iosiuk 13 грудня 2023, 14:22
Вирішив заздалегідь замовити готівку на відділення ще до закінчення терміну депозиту — так не можна, можна замовити лише через 5 днів після його закінчення. Добре, замовив. В розмові з менеджером сказав, що мені важливі лише нові купюри, зрозумівши це сказали що є лише старі купюри і касир видає всі купюри підряд не обираючи. Сказав, що зайду тоді пізніше сьогодні (коли касир видасть клієнтам ці купюри і можливо потім будуть нові). Менеджер відповіла, що це нічого не змінить, за мною закріпили лише старі купюри. Але ж як так, якщо касир видає все підряд? Ну добре, давайте перенесом заявку на завтра — на завтра не можна, ми до 14:00 подаємо заявки на замовлення готівки на наступний день. Дуже цікаво, враховуючи, що саме з 14:00 банк видає замовлену готівку. За час користування послугами банку поки що ніяких позитивних емоцій не отримав, нажаль. Не кажучи уже про те, що вони стягують кошти за смс-інформування, яке за замовчуванням увімкнено у клієнтів. Ну просто не банк, а дно.
13 грудня 2023, 15:45
Звернутись для замолення готівки можна і до закінчення депозиту, але термін на її бронь буде рахуватись саме від дати його закінчення, адже бронь готівки передбачена лише при наявності необхідної суми на тому рахунку, з якого ви плануєте зняти кошти. Тому ми йдемо на зустріч нашим клієнтам і замовляємо кошти до закінчення терміну, щоб не потрібно було звертатись повторно.
Стосовно купюр, то ми розуміємо, що завжди хочется отримати нові, але на жаль, це не завжди можливо і наші касири видають клієнтам всі наявні купюри, тому при отриманні коштів можуть бути як нові купюри, так і старого зразку. Купюри в жодному випадку не бронюються під конкретного клієнта, тому скоріш за все менеджер щось не так сказала чи переплутала, оскільки каси працюють наявними коштами і дають все під ряд.
Стосовно часу, то ми приймаємо бронь на будь-який час протягом робочого дня каси, але з інтервалом в 30 хвилин (9:00, 9:30 і т.д.). Можливо, менеджер мала на увазі, що до цього часу саме відділення передають заявку на поповнення грошового запасу.
Щодо смс-інформування, то цей канал є основним для інформування клієнтів, тому він автоматично підключений для всіх карток. Але ви завжди можете в додатку змінити його на безкоштовні push-сповіщення.

*Андрій

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Банк створив незручні для клієнтів умови по замовленню готівки задля додаткового заробітку