Про компанію

Рейтинг компанії: 67.36 / 100

Кредітон (Crediton) — зручний і швидкий сервіс кредитування, що дозволяє отримати гроші за кілька хвилин в будь-який час дня і ночі, як в будні, так і на вихідних, і в святкові дні. Основною перевагою отримання грошей на карту онлайн у фінансовій компанії є оформлення заявки на кредит в режимі онлайн 24/7. Клієнту Кредітон не треба залишати свій будинок або офіс для того, щоб отримати гроші на карту.

Crediton — онлайн сервіс фінансових послуг, що надаються ТОВ «ФК« Кредітон»в межах України, починаючи з травня 2017 року.

Свідоцтво про реєстрацію: ФК № 934 від 15.08.2017 р

Ліцензії: Crediton має дві діючі ліцензії Нацкомфінпослуг:

 1. ліцензію на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту — від 07.09.2017 р

 2. ліцензію на надання послуг факторингу — від 07.09.2017 р

Акціонери: Основні акціонери ТОВ «ФК «Кредітон»: Кравченко Дмитро Васильович — 65% акцій, Сєдих Олена Олександрівна — 25%.

Директор — Денисенко Костянтин Юрійович.

Переваги Crediton:

 • сервіс надає різнопланові фінансові послуги — окрім онлайн кредитування клієнтам пропонуються грошові перекази з картки на картку, оплата послуг (поповнення мобільного і т.п.) та оцінка кредитного рейтингу;

 • можливість оформити заявку в режимі онлайн 24/7 в будь-який день, навіть святковий;

 • оперативна обробка заявок;

 • онлайн-підтримка на сайті;

 • є можливість отримати медичну допомогу в розстрочку;

 • зручний кредитний калькулятор допоможе заздалегідь дізнатися суму до оплати;

 • є програма лояльності та акції для клієнтів

На сайті Crediton можна за кілька хвилин здійснити грошовий переказ з картки на картку. Для цього потрібен доступ до Інтернету та платіжні картки Visa, MasterCard або Maestro, випущені будь-яким банком України. Гроші з однієї картки на іншу зараховуються миттєво.

Крім цього, будь-який клієнт сервісу Crediton може перевірити свій кредитний рейтинг, перейшовши на сторінку Credit Karma на сайті сервісу. Визначення кредитного рейтингу клієнта проводиться за спеціально розробленою методикою з використанням відомостей його кредитної історії, що надаються кредитними бюро України.

Недоліки Crediton:

 • на сайті компанії вказана різна інформація по одним і тим же показникам, наприклад, щодо суми максимального кредиту і мінімального терміну кредитування для нових клієнтів, що вказані в калькуляторі і на сторінці «Як отримати кредит онлайн»

 • не вказано максимальний вік позичальника, який може отримати кредит онлайн

 • невелика сума позики

Умови кредитування:

 • громадянство України,

 • вік — від 18 років,

 • сума першої позики — від 100 до 4000 грн, для постійних клієнтів — до 10000 грн,

 • термін кредитування для нових клієнтів — від 1 до 28 днів, для постійних клієнтів — до 6 міс.

Як отримати позику в Crediton?

 1. зайти на сайт сервісу;

 2. пройти реєстрацію і підтвердити галочкою згоду на обробку персональних даних;

 3. вибрати суму і термін кредиту;

 4. заповнити заявку (мова заповнення кредитної заявки — українська);

 5. прив'язати банківську картку до свого Особистого кабінету;

 6. отримати гроші на картку в разі позитивного рішення за заявкою.

Вказівка ​​додаткової інформації в не обов'язкових полях заявки може підвищити ймовірність видачі позики. Вибираючи суму і термін кредиту, потенційний позичальник повинен тверезо оцінити ймовірність повернення заборгованості до обраної ним дати, оскільки прострочення платежу може вплинути на його кредитну історію і отримання кредитів в майбутньому. При необхідності клієнту доступна послуга пролонгації кредиту, де він спочатку оплачує тільки відсотки по позиці.

Як погасити кредит в Crediton?

 • банківською карткою онлайн на сайті Crediton в Особистому кабінеті;

 • онлайн платежем через Інтернет-банкінг банку-емітента платіжної картки клієнта;

 • готівкою через платіжні термінали самообслуговування (ПТКС) City24, iBox, EasyPay;

 • через онлайн сервіс EasyPay;

 • офлайн платежем у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами, вказаними на сайті сервісу в розділі «Як погасити кредит».

Програма лояльності: сервіс Crediton надає бонуси і знижки на кредити як новим клієнтам, так і постійним позичальникам, а також періодично проводить різні акції.

Головний офіс:03038, м. Київ, вул. Протасів Яр, 2-Д, оф. 8
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 1

Швидкий кредит і миттєве залякування
3/5
Cinderella22020-10-20 18:13:21
Брала кредит в цій компанії, вже маючи велику кількість мікрозаймів. Гроші видали, тож відсоток схвалення позик високий, це плюс. Єдиний. Насторожило те, що видаючи позику, просять ознайомитися зі статтею кримінального кодексу про шахрайство. А далі класика жанру: аванс затримали, маю аж один день протермінування. На роботі не мала змоги відповісти на дзвінок і отримую смс приблизного змісту: «Клієнте! Ваша відмова вийти на зв\'язок зафіксована фахівцем. Ваші спроби приховатися від кредитора караються законом. Ми змушені повідомити ваших рідних про наявність боргу та звернутися до відповідних органів для притягнення вас до відповідальності». І так далі. Сьогодні закрию цей горе-кредит і забуду, як страшний сон. Ці люди залякують з першого для протермінування. Ставлення до позичальників не людське. Більше в жодному разі не буду звертатися до цієї компанії, яка залишає таке негативне враження. Це мій досвід, а ви, як хочете)

Як отримати кредит в Кредитон

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

CreditOn: відомості про компанії, правила оформлення позик

Фінансова компанія «CreditOn» дозволяє отримати гроші до зарплати: на оформлення такої позики піде близько 15 хвилин.

Компанія офіційно зареєстрована і працює на підставі ліцензії від Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України.

Серед особливостей «CreditOn»:

 • позика оформляється за 15 хвилин;
 • за використання коштів компанії нараховується мінімальний відсоток;
 • прозорі умови кредиту;
 • не стягуються страховки та інші комісії з позичальника;
 • пролонгація позики безкоштовна;
 • можливо повне або часткове погашення позики;
 • кредит надається 90% заявників;
 • тривалий термін договору: від 28 днів до півроку;
 • персональні дані клієнтів захищені;
 • продовження договору можливо до 28 днів при оплаті виключно відсотків боргу;
 • видача позики цілодобово;
 • можливість дізнатися, чи можуть інші фінансові установи видати кредит онлайн;
 • подарунки та акції для нових і постійних клієнтів.

На яких умовах CreditOn видає кредит

При початковому зверненні доступна сума позики може скласти від 500 гривень до 4 тисяч гривень, при наступних кредитах – до 10 000 гривень. Ставка за відсотками складе 1,8% в день.

Можна обрати на який термін оформити договір: 28 діб, 56 діб або півроку. Позики видаються з 18 років і до 70-річного віку. Отримати позику можна на будь-яку карту.

Як оформити кредит в «CreditOn»

Оформлення договору з компанією максимально безпечне, але потрібно уважно прочитати умови і ввести коректно дані в анкету.

 1. На головній сторінці компанії на калькуляторі внесіть потрібну суму коштів, термін кредиту, дату погашення. Після чого можна побачити загальну суму для погашення за договором.
 2. Тепер необхідно коректно ввести дані – номер свого ідентифікаційного коду (ІПН), відомості паспорта, номер мобільного і адресу електронної пошти.
 3. Щоб підтвердити створення персонального кабінету, система автоматично попросить підтвердити авторизацію. У зв'язку з цим на вказаний номер мобільного прийде цифрове повідомлення, яке слід ввести у відповідне поле. Після потрібно погодитися на обробку клієнтських персональних даних.
 4. Потім система автоматично запитує підтвердження введених даних – фото клієнта з паспортом. Можна підготувати його заздалегідь або скористатися веб-камерою. Ця дія необхідно, щоб запобігти шахрайським операціям – щоб не видати гроші клієнта третім особам.
 5. Також треба буде внести адресу реєстрації та проживання (якщо вони різняться).
 6. Після цього варто заповнити дані про роботу. Неважливо, офіційно клієнт працевлаштований чи ні – це не впливає на отримання кредиту.
 7. Тепер потрібно внести контакти трьох знайомих клієнта. Додатковим плюсом буде адреса сторінки в соціальних мережах.
 8. Необхідно прикріпити картку, на яку надійдуть кошти позики. Система запросить верифікацію карти, тобто її перевірку – для цього з картки клієнта систем спише 3 гривні, після чого їх поверне назад. Це необхідно, щоб підтвердити особу користувача.

Після всіх перевірок має прийти підтвердження про видачі позики. Консультанти «CreditOn» часто не дзвонять клієнтам, тільки якщо буде потреба уточнити дані.

Способи погасити кредит

Багато клієнтів компанії «CreditOn» цікавляться питанням погашення позики, адже прострочення означає пеню і погіршення кредитної історії. Погасити борг можна декількома способами:

 • в особистому кабінеті в розділі «Мої кредити» можна заплатити всю суму (або частину) за допомогою банківської картки. Після введення суми і вибору карти необхідно натиснути «Погасити». Оплата проходить миттєво, тобто користувач відразу побачить, що гроші зараховані. Комісія при цьому не стягується.
 • можливо погасити борг за допомогою онлайн-банкінгу. Для цього необхідні реквізити фінкомпанії «Кредітон» (в особистому кабінеті) і дані позикового кредиту. Оплата в такому разі приходить протягом трьох діб. Комісія стягується тим банком, за допомогою сервісу якого здійснюється платіж.
 • також можна внести необхідну суму через термінали самообслуговування. У терміналі необхідно вибрати рубрику «Банківські операції», вказати номер договору позики, номер телефону клієнта і суму оплати. Комісія при цьому не стягується.
 • ще можна оплатити позику через сервіс «EasyPay». Перевага даного способу оплати в тому, що оплатити борг може будь-яка людина, маючи номер договору позичальника. Без комісії.
 • окрім цього, внести суму за договором можна в будь-якому банку. Необхідно повідомити реквізити ФК «Кредітон», номер договору позичальника і суму погашення. Кошти надійдуть в рахунок оплати протягом трьох днів. В даному варіанті комісія стягується з клієнта.

Якщо є питання щодо оплати кредиту, на них завжди готові відповісти консультанти компанії за телефоном 0 (800) 330 273. Проконсультуватися також можна по е-мейлу: help@crediton.ua.

Як продовжити термін договору

Якщо клієнт не має можливості в зазначений термін повністю повернути суму позики, компанія може надати відстрочку – пролонгацію договору. ТОВ «ФК« Кредітон »надає цю послугу для своїх клієнтів безкоштовно. Термін відстрочки – до 28 діб. Однак позичальник зобов'язаний сплатити відсотки за кредитом в ту дату, яку він буде переоформляти договір.

Скористатися послугою пролонгації можна за телефоном гарячої лінії або в особистому кабінеті.

При цьому компанія йде назустріч користувачам і ввела грейс-період: в перші три дні прострочення платежу «CreditOn» не застосовує штрафних санкцій до своїх клієнтів. Протягом цих днів людина може погасити кредит або ж оформити пролонгацію договору.

Неможливо пролонгувати договір тільки в одному випадку – якщо позика здійснювався по акції компанії. В такому випадку умови акції набагато вигідніше для клієнта, ніж відстрочка платежу.

Заощаджуємо з програмами лояльності

Фінансова організація «CreditOn» регулярно влаштовує акції для своїх користувачів. Наприклад, діюча акція «Приведи друга». Якщо клієнт компанії призведе знайомого, який також візьме кредит, то клієнт отримає 100 бонусів, а знайомий (новий клієнт) 50 бонусів. Кожен бонус дорівнює одній гривні. Такими бонусами можна розплачуватися по кредиту.

Щомісяця компанія проводить розіграші різних призів серед своїх клієнтів - від сучасних технічних пристроїв до квитків на концерти відомих виконавців.

Також часто працює програма для онлайн-оформлення позики, при якій можна отримати 500 бонусних очок.

Якщо прострочити кредит

Незважаючи на лояльні умови позики і грейс-період, трапляється, що позичальники не повертають або невчасно повертають борг. Що відбувається в разі прострочення оплати?

Фінансова організація «CreditOn» в таких випадках (якщо грейс-період вже минув) автоматично нараховує пеню в 1% від суми кредиту. У компанії є право стягнути позику і відсотки по ньому в судовому порядку, а також передати зобов'язання по стягненню боргу колекторським організаціям.

Щоб не порушувати умови фінансового договору, потрібно уважно читати умови і вчасно проводити оплату або оформити пролонгацію договору.

Пені, судові розгляди знижують рейтинг позичальника не тільки в «CreditOn», а й в інших мікрозаймових організаціях і банках.

Якщо компанія відмовила в позиці

На відміну від банків, МФО – дуже лояльні установи. Практично 90% відвідувачів стають клієнтами організації. На відміну від банків «CreditOn» видає мікрофінансування пенсіонерам, мамам в декреті, студентам, безробітним і тим людям, які одержали б погану кредитну історію.

Однак бувають і відмови. В яких випадках «CreditOn» може не схвалити позику:

 • клієнт подав заявку на кредит, при цьому не погасив попередню позику. Якщо оплата боргу виконана недавно, можливо, гроші ще просто не зараховані на рахунок. В цьому випадку трохи пізніше потрібно повторити спробу. Якщо часу на очікування немає, можна зателефонувати консультантам на гарячу лінію.
 • допущені помилки під час реєстрації – клієнт ввів неправильні відомості. Всі анкети користувачів автоматично перевіряє система. Навіть одна помилка в даних може послужити відмовою системи. Необхідно перевірити ще раз дані і ще раз відправити заявку.
 • під час верифікації система автоматично знімає 3 гривні з рахунку клієнта і потім їх повертає на карту. Якщо цієї суми немає в наявності, значить, перевірка не закінчена. Відповідно система дає автоматичну відмову.
 • можливо, заповнені не всі поля анкети – у такому разі система також відмовляє у видачі коштів.

У рідкісних випадках необхідні додаткові пояснення клієнта. Тоді консультанти передзвонюють за вказаним номером для уточнення даних. Якщо телефон відключений або на дзвінок не відповіли – заявка буде відхилена.

CreditOn: відгуки

Залишайте свої коментарі стосовно роботи МФО на Minfin.com.ua, допоможіть іншим оцінити роботу сервісу.