Безпідставне нарахування комісії за Переказ!

Vladimir26K 1 червня 2024, 16:28
У тарифах картки Cameleon, вказано про безкоштовні перекази з картки на картку в ліміті 20000грн у застосунку Sense. Та чомусь в мене за переказ з картки Хамелеон на картку іншого банку на суму 2771 нарахували комісію 79,92. Переказ був у застосунку в межах ліміту, тим паче комісія 1% +5грн це 32,77 а не 79,92!!!
Що ще дивніше, що цю комісію нарахували після закриття картки. Відмова в закритті рахунку через заборгованість.
При зверненні до чату, запевнили що все за правилами. Жодного рішення, крім сплати заборгованості! Але за що? Так як в підтримці жодної користі, сподіваюсь на моє звернення відреагують тут.
Sense Bank 6 червня 2024, 21:51
Вітаю! На жаль, виникла неприємна ситуація, що відбулося списання. Але на сьогодні я можу впевнено констатувати, що все добре і ваше питання нам вдалося вирішити! 🫡
Комісія була списана за тарифами картки, але так як поповнення у вас було через сторонній ресурс, а сума зарахувалася вже після переказу, тому і відобразилися така неприємна від'ємна сума у вас на балансі.

Тут залишаю трошки інформації на додаток п. ДБО 6.1.5. В разі перерахування Клієнтом грошових коштів на Поточний рахунок/Рахунок /Депозитний рахунок через інші банки чи небанківські фінансові установи, в т.ч. внесення через них готівкових коштів з метою переказу на Поточний рахунок/Рахунок /Депозитний рахунок, фінансові ризики, пов`язані з можливою затримкою в надходженні таких коштів на Поточний рахунок/Рахунок /Депозитний рахунок, приймає на себе Клієнт. Підписанням даного Договору Клієнт усвідомлює та погоджується з тим, що Банк не має можливості контролювати або регулювати швидкість надходження грошових коштів з інших банків (небанківських фінансових установ) або впливати на розміри комісій, що стягуються відповідними установами за перерахування грошових коштів.

Радий, що вдалося вам компенсувати це списання і отже залишається вам лише очікувати на закриття карткового рахунку.
Більш детально вам написав у приватних повідомленнях. І я сподіваюся, що вирішення вашого питання замінить ті неприємні емоції, котрі могли виникнути.
У разі додаткових запитань або якщо вам потрібна буде наша допомога — звертайтеся, завжди готові допомогти! 💙

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️

Sense Bank
Sense Bank
1 червня 2024, 17:40
Доброго дня! Дякую, що уточнили ваші дані, я за ними перегляну списання і вже перевірю, чому виникла така ситуація. Обіцяю розібратися у цьому та неодмінно вам допомогти!

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.5

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.5
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Безпідставне нарахування комісії за Переказ!