Лимит

ukrx 16 травня 2024, 9:49
Сделана опция перераспределения лимита между кредитными картами Chameleon Red, но опция не работает
19 травня 2024, 12:34
Дійсно, в нашому банку діє логіка Єдиного ліміту, тобто банк надає вам певну суму кредитних коштів, яку ви можете використовувати на власні потреби. І разом з тим у нас є багато карток, для різних потреб та задач — тому існує чудова функція перерозподілу кредитного ліміту між картами, аби можна було користуватись коштами під різні завдання й потреби й отримувати максимум користі та задоволення😉

По картці RED максимальна сума кредитного ліміту становить 200 000 грн, а по картці Caméléon максимальна сума 30 000 грн — що передбачено тарифами картки, а також умовами даного продукту. Тому при спробі збільшити кредитний ліміт по картці Caméléon на суму більшу, ніж 30 000 грн шляхом зменшення ліміту на картці RED — нічого не буде відбуватись, адже вже досягнуто верхньої межи кредитного ліміту.

Саме тому не вдавалось збільшити кредитний ліміт по картці Caméléon, і справа зовсім не в непрацездатності цієї функції чи застосунку в цілому 😊

Дізнатись детальніше як можна перерозподілити ліміт можна за посиланням:

Був радий допомогти розібратись у цьому питанні, й запевняю, що застосунок працює без перебоїв, і конкретно ця функція ще ніколи не підводила 😁

Ваш друг та помічник, Володимир 💎

Sense Bank
Sense Bank
16 травня 2024, 10:24
Наразі проблем не спостерігаємо із перерозподілом ліміту, але якщо щось не працює - то його варто полікувати 😉
Вже біжу до вас у приватні повідомлення, аби уточнити дані)

З повагою, Володимир 💎

Курс валют в Сенс Банк