Всі рівні, але є рівніші.

Delete Delete 21 травня 2024, 14:20
Відділення за адресою: Полтава, вул. В. Чорновола, 19-А
Відділення на Чорновола 19, Полтава.
Вітаю, не можу не написати відгук, бо набридло, що навіть зараз панібратство це абрибут України.
Не могла зняти гроші в Харкові, бо просто не відкривалося відділення через повітряні тривоги, а ночувати під відділенням то таке собі задоволення, на роботу треба. І це нормально, що закривають для всіх, я поважаю правила.
Що ж, забронювала кошти в Полтаві, приїхала сюди. На жаль, ввімкнулась тривога, в відділенні сказали чекати надворі, що я і роблю.
Але в той же час, підходить жінка з чоловіком до відділення, дзвонить своїй подрузі чи родичці, що працюють у відділенні, і, звісно, заходять. Ось чому так? Чому таке паскудне нерівне відношення? Звісно, ви знайдете якесь виправдання, чому так можна було і так завжди в Україні, нічого не змінюється.
24 травня 2024, 8:43
На жаль, не отримали в особистих повідомленнях ваших даних, а також деталей ситуації, аби розібратись в усьому й провести роботу зі співробітниками відділень банку, щоб такого більше ніколи не повторювалось 🥺

Ситуація, в якій ви опинились, дійсно неприпустима в сучасному світі, і ми засмучені, що ви стикнулись з таким сервісом з нашого боку, адже наша мета — задоволені клієнти, які отримують виключно позитивні враження від роботи із нами 😊

Стосовно тривоги, то ви праві — відділення на час повітряної тривоги й небезпеки закриваються, і абсолютно всі клієнти мають покинути відділення й спуститись в укриття.

Перепрошуємо у вас за цю неприємну ситуації, й за негативні враження, які ви отримали від співпраці з нами 😥

Ваш друг та помічник, Володимир 💎

Sense Bank
Sense Bank
21 травня 2024, 14:44
Неприємна ситуація, з якою ви стикнулись 🥺 Так не має бути, і я зроблю все, щоб у ситуації розібратись, і зроблю все, щоб таких ексцесів не було взагалі в нашому банку. Вже пишу вам в приватні повідомлення, для уточнення ваших даних та деталей цього візиту!

Ваш друг та помічник, Володимир 💎
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
21 травня 2024, 15:23
А ты думаешь в сказку попала? Сейчас решают знакомства, а не деньги

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.5