BankoCabanko 31 липня 2023, 15:55
Очередной раз приложение вылетело намертво.

Войти в него это задача со звёздочкой, в прошлый раз сутки понадобились, а позапрошлый ТРИ недели.

Например, в прошлый раз когда оно вылетело — «слетела отмена автопролонгации», не получилось проверить статус оканчивающего депозита и депозит автопролонгировался. Банк сообщил, что проблемы не видит.

Подозреваю опять накосячили и буду иметь негатив к этому прекрасному банку.

Часто бывает, что апликуха не авторизуется какое-то время, потом входит. Беда и на Андроиде и на айосе.
olushkamukrnet 30 липня 2023, 17:44
Відділення за адресою: Миколаїв, пр-т Центральний, 22-А
Добридень. Вдруге стикаюся з тим, що Укргазбанк продовжує мені депозит, всупереч тому, що він був відкритий БЕЗ пролангації. Вперше послалися на початок бойових дій. 28.07.23 знов відбулась пролангація без моєї згоди. Мої звернення ігноруються. Діії банку неправомірні і шахрайські. Як я можу повернути гроші? При цьому не можу нарікати взагалі на обслуговування в конкретному відділені банку.
Антон Бец 27 липня 2023, 12:47
Блокується онлайн банк та неможливо відновити без відвідування відділення — це в 2023 році, коли багато банків взагалі без відділень та феєрично все вирішують онлайн.
tata5154713 24 липня 2023, 14:31
Оформила карту цього банку і відразу ж розпочалися проблеми… На карту прийшли гроші, які я хотіла зняти, але банкомат гроші не видав, хоча з рахунку вони були списані. Зателефонувала на гарячу лінію, яка взагалі нічого ніколи не знає і зробити не може. На наступний день звернулася до банк і написала заяву. На питання :« Коли мені повернуть гроші?» — відповідь: «Ми не знаємо… Після інкасації… Може, місяць…». Запитую коли ж буде інкасація — також не знають. Це були єдині мої кошти, я залишилася зовсім без засобів існування! Як я можу чекати місяць? Це ж не з моєї провини сталося! Довелося йти на нічний підробіток, що б хоч на хліб було, бо в мене на руках стара матір. За підробіток скинули на карту 500 грн (через 2 дні після описаної ситуації). Я пішла до банкомату — банкомат зажував карту, кошти зняти не змогла. Це було в неділю, тому звернутися до відділення банку, як порадили на гарячій лінії також не змогла. Якщо з цим банкоматом постійні проблеми, їх же необхідно вирішувати??? Я просто в розпачі зараз… не знаю що мені робити і куди звернутися.
Володимир Шостак 13 липня 2023, 12:38
Після кількаразового неправильного вводу паролю заблокувався доступ до облікового запису. І, щоб відновити доступ — клієнтам, у яких є наявна лише віртуальна картка (і повний номер якої особливо ніколи не був потрібен) — потрібно з документами звертатись на відділення.
Абсолютно неадекватне ставлення, закриваю сьогодні ж рахунок.
Yana Lesnaya 11 липня 2023, 20:41
Напевно не усі знають, але виявилось що Укргазбанк особливий банк. Маю EUR картку Mastercard. При оплаті у інтернеті виявилось що Європейська Mastercard конвертує EUR у Доллар для цього банку. Що по факту означає що при оплаті EUR за допомогою EUR картки Укргазбанк, сума конвертується у Доллар для Укргазабнку, а далі відбувається списання у Долларах, що банк конвертує потів у EUR валюту вашої картки.
І вуаля у вас виникає борг у 55Евро. Дякую Укргазбанк за піклування.
binod 6 липня 2023, 22:26
Закончился депозит. В веб-приложении скачана выписка, где видно, что средства перечислены на карту в полном объеме. Размещаю после этого новый депо — не размещает, хотя все дало заполнить и не показало ни единой ошибки. В телеге ответили подождать до завтра и разместить депо снова, т.к. фактически деньги еще не были перечислены на карту, хотя по выписке все есть. И кому захочется ждать еще один день? В этот же день, сюрприз, в приложении позволило разместить депо. Скачиваю договор — в нем нет даже номера депо. Файл не защищен от изменений. В приложении нет возможности второй раз скачать этот договор. Пароль на электронную подпись почему-то называется «pin-код». В приложении была опция ввести email, чтобы получать сообщения о действиях (?), однако после размещения депо на email ничего не приходило.
Tatyana7777777 4 липня 2023, 12:27
В квітні 2023 року я оформила зп-карточку і еко-кредит в Укргазбанк. Кредитка з пільговим періодом 70 днів!!! Першу операцію по кредитці я провела 12.05.2023 року. Частину я погасила до 01.07.2023 року і залишилось погасили 5000,00 грн. 4.07.2023 року Укргазбанк зняли із зп-карточки (благо, що був маленький залишок на карточці) і з кредитної карточки. Навіть місяця не пройшло. Станом на 04.07.2023 я повинна погасити борг не 5000,00 грн, а 7066,01 грн. Де взялось невідомо. На гарячій лінії відповіли, що банк має право знімати кожного місяця з 1 по 25 число. Корегувати. Тоді про який пільговий період ішла мова при підписанні договору??? Банк ненадійний.
Тетяна Марінова 3 липня 2023, 16:01
Відділення за адресою: Київ, бул. Гавела Вацлава, 16
Доброго дня. Відділення 28 мКиїв, б-р Вацлава Гавела 16-Б, сьогодні 03.07.2023 року час з 14:35 до 15:11 я провела в очікувала у черзі, щоб зробити переказ готівки на картку і так і не дочекалась. Весь цей час обслуговувалась одна людина, працювала одна каса, касир вела себе хамовито. Завідуюча відділенням бачила ситуацію та також не зорієнтувала людей по приблизному часу обслуговування цього клієнта, щоб розуміти чекати чи ні. Клієнти мусили йти не дочекавшись.
Qwert56NM 2 липня 2023, 19:40
Звернувшись на гарячу лінію онлайн банкінгу оператор не надав конкретну відповідь. Постійно говорить зверніться у відділення банку. Чому маючи карту не можливо підтягнути її до онлайн банкінгу. Банк жах!!!
shalenyy 2 липня 2023, 15:10
За сервісом мабуть один з найгірших вітчизняних банків. Постійні проблеми з додатком. За платежем, який був здійснений в пятницю, вже протягом трьох днів не можна сформувати квитанцію. У персонала на гарячій лініїї або зовсім відсутні повноваження або просто відсутнє бажання допомагати клієнтам (вже другий день розповідають, що «проблема відома і над нею працюють». Жодних інших варіантів, як можна отримати квитанцію немає.
Щиро «дякую» за отримані таким чином проблеми та необхідність в понеділок всупереч планам відвідувати відділення банку.
Ninon1958 28 червня 2023, 16:34
Самый креативный, надёжный и лучший БАНК
1takmain 20 червня 2023, 18:54
Через відсітність банкоматів банка у зручному місці для мене я звернулась за послугою зняття готівки з картки укргазбанку через банкомат приватбанку.
Банкомат приватбанка показував на екрані запрошення ввести пін-код із шести цифр.
Всі пінкоди, якими я користувалась раніше, були 4-значні. При введенні 4 цифр і натисканні «Ввести» банкомат вибивало на сторінку запрошення ввести пінкод картки. Пояснень щодо невірного введення не було. Хоча раніше за катркою приватбанка у таких випадках були попередження про граничну кількість введень неправильного паролю. Я ж в своєму паролі була впевнена на 100%. Потім з’ясувалось, що я таким чином заблокувала свою картку, а приватбанк показує шість цифр для пінкоду, бо не мав для видачі готівки. Ну так, всі ж про це повідомлені! Так, це ж цілком логічно замість пояснення напряму в такий кривий спосіб вводити користувачів в оману, щей без попереджень, як було раніше, для непотрапляння в категорію самозаблокованих!

Так от, подивилась я на зворотний бік картки й побачила комбінацію для смс-розблокування. Надіслала, як вимагалось, смс. Чекаю. Жодної реакції! Ніяких ані підтверджень, ані відмов! Йду до банкомату, знов приватбанка.Той відмовляє і вже пише пояснення — через невірний пінкод.

Також на зворотному боці картки є правило для смс-зміни пінкоду. Надсилаю й отримую новий пінкод. Йду до банкомату й отримую знов відмову через «невірний пінкод». Звертаюсь до гарячої лінії. Оператор пояснила, що зараз правило смс-розблокування виключено, не діє. ЧОМУ ЦЕ?!

Довго пояснює, як розблокуватись через чат, що є у застосунку для смартфона.
Врешті решт з’ясовується, що мені це не підходить через відсутність застосунку на моєму смартфоні. А запитати про це оператор забула?!

Отже, щоб отримати гроші через цей банк — у вас будуть проблеми, цей банк раджу обходити стороною!!!
1takmain 20 червня 2023, 18:19
Намагалась увійти в свій акаунт на сайті банку для оплати комунальних.
1. Сайт відмовляв в реєстрації без пояснень.
Пояснив оператор гарячої лінії, причому за третім звертанням (перший оператор кинув слухалку, другий залишив висіти на лінії), а саме: відиова сайту в реєстрації акаунта — через відсутність застосунку банка на зареєстрованому моєму смортфоні.

2. Після встановлення застосунку банку на свій смартфон, я зов отримала від сайту відмову і знов без поясень.
Пояснив оператор гарячої лінії — треба перезавантажити сторінку сайта банку з іншого браузера.

3. Після входу в свій акаунт на сайті банка я не побачила жодного натяку у вигляді кнопочок для оплати комунальних і знов без пояснень.
Пояснив оператор гарячої лінії — на сайті не передбачено послуг для оплати комунальних. ЧОМУ ЦЕ?! Мовляв, такі послуги є на додатку у смартфоні.

І ви думаєте, старші люди подякують за такі перепони?!
Іван Колесніченко 15 червня 2023, 10:26
Банки продовжують практику не брати валюту з незначними пошкодженнями, яку згідно правил вони мають приймати. Сьогодні звернувся оформити депозит, на що отримав відмову. Аргументували відмову тим, що в них потім клієнти не будуть брати такі купюри. НБУ мають забирати ліцензії в таких банків!
Natikk23 14 червня 2023, 19:39
Відділення за адресою: Київ, вул. Б. Хмельницького, 16-22
Доброго дня, я хочу залишити скаргу на Укргазбанк.

09 березня 2021 року, я взяла в даному банку іпотеку, кредитний договір № 0075/03/2021/0390 під 9.9 відсотків річних фіксована ставка на період 09.03.202−08.03.2023, в період з 09.03.2023 по 08.03.2041 ставка вже становить 12.99 відсотків і є також фіксованою. Вартість квартири на момент купівля становила 1 091 000 грн., іпотеку взяла на суму 761 000 грн.

Мені дали графік оплати, я старалася платити трішечки більше і все як було нормально. Потім настала війна, спочатку банки типу не нараховували відсотки, я кошти всерівно платила і вони гасилися в тілі кредиту. Але перед новим роком в кабінеті я побачила суму більшу чим зазвичай, я звернулася до банку, мені сказали, що ви розумієте війна не війна, а відсотки ніхто не скасовував, то все було перенесено і тепер за перші місяці війни, коли відсотки не були сплачені, мусите їх оплатити. Я вже змирилася з тим і оплатила. Потім коли пройшло два роки я внесла трішки більшу суму, щоб меншу страховку платити. І коли прийшов час оплати страховки, бачу сума більша чим потрібно, я знову звернулася до Укргазбанку з запитанням, а від якої суми це Ви взяли страховку, на що отримала відповідь, що «банк в кінці 2022 року змінив оцінку на 1 581 513.60 грн., змінив робот. Я запитала, як це так, то мене ж мали попередити, чи хоча б до відома поставити, що у ризиків процедура, вартість змінюється і будьте готові платити більше… Але ні в мене документів і листа від цих сами ризиків досі немає. Хоча я його хотіла б бачити. Так як почалася війна і я втратила роботу, хоча офіційно одинока мати, я не змогла перший час отримати допомогу від держави, так як банк не дозволяє мені прописатися і не дай Бог що трапиться з квартирою, по ходу я від держави нічого не зможу отримати, бо не прописана і банк мовчить і прописатисч не дозволяє, хоча я все плачу вчасно. І вишенька на торті, я плачу суму, а тіло не зменшується, коли я звернулася до банку, мені сказали, ви ж заплатили трохи більше і тіло погасили аж до березня 2027 року, тому ми списуємо лише відсотки 6000 грн… вихидить суму збільшили, відсотки списують, але в договорі нічого за це не сказано. А навпаки написано є право дострокового погашення, і не написано, що якщо погасите тіло всерівно платити мусите відсотки… Як на мене це вже просто перебір… страховка нічого не гарантує, суму іпотеки без мене міняють, списують шалені відсотки і прописатися навіть заікнутися не можна… В країні війна, але бакни мене цим вже просто добили. Хочу офіційно залишити скаргу і від банку вимагаю письмових пояснень на всі мої питання:

1. На якій підставі змінена сума, ким, коли і чому я не в курсі. Я хочу офіційний документ?

2. Я маю право прописатися під час війни і мати нормальну можливість на допомогу, у випадку поганої ситуації, а не відмовчування.

3. Яким пунктом прописано, і чому мені не повідомлено, що тепер я гашу лише відсотки, а не тіло? З якої суми я оплачую відсотки? якщо я достроково оплачую кредит в договорі не вказано, що я тоді ще й погашаю відсотки, коли закрию тіло і так переплата в два рази, а тут ще деруть і деруть, під час війни… правильно тіло і відсотки на нього. Я хочу мати повну і правдиву інформацію про вартість і сплачені відсотки по кожному місяцю свого кредиту… Банку просто перестала довіпяти і знаю, що банки не мають права приховувати інформацію про кредити, а тут гасиш достроково і нічого не змінюється…
tankovyar2023 9 червня 2023, 17:56
На моє вітання добрий день касир відповіла — ну да Наче на базарі
Говорила російською мовою хоч я зверталвсь до неі украінською
Мінфін
Відповідь адміністратора
14 червня 2023, 11:42
Відгук не зарахований (на 12.06.2023).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку / даної компанії.
zig4free 8 червня 2023, 23:45
Відділення за адресою: Одеса, вул. Пушкінська, 7
Я ***, посещение отделения банка, как будто попадаешь на режимный объект…

Пришел забирать депозит Монобанка, предложили отделение ГазБанка, ну пришел на время, на входе охрана запретила внести электро-самокат, было кране некомфортно… пришлось оставить на не оборудованной для самокатов и велосипедов стоянке… в отделении в место выдачи депозита в кассе отправили на 2ой этаж отделения без объяснений, но увидев там очередь и ни кто не пояснил почему так происходит, я отказался от такого" Совка мне не нужно — очевидно банк наследие СССР и Рашки!
angey6196 8 червня 2023, 11:45
1. Надходять повідомлення та дзвінки, що цей банк продає карту АТБ.

2. Неможливість закрити дистанційно транзитний рахунок.

3. Не приймають скарги в телефонному режимі.
Bod4ik 6 червня 2023, 12:03
В телеграмі побачив продаж талонів по вигідним цінам, зв’язався з продавцем і домовились на сумму 1650 грн, після чого прийшло повідомлення на телефон що ліміти змінились до 4000 і було погоджено доплатити ще 2310, після чого прийшо повідомлення, що це все треба робити одним платежем, відмовився від цього задоволення. Тепер продавець перестав виходити на зв’язок

Курс валют в Укргазбанку

Курс валют в Укргазбанку