ОВДП

43064855 11 жовтня 2023, 16:51
Купив ОВДП через Дію в цьому банку, срок закінчився 27.09.2023, тіло вкладу прийшло, а проценти по вкладу й досі не має. (Раніше купляв облігації в додатку самого банку і проценти приходили десь через день-два)
13 жовтня 2023, 13:59
Дякуємо за надані дані в особистих повідомленнях. Кошти були вам виплачені в повному обсязі, а недорозуміння вийшло через особливість цієї виплати. Частина коштів вам надійшла 29.03, а решту було зараховано на вашу картку єПідтримка в кінці вересня.
Також, додатково вам відписались в особисті більш детальніше про ситуацію з виплатою за ОВДП.

З повагою, ваш помічник Андрій

11 жовтня 2023, 17:51
???
Однако .

Я даже и не подозревал , что проценты и тело могут платить в разные сроки. Беру через ICU. И тело и проценты приходят либо вечером в день погашения , либо на следующий день утром . НО ВСЕГДА и тело и проценты вместе
13 жовтня 2023, 14:03
Мало того. З банку повідомили що проценти виплатили в перший місяць вкладу, ще напочатку весни. Це таке вперше, що проценти виплачує сразу (в березні) а тіло в кінці терміну вкладу (в вересні)
13 жовтня 2023, 14:23
«З банку повідомили що проценти виплатили в перший місяць вкладу, ще напочатку весни»

Так это реально круто . Банк вам проценты сразу выплатил, даже еще срок погашения не подошел. А вы , получается , напраслину на банк навели
Lesyaa22
Lesyaa22
25 жовтня 2023, 22:40
Та такое невнимательное. крика больше

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк