peters0207 22 травня 2024, 9:49
Довше тижня відсутня можливість перевірити достовірність електронних квитанцій на сайті «Державний сервіс перевірки квитанцій» (check.gov.ua) за платежами, які проведені в Сенс Банк.
Податкові органи Державної податкової служби при наданні податкової знижки за навчання мають користуватися цим сервісом.
Просили вирішити проблему в кабінеті та інших ресурсах — вирішення так і немає.
Sense Bank 30 травня 2024, 12:08
Повністю розумію вас, адже завжди хочеться, щоб все працювало як годинник, особливо, якщо мова йде про банківські операції.
На жаль, інколи трапляються технічні шоколадки🙃
Але ми завжди готові прийти на допомогу, і ситуація з формування чеків на ресурсі check.gov.ua не стала виключенням.
Дійсно, протягом певного періоду було не можливо отримати квитанції за операціями, що були виконані в нашому застосунку.
Але трішки магії та роботи нашої команди і вуаля — все знову працює🤩
Тому, вже зараз ви можете без проблем сформувати потрібну вам квитанцію на ресурсі check.gov.ua.
Додатково хочемо ще раз подякувати нашим клієнтам, котрі надають приклади, щоб будь-які проблеми вирішувались швидше і наш сервіс ставав краще 💙
Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️

Sense Bank
Sense Bank
22 травня 2024, 15:26
Так, дійсно зараз спостерігається проблема з перевіркою квитанцій на ресурсі сheck.gov.ua 😔
Наші спеціалісти вже працюють над вирішенням цього питання. Перепрошуємо за причинені незручності💛
Додатково нагадаю, що сформувати квитанцію по операціях можна в нашому застосунку: https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/360016984199
Як тільки ми все виправимо, ми вас повідомимо!

Ваша помічниця, Оля🧚‍♀️

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.5

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.5
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / відсутня можливість перевірити достовірність електронних квитанцій на сайті check.gov.ua