seregaKontinent 5 квітня 2022, 21:12
Відділення за адресою: Миколаїв, вул. Шевченка, 59-А
С утра было на карте +0грн 11копеек, перевел с карты другого банка на Альфа-Банк 365грн, перевод показывает что зашла именно эта сумма, а на карте вместо того чтобы
показывать 365грн 11копеек, показывает — 517грн 89копеек, думал какой-то глюк, ничего
приобрести не выходит,
пишет недостаточно
денег на счету, помогите
уважаемый Минфин, куда мне жаловаться, выходит
банк незаконно украл
у меня деньги с карты.
6 квітня 2022, 17:08
У нас декілька днів тому була технічна проблема з відображенням балансу картки, у зв'язку з цим ви змогли використати більше коштів, ніж у вас реально було на рахунку.

Пробачте, будь ласка, за незручності :(

Більш детально (з сумами і датами) напишемо вам в особисті
2769 5 квітня 2022, 20:33
Не можу від банку конретного роз«ясненні своєї ситуаціх з «кредитними канікулами».Конретизую питання.На карті лише безвідсоткова розстрлчка.Заборгованність пільгового періоду в березні 6000 (по безвідсотковим розстрочкам)Плачу щомісчно аккуратно копійка в копіійку.В березні пропустив платіж (повністю).Яка сума в умовах «кредитних канікул «буде вказана в квітні в якості «заборгованності пільгового періоду «при тих же розстрочках, що і в березні? Якщо можна конретно.Чи буде нараховано 39.9% річних? Мініімальний платіж мене не цікавить.
6 квітня 2022, 13:48
Платежі по розстрочкам списуються, як і раніше (переходять в борг по картці). З них формується сума для пільгового періоду і якщо суму для пільгового періоду не погасити, то буде перерахунок на стандартну відсоткову ставку по вашій картці.

Відсотки нараховуються тільки на борг поза розстрочкою
alisavatoian 5 квітня 2022, 13:50
Добрий день! Незадоволена підтримкою вашого банку. Три дні поспіль не можу отримати конкретну відповідь на своє питання. Мені потрібно здійснити переказ коштів Swift з валютного рахунку у Альфа банку на мій же валютний рахунок у іншому українському банку. В чаті в мобільному додатку Sense мені відповідають, що така операція можлива. На гарячій лінії мені відповідають, що я не можу здійснити дану операцію. 1. Аргументують це забороною валютних переказів. Але валютні перекази, на скільки мені відомо заборонені закордон, а не по Україні. Чому я не можу здійснити SWIFT платіж між своїми рахунками по Україні? 2. Чому співробітники банку некомпетентні і не можуть мені надати відповідь на моє питання? В різних каналах підтримки різні відповіді. Наче всі співробітники працюють в різних фінансових структурах. Зробіть так, щоб ваші співробітники знали процеси і процедури вашого ж банку. 3. Я витрачаю 3 дні на з’ясування свого елементарного питання. По-перше у чаті відповідають спочатку іншими фразами і коли я питаю одне — мені відповідають про десяте. По-друге — з‘єднатися з оператором колл-центру задача не з легких — довге очікування (у умовах війни простимо), але робот, який не розуміє чого ти хочеш — дратує неможливо.
Незадоволена, сорі. Мінус
Чекаю пояснення, чому я не можу здійснити Свіфт між своїми рахунками по Україні.
7 квітня 2022, 14:09
Щиро просимо вибачити нашу підтримку 😒 Зараз за останній час стільки всього змінються, вводиться обмежень, що тут легко заплутатитсь. Вибачте, що довелось довго чекати на консультацію за таким простим питанням. Зі співробітниками обов'язково проговоримо цей момент, а в майбутньому обіцяємо стати уважнішими.
Відправлення Swift в валюті по Україні можливе лише за погодженням казначейської служби. Для цього треба звернутись у відділення банку і там співробітник допоможе вам з цим питанням.
casha casha 4 квітня 2022, 22:50
Відділення за адресою: Київ, бул. Перова, 32
война войной, а начисление процентов по кредитной карте по распорядку, есть скрин, да ещё пресловутая онлайн реструктуризация через сенс супер АПП отсутствует, за то чат автоматом выдаёт инструкцию, есть скрин
5 квітня 2022, 11:25
Кредитні канікули звільняють від обов'язкового мінімального платежу. Вони не відміняють нарахування відсотків та інших платних послуг. Це не суперечить вимогам НБУ.
Реструктуризація під час воєнного стану недоступна. Будемо вірити в нашу перемогу, а все інше дрібниці 💙💛
roler1 4 квітня 2022, 15:40
Альфабанк не отвечает по всем каналам — в приложении, в чате на сайте, в телеграме, банк все? Как мне быть уверенным что деньги, которые я плачу доходят??? И как карты закрыть после погашения кредитки? Что за ерунда вообще?
4 квітня 2022, 16:48
Зараз банк працює, але дуже багато наших колег зараз у містах, де через обстріли немає електроенергії, погашений зв'язок та інтернет. Нам дуже шкода, що на відповідь доводиться чекати довго, але зараз робимо все можливе для того, щоб це відбувалося якомога швидше.

Перевіряти інформацію за вашим рахунком ви можете в мобільному додатку, в чаті напишіть ваше питання, якщо, наприклад потрібно закрити картку і ми постараємось якомога швидше вам допомогти. Напишіть в особисті ваші ПІБ та номер телефону, прискоримо відповідь на ваше питання.

Сподіваємося, що скоро все повернеться до норми. Все буде Україна!
alfazero 4 квітня 2022, 14:25
Альфа-Банк решил продолжать начислять и списывать проценты во время военного положения в стране. Повышают кредитный лимит и увеличивают общий долг на карте. Мне лично каждый месяц продолжают увеличивать долг на карте на 1400грн. За март на 1400, за апрель на 1400 и будут продолжать делать это и дальше. Конечно они говорят, что «вы можете пока не платить, наши вы драгоценные клиенты»! Мы вас пока просто в долги загоним, а там уже потом как-нибудь расплачиваться будете! Красавцы. Кредитные каникулы в военное время подразумевают под собой отсрочку платежей и полное временное прекращение начисления любых процентов клиентам!
4 квітня 2022, 16:23
Суть канікул полягає саме в відтермінуванні погашення боргів. Це не відміняє нарахування відсотків та комісій. Таке нарахування є правомірним з боку банку. Кредитні канікули — це відтермінування сплати боргу, а не його прощення.
Aliona 88 4 квітня 2022, 14:23
Альфа-банк заблокировал счета 31.03.22. Я гражданка РБ, но резедентом РБ не являюсь. С 2015 года постоянно живу в Украине (ВНЖ).Сотрудники банка ссылаются на постановление НБУ 18 от 25.03.22., не отделяют понятия «резеденство» и «гражданство». Не понимают критерии, по которым определяется резеденство. На каких основаниях банк сделал выводы, что я резедент РБ? Когда можно будет наконец-то получить КВАЛИФИЦИРОВАНУЮ помощь в решении этого вопроса?
4 квітня 2022, 16:07
Просимо вибачення за спричинені незручності :(
Заблокували до уточнень від НБУ. Вже завтра 05.05 до кінця дня рахунки мають бути розблоковані.
Andpeuu 4 квітня 2022, 11:42
Живу в оккупированном городе Херсон, банком были назначены каникулы на март месяц. В конце марта банк сам повысил кредитный лимит и сняли его за просрочку за март месяц. Загоняют клиентов в ещё большие минуса где бы вы не находились во время войны.
4 квітня 2022, 12:10
Ліміт банк збільшує для того, щоб вам погасити несанкціановану заборгованість(мінус) і щоб вам не довелось платити додаткові %% за цей же мінус.
Уявімо ситуацію, загальна сума боргу 52000 грн. Кредитний ліміт 50000, і 2000 списано вже понад лімітом, виникла несанкціанована заборгованість на 2000 грн. На цю заборгованість нараховуються відсотки додатково. Але щоб вам їх не платити банк збільшує ліміт на 2000 грн. Тим самим він імітує погашення цього мінуса і він зникає. Далі стає так: 52000 борг і 0 грн несанкціанованої заборгованості. Загальна сума боргу при цьому не змінилась.
Так відбулося і з вашою карткою. Додатково в борги вас ніхто затягував.
Віримо в перемогу України 💙💛
TatyanaB 4 квітня 2022, 2:08
Уважаемый Альфа-Банк, прошу объяснить, каким образом с меня второй месяц списывается Страховка на несчастный случай?
Я на неё не соглашалась, меня не уведомили о подключении. Прошу отключить её и вернуть деньги за подключение пакета, которого не должно было быть.
4 квітня 2022, 10:29
При відкритті кредитної картки у відділенні обов'язково підписується договір страхування. Один екземпляр залишається в банку, а інший ви забираєте собі. Без підписання договору страхування картка не видається. Але це страхування можна відключити в чаті/КЦ одразу після оформлення картки.
Напишіть нам в приватні повідомлення, відключимо страхування та подивимось чим можемо допомогти в цій ситуації.
gergelmaksim888 3 квітня 2022, 21:13
Мені здасться ща вони просто годують армію РФ! Нахабно обкрадають Українців! Списали за усе що тільки можливо! Я більше 8 років з цим банком і мені соромно що я ваш кліент!
4 квітня 2022, 11:47
Навпаки, ми допомагаємо ЗСУ та платимо податки в бюджет України. Вся інша інформація не відповідає дійсності. Відсотки нараховуються та списуються. Але за умовами канікул платіж відсутній, тому можна відтермінувати погашення. Бережіть себе, Слава Україні 💙💛
sveta3108 3 квітня 2022, 16:28
1-го квітня АльфаБанком були анонсовані нові правила кредитних канікул, якщо коротко, то якщо Ви вносите мінімальний платіж, то кредитні канікули не будуть активовані, а якщо не вносите, то вони автоматично активуються. І відповідно різний механізм розподілення відсотків. На моїй зарплатній картці станом на 02.02.2022 р. було 1414,95 грн., я пішла до магазину, розраховуватися карткою, а в мене недостатньо коштів. Подивилася виписку — списали кошти на погашення кредиту, ніяких новин стосовно примусового списання коштів не було. І вже вчора з’явилася відповідь на питання (напевно після масових скарги людей), що якщо у Вас на рахунку є кошти, то вони будуть списані в примусовому порядку на погашення кредиту, а якщо коштів нема, то окей, будуть кредитні канікули. Звичайно, що ні один чат АльфаБанку не відповідає. У мене питання до АльфаБанку: як мені 2 тижні жити з 0 балансом на картці? Ви з глузду з'їхали? Списати все до останньої копійки? Так Ви визначтеся, у Вас кредитні канікули, чи ні? Бо виходить так: маєте люди пару копійок, то ми з Вас усе спишемо і не будемо застосовувати до Вас кредитні канікули, а не маєте грошей на картці з якої можна було б списати кошти, то добре, нате Вам кредитні канікули! Ви просто жахливі, чесно!
3 квітня 2022, 17:32
Ми повністю розуміємо наших клієнтів, тому в поточній ситуації було встановлено кредитні канікули, що діють для всіх кредитів та кредитних карток з 1.03.2022 року. Але якщо до початку дії канікул у вас була не погашена прострочена заборгованість, то банк може виконати таке списання згідно ст. 26 Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» та на підставі розділу 7 Договору про банківське обслуговування фізичних осіб в порядку договірного списання були списані кошти з вашого карткового рахунку в рахунок погашення заборгованості за кредитним договором.
Дане списання — вимушене рішення, яке далось нам дуже тяжко в поточній ситуації, але банк продовжує працювати та виконувати свої зобов'язання перед клієнтами та державою. Дякуємо за розуміння. Бережіть себе та близьких. Все буде Україна 💛💙
Олег Храпак 3 квітня 2022, 16:17
Я клиент трех банков ПриватБанке Райффайзен и Альфа банка.
Все банки сделали кредитные каникулы Спасибо
кроме Альфа банка, списывают всё по полной, стахавока за нещасный случай за финансовый риск, за пользования картой, проценты за кредиты даже если нет денег поднимаю лимит и сразу списывают в свою пользу.
Если и так дальше каждый месяц какая сумма будет когда всё закончится.
(спасибо вам за помощь в трудную минуту.Это сарказм)
3 квітня 2022, 16:49
Кредитні канікули звільняють від обов'язкового мінімального платежу. Вони не відміняють нарахування відсотків та інших платних послуг. Банк піднімає ліміт тільки для того, щоб перекрити несанкціановану заборгованість(мінус по картці), оскільки на цю заборгованість нараховується окремий відсоток. Таким чином, банк погашає цю заборгованість.
Страхування, смс — все це можна відключити. Так можна було зробити і до війни. Ми всі розуміємо, в країні війна і важко всім, в тому числі і банку. Щодо страхування написали вам в приватні повідомлення. Будемо вірити в нашу перемогу 💙💛

##

Vitaliy555 3 квітня 2022, 11:54
23 березня були перераховані кошти з польщі на мою дибетову картку в людини гроші зняло, а до мене так іненадійшли
3 квітня 2022, 12:24
На успішне зарахування впливає багато факторів. Але найголовніший — валюта рахунку має співпадати з валютою самого переказу. Додатково написали вам приватні.
kozakovatanja28 2 квітня 2022, 20:22
Відділення за адресою: Одеса, вул. Пушкінська, 75
12.03.22 была подана заявка на помощь в размере 6500 грн. Заявка одобрена, но денег до сих пор так и не получили. В чем причина???
3 квітня 2022, 11:36
Без паніки. Знайдемо ваші кошти та зарахуємо. Вибачте за затримку. Додатково відписали вам в приватні повідомлення.
Mihail1212 2 квітня 2022, 17:24
Посмотрел, какие действия Альфа-банк предпринял для другой стороны конфликта. Оказывается, обнуление кредитных лимитов и прочий треш — это всё для граждан Украины. В РФ всё спокойно, там даже спокойно предлагают увеличить кредитный лимит. Хотя страна также ведёт боевые действия, как и Украина. Очередное доказательство, что Альфа-банк работает против Украины и её населения. Ему не место в стране.
3 квітня 2022, 12:34
Ми зараз робимо все можливе, щоб створити найбільш лояльні умови для клієнтів. Якби була можливість — ліміти залишили б. Але в даному випадку це вимушена міра, щоб забезпечити стабільну роботу банку.
Навпаки, банк працює на Україну та допомагає ЗСУ грошима та автомобілями. Віримо в ЗСУ, а зі всім іншим розберемося після перемоги України 💙💛
Денис костюк 2 квітня 2022, 11:03
Я звісно розумію, що Банк торбується про власну вигоду та прибуток.Так от скажіть мені.
Як мені бути.Залишок моєї копійчаної зарплатні сьогодні було списано на користь не прострочених відсотків.Так я и не відмовляюсь сплачувати.Просто у зв*язку з цією клятою війною втрачено додаткове місця не офіційного заробітку.Я не маю навіть можливості купити ліки.Ви там що*?? Наша держава спеціально вбиває людей.Кого не змогли вбити на війні та бомбами задавлять кредитами.Тобто як Я розумію Ви мені дуже кристально натякаєте, що з потрібно тікати з цієї країни як найдали.Щоб забути грабунок.Забути банки цієї країни.Це так до патріотизми ви закликаєте!!! У мене просто шок від цього.Це так би мовити першоквітневий жарт від банку.Ну що Вам мої 1096 гривень сильно допомгли??? Чи просто агонія банківської системи наближається.І банк намагається хоть щось видоїти останнє з клієнтів так??? А хіба моя смерть вирішить питання з заборгованістю??? Чи Вам просто усе одно.У війсковий час збирати заборгованість заборонено.Перед списанням моїх коштів у Вас має бути постанова відповідної інстанції.Забирати зарплатню 100 відсотків ви не маєте права.Нехай Правління даного банку та їх клятий кредитний відділ почитає.Я завжди намагався бути відповідальним клієнтом.А Ви так зі мною.Ну що «дякую «ВАм НЕ ШАНОВНІ
2 квітня 2022, 16:41
Справа не в вигоді, а в існуванні банку. Це вимушена міра, щоб банк продовжував працювати:(
Зараз дуже складна ситуація. Ми(робітники банку) теж люди і в нас такі ж самі умови, що і у клієнтів. Зараз головне — це перемога, а все інше вирішиться. 💙💛
Додатково написали вам у приватні повідомлення.
DIHAVTSOVA1407 2 квітня 2022, 10:41
Подала заявку 08.03.22, а денег так и нет!!! Всем моим коллегам пришли деньги ещё 2 недели назад на другие банки, а этот банк так и не дал.В чем причина? Вы решили присвоить наши деньги себе??? Я прошу вас разобраться.
4 квітня 2022, 11:45
Перевірили деталі, з'ясувалося, що вашої заявки на виплату не отримували. Можливо, ви обрали для отримання коштів рахунок в іншому банку

За всіма клієнтами, які чекали на виплату довше за інших у зв'язку з технічними проблемами, обравши картку нашого банку для виплати і успішно подали заявку виплата вже проведена
Юлия Байдюк 2 квітня 2022, 10:38
На сьогоднішній день (02.04.22) Банк збільшив меня кредитний ліміт по картці та списав відсотки за кредитною карткою. Прошу надати мені пояснення на якій підставі банк в воєнний час збільшує кредитний ліміт якщо на разі я не працюю. І не маю змоги платити мінімальні платежі. Також можливості зв' язатись з гарячою лінію не має можливості. Воєнний стан. Прошу посприяти в вирішенню даного питання.
2 квітня 2022, 10:56
Ми не приховуємо інформацію і розказуємо вам відверто про все як є, в т.ч. і про найнеприємніше.

Ми не можемо скасувати відсотки за кредитами і кредитними картками, оскільки таким чином банк просто припинить свою роботу, чим підведемо багатьох клієнтів. Дозволити цього собі ми не можемо.

Робота банку продовжується: виконуються зобов'язання перед вкладниками, проводяться операції і співробітники також працюють.

Але ми розуміємо, що багато хто зараз просто не може погашати заборгованість, тому діють кредитні канікули і якщо мінімальний платіж вчасно не погашається, то він стане 0грн. Детальніше про це за посиланням: https://help.alfabank.ua/hc/uk-ua/articles/4478116141074

Ми збільшуємо кредитний ліміт деяким клієнтам, якщо встановленого на картці недостатньо для списання відсотків, або комісії, щоб по вашій картці не було мінусу
JimmMorison 2 квітня 2022, 10:15
Пише що кредитні канікули до червня, але сьогодні зайшовши до sens в мене (кредит за телефон і розстрочка по кредиту)всі платежі так і залишилися все треба сплатити в термін ніякої отстрочкі чи канікул не має, цей банк обманює на кожному кроці йому головне гроші, а на людей наплювати. З великої гори!
2 квітня 2022, 10:39
Не потрібно робити поспішних висновків, будь ласка! :)

Кредитні канікули є. Мінімальний платіж зараз формується, це правда, але якщо ви його вчасно не погасите, то активуються канікули і платіж стане 0грн, простроченої заборгованості не буде. Детальніше про те як працюють канікули тут: https://help.alfabank.ua/hc/uk-ua/articles/4478116141074

Бережіть себе. Все буде Україна!
GSergi 2 квітня 2022, 4:57
Банк агресора Російської Федерації.
Закликаю накласти на Банк агресора Санкції і націоналізувати сам Банк. Слава Україні!
2 квітня 2022, 9:42
Немає причин для санкцій. Банк є українським банком. Ми сплачуємо податки в бюджет, допомагаємо армії. До того ж, банк визнаний НБУ як системно важливий банк. Наші акціонери вже не мають права голосу у раді і це право буде передано погодженим з НБУ особам.
Героям Слава 💙💛

Курс валют в Сенс Банк