Каск

Alon123 24 серпня 2022, 18:57
Відділення за адресою: Хмельницький, вул. Кам'янецька, 52
Хотіла заплатити за навчання. Сума мала дорівнювати 300 євро, але в гривнях за курсом Нацбанку України. Попросила касира порахувати та у відповідь почула: «ДОстань телефон найди в Інтернеті та порахуй», пізніше додала: «У мене не має інформації, що до курсу євро у Нацбанку».
По -перше, касир в українському банку, ПОВИНЕН розмовляти літературною УКРАЇНСЬКОЮ мовою. (Це є обличчя Вашого банку). По-друге, неважливо наскільки я молодша за неї, вона на роботі та зобов’язана до ВСІХ клієнтів звертатись на ВИ.

Пізніше я зайшла в декілька банків України та запитала кур долара, євро за курсом Нацбанку України і всі мені дали відповідь
Отже, вона знала. Просто їй було лінь, це робити.
Зверніть будь ласка, на це увагу. Як не як, це Ваша репутація.
Таскомбанк
25 серпня 2022, 11:16
Доброго дня.

Дійсно, касиром було відмовлено здійснити розрахунок за курсом НБУ — дана інформація була передана до підрозділу банку, що відповідає за якість обслуговування Клієнтів та прийнята до уваги.

Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження під час обслуговування в ТАСКОМБАНКу.

Запевняємо, що команда ТАСКОМБАНКу прикладає максимум зусиль для якісного обслуговування Клієнтів.

Lolik1837
Lolik1837
25 серпня 2022, 6:01
«касир в українському банку, ПОВИНЕН розмовляти літературною УКРАЇНСЬКОЮ мовою.*

Как же вы, провокаторы, заколебали сеять ненависть и рознь по языковому и национальному признаку. Во многом, из-за таких как вы, война и началась. Приходите в банк решить проблему, все отлично понимают как русский так и украинский. Главное, что бы проблема решена и все равно на каком языке ее решат. Все равно оба языка понимаем.

Курс валют в Таскомбанку

Курс валют в Таскомбанку