Apologet 27 квітня 2022, 14:13
Добрый день.
Вчера по моей кред. карте CASH 5******6857 банк полностью убрал (обнулил) кред. лимит. Интрига ситуации в том, что пока я ВРЕМЯ ОТ ВРЕМЕНИ пользовался кредитными средствами — на доходном сейфе у меня ПОСТОЯННО находилась сумма, примерно в 5 раз выше (!) обнулённого лимита. Теперь, понятно, я сумму депозита полностью из Альфы забираю и в минусе остаётся именно Альфа (при чём повторюсь: сумма забираемого мною сегодня депозита в 5 раз выше суммы обнулённого вчера лимита.

А как ещё можно с клиентоНЕориентированным банком? Никак, увы…
27 квітня 2022, 15:21
Розуміємо, що дана ситуація дуже вас засмутила. Нам і самим не дуже до вподоби такі дії банку, але зараз складно всім, в тому числі і банку. Будемо вірити в нашу перемогу і що після закінчення війни ми зможемо повернути ліміти до попередніх значень 💙💛
Віктор соловьюк 27 квітня 2022, 1:29
Відділення за адресою: Ужгород, вул. Духновича, 2
Я, 18 квітня хотів купити в одній ігрі донат, ввів на сайті номер картки, дата закінчення та cvv, через 1 секунду на сайті пише що операція не прошла, і через пару секунд гроші з картки списуються, і товар я не отримав, після цього я написав в підтримку сайту, но вона не працювала ніяк, тому я написав в банк, оператор Віталій Лютко, написав що для повернення коштів потрібно звернутися в підтримку магазину, я йому написав що ніяк і він написав що потрібно писати у відділенні письмовий запит в банк, коли я напишу запит банк буде зв’язуватись з ресурсом, а дальше як повезе. Через пару днів я прийшов у відділення писати тот самий письмовий запит, дали бумажку і сказали написати що случилось, і при цьому нічого іншого представляти не потрібно було. Вчора, я написав у підтримку і потрапив до оператора «Кобища Надії Олександріївни», я у неї спитався чи мій письмовий запит зареєстровано, вона написала що «запит зафіксовано, для його розгляду будь-ласка напишіть заяву-претезнію держателя картки та надати підтверждуючи документи про не отримання товару у відділення, я у неї спитався опять які потрібно для цього документи, і вона опять написала що для його розгляду будь-ласка напишіть заяву-претезнію держателя картки та надати підтверждуючи документи про не отримання товару, скріна історії платежів у ігрі я не бачу «смысла предоставлять» тому що там пусто.
До питання у мене декілька питаннь: 1. Чому 1 оператор сказав писати претезнію «по картці через некоретктну операцію в чужих терміналах/банкоматів та інтернет-ресурсах» а у відділенні дали мені «бланк для письмового звернення в банк», хоча оператор казав писати по першому. 2. Чому у інших банків наприклад «Приват, А-Банк та моно» достатньо написати в підтримку написати що трапилось, а у Альфа-Банку писати претезнію у відділенні
Serhii22 26 квітня 2022, 12:01
Списали комиссию при оплате олх доставки с карты red с собственных средств, причем при оплате об этом ни слова, комиссия списана отдельно, чем вводят в заблуждение (платеж 237 грн, а комиссия 20 грн)
26 квітня 2022, 12:24
Якщо при сплаті доставки операція йде як переказ, а не покупка коштів — то це вважається переказом і на цю операцію нараховується комісія 4% мінімум 20 грн. Комісія вказана в тарифах картки та знаходиться у відкритому доступі: https://alfabank.ua/upload/Tariffs-red.pdf
Serhii22 26 квітня 2022, 10:41
Сняли с карты red комиссии 20 гривен за оплату олх доставки с собственных средств.(платеж 237 грн на минуточку).
26 квітня 2022, 12:24
Clienttt 25 квітня 2022, 16:18
Помітив, що Альфа-банк в розрахункову дату списав з мого рахунку 21 грн. В деталях операції було вказано:«Списання процентів за користування кредитом (готівкові операції). Сума не велика, але ж я не проводив по своїй кредитці Хамелеон жодної готівкової операції, робив тільки покупки. Звернувся в чаті до представників банку з цим питанням. Мені відповіли:»кошти було списано неправомірно, все виправимо, орієнтовно затвра протягом робочого дня" По факту нічого не виправили, тепер вони не знають коли їм вдасться це виправити, очікуйте. На всяк випадок погасив трохи кредитну заборгованість, бо вони ж списали ці проценти понад суму заборгованості і залишок за рахунком був мінусовий, цей мінус зростав кожного дня поки я не погасив трохи кредитний ліміт. Я розумію, що зараз війна і не вимагав миттєвої відповіді в чаті. Дочекався коли змогли відповісти, але ж коли вже розібралися — виконуйте обіцяне, працюйте як слід.
25 квітня 2022, 17:15
Вибачте, будь ласка, за довге вирішення проблеми. Якщо є помилка банку — ми обов'язково і признаємо і повернемо кошти. Зараз робимо все, щоб вирішити проблему якнайскоріше.
Darya2727 25 квітня 2022, 15:11
Месяц назад я подала заявление на выплату, и до сих пор ничего не пришло. В отправление Альфа банк заявил что нет финансирования. Однако другие банки выплачивают гос.поддержку! Сколько мне ещё ждать?
25 квітня 2022, 15:54
Фінансування єдине для всіх банків, ми перевірили технічні аспекти, з нашого боку затримок не буде.

Станом на 21/04 перерахувань по заявкам від 25/03 і пізніше ще не було :(

Впевнені, що український уряд робить все можливе, щоб ви отримали допомогу швидше. Чекаємо разом з вами
Volodya82 25 квітня 2022, 13:55
В країні війна, заробітків нема, а ці постійно збільшують мені кредитний ліміт таким чином збільшуючи мою заборгованість!!! Просто молодці.
26 квітня 2022, 9:06
Збільшення кредитного ліміту відбувається після списання відсотків у випадку якщо коштів на карті не достатньо для їх покриття. Всі списання проходять відповідно до договору та тарифів на довоєнному рівні. Але зараз діють кредитні канікули і ми вас не зобов'язуємо вносити обов'язковий платіж, тільки за можливості.
Родион Родион 23 квітня 2022, 16:20
Был неприятно удивлён зайдя сегодня в приложение банка, так как увидел отрицательный баланс, в поддержке сообщили, что это из-за того, что я работал с валютой и курс изменился, я работал с валютой по курсу установленным банком, и теперь с меня пытаются взыскать дополнительные выплаты, прошу решить проблему
23 квітня 2022, 16:49
Коли ви проводите операцію, то сума тільки блокується (стає недоступною до використання), списання проходить коли продавець підтвердить успішність операції зі свого боку, це зазвичай займає 2-3 робочі дні. На списання міжнародна платіжна система надсилає нам суму в доларі, або євро і ми списуємо кошти за курсом, який діє на дату списання. Курс може відрізнятися від того за яким було блокування (як в більшу, так і меншу сторону), тому остаточна сума може бути і більшою, і меншою.

Детальніше про те як проходить конвертація при розрахунку картками можна переглянути за посиланням: https://help.alfabank.ua/hc/uk-ua/articles/4407060176402
Romanyrm 23 квітня 2022, 10:23
29.02 через додаток ДІЯ подав заяву на отримання коштів 6500 е підтримка, через де якій час в додатку отримав повідомлення про успішне зарахування та виплату коштів.
Сьогодні 23.03, питання до банку чому не має зарахування?
23 квітня 2022, 11:37
На даний момент банк виплатив всі нарахування коштів. Зараз очікуємо продовження виплат з боку Мінекономіки. Сподіваємось, що не доведеться довго очікувати.
Александр Лузин 23 квітня 2022, 9:11
Альфа-Банк, а как вы планируете помогать в запуске экономики, продолжая уменьшать в 0 кредитные лимиты? Ни единой просрочки не было, кредит по договору в середине марта полностью погашен (даже до акции с закрытием 20%, где банк даже не сказал «спасибо», а хотя нет сказал — уменьшил ещё больше лимиты). Из 30к по карте хамелеон оставили 0 грн, на остальных списали 15300 и 44700 лимита. Поддержка ссылается на какую-то «ситуацию» в стране, но у нас не ситуация, у нас война и банковский сектор как никто должен работать сейчас и давать возможность клиентам тратить деньги, пусть и не свои. Вы перестраховываетесь от просрочек, невыплат? Так у меня никогда не было ни единой просрочки! Ни по картам, ни по бумажным кредитам и УБКИ тому подтверждение. Другие банки хоть и списывали лимиты, но не в 0!
23 квітня 2022, 13:11
Зменшення ліміту це тимчасовий захід на час ВС.
Так, дійсно після погашення боргу здійснюється зменшення кредитного ліміту, допоки кредитний ліміт не досягне 20 000 грн. на клієнта.
Зменшення здійснюється, приблизно, на суму доступного ліміту (який з'явився після поповнення) з урахуванням витрат, якщо вони були. Оскільки у вас декілька карток с наявним лімітом, то по хамелеону прибрали до 0грн. Це не залежить від того, чи була прострочка у вас. Такі умови діють для всіх клієнтів. Коли ми переглянемо ліміт, то вам обов'язково прийде СМС повідомлення. Розуміємо, що це неприємна ситуація, але це вимушена міра на час ВС.
hsdvoit 22 квітня 2022, 20:02
Почему банк на свое усмотрение устанавливает лимиты по картам? У меня был самый большой пакет с лимитами 100 тыс в день, порезали до 5, находясь за границей это вобще ни о чем, нельзя даже авиабилет купить, чтобы вернуться в Украину. Все обрезали, как деньги снимать? Сидеть с бумагой на счету которая завтра превратится в пыль если упадет курс?

В сапорте зказали что лимиты индивидуальные. В каком договоре прописано что банк может менять лимиты индивидуально на операции как хочет?
22 квітня 2022, 21:13
Банк має право самостійно змінювати умови використання картками, згідно ДКБО пункт 4.3.3. «Банк має право вносити пропозиції на зміну умов Договору, в тому числі Тарифів та/або Правил користування Карткою, в порядку, що передбачений Розділом 11 цього Договору.»

Але, як вам і повідомили кожна ситуація індивідуальна, тому напишіть, будь ласка, нам в особисті ваші ПІБ та номер телефону і який ліміт потрібен.

Загалом про зміну лімітів. Не найкраще і не найприємніше наше рішення, але вимушене з початком воєнного стану, стежимо за ситуацією та віримо в перемогу найближчим часом. Сподіваємося, що вже скоро будемо повертатися до більш звичних умов роботи
Olgashaitanova1 22 квітня 2022, 15:29
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Соборний, 141
Больше никогда в жизни не обращусь к этим аферистам! За 40 лет жизни впервые встречаю такой бынк! При выдаче потребительского кредита оказывается есть основной договор на сайте банка о котором вы даже не имеете представления и что вы его подписываете, когда подписываете только «акцент» к этому договору в магазине! Условия этого никому не известного договора вы подписываете, подписывая «акцент». Только вам об этом никто не говорит! Выплатив безпроцентный кредит в размере около 20000, включая обязательную комиссию за 10 месяцев, я осталась еще должна банку больше 3000. Внимание! За точто за все 10 месяцев была просрочка по кредиту в одном месяце на 3 дня, а в другом на один день! Вдуматься только! О том, что насчитываеться комиссия хоть за один просроченный день, я узнала уже после выплаты кредита! Я такое впервые встречаю! И если вы надеетесь на кредитные каникулы, то и не надейтесь! Кредитные каникулы даються только на тело кредита, но не на проценты и не на комиссию, которая в этом банее больше чем тело кредита! Жду теперь ответа от НБУ! Будьте внимательны, этот банк сотрудничает с Yabloki!
22 квітня 2022, 19:19
В акцепті описується основна інформація по вашому споживочму кредиту та розписуються деталі по платежам та відсоткам і комісії щомісяця по конкретному договору, зі свого боку брокер в магазині розписує суму погашення для закриття кредиту в пільговий період з мінімальними переплатами, при виході з пільгового періоду або простроченні нараховується стандартна комісія 3.5% згідно графіку платежів, при цьому вона фіксована при оформленні кредиту та не залежить від погашення тіла кредиту. З приводу канікул, вони дійсно діють лише на обов'язковий платіж, що дає відстрочення платежу, але не подовження пільгового періоду або відміну відсотків.
ANDREW88 22 квітня 2022, 6:34
28.03.Была оставлена заявка в дия на допомогу 6500.зараз вже 21.04. І нічого не приходило! Картка Альфа.Е підримка.Частина співробітників отримала, а ті хто подавав пізніше частково выплатили, а деяким нічого. На Альфа кажуть звертатися в мінфін.дають телефони та почту на яку додзвонитися ні достукатись! У дії висить заявка отримана чекайте! Зовсім незрозуміло
22 квітня 2022, 8:27
Виплата коштів залежить від мін. економіки. Наразі очікуємо реєстри на виплату від Ощадбанку, остаточна дата виплати поки що, на жаль, не відома.
31121968 21 квітня 2022, 13:46
зарегистрировались на помощь 6500 еще 29 марта, прошло 3 недели, что не так?
prizrak54 21 квітня 2022, 13:14
Самый ужасный банк, с которым приходилось сталкиваться! В 2020 были открыты карты white и внесен депозит в долларах в сумме около 4600 уе. 16 апреля 2022 договор по депозиту закончился и средства с него были переведены на карту white usd. Зашли сначала в старое приложение, там пытались перевести доллары на карту другого банка, но указать сумму больше чем есть на карте в уе нельзя, хотя перевод идет в гривнях т. е. больше 4600 указать нельзя, хотя переведется 4600 гривен. а карта в долларах. Потом зашли в приложение sense обменяли средства на гривни на нашу же карту white и после этого ЛК был заблокирован. Также хотел уточнить, что с двух приложений, пока не заблочили писал в поддержку, в течении трех часов так никто и не ответил. Написали в чат на сайте, сказали нужно только звонить, но как звонить если нет связи — почти весь восток Украины обесточен и без сотовой связи, смс получить и то два часа нужно потратить? Дайте другой способ, все данные подтвердим. Пока ужасные впечатления о самом банке, о сотрудниках поддержки и о приложениях.
21 квітня 2022, 14:04
З приводу того, що не можна вказати суму більшу, то це дійсно технічний момент застосунку. Перевіряється наявність суми у валюті.
Щодо блокування, то тут дійсно треба розібратися більш детально через що ваш особистий кабінет був заблокований. Для цього ми напишемо вам у особисті повідомлення, щоб розібратись та допомогти
Наталія Григоренко 21 квітня 2022, 12:28
Шановні, я оформила єпітримку на 6500,27-го березня через Альфа банк, майже місяць тому, грошей досі немає, знайомі, які оформили так само, через інші банки, вже давно отримали гроші, у чому річ? Я живу у Харкові, залишилася без роботи, чому я досі не можу отримати гроші допомоги, які виділяються Державою?
21 квітня 2022, 12:57
Доброго дня, Наталіє. Зараз ми очікуємо на фінансування від держави.Виплата допомоги в розмірі 6 500 грн надходить впродовж 10 робочих днів. Якщо кошти так і не з'явилися на рахунку — зверніться у службу підтримки Міністерства економіки України за номером гарячої лінії — 044 253 61 36.
Якщо в застосунку є повідомлення про успішну виплату, а коштів на рахунку ще немає — очікуйте на зарахування. Наразі очікуємо реєстри на виплату від Ощадбанку, остаточна дата виплати поки що, на жаль, не відома.
Наталія Григоренко 21 квітня 2022, 12:05
Слава Україні! Шановні, я оформила єпітримку на 6500,27-го березня через Альфа банк, майже місяць тому, грошей досі немає, знайомі, які оформили так само, через інші банки, вже давно отримали гроші, у чому річ? Я живу у Харкові, залишилася без роботи, чому я досі не можу отримати гроші допомоги, які виділяються Державою?
21 квітня 2022, 12:52
Ми повністю розуміємо ваше занепокоєння. Наразі всі заявки на допомогу від держави підтверджені, допомога надійде на ваш рахунок після її зарахування нам від Ощадбанку (фінансового партнера програми). Інформація щодо дати перерахування Ощадбанком поки що не відома, очікуємо дані від них 😢
Gigga 21 квітня 2022, 10:30
У меня никогда не было просрочки по кредитке, ежемесячно платила насчитанный процент. Но теперь я лишилась работы, у меня двое детей, я не могу выплачивать проценты. Почему банк не заморозит начисление процентов! Непонятно после войны когда я смогу выйти на работу, а до тех пор долг может вырасти ого-го! Как мне потом выплачивать этот долг, эти проценты? Неуважаемый Альфа-Банк! перестаньте наживаться на людях в военное время! Нет совести! Другие банки более лояльны к своим клиентам, в отличие от «Альфы». И вообще этот пророссийский банк пора закрыть, ведь цитирую слова эксперта Евгения Дубогрыза: «Акционерами Альфа-Банка Украина были и остаются российские олигархи, которые помогают россии вести войну»
21 квітня 2022, 10:56
Наш банк зараз продовжує працювати. Ми проводимо платежі, перекази, допомагаємо нашим клієнтам, скасували багато комісій на найважливіші операції, оскільки кожна гривня може бути важливою. Також ми маємо зобов'язання перед вкладниками: виплачуємо депозити і відсотки за ними, ми не можемо підвести наших клієнтів і припинити всі ці процеси, тому і не можемо скасувати відсотки, як би нам цього не хотілося 🙁

Ми надали кредитні канікули — можливість не платити в період війни, оскільки розуміємо, що зараз є більш важливі витрати, тому головне зараз: бережіть себе і своїх близьких, якщо не можете сплачувати платежі, то просто зробите це, коли буде можливість
Darios 21 квітня 2022, 5:08
Відділення за адресою: Чернігів, пр-т Перемоги, 96
Банк начинает списывать личные средства с дебетовых карт для оплаты процентов, не смотря на кредитные каникулы. Все время с начала войны нахожусь в Чернигове, пытаюсь помогать людям, а банк отбирает последнюю копейку. До войны казалось приличный банк.
21 квітня 2022, 8:28
Вибачте, будь ласка, за цю ситуацію. Нам і самим не дуже подобаються такі рішення банку. Тому від сьогодні вже таких списань не буде. Якщо це були останні кошти — можемо вам повернути. Напишіть нам в приватні повідомлення.
Юлия Бабак 20 квітня 2022, 15:48
В країні війна, Уряд запровадив воєнний стан. Зайшла на сайт прочитала умови погашення кредитів: Альфа банк надає кредитні канікули на 3 місяці. У Березня внесла платіж була фінансова змога, в квітні всі ми заручники ситуації яка склалася в країні Піся погашення заборгованості в березні, сумма до погашення повністю кредиту була 57, тис.грн. Сьогодня заходжу в дотадок — сумма до повного погашення стала 60 тис.грн. Змінили графік погашення — сумма щомісячного платежу стала більша на порядок. Пишу в чат, розбираються вже третій час. Перераховуєш кошти на армію, волонтереш, намагаєшься хоч якось допомогти — а тут що хочемо то і робимо. Ганьба!
20 квітня 2022, 17:54
На час ВС діють кредитні канікули, вони полягають у тому, що вам не нараховуються підвищенні відсотки, пеня та штрафи. З 1 квітня були доповнені умови кредитних канікул — банк формує платіж, він у вас відображається у додатку і надходить повідомлення. Якщо у вас є змога — можете погашати його. Якщо не погасите, він обнулиться і підключаться кредитні канікули на цей платіж, що ви не сплатили, %% за цей період рівномірно розподіляться в платежах, що залишилися. Сума вашого боргу була збільшена, оскільки вам була нарахована стандартна відсоткова ставка по вашому кредиту. Відмінити відсотки ми не можемо, так як ми весь час працюємо у штатному режимі: виплачуємо відсотки по депозитам, підтримуємо усі процеси, а також виплачуємо зарплату нашим працівникам, які забезпечують функціонування банку.
Рекомендую ознайомитись з додатковими умовами тут: https://help.alfabank.ua/hc/uk-ua/articles/4869321626898

Курс валют в Сенс Банк

EUR 45 45.8