Здирництво. Неповага до клієнтів.

Андрій Ланчут 20 лютого 2024, 17:49
Відділення за адресою: Львів, пл. Ринок, 26
Після закінчення депозиту, не зміг забрати кошти, бо потрібно було замовити суму за 5 днів!!! Могли видати і в день звернення але за оплату в 0,6 відсотка від суми. Тобто гроші в банку є але вам їх віддадуть за кілька сотень грн., або чекайте 5 днів. Немає слів, щоб сказати, як мене розізлиили. Одне слово — державний банк.
Sense Bank 28 лютого 2024, 9:37
Вітаю! Отримав відповідь від колег з відділення (також відповідь вам продублював у приватних повідомленнях).
Колега мала на увазі, що за місяць ви можете 2 рази зняти кошти в ліміті до 100 000 грн (в еквіваленті) без комісії у касі. Якщо це буде 3, 4 зняття, то вже буде комісія — 3% мін 25 грн.
Але є ситуації, коли зняття в 3, 4 раз за місяць також відбуваються без комісії, це зняття депозитних коштів, наприклад. Перед видачою на касі, потрібно спочатку буде звернутися до менеджера та уточнити, що зняття буде депозитних коштів.
Із-за непорозуміння, на жаль, виникла ситуація, вибачаємося за це. Бо колега мала на увазі лише те, щоб підказати вам стосовно тарифів.

Стосовно бронювання готівки, то це зробити можна не виходячи з дому 😉
Напишіть, будь ласка, наступного разу нам у чат підтримки у Sense SuperApp https://hi.sensebank.com.ua/newchatsupport.
Бронюємо кошти від 2 000 грн та саме для вас, і через 5 календарних днів ви зможете їх отримати.
Якщо бронь випадає на сб, нд — тоді бронюємо на понеділок.

І вже після того, як настає день отримання вашої готівки, вони очікують саме на вас у відділенні, яке ви обрали 🤗
Я сподіваюся, що я зміг вам допомогти та надати відповідь по всім вашим запитанням. І у разі нових питань, напишіть нам, і ми обов'язково вам допоможемо!

20 лютого 2024, 17:59
Добрий вечір! Вже поспішаю до вас у приватні повідомлення для уточнення ваших даних та аналізу ситуації, котра виникла.

bipvel
bipvel
22 лютого 2024, 17:19
А мне не могут отдать остаток со счета, говорят надо утром приходить, хотя пришёл в 16.а утром люди на своих работах, как бы.Правда это уже в Одессе
28 лютого 2024, 9:38
Вітаю! Вибачаюся, лише зараз помітив ваш коментар.
Підкажіть, будь ласка, вам вдалося отримати готівку? Ваше питання було вирішено?

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк