Банк не отдает деньги в акциях!

Кино Индустрия 15 лютого 2024, 16:41
Какое время назад купил акции американских компаний через Сенс Банк, с идее когда будут хорошие условия, эти акции продать. Захожу, нажимаю продать… а не могу! Это с чего вдруг? Типо нельзя продать во время военного пложения… погодите, а если война еще 10 лет будет, я что свои деньги не увижу 10 лет??? Это что за бред?! И вообще, какое отношение имеет война к американским акциям? Банк лишь посредник, я через вам купил — продал, по какой причине банк не отдает мне мои деньги???
20 лютого 2024, 11:18
Дякую за зворотний зв'язок 😉
Справді, на період воєнного стану послуга купівлі або продажу акцій іноземних компаній недоступна, оскільки відповідно до обмежень НБУ (Постанова №18 від 24.02.2022 року) банкам забороняється здійснювати відчуження цінних паперів іноземних емітентів та/або інші дії, наслідком яких може бути відчуження цінних паперів іноземних емітентів, на користь резидентів (крім інших банків). Враховуючи ці обмеження, наразі банк немає можливості проводити операції на ринках капіталу щодо продажу викуплених іноземних цінних паперів в Україні.

Але ваша ситуація не є безвихідною, адже акції не заморожуються в банку до завершення воєнного стану й для всіх клієнтів доступно перевести їх до небанківського брокера, де можна буде продати їх.
Для цього у вас має бути відкритий рахунок в іншій депозитарній установі, в яку бажаєте перевести ваші цінні папери, потрібно заповніть бланк-розпорядження та підписати його за допомогою КЕП й надіслати заповнену заяву та КЕП на пошту custody@sensebank.com.ua. Більш детально з процедурою переводу акцій можна ознайомитись за цим посиланням: https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/4412106076818
Після подання заяви-розпорядження — банк виконає операцію переводу цінних паперів згідно з тарифами на депозитарне обслуговування. Щодо питань по переводу акцій та тарифів можна додатково звернутись на пошту custody@sensebank.com.ua.
Сподіваємось, що наше партнерство і надалі буде продовжуватись, аже ми націлені на комфорт клієнтів та плідну співпрацю😊
Ваш щасливий помічник, Володимир 💎

Sense Bank
Sense Bank
15 лютого 2024, 17:43
Дуже хочу вам допомогти розібратись у даному питанні, тому вже пишу до вас у приватні повідомлення! Впевнений, що ми знайдемо вихід із цієї ситуації 😉
Ваш друг та помічник, Володимир 💎
Lolik1837
Lolik1837
15 лютого 2024, 18:13
Мля, а я как раз хотел стать клиентом Сенса именно из-за этой «фичи», что можно акции покупать американских компаний.
Да пошел он куда подальше этот Сенс . У него перед конкурентами и других преимуществ то и не было кроме этой «фишки»
KotletaDollarov
KotletaDollarov
15 лютого 2024, 22:05
Тоже самое и в шмонобанке, надо было покупать акции напрямую у брокеров типа IBKR, а не через барыг со своими законами, а с брокера можно свифтом кидать в любой банк мира

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк