Платіжна картка «UNEX SMART» та недоліки при оформленні онлайн

Osawa 31 жовтня 2023, 10:39
Хочу попередити бажаючих оформити платіжну картку «UNEX SMART» онлайн.Якщо вам надалі буде потрібно випустити пластикову картку аналогічно даним віртуальної то так не буде.Банк запропонує вам оформити Додаткову Картку за іншим номером та пін-кодом відповідно. Оплата згідно з тарифом і на цей час коштує 200 гр. Тобто замість однієї картки у вас буде дві за різним номером, а мене це не влаштовує.
Юнекс Банк
Unex Bank 28 березня 2024, 13:02
Дякуємо за зворотній зв'язок! Обов'язково передамо його відповідальним співробітникам. Будемо раді бачити вас знову!

31 жовтня 2023, 13:35
Тому що це і є дві різні картки, хоч і прив`язані до одного рахунку. Двох карток з однаковим номером бути не може.
Osawa
Osawa
9 лютого 2024, 10:52
Ви мабуть не зрозуміли чи я погано пояснила.Річ йде за віртуальну і фізичну карту.Вони мають бути за однаковим номером.Якщо ви в цьому банку вперше оформлюєте фізичну карту то звісно в додатку підтягується віртуальна за таким же номером.А при оформленні рахунку онлайн інша сітуація.Спочатку віртуальна картка,а потім фізична але за другим номером!
9 лютого 2024, 11:57
Це так усюди працює. В А-Банку у мене така ж ситуація була. Відкрив у додатку віртуальну картку, через місяць вирішив отримати пластик. Отримав пластикову картку вже з іншим номером. Щоправда, для мене це незручностей не складало.

Курс валют в Юнекс Банку

Курс валют в Юнекс Банку

Головна / Банки України 🏦 / Юнекс Банк 💰 / Відгуки про Юнекс Банку 📝 / Платіжна картка «UNEX SMART» та недоліки при оформленні онлайн