Це -дно!

Marene 16 червня 2024, 22:34
Відділення за адресою: Одеса, вул. Буніна, 29
Я думала що це дно, але хтось знизу постукав…і ось це про Юнекс банк!!! огидно все! починаючи з «гарячої лінії» яка ніколи нічого вирішити не може, продовжуючи їхніми менеджерами які сидять в магазинах та луплять в кредитні договори ВСЕ що вас не стосується, та за це все ви ще будете платити!!! ставки облікові просто жах!!!
Читайте уважно, що ці шахраї вам будуть підсовувати в договорах!
Юнекс Банк
20 червня 2024, 12:31
Розуміємо, що можливо для вас це виходить дорожче, але детальні умови ми надаємо до оформлення. Завжди надаємо можливість ознайомитись з кредитним договором і чітко показуємо графік платежів.

Сподіваємось, що після нашої взаємодії в чаті всі питання врешті-решт вирішені.

Адже ми детально розібрали, що оформлений Вами ліцензійний договір HELPSERVICE — це юридичний супровід для клієнта на термін 12 місяців з моменту оформлення, який забезпечує підтримку у разі будь-яких подій.
Заява-приєднання (акцепт) до Ліцензійного договору про використання комп’ютерної програми «HELPSERVICE» йде разом з товаром чи послугою, що купується, згідно з рахунком, отриманим від продавця.
У пункті 1.19 Кредитного договору вказано, який саме пакет придбав клієнт. Оформлення програми не є обов’язковим, це рішення клієнта в момент придбання товарів у кредит.
22.08.2023 було підписано КД №*******, що підтверджує Вашу обізнаність з умовами користування.

Три літри
Три літри
17 червня 2024, 5:10
Ніц не зрозуміло
21 червня 2024, 11:07
Продавець в своєму рахунку нічого з приводу цієї програми не пише!ії в рахунку просто її немає і чеку фіскального на оплату цієї послуги теж немає!Вони в принципі кажуть,що ми продаємо тільки те,що вказано в видатковій накладній і чеку!і що все що прописано у Договорі-це все вже надає банк, з ним вирішуйте питання!!про яку обізнаність ви кажете,якщо ви потребували надання документів через Дію, це для Вас і є підпис і обізнаність?З Вашої сторони ніхто навіть не перетефонував для вирішення питання!!на запити залишені на гарячої лінії-чистий ігнор з вашої сторони!в магазині менежер-представник вашого банку зовсім відмовилась спілкуватись!чи не є це дно в роботі з людьми??свої гроші ви отримали одразу, а далі вирішуйте свої проблеми самі!!!
19 липня 2024, 13:41
Вітаємо! Перепрошуємо за тривалу затримку — повертаємось з детальним аналізом ситуації.

Згадана послуга HELPSERVICE є необов’язковим для придбання сервісом компанії - кредитного брокера, який виконує функції кредитного посередника в точці продажів. Банк не має прямого стосунку до послуги та не продає її.
Ми додатково провели перемовини з партнером щодо даного непорозуміння. Та додатково наголосили, що слід більш акцентовано звертати увагу клієнтів на можливість вільно обирати: купувати її чи ні. А також детальніше розповідати про її переваги для клієнта в частині юридичного супроводу протягом усього строку кредитування.
Ми щиро перепрошуємо за це непорозуміння.
26 липня 2024, 10:36
Я за цю послугу Вам оплатила! а за техніку Ви розрахувались з магазином!в чеку про ніяку послугу речі не йшло!!як ця послуга опинилась в Вашому договорі??
30 липня 2024, 16:20
Хочемо підкреслити, що послуга «HELPSERVICE» була включена в сам договір у якості партнерської послуги. Ми як банк, що надає кредит-розстрочку, отримуємо запит на кредитування певної суми і приймаємо рішення щодо його затвердження. Ми не додаємо жодних додаткових умов.
Ми впевнені, що ви були ознайомлені з умовами договору, оскільки особисто підписали його. Розуміємо, що ситуація може бути неприємною, і відразу передали запит нашому партнерові, який негайно зв’язався з Вами.

Якщо є щось інше, що ми можемо зробити для Вас, будемо раді допомогти.
30 липня 2024, 16:27
Ми також хочемо зазначити, що ми не отримуємо кошти за дану послугу, вони були перераховані виключно партнеру.

Курс валют в Юнекс Банку

USD 41 41.51