KF.UA (Компаньйон Фінанс)

Відгук про KF.UA (Компаньйон Фінанс)

Оригінальний вид шахрайства від KF.UA (Компаньон Финанс)

1/5
Valerii422021-09-05 06:20:06
Після представлених фактів вважаю за потрібне взагалі позбавити KF.UA (Компаньон Финанс) всіх дозволів та ліцензій на заняття подібною діяльністю.
04.09.2021 р. оформив позику на суму 2998 грн. уважно ознайомився з умовами кредиту й кошти були перераховані на карту Приватбанку. Після їх зарахування через 3-5 сек. почалася швидка самовільна зворотня відправка грошей з мого картрахунку двома платежами в 129 грн. та 169 грн. без мого підтвердження та згоди. Побачивши подібне відразу зайшов в Приват24 й вимкнув по карті функцію операції оплати в інтернеті. Зателефонував 3700 в Приватбанк й повідомив про подію. Там відповіли що маючи дані моєї карти KF.UA (Компаньон Финанс) й зробила відправку грошей в потрібному напрямку.
Тоді я відразу порахував суму залишку від 2998 отриманих гривень 2998-129-169=2700 грн.й відправив їх, повертаючи не через особистий кабінет KF.UA, а перерахувавши по реквізитам через Приват24.
Зателефонував в KF.UA поставив оператора перед фактом, той відповів що напевно у них випадково включилася якась автоматична функція. Ввечері інший оператор вже запропонував мені отримати SMS й самостійно її відключати.
Оцінки не ставлю, це не послуга, а кримінал — за подібні речі в інших країнах дають реальний термін. Одна зірка лише для того щоб можна було відправити повідомлення.

Коментарі до відгуку - 5

Valerii42Valerii422021-09-05 06:35:52
Скріншоти:
Операції по карті Приватбанку: отримання на карту 2998 грн., самовільний перерахунок коштів з мого картрахунку KF.UA (Компаньон Финанс) 129 грн. та 169 грн. та моя відповідь — повернення мною 2700 грн. назад по реквізитам через Приват24.
Valerii42Valerii422021-09-05 06:50:03
SMS повідомлення оператора KF.UA (Компаньон Финанс)з пропозицією щоб я сам відключав шахрайські послуги KF.UA https://postimg.cc/yW9sCpnX
Valerii42Valerii422021-09-05 07:24:25
Переказ — повернення назад суми в 2700 грн. після шахрайських дій KF.UA (Компаньон Финанс):

Valerii42Valerii422021-09-05 16:26:25
Витяг з паспорту споживчого кредиту від 04.09.2021 р. Параграф 4:
Платежі за додаткові та супутні послуги кредитодавця, обов'язкові для укладання договору, грн. — ні
3.Послуги страховика — ні:

Відгук успішно відредаговано