Заблокували рахунок без попередження і причини.

Dmytrozp 17 травня 2024, 20:21
Являюсь ФОПом більше 15 років. Клієнтом банку близько 7ми років. Докинув на рахунок гроші що б заплатити податки, як ФОП і за найманого робітника, бо терміни вже віджимають. І отримав сюрприз — рахунок заблокований. Клас. Ви просто, молодці,. Попереду вихідні. І мені тепер терміново треба десь знайти кошти що б оплатити податки, з іншого рахунку. Такого неподобства ще не було. Жодного смс, чи емейла… Що б до вас так усюди ставились як ви до своїх клієнтів. Тікайте з цього банку — чим швидше тим краще…
Sense Bank 26 травня 2024, 10:13
Доброго дня! На жаль, всі ці дні не міг від вас отримати відповідь у приватних повідомленнях. Але завдяки тому, що ви надали Мінфіну ваші дані, я зміг перевірити, що вам потрібно пройти повторну ідентифікацію.
Щодо цього питання телефонували також мої колеги вам, але, на жаль, не додзвонилися.
Проте ваше питання можна вирішити у відділенні нашого банку, де є менеджер ФОП.
Щоб уточнити в яких відділеннях у вашому місті є менеджер, будь ласка, напишіть нам у приватні повідомлення на Мінфіні або ж можете звернутися у чат підтримки з інших каналів зв'язку:
👉 Чат підтримки у застосунку Sense SuperApp: https://hi.sensebank.com.ua/newchatsupport
👉 Наш бот у Telegram: https://t.me/sensebankbot (запустіть бота та напишіть ваше питання)
👉 Чат підтримки у Twitter: https://twitter.com/messages/compose?recipient_id=3095990629
👉 Чат підтримки у Instagram: https://ig.me/m/sensebank.official

Щодо сплати податків, ви можете це зробити також у відділенні нашого банку. Мої колеги залюбки вам допоможуть з цим питанням 🤗

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️

Sense Bank
Sense Bank
17 травня 2024, 21:07
Добрий вечір! Вийшла неприємна ситуація, тому поспішаю до вас у приватні повідомлення щодо уточнення ваших персональних даних. Та допомоги вам у вирішенні питання!

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
Валерка Котовский
Валерка Котовский
8 червня 2024, 15:54
В своём блоге я указал как составить позовну заяву в суд на банк, читаем и действуем:)

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.5

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.5
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Заблокували рахунок без попередження і причини.