Рекомендую тільки для кеш-беку.

Дмитро Єгоров 9 червня 2020, 10:31
Відділення за адресою: Житомир, вул. Київська, 96
Самий відстійний додаток, підтримка та комісії на здійснення платежів з карти! Тільки розрахунок в торгівельних мережах! Зі своєї карти якщо власні кошти хочете перерахувати навіть на карту тогож таскомбанку платіть 1,5%, та ще це не відображається в додатку!!! Пише комісія 0, а насправді 1,5%
Таскомбанк
9 червня 2020, 12:18
Доброго дня.

Інформуємо, що в TAS2U відображається інформація тільки про комісію сервісу, інші комісії стягуються згідно з тарифами карткових продуктів, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті -> «Тарифи» — «Тарифи для тебе» https://tascombank.ua/docs. – обираєте необхідний пакет послуг, в якому оформлена карта.

Звертаємо Вашу увагу, що при здійсненні переказу в TAS2U вказано: «Зверніть увагу! Може бути списана додаткова комісія згідно тарифів Вашої картки».

Викладена Вами інформація зафіксована, як побажання до роботи інтернет — банкінгу TAS2U.

Дмитро Єгоров
Дмитро Єгоров
10 червня 2020, 15:21
Комісія якого сервісу??? Це ж ваш мобільний банкінг а не сервіс сторонній!!! Чи дайте можливість працювати в вашому додатку а не сервісі!!! Це не сервіс - це відстій 100 річної давнини! І брехуни!

Курс валют в Таскомбанку

EUR 42.4 43