Очень пожалел что выбрал этот банк

Даниил Соловьев 13 листопада 2023, 4:16
Читаю отзывы людей за этот банк, и у многих людей очень похожи ситуации.Я не исключение.
1.Пополнение карты через терминал, это просто ужас, приходят через 2.3 дня, аналогичная ситуация с выплатами кешбека, ждать приходится столько же.
2.Заблокировали карту, из-за якобы сомнительных операций, много переводов и тому подобное, при этом в службе поддержки мне сказали обращаться в отделение банка.
3.В МОЕМ ГОРОДЕ НЕТУ ОТДЕЛЕНИЕ БАНКА, мне предлагают ехать в другой город в отделение банка, я такое впервые встречаю.Банк заблокировал мне 881 грн, это не много, но они надо, а билет в ближайшее отделение стоит 260грн в одну сторону, и ехать 2 часа.
Вроде пару месяцев пользовался нормально все было, но как оказалось я был слепой.
Не рекомендую этот банк никому больше.
Таскомбанк
13 листопада 2023, 15:38
Добрий день.

Дійсно, якщо поповнення карткового рахунку здійснюється через ПТКС інших банків — таке зарахування може займати більше часу, зазвичай до 3 робочих днів.
Ознайомитись з описом зарахування та часом доступності коштів на поточних рахункаху Вас є можливість на офіційному сайті Банку https://tascombank.ua/ у розділі «карти» — обираєте пакет послуг в якому оформлена карта – документи.
Звертаємо увагу, якщо по карті підключений GSM-banking, при здійсненні оплати карткою Ви отримаєте Push-повідомлення в додатку (якщо не зареєстровані в додатку ТАС2Ю – смс), в якому вказана сума операції та сума кеш-беку, яку Ви отримаєте за дану операцію.

В інтернет-банкінгу дана сума буде відображена після фактичного списання суми з рахунку, зазвичай через 3 робочі дні.

Для можливості дистанційного розгляду питання щодо обмеження рахунку – прохання звернутись на пошту Банку info@tascombank.com.ua

kingcity
kingcity
13 листопада 2023, 11:11
Поповнюю свою картку переважно з карток інших банків- гроші зараховуються моментально.
Якщо \Ви поповнюєте картку через термінали якоїсь партнерської мережі (City24, Global Money і т.д.) то в 99% випадків затримки в зарахуванні коштів відбуваються по їх вині.
Щодо блокування — у відділенні Вам нічим не допоможуть, максимум — відправлять запит у головний банк. Тому наполягайте на гарячій лінії нехай Вам нададуть всю необхідну інформацію — причини блокування, перелік документів, необхідний для розблокування і т.д.
Даниил Соловьев
Даниил Соловьев
13 листопада 2023, 17:27
Спасибо за совет,буду на этом и настаивать

Курс валют в Таскомбанку

Курс валют в Таскомбанку