ЖАХ

anastasia3110 21 жовтня 2023, 21:33
Додаток просто дно.Хотіла зареєструватися в сенс банку для отримання кредит картки ВИГОДА. Скачала додаток, почала реєстрацію, ввела данні, заповнила анкету, пройшла авторизацію через ДІЯ і чи то вибило, чи то так треба. Але потоім хотіла зайти і виявилось, що треба все робити заново. Написала оператору, виявилось що такого користувача немає. Читала коментарі нижче, писали що додаток не зрозумілий. повністю згодна. Навіть зареєструватися не можливо. Витратила 3 години часу, а зареєструватися так і не вдалося. Видалила його нафіг
21 жовтня 2023, 21:51
Нам дуже прикро, що у вас склались такі враження від першого знайомства з нашим додатком 😥 Останні кілька днів спостерігались проблеми в його роботі, через що і могли виникнути такі труднощі під час спроби оформити картку нашого банку.

Спробуйте, будь ласка, перевстановити додаток на вашому пристрої та повторити спробу реєстрації. У разі виникнення будь-яких труднощів, ви можете написати нам в чат з додатку або у наш бот у Telegram: https://t.me/sensebankbot (запустіть бота та напишіть ваше питання), де наші співробітники з радістю допоможуть вам.

З повагою, ваш помічник Андрій 💙

Курс валют в Сенс Банк