кредитка для користування за кордоном.

stels19091 16 квітня 2015, 1:09
Доброї пори всім читачам.Мав необережність звязатись з цим… Було вирішено взяти кредитку для користування за кордоном. І сталась найбільша помилка коли я активував цю мишоловку.При розрахунку за кордоном приходить смска про зняття і конвертацію однієї суми, а через 2-3 дня приходить ще одна і з новою конвертацією,- не в мою користь і по курсу ого-го.Крім цього при погашенні карти з іншого банку гроші гуляли стільки часу що можна було посивіти.А ще різні комісії, страхування і на рахування в місячній виписці затягують Вас так далеко і глибоко, аж по саме нехочу.За ту суму що вони зтягують за місячне страхування можна застрахувати все рухоме і не рухоме майно.Я маю справу з декількома банками, так як веду маленький бізнес, але такого нахабства і наглості немає ні в кого. Зателефонувала до нас співробітник цієї богодельні і нагадала що потрібно сплатити місячний мінімальний платіж, я відповів що сплатили і запитав до якого числа потрібно здійснювати(тому що щораз до різного кажуть), то Вона як привязана до плоту коза на яку скочив бичок почала нести таке чого без пів літра не розбереш.Висновок їх працівники там тільки для марафету і тупі як валянки.Я відразу не роздумуючи вирішив закрити цю фінансову пявку з мого гаманця і забути про неї як скоріше… Але коли відкривали то привіз курьєр(сервіс в них бачиш но), а от щоб закрити то їдь сам. Т..! Це ще гірше я ті конторки з рекламок що дають кредити.На днях поїду закрию і забуду ці неприємні моменти з мого життя.Перед тим як брати карту подумайте, або краще про них не думайте,-є дуже багато надійних і чесних банків…
16 квітня 2015, 12:09
stels19091, добрий день! На сайті представлені особливості взаєморозрахунків у різних валютах: www.alfabank.ua/ru/chastnym-licam/platezhnye-karty/informacija-dlja-derzhatelei-platezhnyh-kart/osobennosti-vzaimoraschetov-v-raznyh-valyutah.htm
Курси валют для карт представлені за посиланням: www.alfabank.ua/ru/chastnym-licam/platezhnye-karty/informacija-dlja-derzhatelei-platezhnyh-kart/kursy-valyut-dlja-kart_informacija-dlja-derzhatelei-platezhnyh-kart.htm
Терміни проведення платежів через канали погашення представлені за посиланням: www.alfabank.ua/ru/chastnym-licam/kredity/kak-pogashat-kredit/kreditnaja-karta_kak-pogashat-kredit_1400758525.htm
Щодо закриття рахунку — в ДКБО фізичних осіб, п. 4.1.13, зазначено, що Клієнт повинен оповістити Банк про це письмовою заявою.
Мінфін
Відповідь адміністратора
20 квітня 2015, 16:52
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 20.04.2015).

Курс валют в Сенс Банк

EUR 42.46 43

Курс валют в Сенс Банк

EUR 42.46 43
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / кредитка для користування за кордоном.