vikazinenko 9 серпня 2024, 21:58
Відділення за адресою: Полтава, вул. Соборності, 43
Я зі свого приват банку, перекинула кошти на свій сенс банк, в наслідок чого, по незрозумілим причинам і без всяких пояснень зі сторони банку, мені заблокували рахунок і не давали користуватися своїми коштами. Я написала в підтримку і мені сказали: «щоб я поспілкувалася в відео чаті і після підтвердження особи мені розблокують картки і я зможу далі користуватися банком». Я спілкувалась с оператором 2 дні, і мене попросили надати квитанцію, що це саме я зробила переказ на свій рахунок, своїх коштів. Коли я надала квитанцію, в мене попросили надати пояснення: «звідки в мене зявились ці кошти на приват банку?!» Я надала всі квитанції та пояснення, що ці кошти мені позичили, але банк в мене запросив договір позики, після чого, я надала договір позики! Але вони мені морочили голову два дні, після чого мені прийшла відподіть від них: «банк ухвалив рішення згідно якого будуть розірвані укладені з вами договори!» Я задала пряме питання: «як мені забрати свої кошти?» в любому банку України (і в сенс банк також), є два варіанти:
1. Це зняти кошти у касі банку!
2. Це написати заяву на переказ коштів на інший рахунок!
Але вони ставлять мене перед фактом і кажуть: «ви можете зняти кошти 08.09.2024 у касі банку» не дивлячись на те, що вони мене вже поставили перед фактом і в не зручне положення!!! Ще й вони дадуть мені можливіть, забрати власні кошти тільки через місяць, і для цього, мені потрібно кожного дня ходити і знімати по 100 тис. на день, (і якщо така сумма буде в наявністі в касі банку), і так поки я не зніму всю сумму. Я їм написала, що в мене немає можливостей піти в банк, і я хотіла б перерахувати кошти на свій інший рахунок за реквізитами, як це роблять зазвичай всі, але до мене по не зрозмілим причинам прискіпливе відношення, мені не дали право вибору, і я можу тепер тільки через місяць почати знімати ВЛАСНІ кошти. На мої прохання їм начхати, не дивлячись на те, що кошти мені потрібно дуже терміново!!!
Висновок: ЦЕ БАНК — ЯКОМУ НЕ МОЖНО ДОВІРЯТИ!!! Так як на моїй практиці, ви можете бачити, вони можуть просто заблокувати ваші кошти і максимально затягувати їх повернення, без всяких на то причин та пояснень. ДУЖЕ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЗВЯЗУВАТИСЬ З ЦИМ БАНКОМ!!!

Sense Bank
Sense Bank
10 серпня 2024, 8:19
Ситуація дійсно доволі неприємна, й заплутана, але я радо її розплутаю та надам максимальну допомогу, а тому вже біжу до вас в приватні повідомлення, аби уточнити всі деталі та ваші дані 😊
Ваш друг та помічник, Володимир 💎
natashaGra
natashaGra
10 серпня 2024, 18:48
Скорее всего сошлются на статью о массовом оружии и все. Только вот других банков в стране много, а с таким подходом скоро у сенса проблемы с ликвидностью начнутся

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Банк , який займається мародерством і блокує кошти без право на вивід , навіть під час війни