RostReaper 21 листопада 2021, 16:36
Щиро вдячний за допомогу працівникові Альфа-банку Наталії Гавриленко! Кваліфікований працівник, який покроково допоміг усунути всі труднощі.
21 листопада 2021, 16:52
Раді, що вам сподобалась консультація Наталії. Обов'язково передамо їй вашу подяку 😊
23 листопада 2021, 14:06
Andrii911 21 листопада 2021, 14:00
Щиро вдячний за допомогу працівнику Альфа- банку Денису Курдишу! Кваліфікований вахівець, вичерпно відповів на всі запитання, покроково допоміг усунути всі труднощі. Респект)
21 листопада 2021, 14:22
Дуже раді, що вам сподобалось обслуговування у нас в чаті. Обов'язково передамо вашу вдячність Денису 😊
23 листопада 2021, 14:07
tylerthecat 21 листопада 2021, 13:46
Очень нравится обслуживание, атмосфера и общение. Что в физическом отделении, что в чате приложения.
Каждый раз когда нужна была помощь или консультация — сотрудницы Альфа-Банка меня выручали и оставляли положительные впечатления.

С последним моим обращением помогла Татьяна Галенок ;) Благодарю Вас!
21 листопада 2021, 14:16
Щиро вдячні за ваш відгук та роки співпраці 😊 Нам дуже приємно, що вам подобається наш банк та обслуговування наших спеціалістів. Обов'язково передамо вашу подяку Тетяні 💕
23 листопада 2021, 14:09
hitman228 21 листопада 2021, 12:58
консультант Ирина очень хорошая) пояснила мне что и как, отвечает быстро, спасибо большое
21 листопада 2021, 13:08
Щиро вдячні за ваш відгук 😊 Раді, що вам сподобалось у нас в чаті. Обов'язково передамо Ірині вашу подяку 💕
23 листопада 2021, 14:09
Makar1980 20 листопада 2021, 23:19
Христина Усаченко консультант який професійно допоміг мені, і надав чіткі відповіді на мої запитання, дуже дякую !!!)))
20 листопада 2021, 23:23
Щиро вдячні за ваш відгук 🥰 Раді, що вам сподобалось обслуговування у нас в чаті. Обов'язково передамо вашу подяку Христині 😉
Makar1980 20 листопада 2021, 19:07
Дуже вдячна за консультацію, і швидку допомогу) Консультанту Анастасії Белорус, все чітко і доступно. Цінуйте таких працівників.
20 листопада 2021, 19:14
Дякуємо за ваш відгук! Всіх цінуємо :)
23 листопада 2021, 14:08
okopanskii 20 листопада 2021, 17:07
Мне удостоилось попасть на самого лучшего консультанта Алла Химуля, девушка показала высокий уровень, очень помогла мне с моими вопросами. Дайте девушке премию, пожалуйста
20 листопада 2021, 17:52
Дякуємо за ваш відгук! Про премію запам'ятаємо ;)
23 листопада 2021, 14:02
Veronichka2021 20 листопада 2021, 14:38
Хочу сказати дякую онлайн-підтримці Альфа Банку
За моїм проханням мені допомагала Альона Ткаченко, дуже швидко і оперативно, відмінне обслуговування))))
Дякую за допомогу Альоночка)))
Хороших клієнтів)))
20 листопада 2021, 16:15
Дякуємо за ваші теплі слова, в холодну осінню погоду вони зігрівають більше ніж опалення) Ваші слова Альоні передали, вона більш ніж рада.
23 листопада 2021, 14:03
Andrii02 20 листопада 2021, 11:27
Дуже якісна і швидка робота служби онлайн-підтримки. Запит про «Відключення страхового пакету від нещасних випадків» прийняла менеджер Анастасія Белорус. Всього кілька уточнюючих запитань і все готово. Дякую за відмінний сервіс👍
20 листопада 2021, 11:48
Дякуємо за відгук!
Приємно, що так високо оцінили наш сервіс :)
4343472983 20 листопада 2021, 11:26
Добрий день!!! Хочу розповісти про цей банк коли розпочинається прострочення, я вже залишала скарги в цьому банку 4 рази, але я бачу, що це не допомагає, цей банк зовсім не дотримується законодавства України, порушує мої права і свободу, кожного дня я отримую по 20 дзвінків від працівників цього банку кожні вихідні працівники цього банку мені звонять по 100 раз, присилають смс в яких вказані номера, за якими я повинна зв’язатись, при цьому ці номера не зареєстровані офіційно за банком, я вже зверталась до банку і говорила, що не буду спілкуватись з незнайомими номерами, тільки з офіційно зареєстрованими. Цей банк порушує мої права. Я спілкувалась в чаті їхнього банку, я їм пишу, що вони порушують закони України, а вони мені пишуть, що поки ви не заплатите заборгованість, дзвінки і надалі будуть продовжуватись, тим самим банк займається примушуванням, а це вже 355 ст. ККУ, так що я не розумію як банк банк може вести так зі своїми клієнтами, якщо на даний час нема коштів потрібно займатися примушуванням і вимаганням і при цьому порушувати законодавство України, згідно якого банк повинен працювати.
20 листопада 2021, 11:41
Добрий день.
Банк виконує повною мірою умови договору. Того ж має право вимагати і від клієнта. При виникненні простроченої заборгованості банк може виконувати дзвінки, спрямовувати смс та кореспонденцію з метою попередити позичальника про необхідність погашення. Напишіть в приватні повідомлення, спробуємо допомогти.
Boiko777 20 листопада 2021, 11:16
Отличный банк! Нравится, что Bank ID, был у одних из первых, нравится кешбек, удобное приложение. Еще хочу отметить консультанта Андрея Карапуда, который помог мне в решении моего вопроса!
20 листопада 2021, 11:28
Дякуємо за відгук!
Андрій був радий вам допомогти :)
Oliya1993 20 листопада 2021, 11:08
Карта утеряна. Нужно было заблокировать.
Обратилась в чат, Мельник Владислав, отлично справился с моим вопросом.
20 листопада 2021, 11:22
Дякуємо за відгук!
Чудово, що в таких випадках можемо оперативно допомогти :)
Zurich100 19 листопада 2021, 23:01
Татьяна Шабунько просто супер оператор, спасибо ей за помощь
19 листопада 2021, 23:09
Безмежно вдячні за ваш відгук 🥰 Раді, що вам сподобалось обслуговування в чаті та консультація Тетяни. Обов'язково передамо вашу подяку їй 😉
23 листопада 2021, 14:03
Romanchukvera 19 листопада 2021, 19:13
Сотрудник Дмитрий Яцковский
Очень хорошо и профессионально подходит к своей работе.
Мне понравилось. Благодарю.
19 листопада 2021, 20:22
Щиро вдячні за ваш відгук. Раді, що вам сподобалось обслуговуванння в чаті. Обов'язково передамо вашу вдячність Дмитру
22 листопада 2021, 19:26
Отзыв не подтвержден «Минфином» (на 22.11.2021).
HanaO 19 листопада 2021, 16:51
Прекрасный сотрудник Евгений, откликнулся в чате в 22.00, помог решить спорную ситуацию, за что ему большая благодарность!
19 листопада 2021, 17:08
Дякуємо за відгук!
Ми готові допомагати вам завжди :)
0937217394 19 листопада 2021, 16:41
Відділення за адресою: Чернігів, пр-т Левка Лук'яненка, 70
З’явилась в мене проблема і я звернулась в підтримку. Мені допомагав Роман Неділько. Дуже приємно вразило відношення до клієнта. Цілий день залишався на зв’язку, витримав усі мої нерви аж до вирішення мого питання. Окрім оперативної та професійної підтримки я отримала ще й моральну. Дуже йому дякую та бажаю стрімкої кар'єри
19 листопада 2021, 16:51
Дякуємо за відгук!
Дуже приємно читати такі теплі відгуки :)
Dyukov 19 листопада 2021, 14:28
Привет 👋🏻
Являюсь счастливым обладателем iPhone 13 pro max и 13 pro
Это я к чему, Ваше приложение очень сильно тормозит у всех. Думаю и сами знаете.
Чтобы быстрые действия сделать, нужно нервы потратить, я думаю знаете у кого взять пример по поводу приложения!

Все начитается ещё с запуска приложения он считал лицо быстро, но потом на начальной странице выбора ввода пароля либо фейса, и потом еще раз считывает. Как будто дважды соединяется с сайтом, сервером, действительно как будто это не приложения, а сайт!

После этого катавасия начинается по серфингу внутри него!

Ты пытаешься скопировать номер карты или перейти назад или вперёд или что-то другое КОРОЧЕ очень тугое, от не слова ОЧЕНЬ.

Пожалуйста, огромная просьба, сделайте приложение действительно приложением!
Без лагов, без глюков и всего этого.
Это не веб сайт — это приложение!

Как-то редизайн, карту на первый план, а не пустой рабочий стол и так далее.

Огромная просьба сделайте не глючным!
Деньги то есть, наймите кого-то.
Или мне заняться, беру дорого!

А в целом, надеюсь только на улучшения, Вы молодцы!
Спасибо 🙏🏻
ValeriBludov 19 листопада 2021, 13:29
Корнієнко Ірина провела консультацію по роботі з картками в програмі Sens SuperApp. Дуже уважно, професійно і з добрим почуттям гумору. Добра людина, професійна робота, хорошій спеціаліст. Дякую!)
19 листопада 2021, 14:11
Дякуємо за ваш відгук! Передамо Ірині вашу подяку :)
anastasia01 19 листопада 2021, 13:19
Запитала декілька питань в чаті Альфа-Банку, відповіла оператор Панченко Аня. Дуже приємна дівчина, все зрозуміло пояснила. Більше б таких відповідальних та ввічливих працівників)
19 листопада 2021, 14:06
Дякуємо за зворотній зв'язок! Сподіваємось, що кожне ваше питання буде вирішено і у вас будуть лише приємні враження про підтримку нашого банку :)
Pro277nata 19 листопада 2021, 11:17
Відділення за адресою: Харків, вул. Полтавський шлях, 14
Очень довольна. Прекрастное обслуживание. Быстро и дохотчиво все обьясняют.
19 листопада 2021, 11:44
Дякуємо за ваш відгук :)
21 листопада 2021, 11:19
Отзыв не подтвержден «Минфином» (на 21.11.2021).

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк