Ідентифікація неможлива?

YuliaChemyorkin 27 грудня 2023, 15:48
Сьогодні через додаток Sense Super App надійшло повідомлення щодо необхідності здійснення повторної ідентифікації та актуалізації даних. Це абсолютно зрозуміла та законна вимога, але як це практично зробити? Банк пропонує лише два варіанти — або через Дію, або у відділенні. Але мій випадок: я живу в Донецькій області, в мене паспорт-книжка. Тобто Дія відпадає одразу. Єдине відділення Сенс Банку знаходиться в Покровську та не працює під час відключень світла (а вони там постійні через обстріли Кураховської ТЕС) та під час повітряних тривог (тривоги у нас майже безперервні). Тож клієнтам банку, які мешкають в Донецькій області та мають паспорти-книжки необхідно якимось чином попасти в Покровськ в єдине відділення та молитись, щоб «проскочити», коли не буде тривоги та буде світло? Чи може все ж таки необхідно створити додатковий механізм для категорії клієнтів, які проживають в містах, де немає відділень та мають паспорти-книжки? Це ж не важко. Є ЕЦП, яким клієнт може засвідчити свої документи та надіслати банку, є Банк ІД, на Дії світ клином не зійшовся. Навіщо самим множити порушників вимог НБУ? Сподіваюсь, що це питання буде вирішено.
27 грудня 2023, 21:58
Дійсно дана вимога з'явилась у зв'язку з виходом постанови 110, яка додає додатковий параметр «максимальна місячна сума зарахувань на рахунки» і для цього необхідно оновити дані/також існує і планова актуалізація раз в 3-5 років згідно вимог НБУ, та в поточній реалізації процес єдиний, який оновлює і документи в банку і опитувальник, тому можливий віддалено виключно з верифікацією дія(при наявності айді картки або закордонного паспорта або ж у відділенні банку з оригіналами документів), і при можливості якщо дійсно буде якась альтернатива ми її впровадимо, але це не швидкий процес.

Критичних та прямих наслідків не проходження ідентифікації немає, тому при можливості коли буде час з'їздити до відділенні та оновити або якщо буде альтернатива то тоді оновите дистанційно

Анастасія*

27 грудня 2023, 17:34
А в чем проблема «паспорта книжки» для «Дии» ? Разве нельзя зарегистрироваться в «Дие» из-за этого?
29 грудня 2023, 11:59
Які будуть обмеження як що немає можливості пройти актуалізацію даних запропонованими способами? Чому з Дії не підходять дані Українського паспорту старого зразка? Зробіть тоді можливість додавання скану паспорту, заповнення анкети та її підписання як було в багатьох банках.
29 грудня 2023, 12:33
Странно … я так и не понял в чем проблема старого паспорта ?

В «Дие «и без него можно зарегаться . Опять — же есть загран паспорт , который проходит в Дие без проблем
29 грудня 2023, 13:13
Если в Дие нет загран паспорта или ID карты, а только обычный паспорт, то Банк такой вариант не устраивает, данные не актуализируются. В Дие для актуализации должен быть загран или ID , иначе — иди в банк.

Курс валют в Сенс Банк

EUR 42.35 43