У співробітників харківського відділення війни нема, бо є свої хотєлки з приводу надати якісь пояснювальні, установчі, комерційні і інші документи підприємств. Яким чином це зробити їх не цікавить, головне в термін і завірені. Нагадую розумникам з відділу моніторингу, що в Харкові більшість підприємців працює на 10−30% від до військового стану, основні робітники переведенні на дистанційну роботу або як моєму випадку в другі міста і країні Європи, задовольнити бажання подивитись те в чому ви не спеціалісти (бо банкір не комерсант) — дуже важко і дорого. Витрати на переїзди співробітників, копіювання, доставку в банк — це гроші які закропляються в Харкові дуже важко. Хоча для єксім банку — це останнє що турбує, сидіти на державних потоках і платити собі зарплату від пуза — це основне.
TrOlha 7 лютого 2024, 13:36
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Воскресенська, 26
Отримала приємне враження від обслуговування у відділенні Дніпра- привітно зустріли, бездоганно обслужили, повністю відповіли на всі запитання та головне, швидко оформили та відкрили рахунок.
Jakalyna 7 лютого 2024, 13:33
Вирішила з менеджером банку питання щодо еквайрингу — найкращі враження, все якісно зробили, супровід, увага, будь-яке питання вирішується швидко. ТОП-професіонали, молодці!
ViktorKoval17 7 лютого 2024, 10:40
Укрексім сьогодні точно найкращий банк для корпоративного сектору. Такі рішення не надає жоден банк, особливо у форматі для компаній, що працюють на експорт-імпорт. Це реальна підтримка економіки.
anasta557 22 січня 2024, 23:14
Відкривала рахунок в банку.Очікування мінімальне. Співробітниця банку швидко все
оформила.Дякую за чуйне та уважне ставлення до клієнтів! Однозначно порекомендую
банк друзям та знайомим.
Антон Бец 2 січня 2024, 16:49
Відділення за адресою: Київ, вул. Німецька, 5
Дуже повільне обслуговування, в електронній черзі можна просидіти від 30 та більше хвилин, при тому що клієнтів небагато.
Основна проблема — в касі пропонують для зняття лише старі доларі, які звісно ніде нормально не обміняти. На запитання, як замовити нового зразка, ніякої відповіді «даємо що у нас є».
На гарячій лінії банку замовити також неможливо і відповідь лише, що вони консультують по карткам.
Marikaru 21 грудня 2023, 16:10
Відділення за адресою: Львів, пл. Міцкевича, 4
Три місяці доказували, але…не користуйтесь банкоматами цього банку, вони не додають гроші, а доказати неможливо, інкасатори по виклику не приїздять, тупо так заробляють на українцях
Олена Кот 17 грудня 2023, 1:17
Нахожусь в шоке!!! По окончанию срока депозита деньги вернулись на карточку… Я решила доложить деньги и оформить другой депозит. Так вот, за оформление нового депозита Ексим списал со счета 2% — 2000 грн!!! Сиджу і думаю: всі проценти що банк нараховував за депозитом він їх і забере коли я буду знімати кошти!!! Здавалось все вже в житті бачила, але такого!!!
Marikaru 18 листопада 2023, 22:21
Відділення за адресою: Львів, пл. Міцкевича, 4
Банкомат банка не додав 4500 грошей при зняття з карточки монобанка, відразу зателефонували на горячу лінію банка, все зробили по інструктажу, місяць чекали, але вислали розпечатку, ніби то гроші з банкомату вийшли в повному обсязі, замість щоб відразу зробити інкасацію в той же день і час. Так красти в простих людей в банку…це нормально
Нікому не раджу зв’язуватись з цим банком!!!
Я являюсь клиентом Ексимбанка уже более 10 лет, раньше обслуживалась в городе Днепр по ул. Воскресенская. Не могу сказать, что все было гладко — но на твердую 4 отделение заслуживало. В связи со сменой места работы, пришлось переехать в Кропивницкий. Здесь сущий кошмар — во первых действительно в отделении какой-то тошнотворный запах, то ли канализация, то ли плесень. Бедные сотрудники, которые дышат этим целый день. Консультация в банке у меня в общей сложности заняла 1,5 часа, из которых я около 1,2 была в очереди. Банкоматов по городу почти нет, в отличии от привата или других банков, которые располагаются на каждом углу. Но у ексима там же комиссия сумасшедшая. Честно оставаться клиентом данного банка, по крайней мере в Кропивницком — нет никакого желания, т.к. в случае чего — нужно брать просто выходной что бы решить банковские вопросы. В Днепре все было хорошо, тут — просто кошмар. В чем проблема? или в управляющем, или просто банк забил на этот город
IRINAPRYLUCHNA 17 жовтня 2023, 8:55
Якщо ви не прийшли познайомству на роботу вас туди не візьмуть.
Вимагають гроші за оформлення на роботу. суцільне кумовоство та безлад. одразу видно відсутність контролю від головного банку за діями керівника. колись був класний банк — зараз всі нормальні та кваліфіковані спеціалісти звідти були вивільнені за різними дурними причинами (запитайте людей, що вивільнились за останні 2 роки), що ще раз акцентує задуматися щодо дій нового керівника.він спіймав зірку.своїми діями давить на існуючих клієнтів банку, оголошує особисті вимоги щодо співпраці для нових.
Mykytaorlov 17 жовтня 2023, 8:37
Дуже шкода, що не має оцінки -1, бо то саме та, на яку заслуговує відділення по вул. Вокзальна в м. Кропивницький

Я не буду казати, про те, що на весь Кропивницький лише 5 банкоматів.
Принесла мене нелегка до відділення: зайшов як в якійсь генделик скрізь брудно, запах у відділенні ніби каналізаціє б'є фонтаном десь прям в підлогу, але то ще не все…

У відділенні була черга з 6 людей, Карл! І вгадайте скільки дівчат для обслуговування? Правильно — 1! Через 50 хвилин очікування, мене то й вже прийняли.
Обслуговування, ніби я до тітки безоплатно приїхав жити: ні здрастє, ні досвіданія!
Хотів дізнатися по депозитам інфо, але яко то кажуть СВІДЄТЄЛЬ ПУТАВСЯ В ПОКАЗАНІЯХ. 4 рази після моїх запитань змінювалась інфо і відсотки. Коротше понятно, шо нехіба непонятно.
В кінці цієї шиииикарної консультації — мені видали проспект з інфо по депозитам, правда з відбитками ЖИРНИХ ПАЛЬЦІВ! НІБИ ПИРІЖОК ЗАГОРНУЛИ В НЬОГО!
Це просто жесть!!! Не знаю куди дивиться керівник цього банку — але то реальна ср*ка, а не відділення, яке до речі ОДНЕ НА ВСЕ МІСТО!

КЕРІВНИЦТВО, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ВІДДІЛЕНЯ У КРОПИВНИЦЬКОМУ!!!
Мінфін
Відповідь адміністратора
20 жовтня 2023, 15:56
Відгук не зарахований (на 20.10.2023).
Jeka8858 6 вересня 2023, 23:51
Відділення за адресою: Київ, вул. Німецька, 5
Єдиний банк в Україні який відключили від додатку ДІЯ.Вже два тижня «фахівці банку» вирішують цю проблему, але все ніяк не вирішать.Прям якесь повернення в минуле.
Зараз відділення — ура! — нарешті працює без черг. І мені дуже допомагає мій персональний менеджер Наталія Сміловська: і порадами он-лайн, і підчас зустрічі в відділенні.
Alex200189 4 серпня 2023, 7:47
Хочу висловити подяку за відмінне обслуговування на відділені по вулиці Чернишевській, а саме Бачмазі Олені. Дуже кваліфікована, добре знає нормативну базу, клієнтоорієнтована та грамотна. Дуже дякую за відмінне обслуговування.
Мінфін
Відповідь адміністратора
6 серпня 2023, 15:33
Відгук не зарахований (на 06.08.2023).
Дуже вдячна працівниці відділення на Чернишевській, зокрема Сміловській Наталії, як компетентному та дуже уважному співробітнику. Завжди дуже чітко та грамотно підбирає найкращі пропозиції для мене, висококваліфікована та дуже уважна.
Дуже вдячна працівникам відділення
Укрэксимбанк у Харкові на вулиці Чернишевська, зокрема Чепель Галині і Олександрі Вишняковій, ці спеціалісти завжди кліентоорієнтовані, мають високі професійні навички, добре знають нормативну базу, всі документи стосовно мене, як клієнта банку завжди оперативно розглядають та надасть дуже грамотні фінансові послуги. Ще раз висловлюю подяку Чепель Галині та Вешняковій Олександрі
Basildesigner 24 травня 2023, 11:00
Щоб зберегти ділову репутацію, не вказую про себе зайвого. Проте розкажу історію, яка вбереже підрядників для цього банка.

На початку березня зі мной звязалась жінка з цього банка щоб уточнити можливість надання послуг з графічного і UX дизайну для сайту

Домовились, почали працювати, домовились про постоплату. Працювали майже 2 місяці, багато правок, змін концепції, дуже несистемно. Начебто закінчили, попросили оплату, надіслали рахунок, нас попросили змінити суму на більшу (це вже цікаво).

Зробили, надіслали, замовник не відповідає місяць))))))
Нам досвід, працювати з ними не рекомендую, *** якась.
dandare 7 травня 2023, 11:24
Відділення за адресою: Київ, вул. Німецька, 5
Замовляеш готівковий долар після депозиту в одному банку.
Видають зелені купюри, 4 купюри з видимими печатками, котрі менші за 200 мм², що згідно постанови НБУ не є признаком зношенності. Також було 3−4 купюри нового зразка.
На вигляд всі купюри хороші, та проходять перевірку рахувальною машинкою банка.
Банк каже що працює згідно постанови НБУ.

Приносиш в касу Укрєксімбанку.
Першим ділом, всі купюри вручну передивляються через ультрафіолет — без перевірки машинкою.
В результаті з 26 купюр, 20 купюр можуть взяти на інкасо під 7%
Без пояснень по кожній купюрі, чому вона не відповідає вимогам НБУ щодо зношенності купюри.

В підсумку прийшлось вернутись в банк де видали, та покласти на рахунок 20 купюр.

Здається що Укрєксімбанк грубо порушує постанову НБУ,
коли вважає що 80% купюр зношені, та приймає тільки купюри нового зразка, та пару купюр старого зразка.

Згідно додатка

Ці ознаки не вважаються зношенністю

1. Локальні потертості (часткова втрата фарби на зображеннях) та/або втрата папером жорсткості.
2. Відбитки штампів/печаток, написи, уключаючи видимі в ультрафіолетових променях, загальна площа яких не перевищує 200 мм²
3. Плями, загальна кількість яких не перевищує трьох штук діаметром до 5 мм кожна.
4. Надриви або надрізи, загальна кількість яких не перевищує трьох штук довжиною до 3 мм кожний.
5. Отвори та проколи, загальна кількість яких не перевищує чотирьох тук діаметром не більше 1 мм кожний.
Roman111111111 28 квітня 2023, 16:13
Є клієнтом Банку з 2019 року. Серед державних банків пропонують найкращі умови по вкладах у валюті. Помітний розвиток. Нарешті можливо оформлювати вклад у мобільному додатку і не має необхідності приходити до відділення. Оформлення швидке. Договір надійшов на пошту. Зауважень не має.

Курс валют в Укрексімбанку

Курс валют в Укрексімбанку

Головна / Банки України 🏦 / Укрексімбанк 💰 / Відгуки про Укрексімбанку 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Укрексімбанку, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.