AnnaD20 15 липня 2024, 20:54
Близько місяця тому відкрила рахунок в даному Банку. З часом зрозуміла, що тарифи Банку мене не влаштовують та вирішила закрити рахунок. Звернулася на гарячу лінію 06.07, де мені задали дуже багато питань та пояснила суть мого запиту. Працівник дуже довго вказував чекайте, підвантажую інформацію, далі на хвилин 10 мене поставили на утримання. Дочекавшись підвантаження інформації, працівник відповів, так як в мене є пару копійок на рахунку, потрібно їх вивести та закрити депозит, який автоматизовано відкрився та передзвонити через декілька днів. Я зробила, так як мені вказали та з чистою совістю звернулася закрити рахунок 14.07. Оператор все перевірив та вказав, що так як Ви користуєтеся рахунками менше року закрити дистанційно їх не можна, тільки потрібно їхати у відділення. Звернутися у відділення змоги не має, так я працюю кожного дня та у вихідні відділення зачинене. Допомогти мені ніхто не зміг. Таке враження, ніби потрапила в рабство в даному Банку. Працівники та сам Банк не зацікавлений у вирішенні питання клієнта. Дуже обурює, що існують Банки, які вказують клієнтам, який термін вони мають користуватися рахунками.
Vlad1333 12 липня 2024, 21:59
Банк для экстрасенсов и тех кто любит считать в уме.

Был клиентом Спортбанк, исправно пополнял, платил и оставался в льготном периоде. Карту использовал для оплат в терминалах, был активным пользователем. После перевода в таскомбанк, продолжил пользоватька картой, хоть и был крайне удивлён скудности функционала мобильного приложения, возможно ответственный за эту сферу отдел банка считает что все до сих пор ходят с кнопочными телефонами и в адекватном, информативном и функциональном мобильном приложении нет смысла.

В июне 2024 года внёс указанную в приложении сумму для погашения льготного периода, последний платёж был зачислен на карту 30.06.2024 в 00.24 (зафиксированно в приложении) в силу отсутстивя света и связи, при просмотре в приложении около 12.00 (30.06.2024) было указано что льгоный период погашен и платить ничего не нужно. На карте оставалсь сумма в несколько тысяч, которую использовал для своих нужд уже в июле как обычно. 10.07.2024 пополнил на карту 2100 грн и их тут же списали указав что это проценты, о которых я не был осведомлён ни в приложении ни иным способом, в выписке за преиод в два месяца эти проценты тоже не указаны, позвонив на горячую линию мне сказали что я внес средства не в льготный период и за это мне насчитали процент и назвали сумму более 5 тысяч гривен!!! После недолгого диалога и моих аргументов оператор в срочном порядке закончила разговор и сказал что отправила заявку. Её неуверенные ответы и то как она начала суетится, не вызвали у меня доверия.

11.07.2024 в 7 утра обратился в онлайн чат, оператор Денис на те же вопросы ответил что время зачисления средсв 72 часа (так понимаю оборудование времен нулевых) и мне нужно было внести средства 25.06.2024, при том что в приложении указано 30.06.2024, у спортбанка было указано обычно 25 число текущего месяца и я без проблем оплачивал остаток в последний день и не испытывал трудностей. На вопрос где я могу сверять свой баналс и даты, оператор ответил что в приложении (с которым и сверял) и там не было никакой информации о просрочке и процентах, меня как клиента ввели в заблуждение. Далее оператор не давал адекватных ответов, просто повторял одно и тоже.

Далее 11.06.2024 около 8.00 позвонил на горячую линию и оператор Максим на те же вопросы по его словам сверил по базе (с чем сверяли предыдущие операторы мне теперь не ясно) ответил что мой платёж был засчитан 30.06.2024 и я оставался в льготном периоде!!! Якобы произошла ошибка, будет отправлен запрос и меня перерассчитают в течении 4 банковских дней, на вопрос в мою ли пользу данная ситуация, ответил положительно, я со спокойной душой продолжил заниматься своими делами.

Спустя время поступил звонок от сотрудницы банка по моему запросу, которая ссылаясь на проценты сказала что я не погасил задолженность в льготный период (предыщий оператор тоже получается обамнул?!) и озвучила сумму в 1700 грн которую я не внёс (ибо и не знал о ней), на вопрос где я могу увидеть эти проценты (не говоря уже о том чтоб узнать за что) сказала что оставит пожелание отделу разработки, чтоб данная функция стала доступной, что крайне воодушевляет…

Подитожив получается что банк насчитывает проценты о которых не уведомляет и не предоставляет клиенту возможность их увидеть, а потом накладывает штрафы, сотрудники банка дают разную информацию либо имеют разные источники. С моей стороны не было отказа платить, меня попросту не уведомилии в приложении, на которое ссылаись операторы тоже данная информация отсутствует. В 2024 году мне нужно каждый раз ходить в банк или ждать ответа по 20 минут на горячей линии чтоб понять сколько мне платить, слушать разную информацию от сотрудников о том что я то должен, то нет? В обязанности банка входит уведомлять клиентов об их трензакциях, задолженностях и платежах. Я рассчитывал что банк своми сервисами и обсуживанием за которое мы и платим, облегчит управление и мониоринг финансов. Это точно можно назвать банком?

С таким же успехом могу сказать банк должен мне процент за моральный ущерб от предоставленных услуг, который я не озучил и не уведомил. А также предоставить калькулятор (или счёты деревянные судя по подходу), блокнотик, ручку, да и вообще мне всё надо сидеть и самому считать и записывать держать в уме.

Крайне не рекомендую данную организацию, своих подопечных и знакомых оповестил о данной ситуации и в ближайшее время клиентов явно поубавится.

Всем пользователям рекомендую отказаться от услуг данного банка, есть множество других с более комфортными, адекватными и информативными сервисами. Какой резон обогощать этих дармоедов, если они не хотят работать нормально, скорее закроются и найдут место где будут приносить максимальную пользу обществу
13 липня 2024, 18:47
Добрий день.

Нам прикро, що Ви не отримали очікуваний рівень сервісу та у Вас склалося негативне враження щодо обслуговування в ТАСКОМБАНКу.
Для того, щоб здійснити аналіз ситуації, яка виникла прохання вказати повністю Ваше ПІБ та ІПН в особисті повідомлення.
Pmila 10 липня 2024, 11:16
Мало того, зо банк заблокував рахунки, типу шахрайство, ще й після надання доказів, що я не шахрай сказав: допобачення!
Закінчився депозит, який мені відавати зібрались 3 місяці. Бо інакше комісія! Яка до чорта комісія на зняття на строковому депозиті!!! Це пекло
Втрата купи часу, нервів, ще й оператор як ліниве не може нічого ні пояснити нормально ні зробити! Фінмону впадло прибрати на півгодини помітку шахрай зоб я сама переказала свої ВЛАСНІ кошти, які банк напевне вирішив забрати собі.
11 липня 2024, 16:46
Добрий день.
Розуміємо Ваше незадоволення, при цьому зазначаємо, що відповідно до договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб, пункт 4.4.6 Банк має право обмежити право Клієнта розпоряджатися грошовими коштами, які знаходяться на його рахунку(ах), до моменту надання клієнтом необхідних документів/інформації для належної перевірки.
Ваше питання було вирішено – кошти видані з Вашого рахунку.

Приносимо вибачення за завдані незручності та висловлюємо сподівання на взаєморозуміння.
Viktor1301 9 липня 2024, 13:05
Відділення за адресою: Харків, вул. Котляра, 8/10-А
Таскомбанк отказал в открытии депозита из-за наличия прописки на оккупированной территории и потребовал информацию о фактическом месте проживания. На вопрос чем регламентировано их требование ответа не получил. При согласовании депозита представитель головной организации так загнул свой вопрос, что их работники в отделении полчаса гадали что он от них хочет. Во истину горе от ума. Решил прекратить сотрудничество с этим банком.
10 липня 2024, 9:01
Добрий день.

Для здійснення аналізу ситуації, яка виникла при Вашому зверненні у відділення банку вкажіть, будь ласка, Ваше ПІБ та дату звернення у відділення банку.
Larisa1515 7 липня 2024, 14:11
Відділення за адресою: Київ, пр-т Ак. Палладіна, 18/30
Специально зарегестрировалась чтобы написать свой отзыв. Закончился депозит и частями решила перевести через приложение на другой банк. В Таскмбанке стоит лимит на 10 операций и увеличить его нельзя. При переводах смотрела чтобы не попасть под комиссию специально и всегда писалось «комісії немає» и вот я проверилачтоьы не было комиссии и перевела себе на карту другого банка сумму 29900 грн. Про переводе и в квитанции написано комиссии нет, но по факту банк УКРАЛ комиссию аж в сумме 605 грн. Что это за беспредел? Без оповещения в приложении и т. п. просто написано комиссии нет, а банк снимает 2% без предупреждения. Вообщем позвонила в колл центр выяснить, а то ошибочно они уже списывали комиссию, но не возвращали. Мне ответили в колл-центре то что я и так знаю что в пределах 10 операций можно переводить что выше комиссия 2% и в итоге потеряла аж 605 грн с суммы 29900 грн. На вопрос почему не отображается про переводе в приложении просто ответили «глючит немного приложение и информация не отображается» и типо по факту виновата я. Я считаю что вину полностью лежит на банке. Комиссию вернуть нельзя сказали. Учитывайте что в этом недобанке нужно считать количество операций переводов потому что в приложении банк этого не пишет, а просто потом снимает с вас комиссию 2% при чем сумма переводов не важна. Банк обманывает таким образом, пользуясь тем что типо ну у вас такие условия … а то что не отображается у них в приложении то это глюк, но вина клиента. Если бы там было написано что комиссия я бы не переводила, а подождала бы месяц или отправила бы всю сумму одним платежом через айбан. Вообщем никогда больше не буду пользоваться этим банком ни я ни вся моя семья хотя депозитов, а этом банке было много. Обходите банк стороной!
10 липня 2024, 16:21
Добрий день.

Розуміємо Ваше незадоволення, при цьому зазначаємо, що дійсно, в TAS2U відображається інформація тільки про комісію сервісу, інші комісії стягуються згідно з тарифами карткових продуктів.
Ознайомитись з тарифами карти у Вас є можливість за посиланням — https://tascombank.ua/files/Taryfy_Kartka_Success_Credit_01042024.pdf

Розділ 4. Безготівкові перекази коштів з поточних рахунків. 4.1. Переказ коштів з поточного рахунку за рахунок власних коштів: 4.1.1. Переказ з картки з використанням сервісів р2р (в т.ч. через через систему ТАS2U) — 10-ть разів на календарний місяць — безкоштовно, далі — 2 % + 5 грн.

Інформуємо, що Таскомбанк постійно працює над впровадженням нових функцій та можливостей.
Водночас дійсно, ще не всі заплановані функції наразі реалізовано.
Додатково викладена Вами інформація передана до відповідного підрозділу банку для аналізу ситуації – по результату розгляду додатково проінформуємо Вас в особисті повідомлення.
valeria574 30 червня 2024, 1:03
Мое приложение было заблокировано, так как неправильно ввела пароль. Для восстановление доступа нужно звонить на горячую линию. На протяжение двух недель, разные периоды времени (даже ночью), не могу дозвониться в поддержку, операторы заняты ожидайте на линии. В телеграм-поддержке мне не могут никак помочь, пишут стандартные отписки. Банк полностью игнорирует клиентов.
1 липня 2024, 10:08

Повідомляємо, що відновити доступ в інтернет-банкінг TAS2U у Вас є можливість виключно, зателефонувавши до контакт-центру.

Зателефонувати до контакт-центру банку є можливість наступним чином:
— 0 800 503 580 (безкоштовно на території України);
— 044 393 25 90 (оплата згідно з тарифами оператора зв’язку);
— Через бізнес-чат ТАСКОМБАНКу у Viber, натиснувши на «слухавку» або в сервісі дзвінків Viber набрати номер *7178 (за допомогою клавіатури viber).

Дійсно, можливо при Вашому зверненні не було вільних операторів, що пов’язано з підвищеним навантаженням.
Приносимо вибачення за завдані незручності.
Ви можете звернутись повторно в будь-який зручний час, ми працюємо цілодобово.
Straiker 28 червня 2024, 2:07
Зняли комісію за поповнення власного рахунку. Яке ж дно, а не банк. Сподіваюся всі клієнти врешті решт перейдуть на моно, ПУМБ чи інші нормальні банки
28 червня 2024, 11:06
Добрий день.

Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження щодо користування продуктами Таскомбанку.
Комісія за зарахування коштів на картковий рахунок залежить від тарифів карти.
Якщо карта відкрита в пакеті послуг «Платівка» (картка Azure Card) — передбачена комісія за зарахування коштів на картковий рахунок.
При зарахуванні коштів з інших банків — 1% мінімум 10 грн.
В той же час, звертаємо увагу, що зарахування цільових коштів — не тарифікується.
Під зарахуванням цільових коштів мається на увазі зарахування на рахунок: коштів, що надійшли від організації-роботодавця (заробітна плата, аванси, лікарняні, відпускні, відрядження) відповідно до умов Договору з АТ «ТАСКОМБАНК»; суми вкладу з депозитних рахунків, які відкрито у АТ «ТАСКОМБАНК» та відсотків за ними; коштів ФГВФО, виплачених АТ «ТАСКОМБАНК», як банком-агентом; валютообмін через систему TAS2U та т.п.

Ознайомитись з тарифами у Вас є можливість на офіційному сайті Банку https://tascombank.ua/, у розділі «Тарифи та форми договорів» — «Тарифи» — «Тарифи для Тебе» — обираєте пакет послуг в якому оформлена карта.

Додатково інформуємо, що можливо відкрити кредитно-дебетову карту «Very Card», звернувшись у відділення банку.
Пропонуємо Вам скористатися даною картою та оцінити її переваги:
1.Безкоштовне зарахування коштів;
2. Керування в додатку TAS2U;
3. Безкоштовна послуга інформування;
4. Бонусна програма до 3% за розрахунки як кредитними так і власними коштами;
5. Відсутня комісія за конвертацію валюти.
binod 26 червня 2024, 15:19
Приложение показывает ставки, которые не будут таким, если вкалад пролонгируется. В итоге, после пролонгации процент по вкладу оказывается меньше, чем указано в приложении. Оказывается (по словам техподдержки), некоторые процентные ставки действуют только для новых (акционных) депозитов, но в приложении про это нигде не сказано.
27 червня 2024, 20:32
Доброго дня.

Відповідно до типової форми Універсального договору банківського вкладу для фізичних осіб, Розділ 1 пункт 1.3. — по закінченні (в останній день) строку залучення вкладу, строк вкладу продовжується кожного разу на той самий строк та на умовах, встановлених Банком.

При цьому процентна ставка встановлюється в розмірі, що буде діяти в Банку у перший робочий день нового строку вкладу.

У випадку, якщо вкладник має намір отримати вклад та не розміщувати депозит на новий строк, вкладнику необхідно звернутися до відділення Банку, не пізніше ніж за 3 (три) робочі дні до закінчення строку залучення вкладу, або зателефонувати до Контакт-центру Банку, або зняти ознаку автопролонгації в системах дистанційного обслуговування.

Ознайомитись з інформацією можливо на офіційному сайті Банку (https://tascombank.ua/ ) в розділі «Тобі» — «Депозити» — «Завантаження» або за посиланням — https://tascombank.ua/files/01032023-TF_dogovoru_vklad__Strokovyi.pdf
Звертаємо Вашу увагу, що надбавка за автоматичне продовження вкладу на аналогічний термін в національній та іноземній валютах не передбачена.

Додатково інформуємо, що до 30.06.2024р. в ТАСКОМБАНК діє акція «Твої гроші – твої правила».

Умови розміщення:
• виплата % в кінці строку/щомісячно;
• строк 3,6,9 та 12 місяців;
• мін. сума вкладу від 1 000 грн;
• без можливості поповнення та дострокового розірвання.

Акційна ставка 15,5% для всіх строків.

Оформлення: при зверненні до відділення.

Пропозиція діє для нових клієнтів, або клієнтів, у яких протягом останніх 30-ти календарних днів відсутні строкові вклади в ТАСКОМБАНКУ, або для діючих вкладників, які оформлюють новий депозит та у яких протягом останніх 30 днів до дати оформлення нового вкладу не зменшувалася сума залишків на діючих строкових вкладах в ТАСКОМБАНКУ.

Також при розміщенні депозитного вкладу через систему інтернет-банкінгу TAS2U терміном на 3 та 6 місяців в гривні передбачено бонус +1% до діючої ставки.

Бонус діє для депозитів без дострокового розірвання, з можливістю поповнення та без.

Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження щодо обслуговування в ТАСКОМБАНКу.

Приносимо вибачення за завдані незручності.
Будемо докладати максимум зусиль для покращення роботи вказаного відділення та Банку в цілому.
Vasiliy061 19 червня 2024, 16:41
Деже хітро зроблено. Неможна керувати кредитним лімітом з додатку потрібно телефонувати в банк і це робити.
А як списувати з карти гроші то функція доступна.
І ніхто не телефонує.
20 червня 2024, 18:52
Добрий день.

Дійсно, подати запит на підвищення кредитного ліміту можливо, звернувшись до Контакт-центру банку або безпосередньо у відділення банку та за виконання наступних умов:

1. Карта відкрита більше, ніж 30 днів тому;
2.Не було збільшення кредитного ліміту по цій картці за останні 6 міс.;
3.Немає поточного прострочення по кредитах в ТАСКОМБАНКу та відсутній факт прострочення за останні 6 місяців.
Рішення щодо встановлення розміру кредитного ліміту кредитний комітет приймає для кожного клієнта індивідуально!

Водночас дійсно, ще не всі заплановані функції наразі реалізовано.
Додатково викладена Вами інформація передана до відповідного підрозділу банку та зафіксована, як побажання до роботи інтернет-банкінгу TAS2U.
Списання по рахунку здійснюються банком виключно, якщо передбачені тарифами пакету послуг в якому обслуговується карта.
Для того, щоб більш детально перевірити інформацію – вкажіть, будь ласка, повністю Ваше ПІБ, ІПН, дату та суму списання в особисті повідомлення.
BondarenkoVi 18 червня 2024, 1:06
Взломали телеграмм аккаунт моих родственников и под их видом попросили перевести денег. Я перевела деньги именно в Tascombank, мне это видно из квитанции. Номер карты 5366 3911 0785 3277. Это МОШЕННИКИ. В Телеграмм чаті, під виглядом прохання про допомогу, замість моїх родичів виявилися шахраї. Після здійснення переказу вся переписка зникла, і аккаунт видалений. Переказ був здійснений клієнту вашого банку, який виявився шахраєм.
19 червня 2024, 16:38
Добрий день.

Інформуємо, що вказана карта отримувача не належить ТАСКОМБАНКу.
Банк-отримувача може бути вказаний ТАСКОМБАНК у випадку, якщо карта належить банку, який працює на ліцензії ТАСКОМБАНКу.
Для уточнення інформації рекомендуємо звернутись до Izibank.
Контакти IziBank:
· 0800 605 005.
· +38 044 224 67 27 (для дзвінків з-за кордону);
· Telegram [@izibank_bot].

Рекомендуємо Вам обов’язково написати заяву до правоохоронних органів, так як розгляд питання щодо встановлення факту шахрайства знаходиться саме у компетенції даного органу.
Всю інформацію необхідну для розслідування даного інциденту Банк зможе надати на запит правоохоронних органів або суду.
Oleh Hello 5 червня 2024, 12:01
Відділення за адресою: Київ, вул. М. Тимошенка, 21
Таскомбанк порушує закон при здійсненні фінмоніторингу. Служба підтримки вводить в оману. Це ганьба для такого великого банку.

Разом з ІЗІбанком заблкували у мене рахунки 30 травня і не розблокували 1 червня. Згідно статті 23 закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» у банка як первинної установи фінмоніторингу є два дні на призупинення рахунків. Але Таскомбанк і ІЗІбанк не розблокували мої рахунки 1 червня.

Блокування рахунків це нетривіальна ситуація, у багатьох людей такого ніколи не траплялося в житті, особливо, якщо є якісь солідні суми на рахунку. Але служба підтримки цих банк абсолютно недієздатна, некомпетентна і просто вводить в оману, створюючи ситуації штучної заборгованості чи інших платежів, і переривають спілкування «фразами розмова набула циклічності», а могли би виділити окремого менеджера для процесу призупинення, який би проконсультував, як краще це зробити — коли відкривають рахунки, оформлюють картки чи пакети, то є співробітник банку, який все пояснює і пропонує, як краще. А коли банк закриває рахунки, то вважає, що може потужно харкнути і стягнути величезну 20% комісію за переказ коштів, який в іншому випадку відбувається без комісій.

Це ганебно в вищому ступені для такого великого банку, по простому ДНО.
11 червня 2024, 18:48
Добрий день.
Звертаємо увагу, що відповідно до договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб, пункт 4.4.4. Банк має право витребувати, а Клієнт, представник Клієнта зобов'язані подати інформацію (офіційні документи), необхідну для здійснення належної перевірки, а також для виконання Банком інших вимог законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.
Термін розгляду запиту залежить від наданих Клієнтом документів, що підтверджують джерела походження коштів.
Дійсно, клієнтам, що мають відкриті активні рахунки (картки) в рамках проекту izibank, до яких було застосовано правило припинення ділових відносин за ініціативи Банку за вимогами статті 15 Закону України Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення буде застосовуватись комісія за отримання готівки/безготівковий перерахунок коштів за рахунок власних коштів в касах відділень АТ «ТАСКОМБАНК».
Комісія становитиме 20%, максимально 10 000 грн від суми балансу на кожному рахунку після погашення кредитних зобов’язань.
Jaroslav 82 31 травня 2024, 22:21
Це не банк це дно!
З 26.05 не можу відкрити картковий рахунок в банку, мабудь банку клиенти не потрібні)
Добре що хоть депозит не поклав в цей банк)
Служба підтримки дно (
Персонал не компетентний
Хотів залишити звернення (в службі підтримки)більше часу не могли зареєструвати) а після 18:00 повідомили що все на сьогодні реєстрація закінчена)
Зверніться в понеділок після 9:00)
4 червня 2024, 15:03
Добрий день.

Для закриття рахунку просимо Вас звернутись до нашого контакт-центру.
dana98 30 травня 2024, 18:14
Нажаль я не можу отримати відповідь від підтримки майже 2 тижня. Я просто хотіла дзнатись інформацію по останній транзакції, яка сума мені прийшла в валюті, тому що ця інформація недоступна в додатку (у всіх інших онлайн банкінгах ця інорфмація завжди була доступна). Я не розумію чому я не можу отримати відповідь на легке запитання. Це вперше в моєму досвіді що банк ніяк не реагує на мої запитання. Я отримала повернення від Airbnb в розмірі 1240$, але як я розумію банк помилково зарахував їх по дуже заниженому курсу 38.7, замість 40. Тому я втратила 1700 грн на операції повернення. Чи то скриті комісії якісь, чи то помилка банку, але я хочу дізнатись відповідь. Також хочу відзначити, що в той самий час мені було зроблено повернення на картку іншого банку майже на аналогічу суму і там різниця між оплатою і поверненням була лише 70 грн, а не 1700 як в моєму випадку з Таскомбанк.
4 червня 2024, 15:02
Добрий день.

Приносимо вибачення за очікування.
Інформуємо, що Ваше звернення перебуває в роботі відповідного підрозділу Банку, необхідний додатковий час для вирішення питання.
Відповідь буде відправлено найближчим часом.
EviTr 30 травня 2024, 9:49
Спеціально зареєструвалась на мінфіні щоб залишити цей відгук, бо написаний моїм батьком відгук по моїй ситуації модератором Мінфіну був визнаний як такий що не підтверджений. Отже моя ситауція така:
Банк як офіційний дистрибутор НБУ здійснює офіційний продаж нумізматичної продукції. Придбати монети та банкноти можна двома способами — вистоявши довгу живу чергу, або клієнтам банку надана привілегія замовити продукцію НБУ через сайт банку, а потім викупити її у відділенні. Виім я стикнулась з ситуацією, коли монету я замовила, а касир банку відмовилась мені її продавати, мотивуючи, що в моєму замовленні такої монети немає. Власне кажучи ось подробиці цієї ситуації:

9.04.2024 я на сайті coins.tascombank.ua оформила замовлення № 12264 яке містило 2 нейзильберові монети НБУ «Кохання» і «Захисниці» — обидві в сувенірному пакованні. 14 квітні при намагані викупити це замовлення касир Запорізького відділення по вул. Піденноукраїнській повідомила, що в данному замовленні за її даними присутня лише 1 монета «Кохання», а монети «Захисниці» немає. Звичайно касир не може продати ту монету, якої, як видає їй система, у замовлені немає, а тому запропонувала мені звернутись на гарячу лінію для владнання проблемного питання з ними. Розуміючи, що це нормальна ситуація — гаряча лінія для того і існує щоб допомагати клієнту з проблемними питаннями я одразу зателефонувала по номеру 0800503580. Втім гаряча лінія теж не всесильна, вирішиит питання самостійно одразу не могла, а тому на моє звернення було оформлено заявку, яку мала розглянути відповідна служба банку. Наступного дня — тобто 15.04.2024 відповідна служба мені зателефонувала і попросила зробити скрін замовлення, де було б видно наявність у замовленні обох монет. В той же день я все зробила як просили — скрін надіслано у вайбер і оператора я попросила приєднати до моєї заявки (назвала ПІБ), що знаходиться на розгляді. Далі я почала чекати на розгляд моєї заявки по суті, сподіваючись на зворотній зв’язок. Час спливав але ніхто нічого не повідомляв. Розуміючи, що щось з підтримкою Таскомбанку не те — я 2 травня 2024 зателефонувала підтримці з проханням повідомити стан розгляду заявки і, виявляється, що підтримка вважає, що я нічого їм по вайберу не надіслала, а тому заявка так і висить як не виконана з моєї вини. Прохання подивитись у вайбері та знайти там скрін від 15 квітня ні до чого не привели — відповіли: «Скріну нема!». Ну гаразд, але ж можна надіслати скрін знов — він то в наявності. Відповідь підтримки: «так, можна, надсилайте, попрохайте приєднати до заявки 2433457». На уточнююче питання — чи отримає я якийсь зворотній зв’язок по результатам розгляду — відповіли: «Так, звичайно — вам зателефонують». У той же день скрін мною направлено повторно, звичайно я попрохала доєднати скрін до замовлення 2433457 озвучено і… знов чекання. Ну не вважаю я, що банк може обманути і проігнорувати мою заявку та обіцянку зателефонувати… Втім учора — тобто 29 травня 2024 року, терпець таки увірвався і я знову зателефонувала в підтримку з проханням повідомити стан розгляду заявки. І… мені повідомили, що моя заявка була розглянута ще в той день коли я направила скрін. Ну і визнали, що мені дійсно не зателефонували, хоча і обіцяли. Але саме цікаве — це навіть не результат розгляду заявки, а він такий «фахівці Таскомбанку, розглянувши заявку дійшли висновку що по замовленню відбувся „технічний збій“ внаслідок чого монета „Захисниці“ у сувенірному пакованні не потрапила до замовлення, хоча і з незрозумілою причини продовжила відображатись у замовленні клієнта у його персональному кабінеті» (до речі вона відображається там і наразі). Саме цікаве це те що підтримка Таскомбанку порекомендувала мені вдіяти — мені запропонували замовити вказану монету повторно… коли вона буде знову запропонована на продаж. А на моє заперечення що вказана монета навряд чи колись буде продатаватись Таскомбанком — відповіли, що то не наша проблема — ми заявку розглянули. І ось тут у мене виникають справедливі питання. По перше — що для того щоб зробити висновок, що стався «технічний» збій не треба було двічі просити скріни, де монета дійсно була. І що такий «збій» трапився розуміла я саме і по суті те саме мені повідомила касир ще 14 квітня. Навіщо було тягнути кота за хвіст — імітуючи бурхливу діяльність? По друге, я як клієнт, якому вдалось замовити монету але не вдалось її викупити, звертаючись до служби підтримки банку розраховувала отримати не висновок про технічний збій, а пропозиції з боку банку як врегулювати таку ситуацію. Не рекомендацію замовити монетку повторно в умовах тоді коли банк її на продаж запропонує наступного разу — НІКОЛИ!!! При цьому я як адекватна людина, розумію, що данних монет може в банку банально не лишитись (хоча зазвичай дистрибутори залишають певну кількість монет — «про запас»), втім банк якому цікава лояльність клієнта ну як варіант міг запропонувати викупити мені якусь іншу монету. Адже НБУ щомісячно випускає 1−3 нові монетки, а Таскомбанк частину своєї квоти реалізовує через замовлення клієнтів, а частину пускає у вільний продаж. Тобто без проблем клієнту можна було б запропонувати придбати іншу монетку (з тих що призначені для вільного продажу), що вийшла пізніше, але ще в Запоріжжі Таскомбанком не продавались — наприклад «Чорний лелека» (у сувенірному паковані чи без нього), або якусь іншу. Звісно я не чекаю якогось безкоштовного соррі-бонусу від банку в ситуації, яка виникла через недолуге програмне забезпечення саме банку — я готова за власні кошти викупити якусь іншу монету — по справедливій ціні банку. Втім в головах фахівців Таскомбанку, які розглядали мою заявку жодних ідей з цього приводу чомусь не виникло. Ну і третє — ну ось не можу зрозуміти що це за служба підтримки у банку така? Заявки створюють, обіцяють розглянути і навіть іноді розглядають — але чому клієнти не інформуються про результати розгляду — ну не можу я цього зрозуміти. На що тут сподівання? Що клієнт забуде? Так може і тех-збою не було, а просто мою монетку забрала якась інша людина? (останнє питання риторичне). Хочу почути позицію банку з вказаного приводу, включаючи які заходи впливу планується застосувати до осіб що розглядали згадану заявку, забуваючи мене поінформувати про цей самий розгляд. Якщо представнику банку буде потрібна будь-яка додаткова інформація — надам без проблем — усі скріни в наявності.
31 травня 2024, 12:03
Добрий день.

Дійсно, відбувся технічний збій при створенні замовлення.
Звертаємо увагу, що зі сторони служби підтримки банку було здійснено дзвінок до Вас з метою інформування щодо розгляду запиту, але не було встановлено зв'язок.
Найближчим часом повторно з Вами зв’яжемось.
AlejandroV 30 травня 2024, 0:31
Таскомбанк — є офіційним дистрибутором з продажу нумізматичної продукції НБУ!!! Більше того — визнаю безумовно чудово, що банк намагається цивілізовано торгувати цією самою нумізмтачною продукцією НБУ (а це монети, банкноти, пам’ятні медалі). Жоден з інших офіційних дистрибуторів (а їх трої — державні Приватбанка, Укргазбанк та комерційний Радабанк) досі не сподобився розробити такий прозорий спосіб замовлення монет як через сайт банку. А у Таскомбанку такий сайт є. Так він наприкінці 2023 року був запущений в тестовому режимі, потім на початку 2024 року припиняв свою роботу але вже в квітні відновився, щоправда дещо змінилася логіка роботи — замовити, а потім викупити монету у Таскомбанку наразі можуть лише клієнти цього банку. Втім маю визнати — це дійсно зручно, бо сам нумізматичний ринок України наразі дуже дикий (якщо не сказати криміналізований), але Таскомбанк демонструє свої намагання працювати цивілозовано і прозоро. За це йому честь і шана. Втім як кажуть і на сонці бувають плями. І це нормально — в нашому житті та в наших умовах немає нічого досконалого. Всі помиляються, навіть комп’ютерні програми. І на допомогу мали б приходити люди. Ті самі працівники служби підтримки, які б мали розрулювати усі проблемні ситуації. Втім на жаль довелося стикнутися з ситуацією, коли та сама служба підтримки Таскомбанку продемонструвала надзвичайний пофігізм та банальну неповагу до проблеми клієнта. А проблема виникла саме з виконання банком замовлення на придбання тих самих монет. Отже замовлення № 12264 від 9.04.2024 містило 2 нейзильберові монети НБУ «Кохання» і «Захисниці» — обидві в сувенірному пакованні НБУ. 14 квітні при намагані викупити це замовлення касир Запорізького відділення по вул. Піденноукраїнській повідомила, що в данному замовленні за її даними присутня лише 1 монета «Кохання», а монети «Захисниці» немає. Звичайно касир не може продати ту монету, якої, як видає їй система, у замовлені немає, а тому запропонувала звернутись на гарячу лінію для владнання проблемного питання з ними. Власне клієнт розуміє, що це нормальна ситуація — гаряча лінія для того і існує щоб допомагати клієнту з проблемними питаннями. Втім гаряча лінія теж не всесильна тому на звернення клієнта було оформлено заявку, яку мала розглянути відповідна служба банку. Наступного дня — тобто 15.04.2024 відповідна служба зателефонувала клієнту і попросила зробити скрін замовлення, де було б видно наявність у замовленні обох монет. Скрін попрохали направити в вайбер при цьому клієнт мав зазначити свої ПІБ — щоб скрін було приєднано до відповідної заявки. Власне кажучи в той же день клієнтом все було зроблено як просили — скрін надіслано у вайбер і оператора попросили приєднати його до заявки конкретного клієнта, що знаходиться на розгляді. І клієнт став чекати на розгляд своєї заявки по суті, сподіваючись на зворотній зв’язок. Час спливав але ніхто нічого не повідомляв. Розуміючи, що щось з підтримкою Таскомбанку не те — клієнт 2 травня 2024 телефонує підтримці з проханням повідомити стан розгляду його заявки і, о диво, виявляється, що підтримка вважає, що клієнт нічого їм не надіслав, а тому заявка так і висить як не виконана з вини клієнта. Прохання подивитись у вайбері та знайти там скрін від 15 квітня ні до чого не привели — відповіли: «Скріну нема!». Ну гаразд, але ж можна надіслати скрін знов — він то в наявності. Відповідь підтримки: «так, можна, надсилайте, попрохайте приєднати до заявки 2433457». На уточнююче питання — чи отримає клієнт якийсь зворотній зв’язок — відповідь: «Так, звичайно — вам зателефонують». У той же день скрін направлено повторно, прохання доєднати скрін до замовлення 2433457 озвучено і… знов чекання. Ну не вважає клієнт, що банк може його обманути і проігнорувати його заявку та обіцянку зателефонувати… Втім учора — тобтоо 29 травня 2024 року, терпець таки увірвався і клієнт знову телефонує в підтримку з проханням повідомити стан розгляду заявки. І… йому повідомляють, що його заявка була заявлена ще в той день коли він направив скрін. Ну так не зателефонували, хоча і обіцяли. Але саме цікаве — це навіть не результат розгляду заявки, а він такий «фахівці Таскомбанку, розглянувши заявку дійшли висновку що по замовленню клієнта відбувся „технічний збій“ внаслідок чого монета „Захисниці“ у сувенірному пакованні не потрапила до замовлення, хоча і з незрозумілою причини продовжила відображатись у замовленні клієнта у його персональному кабінеті (до речі вона відображається там і наразі)». Саме цікаве це те як підтримка Таскомбанку порекомендувала вдіяти клієнту — йому запропонували замовити вказану монету повторно… коли вона буде знову запропонована на продаж. А на заперечення клієнта що вказана монета навряд чи колись буде продатаватись Таскомбанком — відповіли, що то не наша проблема — ми заявку розглянули. І ось тут у мене виникають справедливі питання. По перше — що для того щоб зробити висновок, що стався «технічний» збій можна було одразу — для цього не треба було двічі просити скріни, де монета дійсно було. І що такий «збій» трапився розумів і сам клієнт і йому повідомила касир ще 14 квітня. Навіщо було тягнути кота за хвіст — імітуючи бурхливу діяльність. По друге, клієнт, якому вдалось замовити монету але не вдалось її викупити, мабуть чекав не висновок про технічний збій а пропозиції з боку банку як врегулювати таку ситуацію. Не рекомендацію замовити монетку повторно в умовах коли банк її на продаж запропонує наступного разу — НІКОЛИ!!! При цьому клієнт адекватна людина, розуміє, що данних монет може в банку банально не лишитись (хоча зазвичай дистрибутори залишають певну кількість монет — «про запас»), втім банк якому цікава лояльність клієнта ну як варіант міг запропонувати викупити клієнту якусь іншу монету. Тут слід зазначити що НБУ щомісячно випускає 1−3 нові монетки, а Таскомбанк частину своєї квоти реалізовує через замовлення клієнтів, а частину пускає у вільний продаж. Тобто без проблем клієнту можна було б запропонувати придбати іншу монетку, що вийшла пізніше, але ще в Запоріжжі Таскомбанком не продавались — наприклад «Чорний лелека» (у сувенірному паковані чи без нього), або якусь іншу. Тобто клієнт навіть не чекає якогось безкоштовного соррі-бонусу від банку в ситуації, яка виникла через недолуге програмне забезпечення саме банку — клієнт готовий за власні кошти викупити якусь іншу монету — по справедливій ціні банку. Втім в головах фахівців Таскомбанку, які розглядали заявку клієнта жодних ідей з цього приводу чомусь не виникло. Ну і третє — ну ось не можу зрозуміти що це за служба підтримки у банку така? Заявки створюють, обіцяють розглянути і навіть іноді розглядають — але чому клієнти не інформуються про результати розгляду — ну не можу я зрозуміти. На що сподівання? Що клієнт забуде? Так може і тех-збою не було, а просто його монетку забрала якась інша людина? (останнє питання риторичне). Хочу почути позицію банку з вказаного приводу, включаючи які заходи впливу планується застосувати до осіб що розглядали згадану заявку. Якщо представнику банку буде потрібна будь-яка додаткова інформація — надам без проблем — усі скріни в наявності.
31 травня 2024, 12:04
Добрий день.

Дійсно, відбувся технічний збій при створенні замовлення.
Найближчим часом повторно з Вами зв’яжемось.
Андрій Грабовський 29 травня 2024, 16:59
Відділення за адресою: Львів, пр-т Червоної Калини, 36
Кидають на гроші. Майже 50 тис грн моїх там. Самі закрили рахунок. сказали написати заяву щоб гроші перерахували на інший банк ще два тиждні назад. На відділенні тоді сказали що кошти переведуть на інший банк на протязі трьох днів. Пройшло уже два тиждні, грошей немає, намагаються кинути! Роблю розголос щоб злочинцям не вдалося це зробити!!! Не кидайте людей інакше від вас підуть останні клієнти!
29 травня 2024, 21:26
Добрий день.

Розуміємо Ваше незадоволення, при цьому зазначаємо, що згідно з умовами Договору комплексного банківського обслуговування — 12.4. Банк має право розірвати в односторонньому порядку Договір та закрити Рахунок за ініціативою Банку:
– у випадках, передбачених законодавством, що регулює відносини у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення;
– в інших випадках, передбачених чинним законодавством України, банківськими правилами, або додатковими угодами/змінами до ДКБО/Договорів.

Для того, щоб перевірити інформацію вкажіть, будь ласка, в яке відділення ТАСКОМБАНКу Ви звертались та дату звернення в особисті повідомлення.
AndriyGrabov 25 травня 2024, 13:46
Відділення за адресою: Львів, пр-т Червоної Калини, 36
Кинули на 50тисяч! Закрили рахунок в банку через те що я робив замовлення на аліекспрес та не повернули кошти які там були — біля 50 тисяч! Шахраї. Буду звертатися в поліцію
27 травня 2024, 16:58

Anya15 9 травня 2024, 19:36
Запросила друга вже більше двох тижнів ніякі бонуси ніхто не отримав. Оператор повідомив що нічим допомогти не може
9 травня 2024, 20:09
Добрий день.

Якщо були дотримані всі умови Акції «Приведи Друга» — Банк може здійснювати виплату винагороди в термін до 30 днів.
Умови акції за посиланням — https://tascombank.ua/files/Ofitsiini_Umovy_provedennia_Aktsi_Pryvedy_Druga_2022.pdf
Пункт 5.3. – виплата винагороди Учасникам Акції здійснюється протягом 30 календарних днів з моменту оформлення другом пакету послуг (карти).
Додатково вкажіть, будь ласка, Ваше ПІБ та номер телефону, ПІБ і номер телефону рекомендованого друга, в особисті повідомлення – перевіримо інформацію чи були виконані умови акції.
Gelloiss 8 травня 2024, 15:50
Не знаю, що там насправді за схема про переход від спортбанку до таскомбанку, але я не вірю, що залишилися ті ж самі власники, бо їх дії кардинально інші!
Я був клієнтом спортабнку від найперших місяців його існування, це вже роки 4 точно. Він дійшов рівня монобанку, я його активно рекомендував друзям і близьким, бо де в чому він був навіть кращим за моно. Але, нажаль, сталася біда. Банк було викуплено шархраями і він став TAS2U. Чому шахраями? Бо пілся переходу від спортбанку в ту помийку на букву «Т» у моїх батьків просто зникли гроші з карток. Питання вже вирішується з банками третій тиждень. В мене благо грошей не було на карті, але був кредитний ліміт. Так ось прикол. Вчора я був винен 500 грн обовʼязкового платежу за вихід з пільгового періоду. Сьогодні там вже сумма 1000грн 😂 Срашно подумати, що буде завтра. Оператор дзвонив теж казав про 500 грн, але я почитав відгуки інших людей і зрозумів, що краще взагалі нічого не погашати, бо буде більше проблем навіть. Тож на все добре! Якщо спортбанк повернеться, я поверну йому борг.
А так циї шахраїв всеодно засудять інші потерпілі, так що я не буду їм переводити свої гроші.
9 травня 2024, 20:05
Добрий день.

Звертаємо увагу, що проект Спорт банк здійснював діяльність на ліцензії АТ «ТАСКОМБАНК», а отже усі клієнти Спорт банк є клієнтами ТАСКОМБАНКУ, і банк продовжить обслуговування усіх клієнтів, які користувались застосунком Спорт банк, забезпечуючи надійний і сучасний сервіс своїм клієнтам.

Інформуємо, що всі Ваші раніше укладені договори продовжують діяти на тих же умовах, на яких вони були укладені.

Для перевірки наданої Вами інформації та можливості допомогти в вирішенні питання – прохання звернутись до служби підтримки за тел.:0 800 503 580 (безкоштовно на території України), в банківський чат ( https://tascombank.ua/) або на info@tascombank.com.ua
AB250188KVJ 6 травня 2024, 18:08
Обслуживался в СпортБанке и перевели счет в таскомбанк. Со спортбанком проблем особо не было и погашал карту в льготном периоде. В приложении таса тоже все оплатил в льгтном периоде и созвонился с оператором чтобы подтвердить сумму. В итоге мы сошлись на сумме и оператор сказала что в приложении показывает верную сумму. Я все оплатил.Сделал на всякий случай скрин экрана, что все оплачено в льготном периоде. В итоге в начале месяца списались «выдуманные» проценты и оператор говорит, что я недоплатил сумму льготного периода. Я подал жалобу на горячую линию, они сказали что послушают диалог и если оператор сказал сумму, которую я внес, то сторнируют мне излишне начисленные проценты. Никто до сих пор не слушает мой диалог от 26 апреля 14:37. Прошу повлиять на это безобразие и бездеятельность службы поддержки. Следующая жалоба будет в НБУ
7 травня 2024, 11:39

Розуміємо Ваше незадоволення, при цьому зазначаємо, що Ваше звернення було зафіксовано оператором Банку та передано до відповідного підрозділу для перевірки інформації.
Запит знаходиться в роботі.
Коли Ваше питання буде розглянуто – Вас додатково буде проінформовано.

Курс валют в Таскомбанку

USD 41 41.4

Курс валют в Таскомбанку

USD 41 41.4
Головна / Банки України 🏦 / Таскомбанк 💰 / Відгуки про Таскомбанку 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Таскомбанку, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.