Чем дальше, тем хуже.

Villa77 17 травня 2024, 15:28
Пользуюсь услугами этого банка уже давно. Когда он ещё носил название Альфа банк, проблем не было вообще. Но после того, как он стал переходить на цифровизацию после смены названия на Сенс банк, начались проблемы. Если коротко, то-
— каждые 3- 4 месяца снижаются процентные ставки по депозитам,
— при том, что многие переходят на цифровое обслуживание и наличие пластика не обязательно, в этом банке пластик необходим. Отделений по нашей области нет, а возможность приехать в областной центр у меня есть только в выходной. Есть работающее отделение, но положить деньги на валютную карту невозможно. Через депозит в выходные нельзя, а токен не работает. Поддержка несколько дней решала этот вопрос и предложила выход- покупать доллары через приложение. Зачем, если я хочу положить свою наличку?
— коммуналка- бред, дальше некуда. Один адрес по о.р. высвечивается вообще не мой. Обещали решить в ближайшее время, решают более полугода. Оплачиваю по второму, всё проходит, а потом вылезает странная сумма оплаты за свет. На сайте поставщика электроэнергии у меня всё оплачено, а что это за цифра и откуда она взялась, банк уже несколько дней не может дать ответ.
В общем, за последние пару лет все изменения здесь только к худшему. Или им плевать на клиентов, или там работают такие «специалисты»!!!
2 липня 2024, 16:33
В першу чергу ми раді, що ви вже давно користуєтесь послугами нашого банку, і лишились із нами, навіть після ребрендингу й взяття курсу на диджиталізацію процесів та обслуговування загалом, а також, що попри все, ви з нами та наш банк вам не байдужий 😊

Це дуже тішить, й радує нас, адже ми розуміємо, що наша праця не проходить без уваги, і ми зі свого боку налаштовані на постійний розвиток та покращення взаємодії між банком та клієнтами 🙌

Цінуємо вас, тому пропоную розібратись із кожним пунктом окремо ⬇️
Щодо зниження відсоткових ставок за депозитами, то тут все просто — ставки прив'язані до облікової ставки НБУ, тому наразі спостерігається в абсолютній більшості банків тенденція на зниження депозитних ставок, внаслідок аналогічного зниження облікової ставки НБУ. За прогнозами, то ставка буде і надалі знижуватись, а отже, як би не було гірко, наш банк буде підлаштовуватись і знижувати ставку за депозитами до середньоринкової 🥺

Враховуючи інфляцію, то я б радив вам звернути увагу на купівлю ОВДП (військові облігації) — які вже зараз мають доволі привабливу дохідність + вони не оподаткуються державою, тому це чудова альтернатива традиційним депозитам.

Тепер поговоримо про пластик і вашу ситуацію 😉
Вам потрібно поповнити картку вашими ж готівковими коштами, це можна зробити у відділенні нашого банку без фізичного пластику, але ви зазначили, що у вашій області немає відділень банку, а до міста звернутись ви можете лише у вихідний день. Це означає, що вам потрібно відвідати відділення в Епіцентрі — але є певні обмеження, адже в таких відділеннях у вихідні дні можливо поповнити картку виключно із застосування пластику, тобто шляхом прокатки картки через РОS-термінал = наявність пластику необхідна, але я можу вас порадувати, адже пластик замовити доступно на відділення Нової Пошти, і це можна виконати онлайн.

Додаю інструкцію як це зробити:
Впевнений, що всі проблеми можемо розв'язати, тому якщо виникатимуть труднощі — залюбки надамо вам допомогу 😄

А тепер до гарних новин — проблему про яку ви зазначили із комунальною адресою було виправлено, все проаналізувавши й надавши всі підтвердження, нам вдалось розв'язати й цю задачку 🥳
В тому числі завдяки вашій допомозі, за що я вам безмежно вдячний 💙

Підбивши підсумки, можу запевнити вас, що нашому банку, і кожному окремо співробітнику — не байдуже на наших клієнтів, і ми працюємо виключно заради них 💙

Згоден, що можуть виникати непорозуміння при розв'язанні проблем, але ми справді зацікавлені у допомозі вам, в покращенні наших процесів та розвитку банку й наших працівників загалом 🙌

Ваш друг та помічник, Володимир 💎

Aldruino
Aldruino
17 травня 2024, 15:57
Что за бред?
При чем банк к ставкам по депозитам, если они привязаны к ставке НБУ?
НБУ снижает ставку — банки подстраиваются. Мелкие — меньше, большие — больше.
17 травня 2024, 18:09
А почему Монобанк повысил очередной раз ставку?
Sense Bank
Sense Bank
17 травня 2024, 16:45
Дуже хочемо вам допомогти, тому спішу до вас у приватні повідомлення, аби уточнити дані й все проаналізувати 😊
Ваш друг та помічник, Володимир 💎
17 травня 2024, 20:04
Моя проблема не решена! Почему мою оценку 2 звёзды исправили на 4 звёзды???
byldozer
byldozer
5 червня 2024, 13:30
Нажаль більшість людей відноситься до банку — як до комерційного. І тому саме такі вимоги і незадоволення. Наразі банк державний — тому і вимоги повині бути як до державного тобто не вище Ощадбанку. Більшість додатків просто підтримують і не розвивають, доречі комуналка ніколи не працювала на 100% коректно.

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.5