя и тогда вас отимеют по полной! Удачи
10 березня 2021, 20:01
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 10.03.2021).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даной компанії.
Будьте бдительны
1/5
Your20202021-02-26 02:48:05
При верификации карты в Cash kf дважды не прошел Lookupcode. Код вводился сразу же после получения в банке. Эта ситуация уже сама по себе показалась очень странной. Связался по телефону и получил ответ, что эту ситуацию можно решить в телефонном режиме, только я должен продиктовать данные карты, в том числе и CVV код!!! Это как???? Ну нельзя же так откровенно!!! Мошенничеством попахивает.
Мошенники
1/5
Petr777772021-02-17 09:02:15
Мошенники сами дают кредит и сразу же определенная сумма уходит в неизвестном направлении, написали взял 1268 в итоге на карте 998 грн)не берите никогла там шарашкина контора!!!
Ужасная компания
1/5
Katerina19992021-02-04 00:04:07
К сожалению пришлось столкнуться с этой компанией
В конце декабря подала на реструктуризацию кредита
Мне написали что она одобрена и написали график платежей
В итоге за неделю до первого платежа мне приходит смс что начислились штрафные санкции
Зашла в кабинет и с того дня мне капали проценты(повторюсь что они не должны были начисляться)
Написала им, сказали что на уровне бухгалтерии проценты приостановлены
В итоге я внесла сумму на 3 дня позже (должна была 31.01.2021, а внесла 03.02)
Но перед этим они мне написали сумму которую я должна была оплатить
В итоге я у них попросила после внесения суммы квитанцию о закрытии кредита и удалить личный кабинет на что мне сказали, что я должна внести ещё 2800 грн тех самых процентов, которые не должны были зачисляться
Позвонил менеджер, начала грубо со мной разговорить и сказала если в течении 5 дней не внесу сумму дело передадут коллекторам
Написала жалобу на них
Никогда не берите в этой компании

Як отримати кредит в Компаньйон Фінанс

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

KF.UA: про компанію, умови кредиту і процентні ставки

KF.UA або "Компаньйон Фінанс" – це кредитний помічник для тих, хто потрапив в непросту фінансову ситуацію і має потребу у невеликій короткостроковій позиці. Тут в день звернення можна отримати суму в межах 15 тис. грн під мінімальний відсоток.

Компанія є відносно молодою і заявила про себе, як про гравця мікрофінансового ринку України, в першому півріччі 2018 року. Ліцензію від Нацкомфінпослуг компанія отримала в травні того ж року (безстрокова ліцензія на кредитну діяльність від 03.05.2018 № 691).

Зараз в 20 містах країни працює 150 відділень "Компаньйон Фінанс". У них клієнти можуть отримати кредит готівкою протягом 15 хвилин.

Розібратися в умовах і вимогах кредитора неважко навіть новачкам. Також на сайті є повний список адрес відділень компанії, щоб клієнту було легше знайти найближчий офіс при необхідності.

МФО відрізняється високим рівнем лояльності і схвалення заявок, тому на кредитну допомогу можуть розраховувати всі категорії громадян, які відповідають основним вимогам кредитора.

Компанія пропонує декілька програм кредитування:

 • стандартну;
 • оптимальну;
 • зручну;
 • пенсійну.

Таким чином, всім звертаються доступний вибір найбільш вигідного кредитного продукту. З кожної вдало закритою угодою підвищується довіра до клієнта, і він зможе отримувати більш вигідні умови по позиках: ставки знижуються, а ліміти збільшуються.

Адміністрація компанії регулярно проводить акції для своїх клієнтів, щоб підігрівати інтерес до продуктів і винагороджувати найактивніших позичальників заохочувальними призами.

Приємні подарунки кредитор дарує і за участь користувачів в розширенні клієнтської мережі: за кожного приведеного клієнта позичальника чекає сюрприз – 200 грн на особистий рахунок і по 80 грн з кожного укладеного ним кредитної угоди.

На яких умовах KF.UA готовий кредитувати

МФО чітко розмежовує кредитний ліміт для новачків і постійних користувачів. Вперше звернувся клієнт не зможе претендувати на суму понад 4 000, мінімальна сума до видачі – 500 грн. При повторному зверненні ліміт зростає до 15 000 грн.

Період фінансування при укладенні договору не може перевищувати 1 місяця (30 календарних днів), але при необхідності кредитор готовий запропонувати послугу продовження кредитної угоди до 180 діб.

Так само, за бажання клієнта, угода може бути закрита достроково з урахуванням перерахунку процентної ставки на користь клієнта, тобто винагороду буде розраховано виходячи з фактичного терміну використання кредитних коштів.

Процентна ставка розраховується індивідуально, але для першої угоди вона фіксована – 0,01%. З другої угоди максимальна ставка на добу складе 1,8%.

У разі звернення через інтернет кредитор гарантує видачу коштів протягом 20 хвилин, за умови дотримання всіх вимог щодо заповнення заявки. При повторних зверненнях клієнт може отримувати схвалення ще оперативніше – до 5 хвилин.

Під час переказу кредита на карту банк-емітент може утримувати комісію за транзакцію. Про її наявність необхідно дізнатися заздалегідь в банку. Крім того, карта повинна підтримувати можливість інтернет-перекладу та мати позитивний баланс (від 1 грн). Чи не рекомендовано використовувати карту для соціальних виплат.

Перелік критерій при підборі клієнта

Список вимог до потенційного клієнта відносно невеликий:

 • резидент України;
 • прописаний і постійно проживає на території країни (виняток: ОРДЛО, АРК);
 • вікова категорія від 18 років до 70 років;
 • працевлаштування офіційне / неофіційне, ІП;
 • В якості клієнтів розглядаються учні ВНЗ, особи із зіпсованою КІ і досягли пенсійного вік, батьки в декретній відпустці.

У числі документів до пред'явлення:

 • паспорт;
 • ІПН;
 • посвідчення пенсіонера (якщо ви збираєтеся використовувати відповідну кредитну програму).

Переваги кредитування в КФ.юа

Вибираючи кредитора надзвичайно важливо знати про його плюси і мінуси. До числа переваг компанії КФ.юа можна віднести:

 • кілька варіантів кредитних програм на вибір і два варіанти отримання позики;
 • прийом і обробка інформації в режимі 24/7, незалежно від святкових або вихідних днів;
 • функціонування на всій території України;
 • забезпечення індивідуального підходу до кожного користувача і гнучкість умов кредитування;
 • мінімум необхідних документів, без довідок про доходи, застав і поручителів;
 • повністю прозорі умови кредитування, без "дрібного" шрифту на сторінках договору;
 • можливість участі в акційних програмах і розіграшах.

Як отримати позику в організації КФ.юа

Компанія пропонує два способи отримання кредиту: готівкою у відділенні та онлайн через сайт.

При візиті до найближчого відділення, клієнту потрібно взяти з собою паспорт та ІПН. Співробітник ознайомиться з документами, зробить ксерокопію посвідчення особи і надасть кредитну угоду для підпису.

Після проставлення підпису клієнт зможе отримати гроші в касі відділення.

При оформленні кредиту онлайн позичальникові знадобляться скани паспорта та ІПН, активний номер мобільного від українського оператора, що діє електронну пошту і карту банку.

Що треба робити:

 1. Перейти на головну сторінку сайту і поставити на калькуляторі необхідну суму позики, підтвердивши бажання оформити позику кнопкою "Взяти кредит".
 2. Для проходження реєстрації потрібно ввести свій номер телефону та електронну пошту.
 3. Після на телефон прийде смс, код якого необхідно продублювати у спецполе на сайті.
 4. Наступним кроком буде внесення особистої інформації та даних документів.
 5. Кредитор можете попросити уточнити контактний номер когось із близьких і додати скан-копію паспорта.
 6. В кінці, коли заявка буде повністю сформована і відправлена, на екрані загориться вікно і буде запропоновано дочекатися контактного дзвінка від фахівця.
 7. Спеціаліст в бесіді уточнить деталі, а відповідь по заявці буде надіслано у вигляді смс, електронного листа.

При повторних зверненнях клієнт проходить авторизацію на сайті і подає спрощений варіант заявки через особистий кабінет. Спеціаліст при повторному зверненні не робить дзвінків.

Як погасити борг

Для погашення кредитор пропонує скористатися одним із запропонованих способів оплати:

 • картою через особистий кабінет;
 • через сервіс оплат EasyPay;
 • за допомогою терміналів iBox, EasyPay, City24, 2Клік, "Система", 24НонСтоп;
 • за реквізитами через каси банків країни;
 • готівкою в касі філії кредитора.

Що буде, якщо прострочити виплату?

При появі прострочення відділ по стягненню починає активну роботу з позичальником: надходять дзвінки та смс з пропозицією погасити борг або пролонгувати угоду. З першого дня прострочення на тіло боргу нараховується штрафна ставка в розмірі 2,5% на добу.

Кредитор залишає за собою право на всі законні способи повернення заборгованості, включаючи звернення до колекторського агентства або в суд.

Відмовили в позиці: що робити далі?

Компанія KF.UA відрізняється високим рівнем схвалень і досить лояльно ставиться до своїх клієнтів, але іноді все ж відмови трапляються. Основними причинами стають:

 • невідповідність претендента обов'язковим вимогам до позичальника;
 • внесення неактуальної, неправдивої інформації в заявку;
 • наявність активного боргу в компанії;
 • наявність великої кількості активних прострочень в інших організаціях;
 • надання неправдивих платіжних реквізитів.

Якщо ви отримали відмову, то подати повторну заявку можна лише через 5 годин.

Акції та спецпропозиції

Кредитор регулярно проводить тематичні акції з цінними та грошовими призами.

Для клієнтів, що  вперше звернулися, діє програма мінімальної процентної ставки – 0,01% на добу.

За одного приведеного друга можна заробити 200 грн (якщо він зареєструється на ресурсі за реферальним посиланням) і регулярно отримувати по 80 грн з кожної оформленої ним угоди.

Програма лояльності для постійних клієнтів дозволяє оформлювати позики зі знижкою до 30% (1,39% на добу від тіла позики).

Відгуки про Компаньйон Фінанс

У кожного клієнта індивідуальний досвід: пропонуємо ділитися своєю думкою про роботу кредитної компанії в коментарях на Minfin.com.ua і, тим самим, допомагати новим користувачам з вибором.