Ужасное обслуживание дозвониться не возможно,в чатах не отвечают

Елена Нерощина 18 червня 2024, 16:10
Ужасное отношение к клиенту, на звонки не отвечают, а в чатах нет времени и каждый раз в чате пишут нет времени на ответ Мало того начали снимать с зарплатой карточки комиссию.хотя до 18.06.ничего подобного небыло
Sense Bank 24 червня 2024, 10:30
Доброго дня, Олено! На жаль, коли ви телефонували нам або писали у чат підтримки, відбувався технічний збій, тому була затримка із відповідями. Вибачаємося за тимчасові незручності з котрими ви зіштовхнулися 🙏
Стосовно вашої картки та списання комісії, я проаналізував, і побачив, що також в минулому місяці у вас була списана комісія за р2р-перекази (з картки на картку). По вашій картці не передбачені перекази без комісії, тому якщо ви будете робити переказ з картки на картку в іншому банку, буде списана комісія сервісу — 1% + 5 грн.
Але її можна уникнути, оформивши безкоштовну у користуванні картку Cameleon, Profiplay. По ним передбачено ліміт на перекази на картки в іншому банку — 20 000 грн / міс. Якщо вийти за межі ліміту, то буде комісія — 1% + 5 грн.
Або ви можете робити перекази з вашої зарплатної картки за реквізитами (IBAN), такі перекази без комісії.

У разі, якщо у вас залишилися додаткові запитання, будь ласка, напишіть нам у приватних повідомленнях на Мінфіні або у чат підтримки, де ми неодмінно надамо вам допомогу та підкажемо вам 🤗

18 червня 2024, 20:09
Доброго дня! Вибачте за незручності, з котрими зіштовхнулися.
Вже поспішаю до вас у приватні повідомлення для уточнення інформації та допомоги вам.

19 червня 2024, 5:17
Сутки прошли,а вы спешите и спешите уточнить и вернуть деньги в каком году хоть будет решена данная проблема ?
19 червня 2024, 5:18
Сутки прошли,а вы спешите и спешите уточнить и вернуть деньги в каком году хоть будет решена данная проблема .
22 червня 2024, 8:51
Вітаю! Написав вам на днях у приватні повідомлення, будь ласка, як у вас буде вільна хвилинка, напишіть мені. Буду очікувати на вашу відповідь.

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.5

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.5
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Ужасное обслуживание дозвониться не возможно,в чатах не отвечают