ТАСКОМБАНК ошукує своїх клієнтів

Вита Бойченко 2 вересня 2019, 11:05
23.08.19 р. я отримала повідомлення від ТАСКОМБАНКУ з ось такоб пропозицією: Vita Mykolaivna, rozrahovujtes kartkoyu v restorani abo kafe ta otrimajte 24% keshbeku do Dnya Nezalezhnosti. Detali tascombank.ua/24/. За два дні до смс до мене зателефонував оператор кол-центру та розповів всі умови, зокрема, що в будь-якому ресторані і будь-якому кафе можливо гарантовано отримати кеш-бек. 24.08. Я вирішила скористатися пропозицією, так як була на відпочинку, та розрахувалася у кафе у м. Одеса. Так як ТАСКОМБАНК має недосконала систему відображення інформації і нарахування кеш-бек, я як і завжди чекала 3 робочі дні, щоб побачити суму кеш-бек у додатку. Сьогодні, 02.09. перевіривши свій додаток, я вирішила зателефонувати до кол-центру та дізнатися, що сталося. Після 10 хвилин очікувань, мені повідомили, що кафе, в якому я рощраховувалась не приймало участі в акції, так як там інший код операції, а приймали участь кафе і ресторани з ін кодами, які я навіть не стала запам'ятовувати, бо для нормальної людини це не нормально, вибачте, ходити по кафе і ресторанах і запитувати чи такий у вас код чи ні. Шановні, нові та діючі клієнти цього Банку не ведіться на акції, якщо не хочете бути окупантами і мати неприємний настрій і розчарування!
Таскомбанк
2 вересня 2019, 12:13
Доброго дня.
Дякуємо вам за відгук.
Написали Вам в особисті повідомлення.

2 вересня 2019, 22:34
Ну хз, тут один зоомагазин зарегистрирован как магазин цветов и ни че. Периодически закупаю там жратву своим питомцем с 20% кешбеком от Монобанка.
Apologet
Apologet
11 жовтня 2019, 13:12
Аналогично один магазин неплохой одежды зарегистрирован по МСС книжного магазина. Альфа и Моно время от времени существенные скидки дают )
3 вересня 2019, 22:00
ТАСКОМБАНК та Монобанк функціонують як дві різні юридичні особи і тарифи там різні. В Монобанку все просто і прозоро, а цей Банк ошукує своїх клієнтів!
3 вересня 2019, 22:12
Вы не поняли комментария выше. Имеется ввиду, что у терминала МСС код не ресторан стоит, а условно говоря книги. В том же моно, как-то, сходил в один кинотеатр Киева и кеш бек не получил, т.к. терминал настроен был как «продукты». Так что вопросы не к банку.
3 вересня 2019, 22:13
П.с. Вита Бойченко, на заметку… Таскомбанк и моно — это одна и та же группа ТАС, владелец один и тот же ;)
4 вересня 2019, 16:32
Я знаю кто владелец этих банков и Универсал Банка в том числе. И касательно настройки терминала, то банк выдаёт терминал и несёт ответсвенность за его настройку,в т.ч и кодов.
TAScombank
TAScombank
4 вересня 2019, 8:48
Віта Миколаївна, дякую. Перевірили інформацію згідно умов акції :
Порядок участі в Акції.
3.1. Щоб взяти участь в Акції та мати можливість отримати Заохочення, Учасник має
протягом Періоду проведення Акції вчинити наступні дії:
- діючий клієнт АТ «ТАСКОМБАНК»: протягом Періоду Акції, згідно з п. 1.3 Правил,
здійснити розрахунок карткою «Велика П’ятірка» або «#PudraСard» кредитними або
власними коштами за допомогою електронних гаманців Apple Wallet або Google Pay через
пос термінал у кафе та ресторанах ( Коди МСС: 5811-5814).
- новий клієнт АТ «ТАСКОМБАНК»: оформити картку «Велика П’ятірка» або «#PudraСard» у
будь-якому відділенні банку та протягом Періоду Акції, згідно з п. 1.3 Правил, здійснити
розрахунок карткою «Велика П’ятірка» кредитними або власними коштами за допомогою
електронних гаманців Apple Wallet або Goggle Pay у кафе та ресторанах ( Коди МСС:
5811-5814).
МСС- код був вірним, але розрахунок у вас був не за допомогою електронних гаманців, тому кешбек не було нараховано.
Ознайомитись з умовами можливо за :https://tascombank.ua/files/Ofitsiini_pravyla_24_keshbeku_aktsiia.pdf
4 вересня 2019, 14:34
Ооо, з'явилися нові факти. Дуже цікаво, а чому тоді працівники кол-центру не розповідають, яким чином потрібно розраховуватися? У Вас же є запис розмови, прослухайте та проаналізуйте. Дуже прикро, що через працівників, Банк втрачає довіру своїх діючих клієнтів.
4 вересня 2019, 14:43
Это было написанно в условиях акции. У меня нет в телефоне NFC, и я не парился насчет акции.

Причем тут работники? Если у вас отсуствует способность внимать информации? Вам ни кто не поможет.
4 вересня 2019, 16:35
Я не читаю акции от Банков, мне это неинтересно. А когда мне звонят и что то предлагают, то я, как бывший сотрудник банков, знаю, что спрашивать и на какие ответы обращать внимание и что уточнять. Поэтому прежде, чем отвечать или что говорить в телефонном режиме, я рекомендовала сотрудникам ТАСКОМБАНКА изучить запись разговора?

Курс валют в Таскомбанку

Курс валют в Таскомбанку